DEXTER099

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26
    • 26.1.2020  17:24
    Aladin (2019)

Hodně netradiční pojetí aladina,spíš je to muzikál než klasický film a to já moc nemusím.Celé to působilo hodně výstředně a mě to dvakrát nesedlo.Kdo chce vidět jiné pojetí aladina,bude asi spokojen.Za mě celkově 50% a tři hvězdy

• 25.1.2020  21:46
    Shazam! (2019)

Když už komiksové filmy,tak jednoznačně DC,ale například právě Shazam jsem skoro neznal a tak jsem se k tomuto filmu dostal až teď,protože jsem nevěděl jestli do toho jít.Děti ,ale postupně rostou a tak shledávají oblibu právě v těchto komikosových filmech,takže na řadu přišel Shazam a musím říct,že jsem naprosto spokojenej.Ano je tu dost vtipů,což mi právě třeba vadí na Marvel filmech,ale k této postavě a jejímu zrodu to asi prostě jinak nešlo,takže sem mi to opravdu pasovalo.Příběh je dobrý i když mnoho z vás si řekně obyčejný komiksový film,ale přesto se tam scénaristi snažili dostat zajímavý příběh a za mě se to povedlo.Triky jsou dobré a herci ještě lepší,jak mladý kluci tak i Zachary levi coby Shazam si tu roli opravdu užil,nebo to tak alespoň působí.Příšery byli dost dobré až se i děti báli.Jediné co bych vytkl je,že kvůli neustálému porovonání s marvelem si DC tak nevěří a hned při prvním pokusu spláchlo Afflecka jako Batmana a i tak váhají s Henry Cavilem coby Supermanem a tak se tu ani jeden nemohli objevit v malé roli což je škoda a třeba na tom konci je to patrný,že nemůže být vidět obličej Supermana,přitom kdyby tam dali Cavila hned by to bylo lepší.Takže celkově za mě 88% a pět hvězd

• 19.1.2020  21:23

Tak jsem se k tomu konečně dostal....No bude to asi trochu obsáhlejší,ale Arnold společně se Stallonem jsou moji dva nejoblíbenější herci,takže jejich filmy většinou prožívám jinak (samozřejmě mam více oblíbených herců a i filmů,ale tyto dva trochu vyčnívají :-) ) .Takže jak začít,asi tu nemá moc cenu rozebírat co nebo kdo respektive byl a je terminátor,jelikož kdo má alespoň trochu povědomí o filmu,tak minimálně tuší o co jde a pro děti či začínající fandy filmů jen tolik,že Terminátor je jeden z nejlepších sci-fi filmů 80 let a jeho pokračování zase let 90,ale jak říkám,to je asi opravdu zbytečné nějak připomínat,to jen pro pořádek.No ,to k začátkům této série,která jak už jsem podotkl si získala srdce nejednoho fanouška a udala ráz v té době filmařině nejen na poli sci-fi,ale i co se týče triků-hlavně druhý díl a celkově kombinace,triky,příběh,akce,herecké výkony,vše na vysoké úrovni.Není tedy divů ,že má po světě tato značka tolik fanoušků včetně mě.Po úspěchů prvních dvou dílu,přišla pauza a třetí díl přišel celých 12 let po druhém a i když je značnou částí lidí kritizován,tak za mě je to super díl ,který se hodně vyrovná prvním dvěma.Ano,není tak ikonický,ale nemám mu absolutně co vytknout a ani mi nevadila v záporné roli žena jako terminátorka na rozdíl od... no to trochu později :-).Čtvrtý díl byl pojatý jinak z budoucnosti a hlavně bez Arnolda,takže to je takové jako svíčková bez knedlíku ,pochutnáte si,ale něco tomu chybí.Po dlouhých letech přišel v 2015 Terminátor Genisys,na který jsem se opravdu těšil,Arnold v hlavní roli,omlazené herecké obsazení,odkazy na první dva díly atd,Vše nasvědčovalo tomu,že budu spokojen a taky ,že od mnohých ,až mi připadá papouškujících jedinců ,kteří jen slyší,že Genisys je s... tak hned ten názor opakují.Za mě je Genisys super,snaží se na to jít trochu jinak,ale zárověň,vzdává hold prvním dvěma dílům,Arnold je tu v plné formě i přes jeho věk a Jason Clarke zahrál Johna Connora opravdu dobře.Ano najdou se tu i chyby,jako trailer,který prozradil hlavní zvrat a tím si asi podtrhl židli v tržbách,kde chybělo trochu na pokračování,obsazení Courtneyho,ok není to špatný,ale mohli tam dát i lepšího herce.Celkově jsem ,ale byl opravdu spokojen a natěšen na pokračování,které bohužel nepřišlo,protože tržby nebyli takové jaké si studio představovalo a tak po 4 letech tu máme Terminátor Dark fate neboli temný osud...Spoluprodukuje to sám velký James Cameron,otec celé série,takže v mnoha fanoušcích to vzbudilo velké očekávání,ale to mě minulo,protože to,že je někdo producent není to samé jako režisér a navíc jedno jméno nedělá hned úspěch.No nic,přesto jsem čekal jak na to tedy půjdou tentokrát když Genisys neuspěl tak jak chtěli.No a vida co jsme dostali.Terminátor v mexickém prostředí,Příběh je podle mě jen opisování z dvojky či jedničky jen to trochu poupravili,takže za mě první zklamaní,že prostě na rozdíl od Genisys se drží při zemi a jen opíšou to co tu už bylo,ale no tak.Dále hlavní záporák filmu ,mimochodem další Mexikánec a to nic proti nim,se asi snažil být nový Robert Patrick,ale nějak mu to nešlo a strach z něj tedy rozhodně nešel,alespoň pro mě ne.Dále silná žena v hlavní roli,nebo spíš muž...ne fórky stranou,ale omlouvám se,ta holka mi byla fakt nesympatická a její roli jsem nepřišel na chuť i když jsem se snažil,nějaký vylepšený člověk v roli ochránce,no ,dále se vrátila Linda Hamiltonová ,která byla jedním z plusů filmu a nakonec i Arnold,který zde dostal menší prostor oproti Genisys,ale když byl na scéně tak ho bylo plno,ale na druhou stranu,měl tam prostě být víc.Takže příběh je jen další kopírka předchozích,herce jsem popsal ,jo ještě jsem zapomněl vůdkyni odboje paní,tedy slečnu Ramosovou,no k tomu asi tolik,že tam mohli dát asi už klidně i tu mladou holku jak se jmenuje..jo Selenu Gomez a vyšlo by to na stejno.Akce je digi bordel s vyjímkou úvodní honičky v autech,ale ta akce v letadle,hamr ve vodě,nebo skákající terminátor,pardon rev 9 a různě lítající pomalu,tak to je fakt síla.Kdo do dočetl až jsem,tak mu gratuluju :-) a teď to shrnu.Pokud toto měl být podle nich ten pravý terminátor to pravé pokračování od legendární dvojky tak za mě rozhodně ne.Například emoce člověk prožíval tak ve dvou scénách a to v první ,kterou nebudu prozrazovat a pak když se z nostalgie objevil Arnold.Jinak herci nesympatický,akce za mě neuspokojivá (hlavně,že ta drsná holka umí rozpůlit mouchu nožem) ,neoriginální,bez nějakého vtažení do děje abych těm postavám fandil.Nevím,za mě je to opravdu zklamání.Asi je dobře,že nevznikne žádně další pokračování a to říkám jako velký fanda série i Arnolda a zrovna já nikde nemám dost pokračování jeho rolí,ale tohle už stačilo.Film co se týče tržeb dopadl daleko hůře než Genisys a je to jeden z největších propadáku roku,proč asi no.A i když Arnoldovi filmy někdy hodnotím trochu víc než asi kdyby tam hrál někdo jiný,tak zde pod dlouhé době a váhání musím dát nižší hodnocení.Za mě tedy celkově 65% a tři hvězdy.

