Lyli

okres České Budějovice

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 13.9.2019  12:00
    Drápy (TV seriál) (2017)

Výborná oddechovka. Sice mě postupem času dost začala vytáčet hlavní hrdinka, ale to je život. Jinak tenhle seriál beru jako takové zjevení v tvorbě pro ženy. Vtipné a svěží, takže snad ještě nekončíme. Jo, a miluju Rollera.

• 9.8.2019  18:04

Těžko se tomu věří, ale nevyvolalo to u mě žádné emoce. Když tu čtu, kolik lidí film dojal, říkám si, že je něco špatně. Asi pro mě málo vtipné, málo dojemné, málo roztomilé, málo....prostě nějak všeho málo. Pú je vyloženě jedna z nejvíc depresivních filmových postav ever! Možná je to jen moc dospělé.

• 7.6.2019  18:15

Co k filmu? Odfláknutý dokument sázející na sílu hlavního příběhu. Za mě by mnohem lépe fungovalo vyznění jednotlivých případů jako samostatné speciály v rámci např. Reportérů ČT. Co k osudům? Jistě nejdrtivější je Adámkův případ, kdy vidíme natolik fatální pochybení zdravotníků, že je z toho člověku úzko. Ano, komplikace se stávají, ale hysterická zdravotní sestra a lékařka, která nezavadí okem o pacienta, to nejsou lidé na svém místě. Lhostejnost instituce, kde se celá věc odehrála, je zarážející a nechápu, jak je to vůbec možné. Další dva příběhy mě tam vlastně nezajímaly, byly podány tak povrchně, že nemáte šanci je chytit. Co závěrem? Je dobře, že film vznikl, i když není zpracovaný kvalitně. Opravdu ze srdce si přeju, aby tohle dílko pomohlo poškozenému Adámkovi a jeho rodině k tomu, aby se konečně někdo pochlapil, a skutečně jim pomohl a omluva by (do prdele práce), měla přijít taky.

• 2.3.2019  20:32

Čekala jsem něco velkolepého, a dostala jsem v podstatě hodně civilní snímek. Není to vůbec špatně, tím bych měla začít. Na druhou stranu se mi nechtělo věřit, že může být láska tolik silná, aby zvládla věčně namletého vyhořelého muže. No, asi může....a proto nejspíš nebudu až taková romantička, jak jsem myslela. Když to shrnu, první půlka mě celkem nudila, druhá půlka mě vyždímala. Prostě ten konec to dost zvedne. #profiplačka

• 14.1.2019  11:42
    Ostré předměty (TV seriál) (2018)

Tahle série mi nepřipadá kompaktní. Možná je problém, že jsem četla knížku. První díl jsem vyloženě protrpěla. Následně mě to chytlo a k sedmému dílu jsem se přiřítila plná očekávání (jo, i když jsem to četla), a najednou bum a prásk. Konec. Nuda. Trochu zklamání a pocit prázdna. Njn, prostě chyba, že jsem to četla. Protože po přečtení knížky, jsem nemohla spát, jak jsem byla vyřízená. A tak to srovnání nevyzní pro tenhle seroš nikdy úplně dobře. *A nebo jsem prostě náročný divák... Ten byl dobrej, co? ;)

• 14.1.2019  11:33

Víte, že jsem celou dobu doufala, že mamuti naskočí do vesmírné rakety a probudí se v jiné galaxii? Ale takhle...víte, jak...stejně vyhynuli, tak proč tolik dřiny?? Tak drcnutí, nedrcnutí, už nechte ty mamuty spát. Tohle snad ani nebylo nutné.

• 14.1.2019  11:28

V době, kdy smímek vznikal, se dost jelo na halucinogenech, co? Výpovědní hodnota 0. Jedna z největších srajd, které jsem měla tu čest vidět, a jsem vděčná, že existují i lepší westerny... Hvězdu dávám za Warrena.

• 29.10.2018  11:35

Trojka. Třetí díl, který vypadá stejně, jako ty dva před ním. Jen teda druhý díl byl u moře, což bylo wáááu, ne? Takže teď už nejsme u moře, učitel už nekamarádí se svojí holkou, ale bydlí v jejím domě s její ségrou. Pořád nesnáší děti, a učitele dělá, protože....vlastně nikdo (ani on sám!) neví proč. Děti ho taky nesnáší, pak ho zas milujou. Ostatní učitelé jsou totální tragédi, a většina bere drogy, chlastá nebo se léčí na psychně. Jo, a ten učitel vypadá jako imigrant. Vlastně je to asi dokument o situaci v Německu. Panečku.

• 26.7.2018  19:02

Králíček Petr není ani moc vtipný, ani moc roztomilý a ani nedojme. Je co říct, když to píše hormonálně pocuchaná Lyli, která bulí i u reklam na granule, víme? Podle trailerů čekáte oooo, jenže tohle je spíš ou. I když myslím, že kdyby mi bylo pět, tak jsem z toho vedle a táhnu rodiče do zoovety. *Dabing je vyloženě o-ou.

• 30.6.2018  19:37

Když si vezmu, že jsem cílová skupina pro tenhle snímek, tak musí být někde chyba. Není to vtipné, není to napínavé a ani ten sex není sexy... Všechno probíhá v duchu hesla: “Proč hledat bod G, když má bavoráka?” Anastasia je prostě na prachy, jen měla štěstí, že ten její zavoďák je koukatelný. Nastávají situace, kdy jen protáčím oči...protože slova jsou zbytečná. Nefunguje vůbec nic, a stopáž se vleče jako provoz na D1. Za mě ztráta času.

• 28.5.2018  18:25

Arnolde, tohle mi nedělej. Proč ses upsal takové sračce? Oni ti nakecali, že by to mohlo vynést Oscara, viď?? Jenže to ti lhali, zlatíčko. Strašně ti lhali! Za všechno můžou ONI! *Zase jeden příklad toho, že mít dobrý příběh nestačí, když ho dáte do rukou lemplům.

• 28.5.2018  18:18

Pokud nestudujete historii, a pokud si jen zdánlivě pamatujete některá jména z hodin dějepisu, tak se fakt dívat nemusíte. Proč? Protože souvislosti nebudete znát, a tak vám snímek přinese jen velké wow nad vizuálem, nic víc. *Můžete mi říct, proč tu jmenujete scénáristu, když to scénář nemělo?

• 30.4.2018  11:26

Tenhle film znám, protože u něj bulela Bridget Jonesová! No, bylo mi třicet, jsem single, a tak jsem dospěla k rozhodnutí, že si chci taky kvalitně poplakat. Jediný, co se dostavilo byl šok. Osudově se přitahující hnusní lidé, kteří si vrznou na lince. Jí z toho brutálně hrábne, a on je ocas. Nebulela jsem, spíš jsem si oddechla, že nemám doma podobnýho vola.

• 30.4.2018  11:18

Vůbec se nedivím, že tahle komedie šla úplně mimo mě. Je to totiž další načančané prd, které nezachrání ani Jackoušek. Když nad tím přemýšlím, tak být šouplá jako tihle lidé, nepoznám nikdy nic. A to se řadím i normálně mezi ty pomalejší. Prostě průser, ve kterém se ztratíte.

• 10.3.2018  19:18
    Sněhulák (2017)

Nejvíc funny jsou ty chvíle, kdy jasně vidíte, že ten nelogický zvrat je způsobený střiháním, střiháním a střiháním. Fakt prdel. Věřím, že kniha byla kulehryzající, ale tohle je nuda. Nějak jim to cestou na plátna vyčpělo...ale kdo ví, třeba by to stálo za houby i tak. Každopádně, krajina super a Fassík klasicky jede, proto se to dalo přežít.

• 10.3.2018  19:10

Strašně otravný western. Celé je to tolik dementní, že se prostě dodíváte, i když nechcete. Vím, že je to asi způsobené dobou vzniku, ale tenhle styl alá "sejmi svého indiána", mě fakt nebral. Nelogické chování postav už ani nebudu pitvat. Vlastně nechci pitvat nic v tomhle snímku.

• 30.1.2018  18:52

Srááágorááá. Dost trapná a nevtipná komedie. Uznávám, světlejší momenty to mělo, jenže světlejší momenty má i jízda v trolejbuse....a taky si z ní necíknu. Možná je Liz jen moc stará, možná má moc žluté šaty, a možná dýleři nejsou fajn klucí. Možná. Hanba!

• 29.12.2017  13:24

Brutální bejkárna a komedie roku. Takhle by měla vypadat akční sranda v tomhle století...ovšem ups, ona to komedie být nemá. A to je ten problém... No, i tak to vosolím, protože hustější švandu jsem letos neviděla. *Oskari rulez, i když trefí hovno.

• 30.11.2017  15:58
    Ed Sheeran - Perfect (hudební videoklip) (2017)

Romantika jako hovado. Jak si pustím tenhle klip, zapalují se mi lýtka, i když zrovna sněží. Absolutně kýčovitý a funkční produkt pro holky. Jj, takhle máme Eda rády. A taky vám přijde, že i když není hezký, tak je prostě samec? Neumím to vysvětlit, ale je to lamač.

• 8.11.2017  19:43

Víte, ta Rachel měla vážně smůlu na chlapy... Film o nevyspělém blbci, který myslí rozkrokem, ale není to vtipné...je to jen otravné. A to říkám o herci, který mi jinak připadá ultimativně sexy. A prostě, celé mě to celkem otravovalo. Fakt mají štěstí, že se to aspoň odehrává v Anglii, a přes otravnost je Claflin pořád sexy (chvílema).

