corobis

čorobiš nerobimnič

Zimbabwe

1 bod

• 15.6.2020  12:08
    Fotbalový talent (TV seriál) (2018)

Americká tele novela o futbale . Kde to aj nabralo 75%

• 21.11.2016  10:10

Mohli natočiť aj o Požiari vojenskej V3S z roku 1996 v Zaľubici kde zhoreli vojaci z Kežmarskej Kasárni VU 1038 ako keby to bolo včera, bol som stými chalanmi na vojne.

• 27.8.2015  13:44

Super mafiánsky seriál vypracovaný do detailov 100%

• 23.3.2015  08:09
    John Wick (2014)

Akči film pre 14ročních takto to vnímam ja, mi to skôr pripomínalo Akčnú PC hru a hudba 0 bodov som si myslel že som na metalovom koncerte Najviac čo ma zaujalo bol asi ten Mustang a ešte som si všimol že 2x do hrude streliť rusa nestačí treba ešte jednu guľku do hlavy. Kde to nahrabalo 73%

• 4.2.2015  14:09
    Doggystyle (2001)

Snoop Dogg je pán Hudba super "Herečky" tiež, tí čo hodnotili ako odpad tak sú asi teplí

• 23.12.2014  21:05
    Hádej kdo? (2005)

Super komedia v hlavnej ulohe s bernie mac alias Persi jacksonom nech odpočiva v pokoji super herec

• 18.12.2014  07:28
    Kmotr 1, 2, 3 (TV film) (1992)

Som fanúšik mafiánskych filmov ale tento film Krstný otec I.II.III je top. top že keď som dopozeral všetky časti tak na druhý deň som si ich pozrel znova brutálne natočené hudba všetko dokonalé.

• 12.12.2014  15:29
    Kmotr (1972)

• 25.2.2013  09:03
    Monstrum (2008)

no super škoda že som tento film pozeral aj ked som ho pozerať nechcel kedže som chcel Monstrum Sci-Fi / Thriller / Mysteriózní / Horor USA, 2008, 85 min Režie: Matt Reeves . http://www.csfd.cz/film/237854-monstrum/ a ja som pozeral tento odpad bi som bol zvedaví prečo máju rovnaký názov filmu a ešte aj ten istý rok natočenia 2008 ešte dodám super chápadlá mala tá príšera.

• 13.2.2013  10:53

de niro natočil podobný film ako film mafiáni z roku 1990 v ktorom hral aj on su tam podobne scény ale mne to nevadilo mam rad mafiánske filmy.

• 30.1.2013  11:30

Super komédia na ktorej som sa nasmial že ma brucho bolelo, super česky dabing budem si musieť niekde tento film zohnať rád by som si ho pozrel ešte raz

• 19.11.2012  11:50

Film Bojová Loď ma svoje kladne aj záporné scény k tým kladným patria efekty.. herecké výkony sú slabé Rihana tiež 0bodov za herecky výkon ale hlavne že si zahrala... " " Film si určite nájde svojich divákov hlavne tých ktorý si radi pozrú ako Americké námorné vojsko vie bojovať proti mimo zemskej civilizácii a vždy môžu počítať aj s dôchodcami ktorý sú vždy pripravený odhodlaný nasadiť svoj život a to samozrejme na najlepšej bojovej lodi Uss missouri cely film bol ako reklama na Americké vojsko. Rihanna nenadchla: Zlatá malina za najhorší herecký výkon! no ja už som to vedel ked som si tento "film" pozrel niekedy v novembri 2012

• 15.11.2012  08:36
    Total Recall (2012)

obľúbenci sci-fi si určite prišli na svoje ale podla mňa je to dosť nudný film aj keď sa nahanaju od začiatku až po koniec a Colin Farrella chcú za každú cenu zabiť a priznám sa ani neviem prečo mi to volako ušlo.

• 19.10.2012  15:18
    Obhájce (2011)

Hudba v tomto filme nemá chybu zapasovala s lincolnom Cliff Martinez trafil klinček po hlavičke a patrí mu veľká chvála za vyber hudby pre tento film .super film

• 19.10.2012  14:37
    96 hodin (2008)

Skvelí akčný film škoda že tu poslednú scénu tak pokašlali myslím tu na jachte ked sa Liam Neeson zápasí s únoscom ktorý ho aj porezal krvavú košeľu mal no ako zázrakom jeho zranenia po súboji zmiznú . Na také detaily by si mali filmári dávať väčší pozor.

• 19.10.2012  14:04

keď sa už na takej srande nedokážu lúdia zasmiať tak potom ich nechápem načo to aj pozerajú pozdravujem všetkých čo to hodnotia ako odpad však scary movie je film pre srandu zabaviť sa a to všetko spĺňa a platí to pre všetky časti

• 19.10.2012  14:02

keď sa už na takej srande nedokážu lúdia zasmiať tak potom ich nechápem načo to aj pozerajú pozdravujem všetkých čo to hodnotia ako odpad však scary movie je film pre srandu zabaviť sa a to všetko spĺňa.

• 17.10.2012  11:10

Drsný chlapi sa išli zahrať na vojakov naobliekali sa do maskáčov a všetko čo bolo bradaté tak stieralo mi to pripomenulo hru Counter Strike a aby to bolo čo najviac napínavé tak sa im pokazia vysielačky a nemôže pre nich priletieť vrtuľník tak sa vydaju krížom krážom batohmi po horách. Pre mna to bolo 110min nudy.