Agenti dementi (2003)

Musím říct, že mně tak špatné hodnocení nejdříve dost překvapilo. Pak jsem se ale zamyslel a pochopil jsem, že zdejší "odborníci" prostě nemůžou ocenit film (sám o sobě). Oceňují kameru, děj, postavy, příběh, režii.. oceňují kde co, ale srandu a byť i tak trochu komixovou potrhlost?? Kdepak! Na tomto filmu totiž nelze cenit herecké výkony, už vůbec se tu nikomu nerozdávají oskaři a další havěť a každý rádoby velký filmový kritik se tak raději hrdinně konformuje.

Zakázaná říše (2014)

Podhodnoceno! Dávám 5* za debilní komentáře které jsem jen namátkou měl tu smůlu číst. Většina se tu vyjadřuje ve smyslu, že je to pohádka a podobné kecy, ale to přece není pravda. Je to "Dobrodružný / Mysteriózní / Thriller / Fantasy" navíc s hororovými prvky, které kdo nepochopil, přicházejí po vypití té jejich tekuté dobroty, nebo z řečí těch jejich babizen :D Ve filmu je několik dokonylých momentů, které v divákovi zanechají příjemný dojem z dobře strávených dvou poctivých filmových hodin - u mně vede ta scéna, když se všichni přísedící stolovníci promění ve spolek přátel Adamsnovy rodiny :D

Všemocný (2011)

Dobrý film, ale ten konec mně trochu zklamal...Vyzve kolegu na souboj, dá si oběd a najednou tam prostě začne hrát příšerná hudba, ze které mi stojí vlasy na hlavě a je konec :D

Pěsti ze železa (2012)

Rozhodně podhodnoceno, zaslouží si víc než 52%

Melancholie (2011) odpad!

Nemůžu si pomoct, neuvěřitelně mi to lezlo na nervy a hlavní hrdinky jsem nenáviděl :D ..

Scream of the Banshee (2011) (TV film)

Je to podhodnocené, jen 27% si podle mně nezaslouží, proto dávám 5.

Poslední vládce větru (2010)

Co je? Trochu moc velcí borci se nám tu sešli kritizovat tento rodinný film, nemyslíte? Tady je to opět samý mistr světa! ještě se dozvím, že téma 4 elementů a míru je mínusem, stejně jako vcelku dobře pasující pohyby, které jsou vlastně Tai-Chi. JE TO PODHODNOCENÉ, proto dávám max!

K.G. (2011)

Dávám tradičně víc, protože jiní dávají míň. Vadí mi dementní komentáře některých uživatelů. Jestli chcete film co má složitý děj, postavy a tak podobně, tak se běžte dívat na nějákou telenovelu a nedívejte se na filmy jako je tento! Teen publikum? Ale víte co? Tak, já nemám rád telenovely a baví mně se dívat na filmy s asijskými bojovnicemi. Jsem mladý a nespoutaný, přál bych si mít křídla. Je to dostatečné hodnocení tohoto filmu? Že ne? Ale jděte!

Hai kikku gáru! (2009)

Nechápu tak nízké hodnocení. Trochu jsem je zvýšil. Tento film je nepokrytá ukázka bojových umění, kdo to neumí ocenit, ať se na to nedívá. Opakované záběry tomuto účelu vyhovují, protože jsou lépe vidět jednotlivé techniky. Ke konci je to příběh neprůstřelného mistra a jeho žákyně, které se nedělají modřiny, ale jinak OK. Nebojte se na to podívat, je to jen podhodnocené. to TERRORDROME: "variácia/vykrádačka na Ong-Baka"? Jenom proto, že jsou tam opakované záběry, je to vykrádačka Ong-Baka? Jakoupak váhu má potom tvé hodnocení, když napíšeš takovou hloupost?

Kučisake onna (2007)

Dal jsem *****, protože si myslím, že by si tento film zasloužil víc než 59% Možná se jedná o průměrný horor, ale jedině tehdy, pokud je většina hororů z Japonska :D

Ovládací panel