Lyli

okres České Budějovice
Romantické filmy lžou!

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 27.11.2020  18:12

Otravné písničky, které kazí dojem. Příběh je určitě poutavý, ale ve chvíli, kdy zvýšeným hlasem, napomínám hlavní hrdiny, aby už hlavně nezpívali, je to v řiti. A o tom žádná. Jestli se to líbí princeznám do šesti let věku, je asi svět v pořádku, jen bych řekla, že míň zpěvu by všemu prospělo...

• 10.5.2020  18:15

Třeba jsi trapák a máš nesympatické kamarády. Proto se ti naprosto nikdo nemůže divit, že jsi to s nima vyřídil, tak jako definitivně, že? Ale kdo ví? Nejspíš stačí říct, že jsem to nezvládla v jednom zátahu... Opravdu nuda.

• 24.3.2020  19:24
    Psí veličenstvo (2019)

Veličenstvo mě otrávilo během prvních deseti minut...potom už to mám v mlze. Jen jsem se sama sebe ptala, čí je to asi agitka? Pak jsem si říkala, že bych si měla odlakovat nehty. Taky jsem si opakovala, že psy mám pořád ráda, protože oni za tohle nemůžou. A taky mě napadlo, že bych si měla vyžehlit roušky. Takže celkem produktivních 92 minut. No, a pak už byl konec. Haleluja!

• 5.3.2020  19:57
    V síti (2020)

Celkem slušný vzorek... Nejsem náctiletá dívenka, takže vím, co jsou někteří muži schopní dělat, když jsou na síti, ale i tak fujtajbl! Musím dodat, že byly momenty, kdy jsem se zasmála. Nebylo to cynické, jen prostě vidíte, jak je to ubohé. Co si budeme povídat...neznám snad jedinou ženu (bez ohledu na věk, vzhled, atd.), která by nedostala jedinou fotku pánského přírození. Prostě to tak je. Oceňuju snahu tvůrců, a pokud to aspoň pár dětem pomůže, aby se nezapletly, bude to úspěch jako hrom. *V souvislosti s děním doby - proč není konečně virus, který by způsoboval ztrátu genitálií u všech úchylů a násilníků? Konečně by byla nějaká sranda.

• 25.2.2020  11:05
    Ona (2013)

Rozhodně zvláštní a opravdu dobré. A víte, co je hrozné? Pořád jsem čekala, že půjde o nějaké spiknutí strojů! Je vidět, že už si neumím užít romantiku. Rozhodně je nad čím přemýšlet, když spousta z nás žije svoje virtuální vztahy a přátelství, která znamenají dost, ale ve finále neznamenají nic. To je život.

• 25.2.2020  10:59
    Národní třída (2019)

Jako vážně? Tohle se mi honilo hlavou celou dobu. Vlastně sama sebe obdivuju, že jsem tenhle majstrštyk dala celý v jednom zátahu. *A přesně kvůli takovým snímkům, nechodím dobrovolně na naše filmy do kina....

• 10.2.2020  13:29
    Joker (2019)

Jedna známá mi dneska řekla, že Joker není film o tom Jokerovi z Batmana. Prý je to film o pošahaném týpkovi z dnešního New Yorku. Tak si říkám, že to teda musím konečně vidět, protože jsem mimo mísu. No....a on je to film o Jokerovi z Batmana! A jak dopadla konfrontace se známou? Prý chtěla vědět, jestli to poznám.... Tak určitě. ;) Jinak, Joker je strhující a říkám si, že čas od času jsme asi všichni Joker, stejně smutní a prázdní. *Konečně zase zážitek z filmu.

• 7.2.2020  16:58
    Parazit (2019)

Já prostě moc nejsem na tyhle asijský srandy.

• 1.2.2020  20:35
    Peče celá země (TV pořad) (2020)

Nejlepší je, když jste v dietě a v sobotu večer se podíváte, jak peče celá země. :) Je to fajnovka na pohodu. *I love sacharidy forever!

• 15.1.2020  09:52
    To je vražda, napsala (TV seriál) (1984)

Někdo snídá u Tiffanyho, já snídám s Jessicou. *prostě to miluju. Jesička rulez!

• 5.1.2020  20:16
    Mrtví neumírají (2019)

Tak takhle vypadá esence nudy. Představa, že bych za tohle zaplatila v kině. Ach! No, prostě velký špatný, a ufo vůbec nepomohlo, ba naopak. Po pravdě to byl tak velký wtf zážitek, že už se snad nikdy na film těšit nebudu...pro jistotu.

