Něco jako komedie (2010)

Feel good movie o obyčejných lide. Zdravý rozum někdy najdeš až blázinci :)

Garderobiér (1983)

By mně ani ve snu nenapadlo, že to bude takle strhující a zajímavé. Hezky to poslal Radek99, proč se opakovat?

Bezpečný přístav (2013)

Romantika jak má bejt... dívky z toho byly na měkko, mně osobně se líbila výprava, hned bych tam něco namaloval... krásny americký zapadákov, a ty pláže... Mhhhhhh. Ano, bylo to všecho téměř dokonalé, taková ta idyla venkova. Kdyby nebylo toho "zaníceného" poldy...

Mocný vládce Oz (2013)

Jééé, to ale bylo vizuálně hezké a prostorové. Ani jsem si nevšim jak uběhly ty dvě hodiny. Nádhera za pět bodů!

Na mol (2012)

Hodně realisticky podaný příběh alkoholičky se vším všudy. A taky příbeh o tom, jak se člověk může zamotat do malé lži. I když už je na dobré cestě z průserů, není všemu ještě konec. Asi jsem to všichni čekali, že doznání nebude tou nejlepší cestou, ale když to svedomí je někdy neústupný... PS: Když se tak zamýšlím, ten plakátek je přehnaně optimistický

Pí a jeho život (2012)

Čekal jsem od filmu ledacos... dle plakátů a trailerů v kinech. Čekal jsem více akce na moři, ale stejně to bylo moc fajn. Pro mně byl nejemotivnejší zážitek filmu hodina matematiky. Pí, Pí, Pí, Pí, Pí, Pí... Konec už tak nevyzněl. A proč si to celé kazit alternativním příběhem?

Nějak se to komplikuje (2009)

Překavpivě pohodový film se zajímavým hereckým obsazením. Meryl Streep je čím dál tím lepší.... Alce Balwin malinko stloustnul, ale měl charisma :) Taky mi vadil Steve Martin, srážel film do béčkových vod, ale kto jiný tam měl hrát, to nevím...Pro všechny generace bez sprostého humoru.