Zostane to medzi nami (1990) (TV film)

Príjemné stretnutie partii ľudí na rekreačnej chate. Slušné herecké obsadenie, dej nie je ničím zvláštny, trocha alkoholu, ohovárania, oslava narodenín šéfredaktora, kontrola z vyšších miest. Vo filme sa odrzkadluje tiež situácia po revolúcii. Co z časopisom, keď má slabú čitateľnosť a nespĺňa si svoje normy?. Priemer slovenskej televíznej tvorby. Napriek tomu tento televízny film vytvorí príjemnú náladu.

V tieni vlkov (1971) (seriál)

Pre mňa osobne jeden z najlepších československých seriálov. Vynikajúca hudba, výborný strih, skvelé herecké výkony - dokonalé. Veľmi sa mi páči, že hlavnú úlohu dostala herečka, ktorá už neskôr podobné veľké role nedostala. Jediné čo mi trochu vadilo bolo, že niektorí herci tam aj hrajú ba dokonca aj dabujú ešte iných hercov, ale to moje hodnotenie až tak neovplyvnilo. Jednoznačne poklad slovenskej televízie.

Dvadsaťštyri hodín zo života istej ženy (1994) (TV film)

Vydarená adaptácia novely Štefana Zweiga. Neviem si predstaviť v tomto filme nikoho iného ako Zdenu Grúberovú. Taktiež musím pochváliť vynikajúce výkony Braňa Matuščina a Táni Radeva, zahrali to naozaj bravúrne. Zaujímavý dej, noo hudba priemerná, nič extra.

Portrét (1997) (seriál)

Mal som možnosť zhliadnuť len jeden diel tohoto dokumentu, a síce diel - Keď mesiac páli - Zdena Grúberová. Dokument je výborne spracovaný, zostrihaný, vynikajúci výber hudby, vystihuje podstatu. Možno je to tým, že so Zdenkou veľa dokumentov nie je, ale ja dávam hodnotenie 100%.

Dr. Janko Blaho (1976)

Veľmi pekný dokument o národnom umelcovi, zberateľovi slovenských ľudových piesní, spevákovi Jankovi Blahovi. Dokument bol natočený v roku 1975.