• 26.12.2019  17:06

Říkám si, že se nechala zmanipulovat docela snadno... Jinak nevím, co dodat. Snad jen - *Trochu mě to rozhodilo.*

• 16.12.2019  20:06

Nejlepší Disney princezna ever. Pořád nechápu, že všichni trdlují s Ančou a Elsou, když tohle je rozhodně víc okouzlující pohádka. Asi by měla být Vaiana blondýna ze Severu, aby si z ní stříkla celá planeta. Ale pro mě to je naprostá jednička s dobrodružstvím, ke které se vracím ráda, i když už jsem drobet ve věku. :)

• 3.12.2019  15:21

Nejhorší komedie letošního járu. No, Alec asi potřebuje živit manželku a drobotinu, Salma se možná nudila. Fakt nevím. Možná taky napíšu scénář, a doufám, že když bude hodně špatnej, překecám třeba DiCapria, aby si v tom zahrál.

• 24.11.2019  22:01

Nic nového, a hloupost hlavní hrdinky by se dala vážit na tuny. I když musím uznat, že mi Běta byla sympatická i tak...asi proto ty dvě hvězdy. *Je nějak moc těch motivačních sraček kolem, nemyslíte?

• 14.11.2019  19:58
    Rocketman (2019)

Tady se člověk nevyhne srovnání, i kdyby se fakt snažil. Rocketman je pro mě vítěz, ač se mi Bohemian taky líbil. Eltonův příběh mě víc vzal za srdce, víc se mě dotkla jeho hudba a Taron byl naprosto boží. Navíc i ta muzikálová poloha byla fajn. Sice jsem věděla, kdo ten pán je, a něco od něj jsem taky už slyšela....jenže mě nikdy moc nebral a to tenhle film změnil. Jak říkám, z nějakého důvodu je to srdeční záležitost. *My všichni jsme Elton.

• 7.11.2019  18:20
    Moje krev (2009)

Psycho. Je teda pravda, že když máte pocit, jak se vám v životě nedaří, stačí se podívat na tenhle snímek. Hned jsem si řekla, že jsem vlastně v pohodě... Ale vážně, tenhle snímek se moc nepovedl, a tak cením aspoň tu snahu o nejvíc psycho rodinu desetiletí.

• 30.9.2019  19:03
    Trans (2013)

Zvrtlo se to. Opravdu mega. Takový ten pocit, že někdo jel dost ostrý matroš a měl velké ambice...jenže když si ho nedáte i vy, vidíte jen srajdu s dobrým obsazením.

• 13.9.2019  12:00
    Drápy (TV seriál) (2017)

Výborná oddechovka. Sice mě postupem času dost začala vytáčet hlavní hrdinka, ale to je život. Jinak tenhle seriál beru jako takové zjevení v tvorbě pro ženy. Vtipné a svěží, takže snad ještě nekončíme. Jo, a miluju Rollera.

• 9.8.2019  18:04

Těžko se tomu věří, ale nevyvolalo to u mě žádné emoce. Když tu čtu, kolik lidí film dojal, říkám si, že je něco špatně. Asi pro mě málo vtipné, málo dojemné, málo roztomilé, málo....prostě nějak všeho málo. Pú je vyloženě jedna z nejvíc depresivních filmových postav ever! Možná je to jen moc dospělé.

• 7.6.2019  18:15

Co k filmu? Odfláknutý dokument sázející na sílu hlavního příběhu. Za mě by mnohem lépe fungovalo vyznění jednotlivých případů jako samostatné speciály v rámci např. Reportérů ČT. Co k osudům? Jistě nejdrtivější je Adámkův případ, kdy vidíme natolik fatální pochybení zdravotníků, že je z toho člověku úzko. Ano, komplikace se stávají, ale hysterická zdravotní sestra a lékařka, která nezavadí okem o pacienta, to nejsou lidé na svém místě. Lhostejnost instituce, kde se celá věc odehrála, je zarážející a nechápu, jak je to vůbec možné. Další dva příběhy mě tam vlastně nezajímaly, byly podány tak povrchně, že nemáte šanci je chytit. Co závěrem? Je dobře, že film vznikl, i když není zpracovaný kvalitně. Opravdu ze srdce si přeju, aby tohle dílko pomohlo poškozenému Adámkovi a jeho rodině k tomu, aby se konečně někdo pochlapil, a skutečně jim pomohl a omluva by (do prdele práce), měla přijít taky.

