Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Krimi
  • Pohádka

plakát

Vodník (2019) (TV seriál)

Tauši, Tauši ,opět se lepšíš, jak jsi nenadchnul Sněžemkama a machrama, tak Vodník byla po Kanárkovi opravdu MŇAMKA.

plakát

Jakou barvu má láska (1973)

Půjdu proti proudu zdejších moralistů. Když se úplně odpoutám od země a doby vzniku, tak je to klasickej romantickej film o konci jednoho vztahu a začátku jiného vztahu. To, že hrdinka je angažováná ve své práci, no a? Pokud by to bylo v dnešní době, hrdinka by byla podnikatelka hákující od nevidím do nevidím, aby poplatila složenky, bylo by to lepší? Aspoň má co řešit v dnešní době, by buď byla tak zavalená prací, že by na vztahy neměla čas, nebo by naopak klepala bídu s nouzí a čekala v jaké rachotě si ji nechají déle jak 3 měsíce. Oficiální text distributora, je takovej krásnej výblitek, že i ten kdo to psal to snad nemohl myslet vážně. A propos rodina by měla být základem každého státu a nevím co je příkladného na tom, že když někoho zbouchnete tak si ho i vezmete, tak by to totiž mělo normálně být i když se to již dlouho nenosí. Navíc čistě z ženského pohledu pokud jste v dlouhodobém vztahu, který se nikam dál nevyvíjí, ale zas není tak špatnej, aby ho měl člověk odvahu ukončit, tak prostě budete opravdu radši hákovat v práci. No a když tu čtu mužské komentáře o tom jak hlavní hrdinka neví co chce. Tak se musím smát, protože je vidět, že ti mužští ženské vůbec nemají prokouknuté. Hlavní hrdinka přesně ví co chce, chce utéct z nudného stereotypního vztahu, kde už vedle sebe žijí jako sourozenci, ale bojí se to ukončit a tak čeká, že se něco stane a ono se to opravdu stane a zamiluje se do někoho jiného. Krásně je tam vidět jak i ten její bajvalej, místo toho, aby dal novému sokovi do držky, tak mu ji přenechá, protože sám vidí, že se zasekli na mrtvém bodě a nikam dál by to stejně nevedlo a i když ji má rád a pořád se oni stará, tak už je to taková opravdu láska jako k sestřičce. Paní Obermaierová byla za mlada hrozně sexy i s bubnem.

MOST! (2019) (TV seriál)

Blahem si chrochtám a učůrávám do gatěk. Prostě pecka seriál, který má snahu rozvířit smradlavé stojaté vody stupidních seriálů této doby typu růžovka. Diváci těchto blafů tohle dílko neocení je to jiná liga pro jejich vočadla a ušadla zblbnutá komercí. Doufejme, že mu v dalších dílech nedojde dech a nevyčpí do ztracena. Panu režisérovi Prušinovskému skládám kloubouček, až k nohám. Konečně někdo kdo má odvahu pustit se úplně do jiného tématu než všichni ostatní.Tleskám, jen tak dál. Navíc Most má i výborný hudební podklad.

Dvojníci (2016) odpad!

Konzumní sračka. Njn, to je tak když si někdo myslí, že umí hrát jen skrz to, že má hezkej ksicht.

plakát

Každý milion dobrý (2016) (TV film) odpad!

Nebezpečné vztahy, aféry a soudkyně Brambora ve filmu. Ach jo, proč už se netočí filmy jako Fanny.

plakát

Eliška má ráda divočinu (1999)

Přidávám se k těm, kteří by se v tom filmu chtěli ocitnout, nehorázná haluz. Vzpomněla jsem si u toho jak jsem jednou nedokázala po houbičkách uvařit jídlo, protože na mě mluvily všechny potraviny v lednici a voda, která se vesele vařila na plotně ve mně vyvolávala záchvaty smíchu. Přesně stejný pocit ve mě vyvolává celý film, nádherná nostalgie a trip do mládí. Jó, kde ty telecí časy mého mládí jsou. :))))

Sedmero krkavců (2015)

Když první co vás napadne je, že by to mohlo být i horší, tož se někde musela stát chyba. Navíc všechny mužské postavy jsou takoví trubci, že je s podivem, že je paní feministická režisérka nevyškrtala z děje vůbec.

Padesátka (2015)

Tak jsem si dnes pustila tenhle film. Předem jsem nečetla o čem je, loni jsem jen zahlídla ukázku a věděla jsem, že je to něco o horách a běžkách. Dne 6.7. 2016 mi taky umřel táta, bohužel ne na horách, ale v zaprděné nemocnici a taky mi po něm zbyl jen vzkaz na účtence. Jednou se umřít musí, jen mě mrzí, že on si nemohl vybrat kdy to přijde...