lesumir

lesumir

John "Jack" Kennedy

okres Přerov
Na důchodě.Ale vládl jsem USA.

107 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Narcos (TV seriál) (2015)

  Nejvíc nejlepší palba!

 • poster

  Domek z karet (TV seriál) (2013)

 • poster

  Sherlock (TV seriál) (2010)

  Když se podívám na poster a vidím tam Benedicta, který je od pohledu na ránu a vypadá vole spíš jako pedofil z Elm Street než geniální detektiv z Baker Street... tak jsem tomu rok odolával. Ale potom stačí jeden díl a vy si připadáte jak na tripu a potřebujete pořád sledovat další a když už žádný není, jste pěkně v prdeli. Proč? Protože tohle je masivní nářez toho, co jste vždycky chtěli vidět. Moderní Sherlock prostě jede!

 • poster

  Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

  Bazinga. Aspon, ze to skoncilo. Prvnich pet serii miluju a kazdy vecer u toho usinam. Ale to ostatni je moc v pici. Nechutne.

 • poster

  Kravaťáci (TV seriál) (2011)

  Gabriel Macht se tady opravdu našel, jeho role je psaná na tělo, stejně jako ten "fancy suit", který nosi! A výsledek? Harvey Specter se stal díky své chuzi, gestům, grimasům, pohybům, mluví a stylu prostě legendou. __ A řekněme si to takhle, pánové, kdo z nás by nechtěl být druhý Harvey? A dámy, kdo z Vás by... em, chápete, ne?

 • poster

  Newsroom (TV seriál) (2012)

 • poster

  Volejte Saulovi (TV seriál) (2015)

 • poster

  Mladý papež (TV seriál) (2016)

  Neveřil jsem, že Bůh se dá natočit.

 • poster

  Californication (TV seriál) (2007)

  Promiň, Housi, ale byl jsi překonán! Hanku, teď ty vládneš všem cynickým seriálovým hrdinům. Duchovny našel další roli padnoucí přímo na tělo, svým úsměvem a tváří vytvořil nového sarkastického maníka, ve kterém se spousta chlapů uvidí a když ne, budou to aspoň chtít. Slavný spisovatel v krizi středního věku plus ho opustila žena. Kde jinde si to léčit, než u věrného kamaráda jménem alkohol a ženských na jednu noc. Moody prožívá pokaždé jiné dobrodružství, ale skoro vždycky je zraněn nebo někomu vpálí mezi oči, urazí, udělá ze sebe pako a "ojede" nějakou kočku, kterou sbalí na svý rozbitý Porsche, look starého mládence nebo knihu. Prostě dokonalá porce černého humoru a sarkasmu. Tohle se nedá zaškatulkovat. Jinak McElhone je fakt hot a její nevlastní dcera taky. Když se tak podívám na LA, všichni jsou promiskuitní, asi se budu stěhovat...

 • poster

  Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

  Dá se na to dívat a občas se i zasmát, ale aby se z každé scénky ozval stokrát dav najatých "smíšků", to je moc...