lesumir

lesumir

John "Jack" Kennedy

okres Přerov
Na důchodě.Ale vládl jsem USA.

<< předchozí 1 2 3 4 16 32 47 62
    • 6.1.2019  16:44

Jako když si koupíte levnej shit, po kterých všechno vidíte moc barevně, trsáte na zasraně odpornou muziku a je vám to úplně jedno. Přijdete domů, sežerete sklenici chemické marmelády, jejiž chuť připomíná višeň. Zapijete to litrem Coly. A myslíte si, že jdete spát. Nejdete, dalších pět hodin budete čumět na Horsa Fuchse, jak se vám snaží prodat kráječ. ... Tak asi takhle jsem se cítil při tomhle filmu.

• 6.1.2019  16:29
    Sněhulák (2017)

Jů Nesbe je největší borec! Málo kdo umí krásně vykreslit zabíjení jako on. Jeho ságu s Harrym Holem miluju a vlastně není moc autorů, které bych si tak moc oblíbil. Jenže... Fassbender není Harry Hole a nikdy nebude. Ať hraje v Xmenech, ať hraje Steva Jobse, ať hraje kurva drát úplně cokoliv, jen ne Harryho. Na to prostě nemá. Sněhulák jako předloha je fantastická. Ale to zpracování je na úrovní lepšího televizního filmu.

• 6.1.2019  11:46

Za posledních 5 let jsem neviděl film, který by mě tak dojebal. Po jeho konci jsem čuměl do stropu a protože byla tma, nic jsem neviděl. Ale připadal jsem si jako moc hustej týpek, kterej prostě přemýšlí nad filmem. A začaly mi téct slzy. Ano, jsem nadsamec, který umí i brečet. Bod já. __ Nejvyšší nabídka je jako set z porcelánu, ze kterého by se nebála pít i královna. A on se nějak dostane k vám domů. Na začátku je vám fuk, říkáte si proč bych z něčeho takovýho měl jíst nebo pít. Já tady mám svý plastový kelímky a to mi stačí. No a časem ten set začnete používat. A jednou ho rozbijete. Omylem. A ucítíte bolest. Ztrátu. A prostě vás to sebere. Nevíte proč. Říkáte si, že je to jenom posranej porcelán, ale cítíte takové prázdno, že už to nikdy nebude jako předtím. A něco podobného jsem cítil na konci filmu.

• 6.1.2019  11:41
    Spotlight (2015)

Ajtamajtakrajta, ten Michael Keaton vyrostl neskutečně za poslední roky! Sice má furt stejnej přiblblej výraz, divně posouvá rty jako 18 letá kundička na Instagramu, ale pro mě je to aktuálně bůh! Charisma velký, že by to konvoj tatrovek neodvezl. A to všechno ostatní je celkem fuk, protože je tam Michael Keaton.

• 6.1.2019  10:15
    Terminal (2018)

Ten film má šššššššštyýýýýýl. A tak přemýšlím, kde se to posralo. Margot Robbie jede podle scénáře Rytmuse a Igora Kmeťa ze známé písničky "Ona má štýýl a vie, že ťa vždy roztancuje. Lebo ona má štýl, a vie, že ťa vždy dostane. Nananana ...", takže její chyba to rozhodně nebude. Ten neonový look je sice trochu crazy, ale tím to taky nebude, ten to všechno dělá originálním. Takže za to může příběh. I když... nemůže, ten je zajímavý, na konci trochu over the top, ale pořád dobrý. Takže za to může vlastně všechno dohromady a ten borec co seděl na režisérské lavičce to prostě nezvladl. V tom to bude celý zakopaný. Je to jako když z IKEA přivezete stolek a začnete ho skládat, přitom jste uplní leváci a lemplové. Výsledek je vrzající, pohupující cosi, co nedrží pohromadě. Stejně jak tenhle film. Komponenty jsou ok, nemá se vlastně co posrat, ale ve výsledku je to nekoukatelný.

• 4.1.2019  16:58
    Městečko Twin Peaks (TV seriál) (1990)

Hm. Já jako chápu to celý okolo i proč se to tolik libí. Ale...

• 4.1.2019  16:54
    Jistě, pane ministře (TV seriál) (1980)

Mám to rád, ale vždycky když to vidím, bolí mě z toho hlava. Netuším proč.

• 4.1.2019  16:53
    Black Books (TV seriál) (2000)

Nope. Not so funny.

• 3.1.2019  22:38

Tři a půl hvězdičky. Komedie to určitě není. Oproti tomu je to dost zdlouhavý. Příběh zajimavý, jenže... zase až tak zajímavý není. Teda pokud nejste černoch, který chce bojovat za svý práva a Trump je pro vás bílý prase. Nebo pokud nejste černoška, tedy afroameričanka, která chce bojovat za svý práva a Trump je pro vás bílý šovinistický prase. __ Celou dobu mi bylo úplně jedno, jestli ty černoušky někdo pokrosí nebo upálí. Vlastně jsem si trouchu přál, aby toho černýho policajta někdo sejmul, protože mě sral. __ Je to tak zábavné, jako když se rozhodnete cestovat z Ostravy do Prahy autobusem, takže přestupujete v Brně, celých 7 hodin sedíte a modlíte se, ať už jste tam. Jste kreténi, protože vlakem se to dá zvládnout za tři hodinky a dát si v RegioJetu cheesecake za 19 Kč.

