DEXTER099

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24
    • 17.1.2019  00:48
    Reprisal (2018)

Akční béčko od režiséra co natočil Backtrace se Slyem mi sedlo nějak tak podobně.Akce je tu průměrná,děj ucházející ,ale za mě tu má málo prostoru Bruce Willis,neříkám,že Frank Grillo je zde špatný,jen,že by tomu sedlo víc akčního prostoru pro Bruce než jen závěrečná střela.Narozdíl od druhého jmenovaného filmu zde není Stallone,takže hodnocení je za mě nižší :-).Za mě tedy celkově 45% a dvě hvězdy.

• 16.1.2019  21:17
    Skleněný (2019)

Tak jsem byl na projekci filmu skleněný a musím dopředu říct,že tu nebudu souhlasit s rádoby odborníky,kteří film shazují už teď.Pokud jste měli rádi předešlé dva filmy tak zde vás to bude opět bavit.Vše do sebe krásně zapadlo a závěr filmu byl vynikající.Nádhernã atmosféra a vše okolo.Parádní herecké výkony.Hlavně věřte v sami sebe :-) .Za mě celkově 85% a pět hvězd.

• 6.1.2019  16:49
    Venom (2018)

Od Venoma jsem nic moc nečekal.O této postavě jsem měl spíš jen povrchní povědomí.Jediné co mě zamrzelo když jsem si něco o něm zjišťoval byl fakt,že film se nenatočil jako erko.Sice chápu ústup tvůrců,aby na to mohli i děti a tím pádem větší zisk,ale Venom je prostě krvežíznivá potvora,alespoň já jí tak chápu.No ,ono to vyhovění všem a za každou cenu jen proto,abych na tom vydělal ne vždycky vyjde.Zde evidentně ano,stačí se podívat na tržby :-).Co se,ale týče mého subjektivního pohledu týče,tak mě to erko chybělo.Jinak to nebylo až tak rádoby vtipné jako jiné marvel filmy,respektive postavy,však toto je Sony :-) a výkon jako vždy dobrého Toma Hardyho bylo to hlavní co film táhl.Druhé plus vidím interakci mezi Eddiem a symbiontem.Ostatní byla taková vata,potřebná k tomu,aby jsme dostali první plnohodnotný film o tomto charakteru a kde byl hlavně jediný úkol nás s ním seznámit.Pokud jste tedy fanoušci této postavy tak jediné co vás asi zklame je to erko,jinak film šlape jak má.Za mě tedy celkově 75 % a čtyři hvězdy.

• 6.1.2019  16:31
    Bird Box (2018)

Parádní mysteriózní thriller ,z kterého mrazí.Dosti podobný filmu tiché místo,ale to absolutně nevadí,více takových filmu.Mohu vřele doporučit,jen jsem na konci čekal nějaké odhalení jako ve snímku co jsem zmínil.Každopádně pokud máte rádi filmy typu monstrum,mlha atd,tak zde budete spokojeni.V neposlední řadě je parádní výkon Sandry Bullock.Za mě celkově 85% a pět hvězd.

• 6.1.2019  14:29

Druhý Atn-Man se nese v podobném duchu jako první díl.Jelikož nejsem moc fanda Marvelu,tak asi nejsem ten pravý kdo vám řekne to pravé co by řekl fanda,ale kdo měl rád Jedničku tak si oblíbí i druhý díl.U člověka jako jsem já mě tento film a řada jiných od Marvelu vydrží v mysli na nejvýš pár dní a pak už si ho ani pořádně nepamatuji.Škoda i když vyjímky se najdou viz Capitán amerika.Za mě tedy celkově 65% a tři hvězdy.

• 6.1.2019  14:26

Vychvalovaný film První člověk a moje hodnocení.Od tohoto snímku jsem asi jako jeden z malá moc nečekal no a .... taky jsem toho tolik nedostal,alespoň ne po těch názorech,recenzích co jsem si přečetl předtím než jsem spustil tlačítko play.Příběh má pro mě dva silné momenty a to je tragédie v rodině Neila Armstronga a jeho vypořádávání se s ní.Druhý silný okamžik je samozřejmě přistání na Měsíci.Jenže to ostatní-propracování se k finále filmu je dost zmatečné a podle mě filmu škodí to,že tam nahustili tolik let od prvopočátku programu Apollo až ke konečnému přistání.Navíc i když mam Ryana Goslinga rád tak zde mi přišel takový bez šťávy a energie ( a ne nebylo to jen tím,čím si měla procházet jeho postava)Když to shrnu tak za mě ten film měl navíc a šlo spíš o rodinné drama na které se nabalila událost s přistáním na Měsíci.Za mě celkově 75% a čtyři hvězdy.

• 27.12.2018  14:51
    Backtrace (2018)

Tak i já jsem se dostal ke zhlednutí nového filmy mého oblíbeného Sylvestra Stallona.Potom co jsem si přečetl zdejší dojmy a na jiných stránkách recenze,tak jsem očekával totalní sr.. Jasně,není to žádné mistrovské dílo,ale na druhou stranu,aby to zde bylo v černých číslech,tak to zase fakt jako ne.Ano je viděť,že to točil režisér béček a je znát i to,že to mělo malý rozpočet,ale herecké výkony a příběh zapadají do škatulky průměrný tv film.Ani ty řeči,že jde o nejhorší film Slye mi moc nesedí.Takže pokud vám nevadí průměrná ,levně vypadajicí tv kriminálka na víkendové odpoledne,tak proč ne.Navíc pokud máte jako rádi Stallona.Za mě tedy celkově 50% a tři hvězdy

• 13.11.2018  23:35

Tak jsem konečně viděl jeden z nejočekávanějších filmu roku mezi akčními fanoušky :-).Za prvé,první díl jako velký fanda Arnolda mam rád,ale to neznamená,že jen kvůli němu.První díl prostě nemá chybu.Druhý díl je taky dobrý a podceňovaný podle mě jen absencí Arnolda,která je znatelná a Arnie tam v té době prostě měl být.Další díly taky ušli.No a co se týče dojmu z tohoto dílu,tak :-) První mínus je pro mě prostě absence toho zmiňovaného Arnolda,který by tam seděl jak prdel na hrnec.Druhé mínus je příběh a celkově málo predátora samotného,respektive nepřipadá mi,že on je ten hlavní na filmu což na filmu s názvem the predator je divný :-) ,není to jako prvních dvou dílech,kdy z predátora šel strach a byl opravdu hrozba,tím pádem on byl ten hlavní hybatel filmu,zde je to spíš ta parta vojáku a slečna vědkyně.Třetí mínus jsou někdy až moc tlačené fórky i tam kde už být nemuseli a naopak to chtělo více napětí,tajemna atd.Čtvrté a poslední mínus jsou některé scény lépe řečeno části filmu co mi docela překáželi a to například predátorovi psi.Hlavně a samozřejmě ten aportující naší partě hrdinu granáty.Taktéž se i přidávám k lidem co tvrdí,že závěrečná scéna by mohla být jiná. Po všech těch mínusech taky nějaké klady,aby ten kdo tohle četl měl i přesto chuť si to pustit :-).Za prvé dobrá skupina herců až na Olivii Munn,která pro mě byla fakt nesympatická,ale celkově to partě vyšinutých vojáku klapalo a chemie tam byla dobrá.Za druhé-když byl na scéně menší (klasický)predátor tak bylo vidět,že je udělaný opravdu dobře.Za třetí-celý film parádně plyne a není ani prostor se moc nudit.Za čtvrté -rating R je opravdu dobře,že je to erko a ne verze pro děti (kdyby tak bylo více dnešních akčních filmu,tak by to bylo o něčem jiném..:-) ).Takže když to shrnu, za mě průměr a tak trochu promarněná příležitost udělat z toho hit nejen roku.Za mě tedy celkově 65 % a tři hvězdy.

• 10.11.2018  17:19
    Zvonilka (2008)

Fakt krásná pohádka pro holky.Mé 4 leté dcerce se moc líbilo a pokud máte doma malou holčičku tak se jít o určitě bude líbit,takové hezké pohlazení po duši.Za mě celkově 95 % a pět hvězd.

