RedFox

RedFox

Česko

7 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 16.10.2007
  Oliver Hardy
  (herec)

  Oliver Norvell Hardy se narodil 18. ledna v Harlemu ve státě Georgia. Jméno Oliver dostal na památku svého otce, který zemřel krátce po jeho narození (když bylo malému Oliverovi pouhých deset měsíců). Hardyho rodiče pocházeli z Anglie a Skotska, jeho otec byl válečným veteránem – za války Severu proti Jihu bojoval na straně… (více)

  • 16.10.2007
  Stan Laurel
  (herec)

  Stan Laurel (vlastním jménem Arthur Stanley Jefferson) byl anglický komik, herec, scénárista a režisér, kterého po celém světě prosluly komedie s přítelem Oliverem Hardym. Jeho kariéra se začala psát již u němých filmů na počátku 20. století a pokračovala až do období po druhé světové válce.

  Stan Laurel se narodil 16. června… (více)

  • 11.9.2007
  Jessica Hynes
  (herečka)

  Jessica Hynes (rozená Stevenson) je anglickou herečkou a spisovatelkou. Po celém světě ji diváci znají pod jménem Stevenson, které používala až do roku 2007. Nejvíce proslula jako jeden z tvůrců anglického sitcomu "SPACED". Na tomto slavném seriálu se podílela jako spoluautorka i herečka v hlavní roli.

  Jessica se narodila v… (více)

  • 8.6.2006
  Skye McCole Bartusiak
  (herečka)

  Skye McCole Bartusiak byla americkou filmovou a televizní herečkou. Narodila se 28. září 1992 v texaském Houstonu, kde žije se svými rodiči Raymondem Donaldem Bartusiakem a Helen McColeovou a bratrem Stephenem Dylanem.

  První významnou roli dostala v roce 2000, když jí bylo pouhých 8 let, ve filmu PATRIOT (THE PATRIOT), kde si… (více)

  • 8.6.2006
  Charlotte Gainsbourg
  (herečka)

  Charlotte Gainsbourg je francouzsko-anglickou herečkou a zpěvačkou. Narodila se v Anglii v Londýně jako dcera anglické herečky Jane Birkinové a francouzského herce, skladatele, zpěváka a režiséra Serge Gainsbourga, ale vychovávána byla ve Francii. Má dvě nevlastní sestry – fotografku Kate Berry a herečku Lou Doillon.

  Díky svým… (více)

  • 8.6.2006
  Glynis Barber
  (herečka)

  Glynis Barber se narodila jako Glynis van der Riet v Durbanu v Jihoafrické republice 25. října 1955. Její rodiče se rozvedli, když byla ještě poměrně malá. V pěti letech se s matkou přestěhovala do Johannesburgu, kde vyrůstala v období silné rasové diskriminace, což se v pozdějším věku spolu s přednáškou liberální političky… (více)

  • 8.6.2006
  Irène Jacob
  (herečka)

  Irène Jacob se narodila v Paříži jako nejmladší ze čtyř dětí. Pochází z vysoce vzdělané rodiny, její otec je fyzik, matka psycholožka a z jejích tří bratrů je jeden hudebníkem a dva vědci.

  Ještě jako dítě se se svou rodinou přestěhovala do Ženevy ve Švýcarsku, kde se jako mladá dívka začala zajímat o umění. Svůj debut na… (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace