DEXTER099

Jaromír Procházka

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23
    • 15.11.2017  21:44

Tak jsem zase po čase zavítal na projekci ČSFD a musím říct,že jsem od tohoto filmu nic nečekal (jakož nefanda komiksu ,vlastně od každého podobného filmu :-) ) no a nakonec to bylo lepší než jsem myslel.Za prvé ( i když chápu ,že Batmana Nolana byl pojat jinak) na Batmana od Nolana asi už nikdo nebude mít,alespoň pro mě ne.Za druhé,osvěžení bylo narozdíl od filmu z vesmíru marvel,že zde to nebylo takové barvičkové jako omalovánky a rádoby vtipné..to mě potěšilo,protože to moc nemusím.Za třetí ,skoro všechny postavy mi byly sympatické nebo dá se říct,že všechny :-).No a co se týče postav detailněji: Batman-v podání Bena Afflecka je to takové prostě jiné,ale začínám mu přicházet na chuť,i když asi ve chvíli co Batmana hrát nebude :-).Příběhu měl co dát a byl uvěřitelný Flash-sympatická postava i herec.Navíc měla opodstatnění v příběhu a nikterak mi nevadily jeho fórky ,naopak docela to sedlo,bylo to tak akorát. Wonder Woman-no ,Gal Gadot je opravdu hezká žena,i když na mě moc vyhublá,ale má svoje kouzlo.Právě toto přebilo mou averzi vůči dnešním filmovým ženským hrdinkám,co seřežou každého soupeře hlava nehlava. Cyborg-další postava co měla svoje opodstatnění,ale ničím zvlášť pro mě nevyčníla a ani herecky. Aquaman-Jason Momoa má jak se dnes moderně říká velké charizma a dokáže utáhnout sám film,ale jeho postava mi zde přišla docela zbytečná.No,ale Jason Momoa to herecky naproti tomu dost zachraňuje. Superman-tady mi byl superman po delší době hodně sympatický a jeho postava si to i přes menší časový úsek docela dává. Co se týče příběhu,tak ten je jako by klišoidní a vedlejší,ale to u filmu kde se hlavně mají představit všechny ty postavy dá čekat,i když neříkám,že by i příběh příště stál za udělat zajímavější.Váhal jsem mezi třemi a čtyřmi hvězdy,ale za mě tedy celkově 70% a čtyři hvězdy.

• 19.10.2017  16:32

Tak nový Spider-Man je mladší ,jak je oblíbené -víc cool,víc barevný a k tomu ještě je přizvaný Iron Man.No dámy a pánové kdo by to nebral.....no já.... no prostě,pro fanoušky marvelu bych to doporučil,nějak to moc nevybočuje z koncepce celého tohoto spektra filmu,ale pro mě jakožto ne zrovna fandu komiksu,(i když uznám i tak dobře natočený film s dobrým příběhem) to není nějak pohlcující.Na druhou stranu mi to sedlo víc než amazing Spider Man.Sice je vtipné,že Tom Holland hraje nějakého patnáctiletého klučinu,no,ale co už :-).Co mě opravdu nezaujalo byl takový jalový příběh,který na mě působil,že je jen doplňující,že prostě to hlavní je uvést a předvést s nejmodernějšími triky nového pavoučího muže a nějaký příběh je vedlejší.Takže když to shrnu,tak pro fandy tohoto universa to myslím bude chutnat a pro mě jako nezaujatého diváka bych vyzdvihl triky a hudbu.Tento koktej bych celkově ohodnotil na 65% a tři hvězdy.

• 18.7.2017  10:02

Snaha o strašně suprového Tarzana mě nechytla a na verzi s Christophem Lambertem zatím nic nemá.Za mě celkově 55% a tři hvězdy.

• 18.7.2017  10:00
    Cell (2016)

Snaha o post apokalyptistický film vyšel tak na půl....Nápad není nejhorší,ale provedení pokulhává..Za mě celkově 50% a tři hvězdy.

• 18.7.2017  09:57

První díl si už moc nepamatuju,ale toto bylo na mě hodně ujeté a někdy už přes čáru.Navíc mě to i nudilo.Za mě celkově 25% a dvě hvězdy.

• 18.7.2017  09:55

Film o tom, jak se lidé zachovají v uzavřeném prostoru, když jim jde o život a přátelství, musí jít stranou. Každý chce zachránit jen sebe. Těchto filmů není nikdy dost. Snímků, co ukazují na naší psychiku, vy (ne)spělost,a zvířecí pudy v nás. K tomu zajímavé herecké obsazení a máte tu kousek, co fanoušky tohoto typu filmu bude bavit. A konec nám možná přinese další díl. Za mě celkově 75 % a čtyři hvězdy.

• 14.7.2017  19:28

Neříkám, že nemám rád změnu a nějaký nový pohled a jasně mám stále v paměti ty klasičtější verze Krále Artuše....,ale toto? Někdy to šlo a Charlie Hunnam má talent už doby, co jsem ho viděl prvně v zákonu gangu. Jenže celkově je to až moc velké fantasy a příběh mě absolutně nevtáhl. Navíc někdy ty dialogy jsou jak z nějaké hodně ulítlé komedie. No prostě za mě celkově 30% a dvě hvězdy.

• 14.7.2017  14:16

Od tohoto dílu Star Wars, který je takové pojítko mezí díly ságy, jsem nic moc nečekal, ale o to víc mě tento film bavil. Nejsem sice zarytý fanda Star Wars,ale i tak se na to rád podívám. A ať jste fandové této série a nebo máte alespoň rádi sci-fi, tak se vám tento snímek bude líbit. Perfektní efekty, prostředí a i hlavní představitelka je sympatická a určité se dá oproti dnes moderním ženským hrdinkám, které musejí být snad v každém druhém filmu snést. Určitě hraje přirozeně a není protivná, jako všechny ty herečky, které pomalu v pubertě vezmou zbraň a zachraňují svět.... ( viz všechny ty hunger games,aliance a kdo ví, co ještě).Tato umělá pohlavní vyváženost, co se pěstuje v dnešních filmech, opravdu není nic pro mě, ale zde to není tak bijící do očí a i ostatní herci zde mají dost prostoru. Nejen proto mohu tento film doporučit. Za mě celkově 85 % a pět hvězd.

• 12.7.2017  22:11

Tak jsem navštívil projekci ČSFD a musím říct, že film se mi líbil. Sice tam není tolik akce, jak by napovídal název filmu, ale pokud máte rádi tuto novou sérii opic, tak s tímto dílem budete taky spokojeni. Připadá mi, že každý díl je úplně jiný a přesto může fungovat i jako samostatný film opravdu dobře. Chci tím říct, že třikrát dostanete úplně něco jiného: příběh, prostředí a přesto to vždy je dobře uděláno, což se u sérii často nevidí. V tomto filmu bych vyzdvihl opravdu nádherně zpracované opice v čele s Ceasarem a výkon Woodyho Harrelsona. No a nesmím zapomenout na parádní krajinu, příběh kde nic není černobílé a když k tomu přidáte vtipného opičáka ze zoo (vtipného a ne trapného,takže to neruší film) a závěrečné vyústění celé trilogie, tak je to za mě celkově 85% a pět hvězd.

• 12.7.2017  15:19

Dříve jsem X-Meny nemusel a celkově nejsem fanda komiksu apod, ale určitě mi to je bližší než avengers například. Co se týče Logana, tak jsem nevěděl, co od toho čekat, protože na trailery jsem se nedíval. Nic jsem o filmu celkově předem nečetl a navíc hodnocení zde bylo do té doby (než jsem to viděl) opravdu dobré....a tak jsem si to pustil a..... no musím říct, že jestli ne nejlepší, tak určitě jeden z nejlepších filmů ze série X-Men. To každopádně. Není tu přehršle mutantů, příběh je skvělý a má i svou hloubku,výkon Hugha Jackmana je výborný a za poslední roky jeho nejlepší....Tento film bych doporučil i absolutnímu ne fandovi komiksu,protože toto je něco víc, než klasický film tohoto žánru.Toto je Logan. Film nabitý od začátku až do konce, kde opravdu nebude závěr ve stylu : vyhráli ,bouchl ohňostroj a žili šťastně na věky....Naopak,ale více prozrazovat nebudu.Zatím jeden z nejlepších filmů tohoto roku.Za mě celkově 95% a pět hvězd.

• 12.7.2017  15:11
    Orel Eddie (2016)

Pozitivní příběh skokana ,kterému nikdo nevěřil a dobrý příklad ,že někdy stačí chtít a neohlížet se, jaký bude výsledek,ale důležité pro něj je, něco udělat.Navíc dobře zahrané jak od Tarona Egertona, tak i od Hugha Jackmana coby jeho mentora a člověka co se v Eddiem vidí.Za mě celkově 85% a pět hvězd...

• 12.7.2017  15:07
    Pan (2015)

Pan jako takový mě nikdy moc nezaujal a toto filmové zpracování na tom moc nezměnilo....Za mě celkově 30% a dvě hvězdy.

• 5.7.2017  17:43

Tak na nového Vetřelce jsem byl docela zvědavý,protože mě na rozdíl od většiny se Prometheus jakožto předchůdce Covenantu líbil.Mám rád úvahy nad tím proč jsme tu ,kdo nás (pokud někdo) stvořil atd. a když je to smícháno i s určitou dávkou akce,napětí tak si to rád vychutnám.Covenant je opravdu jasné pokračovaní nebo spíš lépe řečeno Prometheus 2,ale jelikož právě té většině tento zmiňovaný film nesedl ,ať už kvůli tomu,že čekali dalšího klasického Vetřelce kde se bude čekat jen na to kdy se jako divák leknete nebo budete počítat mrtvé tak se nebude líbit ani tento díl.No a pokud nemáte očekávání a kopírování původního Vetřelce tak budete spokojeni.Navíc Michael Fassbender si tuto roli hodně užívá a ta poloha tak trochu psychopata s tendencí změnit a vytvořit si svůj svět mu mu jde.Za mě tedy celkově i už kvůli tomu,že chci přispět troškou ke zlepšení hodnocení 85% a pět hvězd.

• 24.6.2017  16:35

Tento film mě lákal kvůli Wesley Snipesovi a ohlášení ,že to bude takový béčkový predátor,aneb Wesley versus mimozemšťan....no mimozemšťan zde skoro není vidět a i když Wesley je na filmu to nejlepší tak zde je menší čas než jsem čekal a proto jsem čekal více.Za mě tedy celkově 30% a dvě hvězdy.

• 12.4.2017  22:11

Tak tu máme další rychle a zběsile ,nyní již osmé v pořadí....No moje moje pocity a hodnocení z projekce čsfd kde jsem tento film viděl jsou rozporuplné.Tak za prvé ulítlé je to pořád i když sedmička byla asi o chlup víc,ale tady je těch překombinovaných scén taky hodně.Další co se mi nelíbilo byly některé až parodické scény.Příběh už hodně vaří z vody a je to neustále rodina sem rodina tam atd což se dost opakuje.No ,ale co bylo pozitivní a možná to nejlepší na filmu,pro mě určitě,to byl Jason Statham,který si scény kde byl kradl pro sebe a Dwayne Johnson na něj neměl.Jeho role mu hodně sedla a akční scény zvládl bravurně.Celkově fandové téhle série budou spíše spokojení,ale jelikož to já moc nejsem a opravdu to na mě stále je hodně překombinovaný plus v tomto díle se to kolikrát až moc snažilo být vtipný,i když to pak bylo spíš rušivé a nehodící se v daný moment (Vyjma scény Jasona v letadle....) tak za mě tedy celkově spíš něco mezi třemi a čtyřmi hvězdami,spíše ke třem ,takže 65% a tři hvězdy.

• 12.4.2017  17:40

Tak na další film s Dolphem jsem se i těšil,ale tohle se nepovedlo.Nechtělo se mi věřit Wácovi atd a jejich popisu,že to stojí z ....,ale po zhlédnutí jim dávám za pravdu a i já se přidávám k těm co vám řeknou,že akce je zde nudná,dá se říct až amatérská a nemyslím si,že zrovna toto je otázka nákladu.Dolph je sice dobrej ,ale i ně něm je někdy vidět jakoby to nebral moc vážně,ale pořád je on to nejlepší z filmu kde příběh je opravdu jednoduchý,akce slabá a tak vám na koukání zbude sem tam Dolph sem tam prostředí a i když to není můj typ tak ta herečka co hraje hlavní ženskou roli.Za mě tedy slabota a celkově 25% a dvě hvězdy.

• 12.4.2017  14:15

Nový film s Adkinsem,kterého jako jednoho z mála dnešních akčních herců považuji za nástupce borců jako je Stallone,Arnolda Jean Claude Van damme,Lundgren atd,vás bude vadit,pokud jste fandy tohoto žánru.Jde o film ,který jak se dá očekávat je plný soubojů a to hodně dobře provedených.Yuri Boyka to mlátí hlava nehlava a když k tomu je i dobrý příběh tak za mě celkově 85% a pět hvězd.Doporučuji všem kdo má rád bojové filmy a nejen je.

• 9.4.2017  00:05
    Aftermath (2017)

Tak tu máme nový film s Arnoldem a začátkem bych jen řekl,že pro jeho fanoušky,kterým jsem i já,šlo o film na který se čekalo hlavně kvůli tomu jak si Arnie poradí s touto pro něj stále nezvyklou rolí.Rolí dramatickou,kde nedrží v ruce samopal a nestřílí protivníky hlava nehlava ,nehláškuje apod.První vlaštovkou v tomto ohledu byl jeden z jeho předchozích filmu Maggie,kde pro mě roli zvládl výtečně a tak jsem se na tento film těšil.Příběh vypráví o letecké havárii a vyrovnání se s následky ,jak pro pozůstalého Romana (Arnold) tak i dispečere co tuto nehodu nejspíše přičiněním zavinil.To,ale máte v popisu filmu,takže to není nic nového ,zvláště když film vychází z příběhu co se opravdu stal.Šlo tedy o to,jak nám film představí tvůrci,jak bude zahraný a jestli bude mít podobné vyústění jako reálná předloha.Co se týče toho jak je film pojat,proti tomu bych jen namítl,že něco mohlo být klidně přidáno ,aby to lépe spojilo různé scény a tím se ještě zvětšily emoce (například soudní proces,zobrazení chlapce co touží pomstít svého otce atd),ale tyto nedostatky přebíjí skvěle odvedený herecký výkon Arnolda,který evidentně pomalu z akčního hrdiny ladí na dramatičtější a víc do hloubky dané role.Je jasné,že ti co jsou jako já zvyklý na akčního Arnolda to nemusí sednout,ale mě to k němu jde.Co se týče toho jak je naloženo s koncem filmu,tak musím říct,že to se povedlo moc a žádný happy end to opravdu není.Takže když to shrnu,nebýt pár hluchých míst a někde chybějících scén tak mé hodnocený bude větší,ale na druhou stranu příběh je to silný a Arnold to zahrál parádně a proto za mě celkově 75% a čtyři hvězdy.

• 13.6.2016  20:09

Příjemná pohádka kde asi chtěli napodobit prostředí z Nema.Za mě celkově 65% a tři hvězdy.

• 13.5.2016  13:32

Komedie o cestě slušného syna z ovdovělým Dědou,který si chce užít život.Parádní Robert De Niro,který si to opravdu užívá a nebýt jeho tak je to pro mě průměrný film.Máme tu i trochu kanální humor,ale není to přehnaní a pěkně to tam sedne.Zaca Efrona sice moc nemusím,ale zde se to dalo a kdo měl rád třeba Fotr je Lotr tak hlavně kvůli Robertovi mu ten film nejspíš sedne.Za mě tedy celkově 70% a čtyři hvězdy.

• 13.5.2016  13:29
    Joy (2015)

Já asi opravdu jen tak Jennifer Lawrence na chuť nepřijdu,protože podle mě je hodně přehodnocená a i někdy přehrává,ale zde byla docela snesitelná.Příběh o tom jak máma od dětí má sen a za ním si jde stojí za zhlédnutí pokud myslíte,že nic nemá cenu,ale kdyby to hrál někdo jiný tak by to pro mě bylo lepší :-).Už snad tradičně s ní tady hraje Bradley Cooper..:-) No za mě tedy celkově 65 % a tři hvězdy.