• 8.11.2018  22:53
    22. míle (2018)

Co tohle bylo?Těšil jsem se na dobrý akční film a místo toho jsem dostal nesourodě napsaný scénář kde všemu vévodil Mark Wahlberg a jeho tiky.Lauren Cohan zde hraje další z řad moderních žen se zbraní v ruce a musím říct,že mi to k ní vůbec nesedlo a celkově je mi nějak čím dál protivnější.Jediné pozitivum filmu pro mě byl Iko Uwais,který akční scény táhl a kdyby vzali jeho postavu a natočilo film jen s ním tak udělají lépe.Za mě celkově horko těžko 50 % a tři hvězdy.

• 31.10.2018  20:22
    Equalizer 2 (2018)

Čekal jsem trochu víc,hlavně co se akce týče,ale postava Denzela,která film táhne mě prostě baví,proto kdo chce jen čistě kvalitní akční podívanou tak pro něj bude asi lepší jiný film.Kdo má rád Denzela jako já tak tomu to doporučuji.Pokud bude i třetí díl tak bych zapracoval na příběhu a té akce a nespoléhal bych se jak se moderně říká na charizma hlavního herce.Za mě tedy celkově 70 % a čtyři hvězdy

• 11.10.2018  11:23
    Beze stop (2018)

Přiznávám se ,že tyto filmy mam rád,lidi odtrženi od civilizace,žijící si svůj život bez řady těch vymožeností co dnešní doba nabízí a vlastně na druhou stranu je člověk vůbec nepotřebuje.Vždy mě irituje jak jsou tyto lidé nepochopení,ale co se týče konkrétně tohoto příběhu tak jestli někdo čekal třeba podobný film jako je ten dva roky starý (Tohle je náš svět) tak to bohužel nebo bohudík (jak pro koho ) nedostane.Zde je to odtržení od lidí a způsob žití Otce a dcery založeno na tom,že on se nedokáže přenést přes minulost a ona by naopak ráda zapadla do dnešní společnosti.Snímek vám ukazuje obě stránky mince a je na každém co by si vybral,proto i ten závěr je možná i nečekaný.Pro mě tam bylo více prázdných míst a čekal jsem trochu více co se týče minulosti otce a důvody ,kterého ho vedli k životu v lesích.Na druhou stranu atmosféra je krásná a pohladí vás po duši.Za mě celkově 65 % a tři hvězdy.

• 10.10.2018  11:33
    Attrition (2018)

Tak musím říct,že jsem čekal co z toho zase vyleze,jestli klasika posledních filmu se Štefanem a nebo opravdu něco lepšího na čem si dá více záležet.No,výsledek je pro mě někde uprostřed.Je vidět,že jak si to sám psal tak tam dal opravdu nějaký svůj pohled řekněme celkově na svět atd ,ale co se týče děje tak tam už je to slabší.To co je na filmu dobré nebo alespoň lepší oproti těm jiným je trochu posun v bitkách a celkově ta atmosféra asijského bojového umění je hodně cítit a o to asi Seagalovi hodně šlo.Nevím,ale já bych stále čekal něco trochu jiného a když už člověk vezme fakt,že Steven se do nějaké lepší fyzické formy nedá tak prostě natočit něco kde bude za staršího policajta ,který bude hlavně používat zbraně a ne fyzičku a odhodí ten převlek dá na sebe nějakou koženku a může vyjít například Nico 2 :-).Když to shrnu tak pro fandy Stevena a asijského bojového umění je to průměrný film a pro ostatní to bude jen další z řady Seagalovek,která se moc neliší od těch ostatních.Já pořád spadám spíše do té první skupiny i když asi tak o procento :-) tak dávám celkově 50 % a tři hvězdy.

• 22.9.2018  17:55

Pro holky pěkná a dost zpívací pohádka :-).Za mě celkově 85% a pět hvězd

• 21.9.2018  20:43

Tak po delší době poctivý akční film s dobrou akcí,obsazením.Jen smysl obsazení stadionu pokulhává.Do tohoto typu filmu by se mi hodil i Sly a Arnie.Doporučuji.Za mě celkově 80% a čtyři hvězdy.