• 5.1.2020  21:19
    Silnější (2017)

Film o teroristech ,ale z úplně jiného pohledu.Pohledu chlapíka,který přišel o nohy kvůli bombovému útoku na bostonský maraton.Film vám ukazuje jak těžké je se vyrovnat s tím,že během chvíle přijdete o něco tak pro mnoho lidí samozřejmého a to jsou nohy,ale jde tu i to jak každý vidí jen tu vrchní slupku usměvavého člověka ,který působí jako hrdina co přežil,ale uvnitř je neskutečně v háji.Jake Gyllenhaal znovu prokázal,že je dobrý herec a opravdu se do role vžil.Jen víc těchto silných filmu z kterých si něco můžete vzít.Za mě celkově 88% a pět hvězd

• 5.1.2020  21:14

Po ukázkách jsem se na tenhle film dost těšil,protože oba herce mam rád a hlavní serie rychle a zběsile mě už nějakou dobu nebaví.No musím říct,že film se povedl tak na půl.Akce je tu parádní ,ústřední duo si perfektně sedlo,ale jinak si myslím,že je to až moc dlouhé a místy i nudnější.Mohlo to mít větší spád i když to zní divně,ale je to tak.Závěrečné bitka se,ale opravdu povedla a Idris Elba si padoucha zahrál s chutí.Za mě celkově 75% a čtyři hvězdy

• 5.1.2020  21:10
    John Wick 3 (2019)

Očekávaná akční pecka na kterou jsem čekal s očekáváním a musím předem říct,že už to asi dosáhlo vrcholu.Takže,akce je tu opět perfektní,některé scény oproti jedničce a dvojce jsou už trochu přestřelené,ale pořád ok.Příběh,no o ten tu moc nejde,přece jen ta serie je populární tou svojí uvěřitelnou akci,ale i tak tu je a moc jsem si nedokázal představit jak navážou na dvojku,ale jakž takž to zvládli.No když to shrnu tak si myslím,že ve čtvrtém díle už se to bude dost opakovat a nebo se budou snažit za každou cenu už moc hnát do dost nereálných kreací.Předchozí díly mi sedli víc.Jen,aby ta serie nedopadla jak rychle a zběsile,z které se stal absolutně ulítlej film,který nemá moc společného s prvními díly.Ta mě tedy celkově 75% a čtyři hvězdy

• 5.1.2020  20:58

Další akční béčko s Nicolasem Cagem a zde si myslím,že kromě nosné myšlenky se to moc nepovedlo.Cage mi zde přijde ne tak uvěřitelný a pokud jde o akci tak ta tu skoro není.No a jinak je to film,který nemá něco co byste si z něj asi zapamatovali.Šlo to udělat určitě lépe.Film by mohl mít určitě menší stopáž,Jsou lepší filmy s Cagem i ty co točí aktuálně,škoda.Za mě tedy celkově 45% a dvě hvězdy

• 5.1.2020  20:52
    Primal (2019)

Nicolas Cage točí jako o závod tyhle béčka a tak jsem čekal co na mě má připraveného aktuálně a musím říct,že Primal je sice klasické béčko s příběhem co jsme viděli už stokrát,ale je jiný v tom,že se alespoň snaží o nějaký nápad,viz Jaguar a zvířata celkově.No a myslím,že i Cage je dost uvěřitelnej a záporák v podobě Kevina Duranda si to užívá.Celkově jde o příjemný překvapení a jeden z lepších filmu S Cagem za poslední dobu.Za mě celkově 68% a tři hvězdy

• 5.1.2020  20:48

Další kousek Nicolase Cage ,tentokrát ze světa pašování drog,Cage tu nemá úplně hlavní roli spíš se to tak dělí mezi něj a Larencem Fishburnem.Pokud,ale chcete nějakou akci či dobrý příběh tak to koukněte na jiný film,toto není úplně nejhorší,ale víc jak ukázka toho jak putují drogy z místa kde se vypěstují až tam kde se prodávají to celkově moc není.Za mě tedy 50% a tři hvězdy.

• 5.1.2020  20:41

Příjemná kriminálka v hlavní roli s Johnem Travoltou,který si roli užívá a film na vás dýchne atmosférou filmu z devadesátek,ale příběj není zrovna dvakrát zajimavý a celkově jsou v žánru daleko lepší kusy, na druhou stranu jak John tak i Morgan Freeman zde působili dobře a určitě ne znuděně.Takový oddechový film s hezkou nostalgickou strunou.Takže hlavně za tu nostalgii dávám celkově 65% a tři hvězdy.

