Lyli

okres České Budějovice
Chci volno!

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 30.11.2017  15:58
    Ed Sheeran - Perfect (hudební videoklip) (2017)

Romantika jako hovado. Jak si pustím tenhle klip, zapalují se mi lýtka, i když zrovna sněží. Absolutně kýčovitý a funkční produkt pro holky. Jj, takhle máme Eda rády. A taky vám přijde, že i když není hezký, tak je prostě samec? Neumím to vysvětlit, ale je to lamač.

• 8.11.2017  19:43

Víte, ta Rachel měla vážně smůlu na chlapy... Film o nevyspělém blbci, který myslí rozkrokem, ale není to vtipné...je to jen otravné. A to říkám o herci, který mi jinak připadá ultimativně sexy. A prostě, celé mě to celkem otravovalo. Fakt mají štěstí, že se to aspoň odehrává v Anglii, a přes otravnost je Claflin pořád sexy (chvílema).

• 8.11.2017  19:38

Musela jsem se smát, když mi cvaklo, že kmet, který má se sedm křížků na krku, hraje svůdného padesátníka (+/-). A to dítě není vnučka...je to dcera! Heh, totální wtf, a dost možná ukázka nulové sebereflexe. Překvapivě tohle nic nezněnilo na tom, že v závěru jsem skutečně byla na jehlách a fandila, aby dojel a zachránil toho svatouška. *Hodně cool konec by byl, kdyby se Eastwood s tou babčou vyboural, nepřežil a umřel by ve chvíli, kdy popravují svatouška. Taky v tom cítíte ten potenciál? Takový ten moment, kdy byste si to regulérně chtěli hodit, protože svět není fér... Jenže to se vám nestane, nebojte.

• 6.10.2017  17:24
    La La Land (2016)

Nemám ráda jazz a muzikály. La la land to zabil, protože tu mou nechuť překonal. Nevím, jestli je to tím, že žeru Ryana nebo tím, že Emma je cute. Možná to bude jen barvičkama, tanečkama a lalala. Možná jsem jen slabá žena, která žije v šedivém městě. Každopádně, tenhle muzikál žeru, jak svině! A snad ani nemusím říkat, že konec ze mě udělal profi plačku. Bez předsudků se podívejte, je to příjemně teplé. *City of Stars ♥♥♥

• 27.9.2017  20:16

Velké, velikánské, obří nic. Ukecaná nuda. Když uznám, že scéna, kdy zjistíme, kdo to leží v konťáku, je silná...a když řeknu, že snaha o šokují závěr, je chválihodná, tak to je vše, co lze pochválit. Problém je, že toto jsou dva momenty, které dělí nějakých 90 minut (odhaduju, a můj odhad na čas, vzdálenost a množství je na prd - což nic nemění) totálního opruzu! Fakt děs.

• 7.9.2017  20:22
    Miley Cyrus - Younger Now (hudební videoklip) (2017)

Tenhle videoklip je šíleně cool. Je to trochu oldschool, je to trendy, a je to spousta důchodců nastylovaných jako v Pomádě. Taky je to Miley, uvolněná a naprosto v pohodě. Tak nějak bych se chtěla cítit každý den.

• 29.8.2017  19:31
    Taylor Swift - Look What You Made Me Do (hudební videoklip) (2017)

Taylorka. Moje oblíbená blondýna, a tenhle klip se jí povedl. Je to přesně ten trhák, co popová diva potřebuje, než vydá novou desku. Koho by to štvalo? Tak to přece je, a ona to zvládá skvěle. Image naštvané holky je fajn, i když realita bude někde jinde.

• 19.8.2017  19:19

Tak takhle vypadá nezdravý vztah s mužem. Vždycky jsem o tom jen četla v Cosmu, a teď konečně vím, vo co go. Už dlouho se mi nestalo, že bych u filmu vyloženě křičela na hlavní hrdinku: ,,Nééé, to né! S tímhle si to přece nerozdáš!,,. Těch varovných signálů, že Jakub je debil, bylo mnoho, ale evidentně v módu frnda, nevidíte a neslyšíte. Celkem se mi ulevilo, když byl konečně ze hry. Bohužel, mám takový nepříjemný pocit, že doktůrek byl skutečně tou náplastí. Možná jsem jen skeptik. Každopádně, na naše poměry jde o příjemné překvapení. Bavila jsem se.

• 9.8.2017  19:07

Jedno velké WTF, které zachraňuje ústřední trojice. No, možná to víc zachraňuje vizuál a hudba. Vlastně netuším, jestli se dá mluvit o záchraně, protože po skončení absolutně netušíte. Fakt. Nedozvíte se vlastně nic. Je to na prd.

• 8.8.2017  20:08

Trošku přitroublé putování pouští, kdy jen nechápete, že ta mimoňka fakt dojte, kam dojít potřebuje. Ono ve finále je jedno, že tam došla, protože jí hrábne a jde zase zpátky. Jako tvrdý existenciální drama, víme? Jinak? Romantika jako bejk. Takhle vytrvalý ctitel už se dneska nevidí, takže jen tiše závidím, a počítám dny do další periody. Co kdyby náhodou...