• 2.3.2019  20:32

Čekala jsem něco velkolepého, a dostala jsem v podstatě hodně civilní snímek. Není to vůbec špatně, tím bych měla začít. Na druhou stranu se mi nechtělo věřit, že může být láska tolik silná, aby zvládla věčně namletého vyhořelého muže. No, asi může....a proto nejspíš nebudu až taková romantička, jak jsem myslela. Když to shrnu, první půlka mě celkem nudila, druhá půlka mě vyždímala. Prostě ten konec to dost zvedne. #profiplačka

• 14.1.2019  11:42
    Ostré předměty (TV seriál) (2018)

Tahle série mi nepřipadá kompaktní. Možná je problém, že jsem četla knížku. První díl jsem vyloženě protrpěla. Následně mě to chytlo a k sedmému dílu jsem se přiřítila plná očekávání (jo, i když jsem to četla), a najednou bum a prásk. Konec. Nuda. Trochu zklamání a pocit prázdna. Njn, prostě chyba, že jsem to četla. Protože po přečtení knížky, jsem nemohla spát, jak jsem byla vyřízená. A tak to srovnání nevyzní pro tenhle seroš nikdy úplně dobře. *A nebo jsem prostě náročný divák... Ten byl dobrej, co? ;)

• 14.1.2019  11:33

Víte, že jsem celou dobu doufala, že mamuti naskočí do vesmírné rakety a probudí se v jiné galaxii? Ale takhle...víte, jak...stejně vyhynuli, tak proč tolik dřiny?? Tak drcnutí, nedrcnutí, už nechte ty mamuty spát. Tohle snad ani nebylo nutné.

• 14.1.2019  11:28

V době, kdy smímek vznikal, se dost jelo na halucinogenech, co? Výpovědní hodnota 0. Jedna z největších srajd, které jsem měla tu čest vidět, a jsem vděčná, že existují i lepší westerny... Hvězdu dávám za Warrena.

• 29.10.2018  11:35

Trojka. Třetí díl, který vypadá stejně, jako ty dva před ním. Jen teda druhý díl byl u moře, což bylo wáááu, ne? Takže teď už nejsme u moře, učitel už nekamarádí se svojí holkou, ale bydlí v jejím domě s její ségrou. Pořád nesnáší děti, a učitele dělá, protože....vlastně nikdo (ani on sám!) neví proč. Děti ho taky nesnáší, pak ho zas milujou. Ostatní učitelé jsou totální tragédi, a většina bere drogy, chlastá nebo se léčí na psychně. Jo, a ten učitel vypadá jako imigrant. Vlastně je to asi dokument o situaci v Německu. Panečku.

• 26.7.2018  19:02

Králíček Petr není ani moc vtipný, ani moc roztomilý a ani nedojme. Je co říct, když to píše hormonálně pocuchaná Lyli, která bulí i u reklam na granule, víme? Podle trailerů čekáte oooo, jenže tohle je spíš ou. I když myslím, že kdyby mi bylo pět, tak jsem z toho vedle a táhnu rodiče do zoovety. *Dabing je vyloženě o-ou.

• 30.6.2018  19:37

Když si vezmu, že jsem cílová skupina pro tenhle snímek, tak musí být někde chyba. Není to vtipné, není to napínavé a ani ten sex není sexy... Všechno probíhá v duchu hesla: “Proč hledat bod G, když má bavoráka?” Anastasia je prostě na prachy, jen měla štěstí, že ten její zavoďák je koukatelný. Nastávají situace, kdy jen protáčím oči...protože slova jsou zbytečná. Nefunguje vůbec nic, a stopáž se vleče jako provoz na D1. Za mě ztráta času.

• 28.5.2018  18:25

Arnolde, tohle mi nedělej. Proč ses upsal takové sračce? Oni ti nakecali, že by to mohlo vynést Oscara, viď?? Jenže to ti lhali, zlatíčko. Strašně ti lhali! Za všechno můžou ONI! *Zase jeden příklad toho, že mít dobrý příběh nestačí, když ho dáte do rukou lemplům.

• 28.5.2018  18:18

Pokud nestudujete historii, a pokud si jen zdánlivě pamatujete některá jména z hodin dějepisu, tak se fakt dívat nemusíte. Proč? Protože souvislosti nebudete znát, a tak vám snímek přinese jen velké wow nad vizuálem, nic víc. *Můžete mi říct, proč tu jmenujete scénáristu, když to scénář nemělo?

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9