Rezistence (2015)

Asi prvních 30 minut jsem byla docela znuděná z ufňukané hlavní hrdinky a říkala jsem si, kdy už to konečně začne.. ale zvrat brzo nastal a film mě začal bavit. Herecké výkony byly super, efekty taktéž, jen mi chyběla hudba. Těším se na třetí díl a prosím hudbu a méně ubrečených scén.

Jedna za všechny (2014)

Film se mi líbil, ale upřímně? Nemyslím si, že by v téhle situaci ženy tak spolupracovaly a nakonec byly skvělé kamarádky. Ale jinak jsem se velmi pobavila!

Marley a já (2008)

Nádherný film, ale tak smutný!

Zmizelá (2014)

Rosamud Pike si oskara zaslouží, protože to zahrála skvěle!

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

I když jsem Pána prstenů nikdy nemusela, Hobita jsem si oblíbila a právě tento díl se mi zdá ze všech nejlepší.

Slídil (2014)

Nemám ráda hlavního hrdinu! Ale film se mi líbil.

Gravitace (2013)

Naprosto strhující film! Úžasný pohled z vesmíru, skvělí herci. Přesto, že nemusím filmy, kde hrají pouze dvě osoby a méně, film se řadí k mým nejoblíbenějším. A jsem si jistá, že toho oskara si zasloužila!

Úžasné dorty (2011) (seriál)

Některé dorty byly opravdu nádherné, ale je to ještě dort, když je skoro celý z polystyrénu?

Sousedi (2014)

Čekala jsem od toho více, po shlédnutí traileru..

Planeta oceán (2012)

Dokumenty od Yanna Arthus-Bertranda jsou prostě bomba! Jsou strhující a vizuálně nádherné. Zároveň je to docela stresující, vidět jak na to jsme.. Už se těším na další!