oiuoiu

okres Praha

3 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 11.12.2019  20:07
    Zpřítomnělí (TV seriál) (2019)

Neuvěřitelně něžné, vtipné, kruté, filosofické a sympatické pojednání kulturně-antropologické! "A nemávejte mi s tím před obličejem. Vy křesťané se vůbec neumíte chovat!"

• 10.12.2019  22:11
    Cestovatelé časem (TV seriál) (2016)

Na seriálu se mi líbí jeden z hlavních představitelů, herec Reilly Dolman, ačkoli má nohy do X. Takže se koukám už na třetí sérii. Ale myslím, že scénáristům došly dobré nápady už v sérii první a že pak dál už jenom dělají zmatky s 001 a frakcí a tak podobně, aniž by se hrdinové nějak zvlášť mohli soustředit na ovlivňování budoucích dějin.

• 10.12.2019  22:01

Podle mne dobře udělaný seriál ze světa čar a kouzel. Sabrina je výborná, její tetičky také, byla jsem spokojená, jakkoli trochu rozčarovaná z faktu, že kocour mlčel. Tak to by se dalo odpustit, ne-li? Ovšem - trochu se obávám, že se příběh ke konci rozmlžil a nevím, jestli chci vidět pokračování.

• 10.12.2019  21:51
    The Circle (2017)

Ráda bych napsala, že mne film bavil od začátku do konce - ale konec mne zklamal. Jako by šlo o pilot zamýšleného seriálu - což ale tak není. Celkově mi tento způsob komorního vyprávění dělá dobře a tak dávám této neakční sci-fi dobrůtce hvězdičky čtyři.

• 10.12.2019  21:38
    Noe (2014)

Určitě lze film dokoukat bez újmy na zdraví, ale božínku, to je blábol!!! Noe vegetarián. Ku**a. Pro osoby, které to nečetli: původní biblický příběh má hlavu a patu. Fakt.

• 10.12.2019  21:33
    Jsem matka (2019)

Film se mi zdál zpočátku dobrý a zaujal mne, pak se ale postupně rozpadal, ztratil logiku, vizuál mi také začal vadit a myslím, že se tohle tedy moc nepodařilo.

• 10.12.2019  21:25

Takový Hollywoodský prima film. Pitt výborný, sluší mu to jak zamlada, hodní vyhráli nad virem - zkrátka si z filmu vůbec nic nepamatuji - ale tak asi ani nebyl myšlen. Nýbrž jako oddechovka, což se povedlo dobře.

• 10.12.2019  21:15
    Půjčovna masa (TV seriál) (2018)

Musela jsem to vidět celé najednou. Příšerná budoucnost, kterou nám tvůrci vykreslili, mne nenechala vydechnout - a až zpětně si uvědomuji, že zas tak stoprocentní to nebylo. Pět hvězd dávám proto, že v kategorii sci-fi je tento seriál určitě z toho nejlepšího, co tak můžete v poslední době nového sehnat.

• 10.12.2019  21:08
    Příliv sirén (TV seriál) (2018)

Pět hvězd na protest proti zdejšímu nízkému hodnocení. Seriál mi vyhovoval, líbil se mi velmi námět a způsob, jak byl svět rusalek celkově vymyšlen, se mi zdá lepší nežli v seriálu SIREN. Bavilo mne, že hlavní ženská Rusalka je velmi hezká a k tomu poněkud vyšinutá a zlá. A také to, že seriál není zaměřen prvotně na teen publikum, například, svlékají se tu dospělí jedinci. Dala bych čtyři hvězdy.

• 10.12.2019  20:59
    Ozark (TV seriál) (2017)

První sérii jsem zhltla jedním dechem, ale ve druhé byli postavy tak nějak nenápaditě, bezúčelně mučeny - tak jsem jim přála, aby raději už umřely. Třetí si nedám.

• 10.12.2019  20:54
    Jiný život (TV seriál) (2019)

Hlavní hrdinka seriál zabila, připadalo mi to tak, jen co tam vůbec vlezla - a žádný pokrok. K tomu jí pomohl velmi divně vyrobený mimozemský artefakt... Přesto mne zajímalo, jak se děj bude vyvíjet dál, a pár nápadů tu bylo.

• 10.12.2019  20:48
    Koruna (TV seriál) (2016)

Poutavý seriál o anglické královně, kde prvním dvěma sériím dám 5 hvězdiček. U třetí mi vadilo, že se představitelky Alžběty a její sestry asi na poslední chvíli vyměnily...

• 10.12.2019  20:44
    Orange Is the New Black (TV seriál) (2013)

Bavila jsem se dobře. Kate Mulgrew - třešnička na dortu.

• 10.12.2019  17:43
    Gentleman Jack (TV seriál) (2019)

Výborně zahrané, v tempu, hodnověrná story, výprava taky perfektní, co dodat - pět hvězd.

• 10.12.2019  17:40
    Ostré předměty (TV seriál) (2018)

Jeden z nejlepších seriálů, psychologické drama z "Jihu" a zároveň detektivka, atmosféra fascinující. "Neříkej to mamce!"