• 1.8.2017  19:05

Nezáživné. Ano, když Florence zpívá, žasnete. Je celkem smutné, když někdo žije svůj život v bludu a okolí vše předstírá. Je mi jasné, že ona jemná květinka by neustála cokoliv jiného, ale točit o tom film.... Inspirativní pro mě dáma bez hudebního sluchu není, i když nejspíš tvůrci doufali právě v tohle.

• 4.7.2017  20:19

Poměrně patetický snímek, který nepřináší nic nového. Víte, není to špatně, protože některé věci si musíme stále připomínat...jen bez těch vzletných keců, by to bylo údernější. Pojďme se bavit přímo. Rasismus je špatný. Týrání je špané. Otroctví stálo kurevsky za prd. Vidíte, jak to jde? A ani nemusím desetkrát zvolat ejmen! nebo něco podobnýho. Prostým faktem zůstává, že se to dalo, ale znova se k tomuhle snímku nejspíš nevrátím. Jako sonda do lidské zrůdnosti, to stačilo jednou. Každopádně, potlačená vzpoura a stovky mrtvých otroků jako vendeta, byly jako facka.

• 25.6.2017  18:49
    Švadlena (2015)

Život mění drobné okamžiky, ale proč se o tom mám ujišťovat skoro dvě hodiny? Krásná Kate, nádherné šaty a spousta zášti. Se závěrem snímku jsem pochopila, že mě vlastně nutí myslet si, že život stojí vážně za hovno. A je smutné, že i přes své schopnosti a šarm, si sama hrdinka ve skutečnosti myslí, že stojí za hovno taky. A póza děsné drsňačky to prostě nezakryje. Já vám teda nevím, ale pěkný vizuál mi tady nestačil....a to bych sebekriticky řekla, že mi stačí často.

• 3.6.2017  18:03

Dovedu si představit, že pro průměrného středoevropana (= muže, co má rád bum bum a pivo) je tohle 127 minut totální nudy. A to je ta věc, kterou se zásadně lišíme. Miluju totiž všechny ty pohledy do krajiny, letmé doteky, nejasná vyznání, dlouhé pohledy a tanec, kdy jste v plném sále jen vy dva. Zbožňuju ty trochu pyšné týpky a slečny, které se červenají, když jim zpod sukně vyleze kotníček. Život v téhle době vypadá jako něco hodně sexy, i když mě asi moc nepochopíte. Dneska, místo romantického dopisu, dostanete MMS s fotkou ptáka....a orel to fakt není, voe. Jednoznečně nejmilejší romantika pro jednu Lyli, která se vždycky rozněžní, že by sežrala jednorožce....a syrovýho!

• 23.4.2017  19:18
    Masaryk (2016)

Jan Masaryk mi moc neříkal....prostě syn velkého T.G.M. Teď už vím, že Jan Masaryk byl rozervaný člověk, který miloval svou vlast. Bylo mi ho líto, jeho útěk a uzavření se do léčebny, chápu. Nicméně, a to je zvláštní, protože v otázce Mnichova jsem vždycky měla jasno (křivda a zrada), tak teď jsem si říkala, že se vlastně dal pochopit postoj Británie a Francie (obětování malé země pro velký mír). Sice všichni víme, že to bylo k hovnu, a měli rovnou začít bojovat....ale po bitvě je každý generál. Co tedy s Masarykem? Velkolepý snímek, který se zpracováním tváří skutečně světově, Roden mě přesvědčil, jenže nemůžu říct, že je to úplně TO ono. Snad jen stojí za myšlenku, jestli by nebylo fajn, začít milovat svou vlast, jako to uměl on. *Na moje poměry vážný komentář...odlehčíme - PRD.

• 9.4.2017  13:14
    Nebe peklo Lucie (TV film) (2017)

Dokument? Nevím, ale spíš si Lucie potřebovala vylít srdíčko. Rozhodně patří mezi naše nejlepší zpěvačky, a i proto by si zasloužila trochu jiný typ vyprávění, ne? Tohle je jen smutná žena, se kterou nemůžete sympatizovat, i když možná chcete. Pokud šlo o to, získat jakési pochopení, tak to podle mě rozhodně nedopadlo. Tak třeba jindy a jinak.

• 16.3.2017  20:00
    Jako ty (2015)

Romance v bílé. Rozhodně intenzivní jiskření mezi hlavními postavami, a to je tak celé. Chvílemi mi to připadalo jako videoklip...všechny ty záběry na rty, ruce, uši, krk....a hodně bílé barvy. Takový přesvícený klip od Calvina Harrise. Takže v pohodě, jenže nic nového mi to nedalo, což je trochu škoda, protože základ byl slibný. I když možná se mi teď víc zapalujou lejtka... *Nicholas je fešák. A ty jeho ruce? Wow!