• 1.1.2020  22:53

Sice jsem měl za to,že to má být něco na motivy pc hry,ale to jsem si asi spletl film :-) každopádně po půl hodině když jsem si uvědomil,že z toho teda asi vyleze něco jiného jsem začal vnímat podstatu toho filmu a ta nebyla vůbec špatná a i akce byla dost slušná,ale celkově ten film nějak moc nedržel pohromadě,někdy tam toho asi bylo více než mělo a někdy zase naopak a chemie mezi postavami mohla výt lepší,taková klasika u Baye.Za mě tedy celkově 65% a tři hvězdy

• 25.12.2019  23:51

Tak i já jsem se konečně dostal ke zhlédnutí tohoto filmu no a musím říct,že jsem zklamaný.Ano je tam cítit ta zvláštnost Tarantinových filmu,ale to je skoro vše.Příběh o partě vrahů a na to nabalené dvě hodiny vaty mě nesedly.Co,ale musím uznat jsou herecké výkonu ústředního dua a hlavně Brad Pitt si podle mě film vzal pro sebe.Jako vždy tu mámě několik dějových linek,ale zde to nesedí pohromadě a opravdu to na mě působí jako,že měl režisér nosnou myšlenku závěrečného finále,které jako v jeho jiném filmu historicky obrátil a pak na to nabalil ty dvě hodiny.Navíc je film až moc dlouhý a místy to bylo až na škodu.Chápu ,že Tarantino má už takovou auru,že ať natočí skoro cokoliv tak to bude chváleno,ale jak říkám mě to nesedlo a pro mě je to asi nejslabší jeho film(zapomněl jsem kill bill :-) ).Přesto ty herecké výkony a závěrečné scény mé hodnocení zvedli.Celkově tedy hodně slabých 70% a čtyři hvězdy

• 15.12.2019  21:48
    Joker (2019)

Tak jsem konečně zavítal do kina na poslední chvíli na tento tak mnou očekávaný film.Zprvu bych chtěl upozornit ty ,kteří nečetli nějaké mé dřívější komentáře,že já nejsem dvakrát velký fanda komiksu,ale když už tak jednoznačně DC,to jen tak na okraj.No,ale Joker je něco jiného,to je postava ,které mi sedí už dlouho a hodně se v ní i vidím.Navíc tento snímek jak jistě spousta z vás i když jste film ještě třeba neviděli ví,tak toto není typicky komiksový film,ba ani zdaleka to není další z nekonečné řady dnes točících se komiksovek,které už ani nejdou od sebe skoro rozeznat.Toto je lidské,hutné,drsně,syrové drama o člověku a jeho duši.Je to film o Arthutu Fleckovi,alias Jokerovi a jeho zrodu,jeho boji s vnitřními démony,žalem,bolestí,strachem,depresemi,úzkostí a bojem se světem kolem něho.Možná to sem nesedí,ale říct to musím,protože to částečně ovlivňuje moje hodnocení,v postavě Arthura jsem se skoro dokonale viděl se všemi jeho vnitřními útrapami atd..,,,ale zpět k filmu,filmaři měli na tento typ filmu a věhlas komiksové předloze jakožto postavy malý rozpočet,ale vytěžili z toho co to šlo,protože toto opravdu nebylo o efektech atd,ale hlavně a především o skvostném výkonu Joaquina Phoenixa,který jestli za toto nedostane oskara tak už nevím.Řekl bych,že jak to tak většinou u velkých výkonu bývá tak nejsou mnohdy tak tolik hraná jako spíš prožitá z vlastní zkušenosti atd,myslím,že i Joaquina má v sobě více než dost z Jokera.A to vedlejší poselství filmu co by boj proti elitám sedí na dnešní svět jako prdel na hrnec.Doba kdy se čím dál otevírájí nůžky mezi bohatými a těmi dole je víc a víc bijící do očí a všichni ti nahoře by se měli mít na pozoru ,aby právě zespodu nevyšel ze stínu jeden takový Joker.... Za mě tedy jasný film roku a kandidát na oskara nejen pro Joaquina,ale i film samotný,avšak tomu moc nevěřím,že toto by prošlo v dnešní hyperkorektní doby.Pokud tedy máte rádi postavu Jokera či jen chcete vidět silný psychologický film,který vás chytí a nepustí tak směle do jděte do toho.Za mě celkově 98% a pět hvěz.

