Fotbalový talent (2018) (seriál)

Americká tele novela o futbale . Kde to aj nabralo 75%

John Wick (2014) odpad!

Akči film pre 14ročních takto to vnímam ja, mi to skôr pripomínalo Akčnú PC hru a hudba 0 bodov som si myslel že som na metalovom koncerte Najviac čo ma zaujalo bol asi ten Mustang a ešte som si všimol že 2x do hrude streliť rusa nestačí treba ešte jednu guľku do hlavy. Kde to nahrabalo 73%

Bitevní loď (2012)

Film Bojová Loď ma svoje kladne aj záporné scény k tým kladným patria efekty.. herecké výkony sú slabé Rihana tiež 0bodov za herecky výkon ale hlavne že si zahrala... " " Film si určite nájde svojich divákov hlavne tých ktorý si radi pozrú ako Americké námorné vojsko vie bojovať proti mimo zemskej civilizácii a vždy môžu počítať aj s dôchodcami ktorý sú vždy pripravený odhodlaný nasadiť svoj život a to samozrejme na najlepšej bojovej lodi Uss missouri cely film bol ako reklama na Americké vojsko. Rihanna nenadchla: Zlatá malina za najhorší herecký výkon! no ja už som to vedel ked som si tento "film" pozrel niekedy v novembri 2012

Total Recall (2012)

obľúbenci sci-fi si určite prišli na svoje ale podla mňa je to dosť nudný film aj keď sa nahanaju od začiatku až po koniec a Colin Farrella chcú za každú cenu zabiť a priznám sa ani neviem prečo mi to volako ušlo.

Obhájce (2011)

Hudba v tomto filme nemá chybu zapasovala s lincolnom Cliff Martinez trafil klinček po hlavičke a patrí mu veľká chvála za vyber hudby pre tento film .super film

Speciální jednotka (2011)

Drsný chlapi sa išli zahrať na vojakov naobliekali sa do maskáčov a všetko čo bolo bradaté tak stieralo mi to pripomenulo hru Counter Strike a aby to bolo čo najviac napínavé tak sa im pokazia vysielačky a nemôže pre nich priletieť vrtuľník tak sa vydaju krížom krážom batohmi po horách. Pre mna to bolo 110min nudy.

Monstrum (2008) odpad!

no super škoda že som tento film pozeral aj ked som ho pozerať nechcel kedže som chcel Monstrum Sci-Fi / Thriller / Mysteriózní / Horor USA, 2008, 85 min Režie: Matt Reeves . http://www.csfd.cz/film/237854-monstrum/ a ja som pozeral tento odpad bi som bol zvedaví prečo máju rovnaký názov filmu a ešte aj ten istý rok natočenia 2008 ešte dodám super chápadlá mala tá príšera.

96 hodin (2008)

Skvelí akčný film škoda že tu poslednú scénu tak pokašlali myslím tu na jachte ked sa Liam Neeson zápasí s únoscom ktorý ho aj porezal krvavú košeľu mal no ako zázrakom jeho zranenia po súboji zmiznú . Na také detaily by si mali filmári dávať väčší pozor.

Najväčšie tragédie Slovenska (2007) (seriál)

Mohli natočiť aj o Požiari vojenskej V3S z roku 1996 v Zaľubici kde zhoreli vojaci z Kežmarskej Kasárni VU 1038 ako keby to bolo včera, bol som stými chalanmi na vojne.

Ovládací panel
11. nej uživatel Zimbabwe