• 17.2.2017  19:46

Když mi bylo sedmnáct, byla jsem taky hrozná kráva. Víte, někteří z nás musejí být mimo, aby ti ostatní vypadali ještě víc v pohodě. Prostě vesmírná rovnováha, a tak dál... Sice jsem se v té době měla ráda, ale ostatním ze mě vybuchovaly palice. Opravdu! A Nadine je to samé....ztracenka, která musí najít rovnováhu, a s tím číňánkem jí podle všeho našla. Ukecaný film, komedie jen trošku, ale totálně mi to sedlo. *Woody je boží!

• 23.1.2017  13:12
    Vzmuž se (2015)

Posiluj trochu stehna. Jo, to bych měla, ale nejdřív se asi naučím francouzsky...no, předtím asi potkám pod hodinama skvělého chlapa, kvůli kterému zazdím rodinnou oslavu....což všichni pochopí, protože jinak budu stará panna, a to nechceme. A možná si prečtu nějaký ten manuál na život, abych se ujistila, že fakt všechno dělám špatně...a když to bude celé v kelu, a budu chtít skočit z mostu, tak si radši doma pěkně sednu, udělám čaj a pustím si tenhle film, protože od včerejška ho miluju.

• 15.1.2017  20:05

Jejdanánku, zrzečka má na kahánku! Zase jedna romance, která na mě byla moc...nepochopila jsem ani chlup na bradě páně Farrella. Sice chápu, že láska z nás dělá debily, ale scénárista trošku myslet mohl. Hm, možná kdybych si to pustila v jiné fázi cyklu....jenže to už nezjistíme.

• 30.12.2016  17:59
    Grinch (2000)

Je to pocit, jako když si dáte platíčko brufenu, nalijete na to flašku vodky a dva energeťáky. Docela jistě umřete nebo hodíte šavli století. Jo, tak tohle ve mně vyvolal Grinch. Veselé Vánoce.

• 4.11.2016  12:02

Nuda v regálech....a přesně proto si všechno jídlo zaslouží zhebnout!!!

• 29.10.2016  19:42

Velká romantika. Krasavec, který nemá jedinou šanci zdrhnout před potrhlou a pitvořící se pečovatelkou. Ou jé, na to my ošklivky čekáme! Mrk, mrk, hlavo. Tenhle snímek není nijak překvapivý, ale to mu neubírá na kvalitě. Bavil mě, dojal mě (slzy jako svi*ě), a naštval mě. Víte, prostě mi přišlo, že ten týpek to snadno vzdal....

• 12.10.2016  14:52
    2:37 (2006)

Střední škola je špatná. Bééé. Dospívání je těžké. Bééé, škyt. Tohle je 95 minut dlouhé klišé. Béé, škyt, smrk. Jsem necita, ale vyvolalo to ve mně jen zhnusení, protože o tom to celé bylo. A když podotknu, že ani slzička mi neukápla, tak to asi vystihne dokonale, jak je mi tenhle film jedno. A víte, co? Být jedno z těch děcek, a mít jejich problémy, tak mi by nějaká šedá myška taky byla totálně u pr*ele....a tak to prostě je.

• 29.9.2016  20:22

Lehce mě to dojalo, ale spíš jsem se nudila. Hodně jsem se nudila. Strašně moc jsem se nudila. No, bylo to dost na pytel. Evidentně ještě nejsem zralá na tenhle typ snímků. Heh, škoda, no.

• 29.9.2016  20:18

Dost nuda a zklamání. Spojení dvou věcí, které mě vážně berou, ale společně nic moc... Je to jako když si řízek polijete horkýma malinama se šlehačkou. Chce se vám zvracet, ale stejně to sníte.

• 29.9.2016  20:09

První polovina snímku je vážně povedená. Tísnivý pocit a napětí skvěle ladí, jenže pak přijde druhá půlka, která všechno snažení zazdí. Mno, i takové filmy jsou, a můžou za to ONI!!!

• 16.8.2016  10:41
    (Ne)zadaní (2013)

Chvílemi jsem si říkala, že ti muži se chovají jako ženy. Nejspíš to byl záměr, anebo se tak muži opravdicky někdy chovají? No, ty krávo! Každopádně jde o vtipnou věc. A i když je to předvídatelné, zasmála jsem se, a to se počítá.

• 10.8.2016  13:05
    Sezn@mka (2016)

Viděla jsem horší, ale ani tak se nenechám opít rohlíkem. Velké plus? Šetrná manitulace s reklamou, protože v poslední době jsou české filmy spíš jedna velká reklama, a to tady neplatilo. Hm, a to je jediné, co mi z filmu utkvělo...a to je celkem smutný.

• 10.8.2016  13:01
    Grimsby (2016)

Fekální humor mi nevadí, ale kdybych byla blázen do análů, tak si asi radši pustím gay porno, ne? Nějak mi uniklo, o co jiného tam šlo....a možná to je ten problém. *Strong je hot kmet.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8