• 6.9.2018  23:21

Parádní atmosféra,osvěžující nápad v době kde se točí jen pokračování úspěšných značek,parádní herecké výkony a zatím jeden z nejlepších filmu roku.Doporučuji.Za mě celkově 85% a pět hvězd.

• 4.9.2018  20:07

No čekal jsem o dost víc.Pokud chcete film k zamyšlení o dnešní době tak doporučuju,ale mě zklamal ten konec.Za mě tedy celkově 65% a tři hvězdy.

• 25.8.2018  12:37
    Upgrade (2018)

Tak od tohoto filmu jsem opravdu nic nečekal a po pravdě,ani jsem nevěděl dopředu o čem to je.Po zhlédnutí musím říct,že je to jedno z největších překvapení tohoto roku a několikrát jsem si přitom říkal,že autor asi má rád terminátora :-).Jinak parádní herecký výkon Logana Marshalla -Greena.Příběh parádní ,akční scény výborné a nejlepší je celková atmosféra.Za mě celkově 85% a pět hvězd.

• 10.8.2018  18:53
    Deadpool 2 (2018)

Jako jednička mi ještě přišla sem tam vtipná a dobře udělaná,ale tohle už je fakt přehnané a to neustálé tlačení vtipu do sebemenší scény je fakt už moc.Jediné co mě fakt dost pobavilo byla scéna kdy Deadpoolovi rostli nohy :-).Jinak mi i vadilo i to promrkávání na kameru s tím pádem nevíte kdy je myšlen film jako by vážně a kdy ně.Takže za mě celkově 65% a tři hvězdy.

• 3.8.2018  20:42

Tak jsem konečně zkouknul tu podle hodně zdejších,jednu z největších pecek roku a zároveň nejlepší marvelovku :-).No ,ten kdo už si pár mých komentářu na filmy ze světa komiksu přečetl,tak ví,že nejsem.nějaký fanda tohoto žánru.Přesto i tak rád ocením dobře udělaný film a to i co se komiksu týče.U tohoto snímku to není jinak.Takže,co se mi líbilo,bylo,že děj dobře ubíhal a zároveň vás hned vtáhl do akce a přestal až s titulky.Takže to se opravdu povedlo.Navíc všechny postavy a ,že jich je opravdu hodně,dostali dost prostoru,což u filmu s tolika hrdiny není jednoduché.Za třetí mi opravdu se hlavní padouch ,Thanos.Navíc i ty vtípky co jsou u marvel filmu tak nějak už zvyklostí,ale mě to často spíš nesedí,tak zde to bylo ok.Od plného hodnocení mě dělí fakt,že po přečtení dost článku před zhlédnutím musím dát z pravdu ,že závěr filmu ve vás vyvolá opačné pocity než tvůrci chtělu,protože s vědomím čtvrtého dílu víte,že ten závěr filmu bude stejně nakonec jinak.K tomu odchod postav ve stylu rozložení z ničehi nic na prach na mě nepůsobí tak epicky jak by mo,ale to bude asi i tím mým vztahem,nevztahem k těmto filmum :-).Za mě tedy celkově 80% a čtyři hvězdy.

• 1.8.2018  22:12

Tak jsem se vrátil z projekce (a jen tak mimochodem už mě při pár projekcí napadlo,jak to,že tam lidi chodí po párech atd,když je to od čsfd a jaká je pravděpodobnost,že tolik páru má zde dost bodu,aby tam mohli jít :-) ).Zpět k filmu.Viděl jsem asi jen jeden trailer,abych se nepřipravil o překvapení.Jen jsem četl několik článku o tom jak Tom Cruise už dá se říct klasicky :-) dělá skoro všechny nebezpečné scény sám.Očekávání jsem měl veliké a například jsem hodně čekal od konce filmu,potom,co jsem někde viděl,že je to finále fakt stojí za to.No,musím se přiznat,že jsem asi čekal trošku víc a třeba co se děje týče,tak ten byl takový docela zmatečný až překombinovaný.Navíc už by to chtělo obměnit záporáka(pokud bude další díl,tak ani není vyhnutí,ale nechci prozrazovat,pšt :-) )Takže příběhově bych dal menší hodnocení,ale toto je především AKČNÍ film.A právě akce to hodně vytahuje nahoru.Je až k neuvěření,že Tom už má 56 let a těmito výkony a nepřipouštěním se věku se řadí mezi mí oblíbence Arnieho a Slye.Takže pokud budete chtít akční nálož a rádi neuslyšíte pořád něco o rodině (jako v jiné sérii :-) ) tak na to určitě jděte.Jinak,já bych tedy příště trochu minimalizoval ty vtipné vsuvky-moc na to u filmu co mam brát vážně nejsem,ale to je otázka vkusu,plus například přišel s něčím nečekaným co se děje týče.Například obměna týmu atd.Za mě tedy celkově 85% a pět hvězd.

• 18.6.2018  23:34

Tak i já jako velký fanda Sylvestra Stallona jsem se podíval na druhý plán útěku :-) .No,tak za prve,začnu trochu ze široka.Když bylo jasné,že se točí druhý díl a zároveň pak hned i třetí,tak jsem se těšil a i když mě mrzela absence Arnolda,tak přesto jsem si říkal,že by to nemuselo být špatné.Ok.Po té přišla zpráva,že filmy se natáčel myslím jen pár dní a to samé třetí,tak to mě trochu zarazilo,ale na druhou stranu vše nemusí trvat kdo ví jak dlouho aby to bylo kvalitní,jsou i výjímky.A teď už k hodnocení filmu samotného.Než jsem si to pustil tak mě docela zarazilo zdejší hodnocení a to samé na imdb a komentáře typu-Stallona jako začíná být něco co Seagal,tedy hvězda co už hraje v hodně béčkových spíš céčkových nebo možná někdy i zetkových filmech :-) .I tak jsem byl zvědavý jaké to bude a musím konstatovat i když možná ne úplně objektivně jako fanda Slye,ale co je objektivní,pořád je to jen můj názor,možná to není objektivní k lidem co váhají jestli si to pustit a nejsou přímo fanoušci tohoto akčního hrdiny.Po příběhové stránce si myslím,že film je napsán dobře a je znát,že to psal autor scénáře k jedničce,jen možná bych udělal stopáž o trochu delší,protože někdy my to přišlo takové usekneté a moc zkratkovité,ale zase film parádně plyne.Co se týče akce,tak si myslím,že souboje jsou na dobré úrovni a i Stallona tu má ,sice ne tolik výraznou,ale má bitku.Takže doteď je to dobré.Co je pro mě mínus,tak to je menší stopáž právě pro Stallona a Bautistu i když se plakát a celková prezentace tváří ,že jsou ty hlavní,ano chápu,je to marketing a zároveň film zafinancovala čínská strana.Takže ,to alespoň kvůli tomu nějak beru,ale i tak je to škoda.Celkově tedy musím říct,že ty co tu vidí to aktuální hodnocení pod čtyřicent procent a přečtou si v komentářích něco o podobě s aktuální tvorbou Seagala,tak to fakt ne a nebojte se,tohle je proti filmům se Stevenem mega hit.Váhám mezi třemi a čtyřmi hvězdami,ale budu spravedlivý a za někdy moc velkou zkratkovitost a menší stopáž pro Stallona(což kdyby film byl film o čtvrt hodiny delší tak by to filmu i samotného Slyovi slušelo víc a dal bych ten čas hlavně jemu) dávám celkově 65 % a tři hvězdy.

• 1.6.2018  21:09

Tak po zhlédnutí musím říct,že to není rozhodně špatné.Sice to nemá na původní první díl s Charlesem Bronsonem,které bylo takové víc vážnější,ale na druhou stranu tato nová verze s Brucem Willisem se nebojí ukázat ukázat krev a násilí což už se dnes moc nevidí.Několik let mi vadí na Brucovi ten jeho výraz alá mam stejně všechno na háku,ale zde se to ještě dalo,respektive není to celý film jako některé ty filmy s poslední doby kde hraje pár minut.Co mi trochu nesedělo bylo,že klidně místo role doktora to mohl být bývalý policajt a hned by bylo uvěřitelnější jak pak kosí všechny ty padouchy.Zase je ale trefné jak se vše učí pomocí youtube,což je dnešní fenomén :-).Takže,kdo má rád starší akční revenge filmy a zároveň rád Bruce uvidí v něčem co má tak říkajíc koule tak to doporučuju.Za mě a za staré dobré časy celkově 75 % a hezké čtyři hvězdy.