• 3.6.2017  15:17
    Mordparta - Série 2 (série) (2017)

Viděla jsem jen 2 díly. Pokud v kriminálce slyším, kterak amatérské dialogy dokonce snižují srozumitelnost příběhu, inu - dlouho to nevydržím.

• 26.12.2015  19:24
    Svatojánský věneček (TV film) (2015)

Vánoční pohádka nenudná, netrapná, pohodová... Vážně se mi líbila, a byla by pro mne čtyřhvězdičková, ale k vyvážení nízkého hodnocení zde přidávám pátou.

• 13.4.2015  00:38

Vida tedy, jak se otrlý starý lotr umí zamilovat! A nebo neumí? On totiž vlastně pořád krade součástky... té své milované. Takže tak moc rád jí asi zas nemá, ne? Nebo to nějak nesprávně pochopil? Mnoho otázek o lásce najednou prý může škodit, a v tomto kouzelném snímku rozhodně ke škodě dojde, ostatně pět hvězd mínus jedna hvězda za nedotaženosti ve třetí třetině - ale kouknu znovu a uvidím. Zatím mi film nejde z hlavy.

• 12.4.2015  20:18
    Vlákna (TV film) (1984)

Tak jo, tohle by mělo být povinné. Třicet let starý film, kde se zkraje pohovoří o Sovětském svazu a Varšavské smlouvě, a přesto mi nepřipadal nijak z módy vyšlý. Naopak zcela dnešní a velmi případně varující. Vlákna, držící pohromadě pohodlí a relativní bezpečnost civilizovaného světa jsou v tomto filmu přetržena válečnou událostí a dál následuje nezadržitelný sešup do středověku, ne-li rovnou do pravěku lidstva, a to v jediné generaci. Syrově, nesentimentálně, chladně podaná vize budoucnosti bez notebooku, abych tak řekla. Síla.

• 12.4.2015  18:08

Skutečně je to tak kýčovitě natočeno, že ty hrdiny určitě nic nerozdělí, ach jo. Hvězdy dávám za obrázky katastrofálního zničení vlnou tsunami, přišly mi opravdu dobré, zejména tím, že ve mně vyvolaly až iluzi dokumentu.

• 12.4.2015  17:39

Jednička se mi moc líbila, dvojku jsem neviděla a trojka, čili Tajemství hrobky, mi připadá dost trapná. Ne že by se nebylo na co koukat, jenomže - první film měl příběh a nějaký vnitřní smysl, což se o třetím pokračování celkem říct nedá.

• 12.4.2015  17:34
    Noc v muzeu (2006)

Bavila jsem se báječně a ačkoli Ben Stiller není zrovna můj oblíbenec, z Muzeu jsem ho zbašila. Komedie je to neblbá, občas i dojemná, čtyři a půl.

• 12.4.2015  17:26

Detektivka a každou chvíli to nedává dobrý smysl, ono u detektivek to je jedno? Odkdy? Film má sice atmosféru, ale nemá hlavu a patu.

• 10.4.2015  23:32
    Skuteční lidé (TV seriál) (2012)

Moc pěkný, vkusný seriál o robotech v domácnosti. Dala bych 5 hvězdiček, jenomže mi fakt překáželo, jak neblahou a alibistickou cestu tvůrci zvolili při řešení ústřední etické otázky svého příběhu. Nechci spoilerovat, čili pomlčím o zombiích ... ale hvězda dolů, milí přátelé.

• 10.4.2015  23:22

Pro mne citově nejpůsobivější díl, a to nikoli kvůli milostné zápletce. Dostával mne Thorin zblázněný ze zlata, dostávala mne elfská morálka, a napodiv mne nejvíc dostal náš Hobitek - vracející se domů... No a Dvořákova Novosvětská (largo tuším) taky nebyla k zahození, jenom tak mimochodem.

• 10.4.2015  23:11

Připadalo mi ještě lepší než první díl. Toto je fantasy jak má být, nemohu nic dodat.

• 10.4.2015  23:08

Já nevím, jestli Hobitovi prospívá nebo škodí, jak je pořád srovnáván s Pánem prstenů. A jak by mi to připadalo, kdybych LOTR neviděla... Ale nic, prostě je to nádherná podívaná a dávám pět hvězd.

• 10.4.2015  23:04
    Stonehenge apokalypsa (TV film) (2010)

Jóó? A že se na to nedá ani vůbec koukat, to neva?

• 10.4.2015  23:01

Kdyby to nebylo tak moc chválené, nenapadlo by mne zkouknout komediálně zpracovaný příběh z veselého života kvadruplegikova. A moc hodný černý recidivista k tomu, jako fakt? No, podívala jsem se, a dobrý! Sice trochu moc cukru na můj vkus, ale nešť, čtyři hvězdy.

• 10.4.2015  22:53

Bavila jsem se báječně. Námět velice drsný, komedie velice nadýchaná, celkově napodiv netrapná, výborná. Navrch páni zeťové k sežrání!

<< předchozí 1 2 3 4