lesumir

lesumir

John "Jack" Kennedy

okres Přerov
Na důchodě.Ale vládl jsem USA.

<< předchozí 1 2 3 4 17 32 48 63
    • 6.4.2020  17:42

Mohl to být dobrej film, ale je to bohužel totální smradlavá sračka. Jako porno by to fungovalo líp. MILF hispánka, sexy míšenka, zfetovaná blondýna a od pohledu krátkovlasá lesbička. Boží.

• 19.3.2020  23:08

Šílená kokotina.

• 17.3.2020  14:54

Old school detektivka, lehký neo-noir a sem tam dobrá hláška.

• 15.3.2020  17:26

Ta rodinná linka mě tam mega vytáčela, ale jinak povedený film. V tuhle dobu karantény koronaviru? Ideálka!

• 16.2.2020  12:22
    Co na to Češi (TV pořad) (2016)

Je to super, dost mě baví, jak jsou lidi vypatlaní a jak se Matonoha musí snažit, aby to zvládnul. Se divím, že ještě nezačal chlastat :)

• 16.2.2020  12:13
    Le Mans '66 (2019)

6 a půl hvězdičky. Takové filmy se natočí jednou za deset let. Bravo.

• 12.2.2020  18:48
    Parazit (2019)

Toho Oscara to dostalo jako za co? ...

• 30.1.2020  11:52
    Blíženec (2019)

Neskutečně hloupý film.

• 26.1.2020  00:18
    Stáhni a zemřeš (2019)

Laciné lekačky. Vykrádačka všeho. Tupý scénář. Pro puberťáky dobrý.

• 26.1.2020  00:13

Silně bez emocí. McQueen se křečovitě snaží v divákovi vzbudit vnitřní gejzír pocitů, ale u mě se mu to nepovedlo. Hlavní postava v podání herce, jehož jméno ani neumím napsat, mi nebyl sympatický, dvě hodiny zvládal se třemi výrazy ve tváři a vlastně mi bylo dost jedno, co se mu stane. Kamera onanuje sama nad sebou, ale ve výsledku je to kočkopes. Film, který se snažil dostat všechny Oscary a další ocenění tak silně, až mi z toho bylo trochu šoufl.

• 20.1.2020  00:15

Na to, že to byla tříhodinová nuda, to dobře uteklo. Takže to vlastně až taková sračka nebyla. __ Slátanina plná hovadin bez Pennywise, který nedostal skoro žádný prostor pro budování strachu. __ Dospělé verze postav se povedly.

• 20.1.2020  00:09

We ride together, we die together, bad boys for life! __ Tohle byla dopiči mega jízda.

• 12.1.2020  14:18
    Na nože (2019)

Líbilo se mi to, ale Craig, který mluví jako Kevin Spacey v House of Cards mi to celou dobu narušoval. Moc se mi do tý role nehodil. Fajn film, hezká pocta Agátě Christie, ale znovu bych to vidět nemusel.

• 4.1.2020  23:08

Divnej film. Jako škaredá holka, se kterou se omylem vyspíte. brr.

• 4.1.2020  23:07

3 a půl hvězdičky. Možná o trochu víc. Pomalé tempo je záživné, příběh zajimavý. Herecky vyvážené, dvojka Kevča a Woody šlape. Ale...

• 4.1.2020  23:02

Fuha! 6 let jsem se American Hustle bál jako čert kříže. Když jsem viděl to hodnocení a o čem to vlastně je, vždycky jsem zbaběle vycouval. Nechtěl jsem se přes dvě hodiny dojebávat nudou. A ono ejhle... je to dobrý! Pořád se tam něco děje, herecky topový, příběh zajímavý, scénář crazy. Dobrej film!

• 28.12.2019  12:02

Krásný film. Moc!

• 27.12.2019  07:09

Sou fakin fony.

• 23.12.2019  17:42

Ou. Mega kokotina, kde něco jako zákony fyziky neplatí až si u toho klepete na čelo, proč to kurva někdo takhle točí, když je to úplně mega ujetý, vypatlaný a tupý. Chemie mezi Johnsonem a Stathamem mizivá, buddy movie z toho není ani kdyby se kluci na hlavách točili. Vanessa Kirby a její prasečí nosánek se snaží sekundovat dvou tupounům, ale ani tam ta chemie moc nefunguje. Idris Elba má schopnosti dpč jako Superman nebo nějaký marvelovský pako. __ Ale jako jo, první hodinu a půl jsem se celkem bavil, ale jak se z toho staly ty rodinný pouta ze Samoy, začalo mě to mega srát. Jako když sežerete balíček hnusnejch chipsů, je vám blbě a otevřete si ještě jeden, protože máte pořád chuť. No a potom už jenom blijete na hajzlu.