• 16.3.2018  16:25

Tak jelikož původní film byl jeden z mých oblíbenějších v dětství tak jsem od jeho následníka postupně čekal trochu víc.Jednak po tom co se zde začali objevovat hodnocení a při možnostech dnešních efektu,i když to je možná ta slabost dneška,už to vše nepůsobí tak uvěřitelně,protože už jsme si tak nějak na to zvykly a filmy se točí víc před zeleným plátnem a stávají se z toho takové digi hry s reálnými herci.Po zhlédnutí musím říct,že jsem čekal docela víc než jsem viděl jak po stránce příběhové tak vtáhnutí do děje.Pro mě je to docela škoda,protože toto mělo potenciál,ale nakonec to spíš byla další komedie,což tak nějak sedí i k tomu obsazeni,ale já jsem si chtěl užít příběh o přežití a i když už nejsem v dětských letech tak věřím,že by mě to vtáhlo,tady se to tak nestalo,škoda.Takže za mě celkově 65 % a tři hvězdy.

• 16.3.2018  16:20
    Annihilation (2018)

Konečně hodně něco originálního a zajímavého.Ano podle knihy,takže ne úplně tak originální,ale pořád je to v dnešní tvorbě filmu něco nevšedního.Je to druh filmu u kterého je dobré jej vidět vícekrát.Film o zamyšlení o nás samých a věcí s tím spojených.Atmosféra mě zcela vtáhla a jen některé pasáže bych ještě více prohloubil,aby to mělo ten správný překvapující efekt.Za mě celkově 75% a čtyři hvězdy.

• 6.3.2018  16:42
    Tvář vody (2017)

Tak jsem viděl vítěze letošních oskaru a musím říct,že jsem čekal o dost více,ale na druhou stranu,příběh je jasný a dobře odvyprávěný.Uteče vám to jako voda.Herecké výkony jsou dobré,ale některé scény byly už na můj vkus moc teatrální nebo přes čáru,viz scéna v koupelně nebo muzikálová vložka.No jestli je toto vítěz letošních oskaru,tak mě to svádí k hodnocení,že moc na výběr asi nebylo.Abych to nějak shrnul,tento film bych nějak zvlášť nedoporučil,protože mi na něm nic výjimečného neupoutalo,ale na druhou stranu budu hodný a když je to spíš na tři tak celkově za mě 70% a čtyři hvězdy.

• 27.2.2018  18:47

Další z novějších Seagalovek kdy už neměl takovou slávu,ale tento film není podle mě tak špatný jak napovídá zdejší hodnocení.Jasně Steven už tady není tak fyzicky vyrýsovaný jak se mu právě vyčítá,ale jelikož ve filmu v těch největších bitkách má hlavně meč,tak to tak nepřekáží a oproti novějším filmům je zde ještě v solidní formě.Co se týče příběhu,tak je z prostředí Yakuzy a celkově asijské mafie což mi tak nějak toto prostředí ,myslím tím asijské sedí ke Stevenovi i když film typu jeho prvotin bych si nechal líbit ,ale to by na sobě musel zapracovat..Bitky jsou zde vcelku fajn,až mě překvapilo,že to není tak špatně sestříhané jako novější filmy se Seagalem a naopak jsem nějak nepostřehl ,že by měl dubléra,i když byl napsán v titulkách.No za mě tedy celkově 55% a tři hvězdy.

• 27.2.2018  18:39
    Zákon ulice (2007)

Jedna z těch Seagalovek ,které natočil po roce 2000 kdy už neměl takovou slávu a kdy už mu začalo být vyčítáno,že tloustne atd.Kupodivu ten snímek ujde a oproti ještě novějším filmům se Stevenem zde jsou docela dobře vidět souboje,neříkám,že je to nějaké výstavní,ale oproti filmům,po roce 2010 co natočil,tak je to na slušné úrovni.Příběh na tento žánr samozřejmě není nijak výjímečný-zabití sny,ale to vůbec nevadí,natočené to je obstojně.Jinak ,já bych taky byl pro aby byl Seagal ve větší kondici a nekašlal na to jen,protože ví,že skoro na vše mu stačí ruce.Každopádně,pokud máte alespoň trochu rádi Stevena Seagala,tak tento kousek je takový průměr a podle mě se na to dobře dívá,za mě celkově tedy 55% a tři hvězdy.