• 3.1.2019  00:21

Spíš dvě a půl. Ale jako oddechovka dobrý.

• 26.12.2018  04:24

Žánrová lahůdka, sexy Dakota Johnson a wannabe Tarantino stajl. Je to dobrý, ale zdlouhavý. Chybí tomu šmrnc a tempo.

• 23.12.2018  21:02

Villeneuve mě prostě nebaví.

• 23.12.2018  21:01
    Příchozí (2016)

Moc shit. A nepomůžou ani kozy Amy Amads, který tady stejně neukazuje. Dendu Villeneuva moc nemusím, ta jeho rádoby artová potřeba pseudoonanovat je přibližně stejně nechutná, jako když vidíte onanovat verbala. Což je moc nechutný.

• 23.12.2018  19:04

Originální, to určitě. Dobrej soundtrack... ale v pasti z toho nejsem. Všeobecně nemám rád postavu Spidermana a hispánce Milese už vůbec ne. Celý kino se smálo, ale já prostě ne. Trochu wannabe Deadpool. Noo, tak ne.

• 22.12.2018  00:15

Okej. Takže pro mě nejlepší zábava roku 2018. Duo Kendrick - Lively funguje jako mašina.

• 16.12.2018  00:00
    Möbius (2013)

Něco mě nutilo se na ten film dodívat. I když to bylo peklo a mockrát jsem vypl menší hovadiny, tak tady jsem vydržel. Scénář psal někdo po trojitý lobotomii a herci hrajou gumově. Ale ta chemie mezi Dujardinem a De France byla... zvláštní. Ty romantické scény mě prostě braly!

• 15.12.2018  12:27
    Mnichov (2005)

13 let jsem se Mnichovu vyhýbal. Tak nějak jsem tušil proč. 3 hodiny je fakt hodně. Tempo je pomalé. Nešlo mi se spojit s dějem a nechat se do něj vtáhnout. _ Je to určitě mistrovské dílo, ale...

• 15.12.2018  12:26

Sully je pááááááán!

• 15.12.2018  12:24
    Venom (2018)

Venom, (I got that) adrenaline momentum And I'm not knowin' when I'm Ever gonna slow up and I'm Ready to snap any moment I'm Thinkin' it's time to go get 'em They ain't gonna know what hit 'em

• 15.12.2018  12:23

Problém tohohle filmu je, že prostě ten příběh není tak zajímavej. A pokud je, tak byl naservírovan jako Happy Meal. Na plastovém tácku a v papírovém sáčku. Nefunguje to.

• 15.12.2018  12:21

Fakující De Niro je prostě boží.

• 15.12.2018  12:20

Po skončení projekce jsem přemýšlel nad tím, co se tam vlastně odehrálo. Mám pocit, že vlastně nic. Že je to úplně zbytečný příběh za 200 milionů dolarů, ve kterém... co? Vlastně nic. __ Ale i tak se mi to líbilo. Mám rád svět JKR a všechny ty kouzla a libůstky mě berou.

• 15.12.2018  12:16
    Aquaman (2018)

Velmi rozporuplné. Mamoa bez trička, kozy Amber Heard, sexy MILF Nicole Kidman a epická vizuální jízda Jamese Wana, který umí servírovat excelentní záběry. Na druhou stranu je to hloupé a pateticky přepálené. 143 minut je dost a ke konci to škřípe. Mamoa opravdu neumí hrát a celkově to působí jak máršmelou. Je to sladké, máte od toho ulepené ruce. A to vás nasere.

• 6.10.2018  19:29

Funny As Fuck!

• 6.10.2018  01:02

3 roky jsem se Mostu špionů vyhýbal, přitom je to pan film! Spielberg opravdu umí a je to na úrovni jeho nejlepších filmů. Opravdová paráda, která se dnes už jen tak nevidí. Jsem unešen!

• 26.9.2018  00:28
    The End of the F***ing World (TV seriál) (2017)

F***ingly Awesome!

• 25.9.2018  23:05
    Happy! (TV seriál) (2017)

Nick i Happy jsou páni! Nejvíc!

• 24.9.2018  23:16
    Báječná léta (TV seriál) (1988)

Na tom jsem vyrůstal! :))

• 28.2.2018  15:40

Nejhorší díl. Na úrovni jakože epizody z debilního německého seriálu. Špatný zakončení.

• 19.2.2018  14:00

Tak tohle jsem si mega užil! Korg je nejvíc.

<< předchozí 1 2 3 4 16 32 47 62