• 13.5.2016  13:26
    Stážista (2015)

Stážista je vkusná komedie ,která ve vás zanechá pocit,že věk je jen číslo a pozitivně naladěn stojí za to.Parádní výkon Roberta De Niro stojí taky za zmínku.Pokud máte náladu na dobrou komedii bez kanálního humoru tak vřele doporučuji.Za mě celkově 85% a pět hvězd.

• 13.5.2016  13:24

Sice jsem tento snímek ani nedokoukal,protože to bylo opravdu pro mě hodně nudné a i když mam otevřenou mysl všemu tak toto bylo trochu přepálené,sice mi to připomínalo strom života s Bradem Pittem,ale ten byl podle mě udělán poutavě.za mě z toho co jsem viděl celkově 50% a tři hvězdy.

• 13.5.2016  13:19

Asi ze mě opravdu už nebudu fanoušek comicsu....I když jsem viděl asi všechny.Každopádně Capitán je jeden z těch co mě bavily.Myslím tím jeho předešlé dva díly.Co se týče tohoto zpracování tak po úvodních pár minutách jsem si říkal,že tohle je už opravdu moc a jestli to tak bude pokračovat tak co se týče hodnocení,dám tomu dvě hvězdy.Co mě na tom štvalo byla ta nezranitelnost postav,hlavně tedy Scarlett Johansson....No ,ale pak se to přeci jen trochu otočilo k lepšímu a i když příběh i pro mě jako neznalce komiksové předlohy (jestli vůbec u tohoto konkrétního filmu nějaká je) byl dost předvídatelný tak výsledek ujde.Je jasné ,že fandové z toho asi budou na větvi,protože jen z účasti tolika postav asi mají radost.No a jako bonus je tu nový Spider-man,který mi je sice sympatičtější než z Amazing Spider-Man,ale i když vím,že to má být školák,tak mě to prostě nesedne,aby mezi partou Iron Mana atd,pobíhalo dítě.Když to shrnu tak například oproti nedávno viděnému Batman v Superman to má alespoň nějakou hlavu a patu a zapadá to do sebe.Za mě tedy celkově 75% a čtyři hvězdy.

• 13.5.2016  13:11

Tento film mě ničím nepřekvapil a ani neurazil.Takový klasický akční film jak z 90 let,kde se hraje o záchranu prezidenta.Za mě tedy 65% a tři hvězdy.

• 13.5.2016  13:09

Příběh ze světa makléřů a událostem roku 2008.Film je sice dost dlouhý a někdy i nudí,protože ne každému odborný slovník těchto lidí,ale jako příklad toho co to muže být za lidi,které zajímá jen mamon je to dobré.Jinak nejsympatičtější postavy pro mě byli hlavně Brad Pitt a pak také Christian Bale.Za mě tedy celkově už jen z důvodu ,aby si to preventivně lidé pustily 90% a pět hvězd.

• 13.5.2016  13:06

No... tak chtěl jsem to vidět kvůli Bruci Willisovi,ale evidentně poslední dobou přijímá každou nabídka na hraní a je mu jedno co to je.Jinak si to nedokážu vysvětlit.Děj vám nějak osvětlovat nemusím,vše je napsané v popisu filmu.Jediné na co stálo se dívat byla Gina Carano a kdo nadával na Kellana Lutze v postradatelných tak ať se na tohle ani nedívá,protože tady je drnej jak šmilgr papír.No nic za mě celkově 40% a dvě hvězdy.

• 13.5.2016  12:59

Špionážní film ,který vás zavede do doby studené války.Sice jde o zajímavé téma,ale mě to nějak nevtáhlo.Oceňuji na tom,že je z toho jak si na tom Steven Spielberg a jak už bývá zvykem tak solidní výkon Toma Hankse.Naopak nejsem přívržencem toho,že Mark Rylance za svojí roli dostal Oscara,ale proti gustu.....Každopádně za mě celkově 75% a čtyři hvězdy.

• 13.5.2016  12:55
    The Audition (2015)

Jediné co je zajímavé na tomto videu k otevření casina je samozřejmě účast známých herců a za to za mě celkově 65% a tři hvězdy.

• 9.4.2016  17:59

Miluju jídlo,takže není o čem.Za mě 95% a pět hvězd.

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23