• 12.1.2018  23:41

Tak jsem s očekáváním jako fanda Arnolda shlédl tento nový jeho počin a trochu to zhodnotím.:-) .Tak za prvé jsem od tohoto kousku neměl přehnané očekávání,ale po zhlédnutí traileru mě nejdříve trochu vadilo jaký styl si Taran Killam vybral,myslím tím natočit film jako částečné dokument,ale zase mě potěšily záběry právě s Arnoldem,protože bylo cítit,že si to opravdu užívá.Po shlédnutí jsou moje pocity takové,že styl rádoby dokumenty mi tolik nevadil a Arnold opravdu potěšil.Jeho roli jsem si užil a i když celkově neměl takový prostor tak si film celý podmanil pro sebe.Co se mi ,ale nelíbilo byl příběh ,co byl často jen rádoby vtipný..a to je u akční komedie docela mimo,když chybí často ten vtip a to hlavní akce-tak té by tam mohlo být taky více.No,takž nebýt Arnolda tak je tento film hodně podprůměrný,ale celkově hlavně za Arnolda,který to hodně táhl dávám celkově 50% a tři hvězdy.

• 15.11.2017  21:44

Tak jsem zase po čase zavítal na projekci ČSFD a musím říct,že jsem od tohoto filmu nic nečekal (jakož nefanda komiksu ,vlastně od každého podobného filmu :-) ) no a nakonec to bylo lepší než jsem myslel.Za prvé ( i když chápu ,že Batman Nolana byl pojat jinak) na Batmana od Nolana asi už nikdo nebude mít,alespoň pro mě ne.Za druhé,osvěžení bylo na rozdíl od filmu z vesmíru marvel,to ,že zde to nebylo takové barvičkové jako omalovánky a rádoby vtipné..to mě potěšilo,protože to moc nemusím a když si mam vybrat tak DC je pro mě svou vážností favorit.Za třetí ,skoro všechny postavy mi byly sympatické nebo dá se říct,že všechny :-).No a co se týče postav detailněji: Batman-v podání Bena Afflecka je to takové prostě jiné,ale začínám mu přicházet na chuť..Příběhu měl co dát a byl uvěřitelný Flash-sympatická postava i herec.Navíc měla opodstatnění v příběhu a nikterak mi nevadily jeho fórky ,naopak docela to sedlo,bylo to tak akorát. Wonder Woman-no ,Gal Gadot je opravdu hezká žena,i když na mě moc vyhublá,ale má svoje kouzlo.Právě toto přebilo mou averzi vůči dnešním filmovým ženským hrdinkám,co seřežou každého soupeře hlava nehlava. Cyborg-další postava co měla svoje opodstatnění,ale ničím zvlášť pro mě nevyčnívala a to ani herecky. Aquaman-Jason Momoa má jak se dnes moderně říká velké charizma a dokáže utáhnout sám film,ale jeho postava mi zde přišla docela zbytečná ,ale co by to bylo za Justice League bez Aquamana :-). Superman-tady mi byl superman po delší době hodně sympatický a jeho postava si to i přes menší časový úsek docela dává. Co se týče příběhu,tak ten je jako by klišoidní a vedlejší,ale to u filmu kde se hlavně mají představit všechny ty postavy dá celkem čekat,i když tím neříkám,že by i příběh příště stál za to udělat zajímavější.Váhal jsem mezi třemi a čtyřmi hvězdy,ale za mě tedy celkově 70% a čtyři hvězdy.P.S. Další film u kterého musím upravit své hodnocení .Po dalším zhlédnutí a hejtům na tento film ho chci alespoň svým téměř bezvýznamný :-) mili procentem pomoct a zlepšit hodnocení,protože ten film se mi opravdu líbil a po všech těch Marvel filmech mi DC sedí víc.Za mě tedy celkově 85% a pět hvězd.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24