lesumir

lesumir

John "Jack" Kennedy

okres Přerov
Na důchodě.Ale vládl jsem USA.

103 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

  Jasně, byl to nejlepší seriál, ale čtvrtá a pátá serie jsou těžký propadák!

 • poster

  Pohotovost (TV seriál) (1994)

  Vzdycky kdyz tento serial skonci, mam takovej divnej pocit. Vzdycky se tam neco semele aby nad tim clovek i uvazoval nekolik minut. Nemusi to byt zrovna poucne, nebo aby to cloveku neco dalo, ale je to takove zvlastni, nekdy rekl bych i nostalgicke. George Clooneyo tohle vyneslo na vysluni, ale nebyl jediny, ktery se do toho vzil opravdu skvele. Muj neojoblibenejsi je Dr. Carter, to je snad nejlepsi postava ktera je od zacatku do konce, ale i stposta dalsich. Obcas premyslim, ze bych se stal taky lekarem, jenze u nas v cechach to nebude asi stejne :(

 • poster

  Námořní vyšetřovací služba (TV seriál) (2003)

  Bratříček bruckheimerovských CSI je opravdu jedinečným seriálem, který si mně získal prvním dílem. Prvních pár dílu jsem v televizi neviděl kvůli tomu, že jsem slyšel, že přichází nový JAG, takže jsem zaklapnul uši a neslyšel. Ovšem s JAG to nemá vůbec nic společného, kromě producenta. Mark Harmon je dokonalým Gibbsem, tak tvrdého, ale na druhou stranu skvělého člověka (postavu) neviděl. Celý tým se dokonale doplňuje, ať už konzervativní Kate, nebo proutníkem DiNozzem. Třetí serii se změnil trošku dabing, což je škoda, ale zvykl jsem si a přišla Cote De Pablo, ze začátku jsem ji nemohl vystát, ale dneska bych to bez ní nevydržel, je o dost jiná než Kate, snad i lepší. Nevím, tohle nemám právo hodnotit, ale rozhodně to serialu neubralo, naopak, posunulo spíš jiným směrem. Dávám plný počet také proto, že veškeré díly nepostrádaji akci, dynamiku, skvělé hlášky a logiku. Rozhodně jeden z nejlepších krimi seriálů za poslední léta. Jen mám jednu výhradu, časem se Gibbs trochu omrzí svým jednotvárným chováním. U mně se to projevilo někdy v půlce třetí serie.

 • poster

  Kriminálka Las Vegas (TV seriál) (2000)

  Originální seriál, žeru Grissoma a mezi svými dvěma bratříčky dopadl nejlépe.

 • poster

  Odložené případy (TV seriál) (2003)

  Muj nejoblibenejsi krimi serial, jako jeden z mala, ktery sleduji, take diky K. Morris, ktera je v te roli opravdu dokonala, vynikajicimu soundtracku, ktery je snad nejlepsi, za posledni leta a ten look... :)) Pro me je to vic, nez jen obycejna detektivka, kdybych mohl, dam i vic, nez jen pet hvezdicek.

 • poster

  Dexter (TV seriál) (2006)

  Seriálý plné spravedlnosti jsou dneska všude a zavděčit se je velice těžké. Proto tvůrci neváhají sáhnout i po takových nápadech jako je sado maso příběh vyšetřovatele, co po nocích vyhledává vrahy a sám se jim stává. Silně nadprůměrná záležitost, která je stejně chladná jako Dexter sám. Opravdu nabušený scénář perfektními hláškami, které nejsou vtipné, ale spíše donutí člověka přemýšlet nad sebou samým, jestli nemá - jak rekl Tosim - maleho Dextera v sobě. Opravdu výborné, ale zatím s plným počtem počkám a uvidím, co druhá serie. - A druhá serie je vynikající, proto neváhám a tu jendu hvězdičku přidávám, ten Horatio musí ale závidět :)

 • poster

  Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

  Omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se všem nerdům a geekum, ze jsem hanil jejich nejoblibenejsi serial. Dal jsem TBBT druhou šanci a dneska si dávám minimálně pět dílů na mobilu a nemuzu od toho odtrhnout oci. Shledona jsem zacal milovat a ostatni obdivovat, ze to s nim vydrzi :-)) Bazinga! :-))

 • poster

  Upíří deníky (TV seriál) (2009)

  Chci být upír!!

 • poster

  Studio 30 Rock (TV seriál) (2006)

 • poster

  Kravaťáci (TV seriál) (2011)

  Gabriel Macht se tady opravdu našel, jeho role je psaná na tělo, stejně jako ten "fancy suit", který nosi! A výsledek? Harvey Specter se stal díky své chuzi, gestům, grimasům, pohybům, mluví a stylu prostě legendou. __ A řekněme si to takhle, pánové, kdo z nás by nechtěl být druhý Harvey? A dámy, kdo z Vás by... em, chápete, ne?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace