DEXTER099

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23
    • 24.6.2017  16:35
    The Recall (2017)

Tento film mě lákal kvůli Wesley Snipesovi a ohlášení ,že to bude takový béčkový predátor,aneb Wesley versus mimozemšťan....no mimozemšťan zde skoro není vidět a i když Wesley je na filmu to nejlepší tak zde je menší čas než jsem čekal a proto jsem čekal více.Za mě tedy celkově 30% a dvě hvězdy.

• 12.4.2017  22:11

Tak tu máme další rychle a zběsile ,nyní již osmé v pořadí....No moje moje pocity a hodnocení z projekce čsfd kde jsem tento film viděl jsou rozporuplné.Tak za prvé ulítlé je to pořád i když sedmička byla asi o chlup víc,ale tady je těch překombinovaných scén taky hodně.Další co se mi nelíbilo byly některé až parodické scény.Příběh už hodně vaří z vody a je to neustále rodina sem rodina tam atd což se dost opakuje.No ,ale co bylo pozitivní a možná to nejlepší na filmu,pro mě určitě,to byl Jason Statham,který si scény kde byl kradl pro sebe a Dwayne Johnson na něj neměl.Jeho role mu hodně sedla a akční scény zvládl bravurně.Celkově fandové téhle série budou spíše spokojení,ale jelikož to já moc nejsem a opravdu to na mě stále je hodně překombinovaný plus v tomto díle se to kolikrát až moc snažilo být vtipný,i když to pak bylo spíš rušivé a nehodící se v daný moment (Vyjma scény Jasona v letadle....) tak za mě tedy celkově spíš něco mezi třemi a čtyřmi hvězdami,spíše ke třem ,takže 65% a tři hvězdy.

• 12.4.2017  17:40
    Larceny (2017)

Tak na další film s Dolphem jsem se i těšil,ale tohle se nepovedlo.Nechtělo se mi věřit Wácovi atd a jejich popisu,že to stojí z ....,ale po zhlédnutí jim dávám za pravdu a i já se přidávám k těm co vám řeknou,že akce je zde nudná,dá se říct až amatérská a nemyslím si,že zrovna toto je otázka nákladu.Dolph je sice dobrej ,ale i ně něm je někdy vidět jakoby to nebral moc vážně,ale pořád je on to nejlepší z filmu kde příběh je opravdu jednoduchý,akce slabá a tak vám na koukání zbude sem tam Dolph sem tam prostředí a i když to není můj typ tak ta herečka co hraje hlavní ženskou roli.Za mě tedy slabota a celkově 25% a dvě hvězdy.

• 12.4.2017  14:15

Nový film s Adkinsem,kterého jako jednoho z mála dnešních akčních herců považuji za nástupce borců jako je Stallone,Arnolda Jean Claude Van damme,Lundgren atd,vás bude vadit,pokud jste fandy tohoto žánru.Jde o film ,který jak se dá očekávat je plný soubojů a to hodně dobře provedených.Yuri Boyka to mlátí hlava nehlava a když k tomu je i dobrý příběh tak za mě celkově 85% a pět hvězd.Doporučuji všem kdo má rád bojové filmy a nejen je.

• 9.4.2017  00:05
    Aftermath (2017)

Tak tu máme nový film s Arnoldem a začátkem bych jen řekl,že pro jeho fanoušky,kterým jsem i já,šlo o film na který se čekalo hlavně kvůli tomu jak si Arnie poradí s touto pro něj stále nezvyklou rolí.Rolí dramatickou,kde nedrží v ruce samopal a nestřílí protivníky hlava nehlava ,nehláškuje apod.První vlaštovkou v tomto ohledu byl jeden z jeho předchozích filmu Maggie,kde pro mě roli zvládl výtečně a tak jsem se na tento film těšil.Příběh vypráví o letecké havárii a vyrovnání se s následky ,jak pro pozůstalého Romana (Arnold) tak i dispečere co tuto nehodu nejspíše přičiněním zavinil.To,ale máte v popisu filmu,takže to není nic nového ,zvláště když film vychází z příběhu co se opravdu stal.Šlo tedy o to,jak nám film představí tvůrci,jak bude zahraný a jestli bude mít podobné vyústění jako reálná předloha.Co se týče toho jak je film pojat,proti tomu bych jen namítl,že něco mohlo být klidně přidáno ,aby to lépe spojilo různé scény a tím se ještě zvětšily emoce (například soudní proces,zobrazení chlapce co touží pomstít svého otce atd),ale tyto nedostatky přebíjí skvěle odvedený herecký výkon Arnolda,který evidentně pomalu z akčního hrdiny ladí na dramatičtější a víc do hloubky dané role.Je jasné,že ti co jsou jako já zvyklý na akčního Arnolda to nemusí sednout,ale mě to k němu jde.Co se týče toho jak je naloženo s koncem filmu,tak musím říct,že to se povedlo moc a žádný happy end to opravdu není.Takže když to shrnu,nebýt pár hluchých míst a někde chybějících scén tak mé hodnocený bude větší,ale na druhou stranu příběh je to silný a Arnold to zahrál parádně a proto za mě celkově 75% a čtyři hvězdy.

• 13.6.2016  20:09

Příjemná pohádka kde asi chtěli napodobit prostředí z Nema.Za mě celkově 65% a tři hvězdy.

• 13.5.2016  13:32

Komedie o cestě slušného syna z ovdovělým Dědou,který si chce užít život.Parádní Robert De Niro,který si to opravdu užívá a nebýt jeho tak je to pro mě průměrný film.Máme tu i trochu kanální humor,ale není to přehnaní a pěkně to tam sedne.Zaca Efrona sice moc nemusím,ale zde se to dalo a kdo měl rád třeba Fotr je Lotr tak hlavně kvůli Robertovi mu ten film nejspíš sedne.Za mě tedy celkově 70% a čtyři hvězdy.

• 13.5.2016  13:29
    Joy (2015)

Já asi opravdu jen tak Jennifer Lawrence na chuť nepřijdu,protože podle mě je hodně přehodnocená a i někdy přehrává,ale zde byla docela snesitelná.Příběh o tom jak máma od dětí má sen a za ním si jde stojí za zhlédnutí pokud myslíte,že nic nemá cenu,ale kdyby to hrál někdo jiný tak by to pro mě bylo lepší :-).Už snad tradičně s ní tady hraje Bradley Cooper..:-) No za mě tedy celkově 65 % a tři hvězdy.

• 13.5.2016  13:26
    Stážista (2015)

Stážista je vkusná komedie ,která ve vás zanechá pocit,že věk je jen číslo a pozitivně naladěn stojí za to.Parádní výkon Roberta De Niro stojí taky za zmínku.Pokud máte náladu na dobrou komedii bez kanálního humoru tak vřele doporučuji.Za mě celkově 85% a pět hvězd.

• 13.5.2016  13:24

Sice jsem tento snímek ani nedokoukal,protože to bylo opravdu pro mě hodně nudné a i když mam otevřenou mysl všemu tak toto bylo trochu přepálené,sice mi to připomínalo strom života s Bradem Pittem,ale ten byl podle mě udělán poutavě.za mě z toho co jsem viděl celkově 50% a tři hvězdy.

• 13.5.2016  13:19

Asi ze mě opravdu už nebudu fanoušek comicsu....I když jsem viděl asi všechny.Každopádně Capitán je jeden z těch co mě bavily.Myslím tím jeho předešlé dva díly.Co se týče tohoto zpracování tak po úvodních pár minutách jsem si říkal,že tohle je už opravdu moc a jestli to tak bude pokračovat tak co se týče hodnocení,dám tomu dvě hvězdy.Co mě na tom štvalo byla ta nezranitelnost postav,hlavně tedy Scarlett Johansson....No ,ale pak se to přeci jen trochu otočilo k lepšímu a i když příběh i pro mě jako neznalce komiksové předlohy (jestli vůbec u tohoto konkrétního filmu nějaká je) byl dost předvídatelný tak výsledek ujde.Je jasné ,že fandové z toho asi budou na větvi,protože jen z účasti tolika postav asi mají radost.No a jako bonus je tu nový Spider-man,který mi je sice sympatičtější než z Amazing Spider-Man,ale i když vím,že to má být školák,tak mě to prostě nesedne,aby mezi partou Iron Mana atd,pobíhalo dítě.Když to shrnu tak například oproti nedávno viděnému Batman v Superman to má alespoň nějakou hlavu a patu a zapadá to do sebe.Za mě tedy celkově 75% a čtyři hvězdy.

• 13.5.2016  13:11

Tento film mě ničím nepřekvapil a ani neurazil.Takový klasický akční film jak z 90 let,kde se hraje o záchranu prezidenta.Za mě tedy 65% a tři hvězdy.

• 13.5.2016  13:09

Příběh ze světa makléřů a událostem roku 2008.Film je sice dost dlouhý a někdy i nudí,protože ne každému odborný slovník těchto lidí,ale jako příklad toho co to muže být za lidi,které zajímá jen mamon je to dobré.Jinak nejsympatičtější postavy pro mě byli hlavně Brad Pitt a pak také Christian Bale.Za mě tedy celkově už jen z důvodu ,aby si to preventivně lidé pustily 90% a pět hvězd.

• 13.5.2016  13:06

No... tak chtěl jsem to vidět kvůli Bruci Willisovi,ale evidentně poslední dobou přijímá každou nabídka na hraní a je mu jedno co to je.Jinak si to nedokážu vysvětlit.Děj vám nějak osvětlovat nemusím,vše je napsané v popisu filmu.Jediné na co stálo se dívat byla Gina Carano a kdo nadával na Kellana Lutze v postradatelných tak ať se na tohle ani nedívá,protože tady je drnej jak šmilgr papír.No nic za mě celkově 40% a dvě hvězdy.

• 13.5.2016  12:59

Špionážní film ,který vás zavede do doby studené války.Sice jde o zajímavé téma,ale mě to nějak nevtáhlo.Oceňuji na tom,že je z toho jak si na tom Steven Spielberg a jak už bývá zvykem tak solidní výkon Toma Hankse.Naopak nejsem přívržencem toho,že Mark Rylance za svojí roli dostal Oscara,ale proti gustu.....Každopádně za mě celkově 75% a čtyři hvězdy.

• 13.5.2016  12:55
    The Audition (2015)

Jediné co je zajímavé na tomto videu k otevření casina je samozřejmě účast známých herců a za to za mě celkově 65% a tři hvězdy.

• 9.4.2016  17:59

Miluju jídlo,takže není o čem.Za mě 95% a pět hvězd.

• 9.4.2016  13:52

A to je právě to,Batman atd podle mě kromě zpracování od Nolana ,patří spíš do téhle animované podoby než hrané,ale jak dokázal Nolan-udělat se dobré zpracování hraného formátu se udělat dá.Co se týče tohoto návratu rytíře,tak ten se mi líbil.Dobrá atmosféra,dobrý příběh a dost mi to právě připomnělo hraného Temného rytíře.Za mě tedy celkově 80% a čtyři hvězdy.

• 24.3.2016  00:22

Tak a je to,vrátil jsem se z projekce...Dopředu říkám,že jsem na to šel s pocitem,že se to zřejmě moc nepovede a navíc mě dopředu odrazovali Ben Affleck coby nový Batman a Jesse Eisenberg coby Lex Luthor.No odkud začít...asi takto:hodnocení bych rozdělil zhruba na tři části.Část první:začátek filmu kde je to jeden zpomalený záběr za druhým (celkově jich je ve filmu docela dost a je vidět,že se na tom režisér vyřádil) ve mě vyvolal docela příjemné pocity.Jenže dále to pro mě začalo skřípat,protože film se vám logicky snaží představit všechny hrdiny i padoucha a,že těch postav je víc je známo každému kdo si přečte obsazení a něco málo dopředu o tom filmu ví.Takže jen co se snažíte sžít s jednou postavou šup,střih a rychle za jinou postavou.Navíc kolikrát to mezi skáče až bych řekl nelogicky.Část druhá: když už ve mě rostla nuda ,tak nastala ta lepší a pro mě nejlepší část filmu a to byl dlouho očekávaný souboj mezi Batmanem a Supermanem.Ano Batman v podání Bena není tak špatný jak jsem čekal a dokonce mu i ten monstrózní oblek co si vyrobil ( není ukázáno jak atd...) na souboj se Supermanem docela seděl.V divákovi to vyvolá ten správný pocit napětí a očekávání,že se odehraje ´´souboj titánu´´ .No,ale ten konec souboje působil opravdu dost strojeně a než nějaké epické vyvrcholení to na mě udělalo dojem,že se tvůrcům nedařilo na nic přijít jak by ten souboj završili a tak tam dali to co tam dali....nebudu prozrazovat.A Část třetí:to už nastalo finále filmu,který do té doby místy působil temně ,vážně a i když někdy dost natahovaně a jindy zase něco chybělo tak právě na konci začal gejzír efektu,barviček,dokonce se dostavila prsatá bojovnice no a ta obluda známá z traileru co působí jak z pána prstenů samozřejmě nemohla chybět....Nevím,ale podle mě se to tam nějak nehodilo.. a krom těchto tří části bych ještě zmínil pár věcí co mě zaujaly ať pozitivně nebo negativně.Začnu s tím horším:Chápu,že pro komiksové fandy je asi postava Gal Gadot zajímavá,ale pro mě tyhle ženské hrdinky moc nejsou,dále scény Batmana s pouště vlastně nejsou tak jak se zdají... (nechci prozrazovat),některé scény jsou na oko až moc tmavé a tím pádem úplně vymizel přehled bojových scén (hlavně s Batmanem) no a evidentně chtěl Ben dát najevo jak moc na film posiloval(což se mu nemůže upřít) a tak si tam po vzoru Jardy Jágra střihl scénky jak posiluje se závažím okolo pasu :-) .A pozitivně mě potěšila účast i když malá Kevina Costnera a k mému překvapení dobrý a uvěřitelný výkon Jesse Eisenberga,který celý film hodně táhl.No takže suma sumárum jsou mé celkové pocity rozporuplné a když jsem čekal ,že ten závěr bude nečekaný a vylepší mé hodnocení,tak nakonec nebyl (přeci jen by se připravily o nějaké díly navíc...).Takže za mě celkově 65% a tři hvězdy.

• 20.3.2016  13:15
    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)

Pořad pána,co svojí slávu a bohatství získal za chlubení cizími recepty.Už jen za to odpad.

• 5.1.2016  23:14

Nic jsem nečekal a právě proto jsem spokojen.Sice příběh není kdo ví jak inovativní,ale vše trumfuje nečekaný a osvěžující vyvrcholení celého filmu.Za mě 80% a čtyři hvězdy.

• 29.12.2015  18:51

Tak jsem zhlédnul další film od Leonarda Di Capria Revenant:Zmrtvýchvstání a musím říct,že i když jsem to řekl i loni tak tentokrát ještě o trochu víc přeji Leovi konečně toho Oscara.Parádní výpravné drama o pomstě.Leonardo je opravdu uvěřitelný a všechny scény včetně té s medvědem působí opravdu reálně.Nádherná krajina ,z které jde taková zima,že se budete chtít přikrýt i doma v obýváku je jenom třešnička na dortu.A co se týče Toma Hardy,tak ten podal též perfektní výkon.Jsem maximálně spokojený.Už teď se těším v čem se Leo objeví příště.Za mě 90% a jasných pět hvězd.

• 29.12.2015  18:50
    Creed (2015)

Dlouho jsem na film Creed čekal.Jako na všechny filmy se Sylvestrem.Kdo mě zde zná,tak se ani nediví :-).Říkal jsem si,jak pak se povede snímek odvozený z mé nejoblíbenější filmové série,respektive filmu Rocky.Pokud někdo viděl předchozí kousek Ryana Cooglera,Fruitvale a líbil se mu jako mě,tak si myslím,že i zde uvidí v některých chvílích určitý rukopis.To pro začátek.Děj vás nejdříve zavede do dětství malého Johnsona neboli Adonise Creeda,syna Apola Creeda,kterého měl ze svojí milenkou.Režisér se nám snaží ukázat,jak se už v tak malém chlapci rozvíjí bojovná a vzpurná povaha.Poté následuje dospívání u jeho nevlastní matky,která se ho chopila a snažila se ho vychovat hlavně co nejdále od boxu.Žel to se nedaří a my vidíme jak se mladý Creed prokousává zápasy v zapadlých místech v Mexiku.No a pak přijde to na co čekalo mnoho fanoušku po celém světe....Adonis zkontaktuje Rockyho Balbou,aby ho požádal o trénování.Celý vztah mezi Rockym a mladým Creedem je velmi dobře podán a hlavně moudra,které Rocky coby mentor přenáší a snaží se mu vštěpit,jsou opravdu perfektní.Jako skoro v každém díle Rockyho ,tak i zde se mnoho dá přenést do běžného života,nejen do zápasnického ringu.Kdo potřebuje vidět film,co ho nabudí a bude ho motivovat,tak u Creeda nešlápne vedle.Co se ještě samotného Sylvestera Stalloneho týče,tak si myslím,že zde zahrál jako už dlouho nikde (ano vím samozřejmě,že točí hlavně akční filmy) a například jeho souboj ze zákeřnou nemocí,nám jako divákovi ukazuje,jakou cestu jeho postavu od prvního dílu ušla a ,že Rocky jako správný bojovník,dokáže bojovat nejen v boxerském,ale i tom důležitějším a to ŽIVOTNÍM RINGU.Opravdu moc bych mu přál toho uvažovaného Oscara.Jsem opravdu s celkovým pojetím filmu spokojen a myslím,že jako důstojné pokračování celé série,se to velmi povedlo.Tak třeba bude i Creed 2 s účastí Dolpha Lundgrena :-).Za mě celkově 90% a pět hvězd.

• 26.12.2015  15:17

Skoro jako vždy prezident pojmenoval vše správnými slovy.Za mě celkově 85% a pět hvězd.

• 26.12.2015  15:16
    Rio (2011)

I z papouščí říše se dá vyrobit hezký animák.Sice jsem neviděl konec,ale i tak to bylo hezké.Za mě celkově 70% a čtyři hvězdy.

• 26.12.2015  15:14
    Duch nad zlato (TV film) (2013)

Šlo to,Viktor Preiss byl dobrý,Jiřina Bohdalová správně otravná a hlavně to nebylo zase v bakelitových ateliérech.Za mě celkově 60% a tři hvězdy.

• 26.12.2015  15:13
    Tajemství Lesní země (TV film) (2006)

Celkem to šlo,hlavně to celé zase nebylo v ateliéru.Za mě celkově 60% a tři hvězdy.

• 26.12.2015  15:07
    V hlavě (2015)

Animák ,který má opravdu dobrý nápad,ale připadá mi,že to není zrovna pro malé děti.Vysvětlovat pětiletému klukovi co je depka...Na to má času dost.Jinak je to,ale moc krásné.Za mě celkově 80% a čtyři hvězdy.

• 26.12.2015  14:54
    Fruitvale (2013)

Parádně zrekonstruované drama podle skutečných událostí.Film o chlapci co v životě dělá chyby (vím o čem mluvím)...a i když to celé chce zvrátit a přehodit na lepší životní kolej,tak se mu stane něco co ovlivní všechny jeho příbuzné na vždy.Michael B.Jordan je perfektní a už se od Ryane Cooglera i něj těším na Creeda.Za mě celkově 90% a pět hvězd.

• 26.12.2015  14:51

No tak čekal,jsem,že to bude jiná jízda,ale toto i když v horší viděné kvalitě mi spíš připomínalo nějaké béčko z večerního programu Primy COOL.Za mě tedy celkově 45 % a dvě hvězdy.

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23