• 20.11.2019  13:00

Marvel filmy opravdu moc nemusím kvůli jejich humoru,ale některé vybočují.No druhý díl Spidermana to není,ale přesto se tu najdou věci kvůli kterým se mi ten film celkově docela líbil.Zprvu bych chtěl říct,že v tom filmu co se týče příběhu něco prostě chybí,přijde mi to takový prázdný a ničím zajímavý.To co se mi naopak líbilo,bylo provedení efektu ,což je u marvelu s těmi rozpočty už docela standard,ale například vizuální stránka když Spiderman se pohybuje v iluzích,je opravdu pěkná.Co se týče samotného Spidermana tak mě Tom Holland moc nesedí,ale perfektně sedí do toho humoru marvelu a celkově toho dětštějšího pojetí celého tohoto vesmíru .Co se mi naopak líbilo úplně nejvíc byla postava Mysteria,což pro mě nečtenáře komiksu byla nová postava a Jake Gyllenhaal jí zahrál opravdu dobře a je opravdu škoda jak ta postava skončila.Myslím,že by si zasloužila větší pozornost.On byl pro mě to hlavní co film táhlo a hned zatím všechny ty efekty.Jinak je samozřejmě příjemná ukázka Prahy :-) .Když to shrnu,tak ten film má dobré momenty,ale celkově mi to přijde takově splácané jakoby z více druhu těsta,ze kterého se neupekla taková kvalitní bábovka jak mohla.Jelikož to,ale silně drží tu notu co nasadil marvel v posledních letech a má s tím úspěch tak je mi jasné,že většině se to bude asi líbit bez výhrad.Takže za mě celkově 70% a čtyři hvězdy.

• 11.11.2019  13:03
    Spolujízda (2019)

Příjemná akční komedie o dvou jak to tak v těhle filmech bývá dvou naprosto odlišných týpcích co si vzájemně pomůžou.Bautista je tu opravdu dobrej.Takže kdo chce vypnout a zasmát se tak bude spokojen ,i když někdy po půlce tomu docházel dech,ale i tak to bylo spíš příjemné překvapení.Pár scén je opravdu dobrých a třeba ta úvodní by se nemusela stydět být v nějakém dobrém akčním filmu.Za mě tedy celkově 71% a čtyři hvězdy.

• 10.11.2019  13:15

Příběh o nalezeném Batmanově synovi,kterého má s dcerou RAs al Ghula,no musím říct,že je to dobrý námět ,nevím jestli je to podle komiksu,všehovšudy jsem přečetl zatím dva komiksy,ale zde je to napsané dobře.Začátek sice působí trochu jako soft porno když tam pobíhá bejvalka batmana skoro nahá,ale to už jsem si nějak zvyknul,že Američani do těhle DC filmu dávají kozatý ženšký,protože to jako největší pokrytci a výrobci porno nemohu dát no hraných filmu :-) ,ne ,že by mi to vadilo,ale když se na to kouká s malýma dětma tak ti kolikrát jen zírají :-D.Postavy jsou zde napsané dobře a Batman v roli taťky jde příjemné oživení.Nový Robin,pardon syn,mě nějak nesedl,ale to je asi dobře,protože takhle je ta postava napsaná,bitky jsou zde vykresleny dobře a i dost brutálně.Pokud tedy máte rádi DC a jste otevřený novým námětům,alespoň pokud neznáte tolik komiksy,bude se vám to líbít.Za mě celkově 88% a pět hvězd.

• 10.11.2019  13:09

Nečetl jsem žádný komiks s Mladými Titány a proto tohle pro mě byl celkem nový pojem.No můžu říct,že to šlo,ale poslední dobou jsem viděl i lepší DC animáky.Není to jen tím,že jsou tam nové postavy ,ale ten příběh celkově mi nepřišel nějak moc dobrý,pár postav tam je dobře vykresleno,ale neměl jsem z toho v konečným souhrnu takový dobrý pocit,něco tomu chybělo a nebo naopak přebývalo-nový Robin,kterého jsem teď viděl asi ve třetím filmu mi nějak nesedí.No Každopádně jsou i lepší filmy,ale i tak celkově 75% a čtyři hvězdy.