• 8.11.2017  19:38

Musela jsem se smát, když mi cvaklo, že kmet, který má se sedm křížků na krku, hraje svůdného padesátníka (+/-). A to dítě není vnučka...je to dcera! Heh, totální wtf, a dost možná ukázka nulové sebereflexe. Překvapivě tohle nic nezněnilo na tom, že v závěru jsem skutečně byla na jehlách a fandila, aby dojel a zachránil toho svatouška. *Hodně cool konec by byl, kdyby se Eastwood s tou babčou vyboural, nepřežil a umřel by ve chvíli, kdy popravují svatouška. Taky v tom cítíte ten potenciál? Takový ten moment, kdy byste si to regulérně chtěli hodit, protože svět není fér... Jenže to se vám nestane, nebojte.

• 6.10.2017  17:24
    La La Land (2016)

Nemám ráda jazz a muzikály. La la land to zabil, protože tu mou nechuť překonal. Nevím, jestli je to tím, že žeru Ryana nebo tím, že Emma je cute. Možná to bude jen barvičkama, tanečkama a lalala. Možná jsem jen slabá žena, která žije v šedivém městě. Každopádně, tenhle muzikál žeru, jak svině! A snad ani nemusím říkat, že konec ze mě udělal profi plačku. Bez předsudků se podívejte, je to příjemně teplé. *City of Stars ♥♥♥

• 27.9.2017  20:16

Velké, velikánské, obří nic. Ukecaná nuda. Když uznám, že scéna, kdy zjistíme, kdo to leží v konťáku, je silná...a když řeknu, že snaha o šokují závěr, je chválihodná, tak to je vše, co lze pochválit. Problém je, že toto jsou dva momenty, které dělí nějakých 90 minut (odhaduju, a můj odhad na čas, vzdálenost a množství je na prd - což nic nemění) totálního opruzu! Fakt děs.

• 7.9.2017  20:22
    Miley Cyrus - Younger Now (hudební videoklip) (2017)

Tenhle videoklip je šíleně cool. Je to trochu oldschool, je to trendy, a je to spousta důchodců nastylovaných jako v Pomádě. Taky je to Miley, uvolněná a naprosto v pohodě. Tak nějak bych se chtěla cítit každý den.

• 29.8.2017  19:31
    Taylor Swift - Look What You Made Me Do (hudební videoklip) (2017)

Taylorka. Moje oblíbená blondýna, a tenhle klip se jí povedl. Je to přesně ten trhák, co popová diva potřebuje, než vydá novou desku. Koho by to štvalo? Tak to přece je, a ona to zvládá skvěle. Image naštvané holky je fajn, i když realita bude někde jinde.

• 19.8.2017  19:19

Tak takhle vypadá nezdravý vztah s mužem. Vždycky jsem o tom jen četla v Cosmu, a teď konečně vím, vo co go. Už dlouho se mi nestalo, že bych u filmu vyloženě křičela na hlavní hrdinku: ,,Nééé, to né! S tímhle si to přece nerozdáš!,,. Těch varovných signálů, že Jakub je debil, bylo mnoho, ale evidentně v módu frnda, nevidíte a neslyšíte. Celkem se mi ulevilo, když byl konečně ze hry. Bohužel, mám takový nepříjemný pocit, že doktůrek byl skutečně tou náplastí. Možná jsem jen skeptik. Každopádně, na naše poměry jde o příjemné překvapení. Bavila jsem se.

• 9.8.2017  19:07

Jedno velké WTF, které zachraňuje ústřední trojice. No, možná to víc zachraňuje vizuál a hudba. Vlastně netuším, jestli se dá mluvit o záchraně, protože po skončení absolutně netušíte. Fakt. Nedozvíte se vlastně nic. Je to na prd.

• 8.8.2017  20:08

Trošku přitroublé putování pouští, kdy jen nechápete, že ta mimoňka fakt dojte, kam dojít potřebuje. Ono ve finále je jedno, že tam došla, protože jí hrábne a jde zase zpátky. Jako tvrdý existenciální drama, víme? Jinak? Romantika jako bejk. Takhle vytrvalý ctitel už se dneska nevidí, takže jen tiše závidím, a počítám dny do další periody. Co kdyby náhodou...

• 1.8.2017  19:05

Nezáživné. Ano, když Florence zpívá, žasnete. Je celkem smutné, když někdo žije svůj život v bludu a okolí vše předstírá. Je mi jasné, že ona jemná květinka by neustála cokoliv jiného, ale točit o tom film.... Inspirativní pro mě dáma bez hudebního sluchu není, i když nejspíš tvůrci doufali právě v tohle.

• 4.7.2017  20:19

Poměrně patetický snímek, který nepřináší nic nového. Víte, není to špatně, protože některé věci si musíme stále připomínat...jen bez těch vzletných keců, by to bylo údernější. Pojďme se bavit přímo. Rasismus je špatný. Týrání je špané. Otroctví stálo kurevsky za prd. Vidíte, jak to jde? A ani nemusím desetkrát zvolat ejmen! nebo něco podobnýho. Prostým faktem zůstává, že se to dalo, ale znova se k tomuhle snímku nejspíš nevrátím. Jako sonda do lidské zrůdnosti, to stačilo jednou. Každopádně, potlačená vzpoura a stovky mrtvých otroků jako vendeta, byly jako facka.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9