• 22.12.2019  22:08
    Zaklínač (TV seriál) (2019)

Hra Zaklínač 2 mě vůbec nebavila, ale protože venku chcalo, tak jsem ji hrál a říkal si, že už nikdy nechci mít se Zaklínačem nic společnýho. No, dneska jsem si koupil hru Zaklínač 3, protože jsem se dva dny zpátky díval na seriál Zaklínač. Seriál mě taky nebavil... no a ten seriál... mě taky nebavil, že. Tak já nevím. Zaklínač je pro mě asi zakletej a seru na to. __ Henry Cavill mi do role vůbec nesedí. Herečky jsou škaredý a celkově jsou tam škaredý lidi. No a protože já jsem dost hezkej... nemám rád škaredý lidi.

• 17.12.2019  00:16

Klasický Bay. Mrda product placementu, stíhačky, letadla, lodě, vojáci, tisíce vystřelemých kulek, spousta hlášek a sexy kurviček. To všechno zabaleno do sentimentu, spravedlnosti a... podtrhnuto top soundtrackem! __ Já se bavil. Co je víc? Hovno, bičis!

• 16.12.2019  21:20

Celý jsem si to posouval, takže jsem jeden díl třetí série viděl za nějakých 25 minut. Takže jsem celou sérii stihl za večer. A víte co? Stačilo mi to. Dál pokračovat už nebudu. Čtvrtá série páápáá.

• 16.12.2019  20:12
    Zmenšování (2017)

Rozmazat si hovno po xichtě bude určitě příjemnější, než sledovat 135 minut tenhle shit.

• 16.12.2019  19:48

V piči jsem z toho, že se jsem dal pět hvězdiček filmu, u kterého jsem v podstate 130 minut říkal dokola "co to je za sračku" a jakože "watafak" ... Ale on jenom Tarantino umí udělat film o naprostým hovně, kde jsou pouze dobrý dvě scény, a stejně na konci budete čumět s otevřenou pusou a říkat si znovu "watafak", ale blbě s eu toho smát, protože se vám to vlastně ve výsledku líbilo. __ No jo, furt jsem z toho v pasti.

• 3.12.2019  14:05
    Rick a Morty (TV seriál) (2013)

Mám s tím seriálem fakáč. Vtipný to občas je, bizardní taky, ale... to je tak všechno prostě.

• 23.11.2019  10:06
    Krvavá nevěsta (2019)

No, tak "shit" a "fuck" v každé větě všech postav, mi přijde dost v pasti. Nechutně sprostý film, kdy mi každá nadávka skřípala v uších, protože se to do toho filmu vůbec nehodilo. __ Trailer ukázal vše zajímavé, kdybych zůstal jen u něj, byl bych happy borec a nemusel 90 minut trpět víc, než ta pošahaná nevěsta, která půlku filmu kvičí jak podsvinče. __ Postavy nevykreslené, hloupé, toporné, motivy zvláštní. __ Nejhorší film, který jsem viděl za poslední roky. Něco tako nesmyslného a amatérského, chcát na to!

• 16.11.2019  10:04

Tenhle díl byl topovka. Jako když vám ženská kouří a vy si u toho dáváte cigaretku. Potěší v doublu. Byla to prostě pecka.

• 7.11.2019  22:04
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Ten Will je celkem chudák, na kterýho si ve dvou sezonách smlsne nějaká odporná příšera. On sám vypadá trošku jako vyschlá ukňouraná příšera s kastrolem na kebuli. A ve třetí série je otravnej jak hovno, chce hrát dračák, když ostatní mají vztahy a přemýšlí nad tím, že bude brzo sex. Willa mrdečky je mi trochu líto. Asi špatná karma nebo co.

• 26.10.2019  10:14
    John Wick 3 (2019)

John Dick trojka má sice spoustu nápadů, různých audiovizuálních kokotin, které vás prostě pobaví, ale jinak? ... Jenom tatarky po lobotomii by bavilo sledovat tuhle akční scifi koninu dvě hodiny. Střílečky, nože, kungfu, tejkvondo, kraf maga a to samý pořád dokola. Blecht. ___ Recykluje se to stejný dokola, akční scény jsou ve stylu "zopakujem předchozí díly a něco co tam dál přidáme, aby to vypadalo jako naprostý bullshit a nikdo už nechtěl vidět čtverku" ___ Jděte s tím prostě do prdele. Dvě hodiny jsou přepálený a vlastně celý to ztratilo smysl.

• 11.10.2019  22:09
    Premiér (TV seriál) (2019)

Je to šleha. Lepší než House of Cards nebo Jistě, pane premiere. A vy jste kkti, co to beztak ani neviděli :-)

<< předchozí 1 2 3 4 17 32 48 63