• 10.11.2019  12:09

Temný příběh z DC dílny,proto mam rád DC a ne Marvel,protože marvel jsou pro mě klasické pohádky ,zde jsou alespoň nějaké příběhy a není tu nacpaný humor na sílu kam se jen podíváte.Příběh o démonech z ne tak klasickým hrdinou Constantinem je opravdu paráda a klidně bych se nezlobil kdyby toto bylo natočeno i jako klasický film.Postavy jsou tu dobře vykresleny a jejich tu opravdu dost,příběh taky dobrý no a Batman je zde taky :-).Za mě celkově 90% a pět hvězd.

• 10.11.2019  12:05

Fanoušci Supermana zde dostanou vše co by asi chtěli.Dobrého Supermana,druhého zlého ,dobrou akci,dobrého padoucha a navíc je to napsané opravdu dobře,žádná klasická dětská pohádka.Za mě celkově 88% a pět hvězd.

• 10.11.2019  11:57

Další perfektní animák z DC dílny.Příběh o vzniku Batmana a jeho prvních krocích v legendárním obleku netopýra.Je to další kousek,který by se takto napsaný nemusel stydět vstoupit i jako hraný film do kin.Za mě celkově 88% a pět hvězd.

• 3.11.2019  13:52

Avengers na rozdíl od DC mě moc neberou a navíc ta animace není moc hezká.Co se týče příběhu tak je to takové jednoduší,ale na druhou stranu proč ne.Co stojí za to tak je vykreslení Kapitána.Za mě celkově 50% a tři hvězdy.

• 3.11.2019  13:44

Poslední dobou nějak sjíždím tyto animované superhrdinské filmy :-) a málokdy jsem nespokojen,ba co víc,například u tohoto snímku jsem opravdu překvapený kvalitou jak je to napsané.Příběh je zde opravdu dobrý a je tu snaha o to ukázat nám hrdiny i v poloze kde si musí poradit s tím,že se jim zrovna nedaří,což kvituji.Jen opravdu škoda,že se takový příběh nenatočí i jako klasický hraná film.Postavy super a to samé akce.Za mě celkově 90% a pět hvězd.

• 3.11.2019  13:41

Na animovaný film hodně dobře napsaný příběh a i akce je dobrá.Pokud máte rádi komiksové filmy a zároveň i DC tak budete spokojeni.Za mě celkově 88 % a pět hvězd.

• 28.10.2019  21:18

Dobře zvládnutý ceremoniál i když kritici prezidenta si zase něco najdou....třeba ,že seděl,že....Klasika.Za mě spokojenost a celkově 95% a pět hvězd.

• 28.10.2019  00:30

Tak toto je spíš takový akční animovaný film ze světa DC než ty jiné,které jsem například viděl ve stejné době viděl.Jako je Batman vs Red Hood atd.No,ale to nic nemění na kvalitě.Za mě velká spokojenost.Je to něco jako trochu jiná verze Sebevražedného oddílu co jsme mohli vidět v hrané verzi.Zde je akorát více postav a to je dobře.Co jsem si užil byl Joker,ten se jim opravdu povedl :-) .Za mě tedy celkově 80% a čtyři hvězdy.

• 28.10.2019  00:26

Další animák z DC viděný touto dobou a další spokojenost.Jelikož se právě dočetl komiks Ticho tak si myslím,že právě z tohoto komiksu to čerpá a za mě tedy co se týče příběhu opravdu paráda.Na animovaný film,který mam tak nějak zpátečnicky pořád zaškatulkovaný jako výtvor odlehčené pohádky pro děti ,zde právě co se týče příběhu film opravdu baví a je hodně dobře napsaný a zároveň i postavy jsou dobře vykresleny..Batman tu jako postava má větší hloubku jak v některých hraných verzích a už jen to je pro mě dobré překvapení.Tento film než na akci stojí právě hodně na tom příběhu.Takže kdo má rád DC a rád kouká či čte o těch postavách,o jejich myšlení,uvažování atd a nekochá se jen souboji tak bude spokojen.Animace a akční scény jsou provedeny opravdu velmi dobře.Jo a Joker byl taky fajn,ten mě asi neomrzí :-) .Za mě tedy celkově 90% a pět hvězd.

• 28.10.2019  00:20

Tak další film,který jsem v poslední době viděl z DC animovaných filmu a musím říct,že jsem spokojen.Přesto,že jsem nečetl skoro žádný komiks a tím pádem mě flashpoint a vše okolo toho nic moc neříká,tak jsem se nijak neztrácel.Je tu dobře vše vysvětleno a i mé děti co to viděli se mnou tak to měli podobné jako já.Za to palec nahoru.Jinak příběh se mi hodně líbil,navíc Flash je pro mě relativně nová postava a tak jsem byl rád,že jsem mohl vidět více o tomto charakteru.Co se týče akce tak ta se mi taky moc líbila.Vůbec bych se nezlobil kdyby toto bylo natočeno jako celovečerní hraný film.Fakt si říkám,že je škoda když tak vidim ty dc animáky,že ty hrané filmy nemají takový úspěch,neříkám kvalitu,protože já jdu proti většině a mě se líbí,ale kdyby měli právě větší úspěch tak by mohli vzniknout i filmy jako je právě například tento flashpoint.Každopádně zpět k tomuto filmu,podle mě každý kdo má nějaký způsobem rád DC svět tak bude asi spokojen.Jo a ta animace je taky pěkná.Za mě tedy celkově 88% a pět hvězd.

• 20.10.2019  18:46

Nějak jsem se dal v poslední době na animáky. Ne dělám si srandu,děti to chytlo a tak koukám s nima :-) .Další příběh z DC,tentokrát o vzniku Supergirl.Musím říct,že i když má film nižší hodnocení než jiné animované filmy z tohoto vesmíru tak já byl nadmíru spokojen.Hlavně příběh je na hodně dobré úrovni a klidně by to mohlo být natočeno i jako klasický film.Příběh je hodně dobře udělaný a není to nějaká tupa vata k akci,spíš naopak.Akce je i tak dost a celkově je to dobrý koktejl nejen pro fandy těchto superhrdinských filmu.Podle mě určitě neuděláte chybu když si to pusíte,protože já jsem taky netušil co dostanu a nakonec jsem opravdu spokojený.Jen škoda,že v hraných filmech vévodí Marvel,který já nemusím,působí na mě oproti dc hodně dětsky a jako takové omalovánky.Celkově tedy 90% a pět hvězd

• 13.10.2019  18:30

Oproti filmu Superman /Batman Veřejní nepřátele které jsem viděl hned před tímto snímkem,se mi Liga spravedlivých líbila ještě o něco více.Hlavně je zde dobrý příběh,který je originální,alespoň pro neznalce komiksu jako jsem já.Příběh o dvou vesmírech,kde naši hrdinové na straně jedné jsou takový jaké je známe a na straně druhé jejich na první pohled hodně podobné postavy jsou naopak vykresleny jako záporáci se mi opravdu líbil.Navíc v tomto filmu dostaneme kromě Batmana a Supermana i další kladné charaktery a přes tolik postav co na jedné nebo druhé straně film nabízí,je příběh udělaný dobře a nepůsobí něco nadbytečně.Na to,že je to animovaný film,které mam zaškatulkované hlavně z pohádek :-) tak zde jsou ty charaktery i dobře napsané.Myslím,že každý kdo má rád superhrdinské filmy a DC obzvlášť tak bude spokojen.Za mě tedy celkově 85% a pět hvězd.

• 13.10.2019  18:24

Dobrý animovaný příběh o Batmanovi a Supermanovi.Co se dalších postav týče tak hlavně záporáku je tu opravdu hodně a kdo nemá trochu načteno z komiksu,tak jich dost ani nepozná.Jinak co se týče příběhu a akce tak za mě spokojenost.Nevím jestli je to dělané podle komiksu a tím pádem třeba nemůžu být naštvaný ,že se to nedrží předlohy,ale takhle bez znalosti originálu se mi to i tak líbilo.Za mě celkově tedy 75% a čtyři hvězdy.

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26