Lyli

Lyli

okres České Budějovice

40 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
  • 28.5.2018  18:25

  Arnolde, tohle mi nedělej. Proč ses upsal takové sračce? Oni ti nakecali, že by to mohlo vynést Oscara, viď?? Jenže to ti lhali, zlatíčko. Strašně ti lhali! Za všechno můžou ONI! *Zase jeden příklad toho, že mít dobrý příběh nestačí, když ho dáte do rukou lemplům.

  • 28.5.2018  18:18

  Pokud nestudujete historii, a pokud si jen zdánlivě pamatujete některá jména z hodin dějepisu, tak se fakt dívat nemusíte. Proč? Protože souvislosti nebudete znát, a tak vám snímek přinese jen velké wow nad vizuálem, nic víc. *Můžete mi říct, proč tu jmenujete scénáristu, když to scénář nemělo?

  • 30.4.2018  11:26

  Tenhle film znám, protože u něj bulela Bridget Jonesová! No, bylo mi třicet, jsem single, a tak jsem dospěla k rozhodnutí, že si chci taky kvalitně poplakat. Jediný, co se dostavilo byl šok. Osudově se přitahující hnusní lidé, kteří si vrznou na lince. Jí z toho brutálně hrábne, a on je ocas. Nebulela jsem, spíš jsem si oddechla, že nemám doma podobnýho vola.

  • 30.4.2018  11:18

  Vůbec se nedivím, že tahle komedie šla úplně mimo mě. Je to totiž další načančané prd, které nezachrání ani Jackoušek. Když nad tím přemýšlím, tak být šouplá jako tihle lidé, nepoznám nikdy nic. A to se řadím i normálně mezi ty pomalejší. Prostě průser, ve kterém se ztratíte.

  • 10.3.2018  19:18
  Sněhulák (2017)
  **

  Nejvíc funny jsou ty chvíle, kdy jasně vidíte, že ten nelogický zvrat je způsobený střiháním, střiháním a střiháním. Fakt prdel. Věřím, že kniha byla kulehryzající, ale tohle je nuda. Nějak jim to cestou na plátna vyčpělo...ale kdo ví, třeba by to stálo za houby i tak. Každopádně, krajina super a Fassík klasicky jede, proto se to dalo přežít.

  • 10.3.2018  19:10

  Strašně otravný western. Celé je to tolik dementní, že se prostě dodíváte, i když nechcete. Vím, že je to asi způsobené dobou vzniku, ale tenhle styl alá "sejmi svého indiána", mě fakt nebral. Nelogické chování postav už ani nebudu pitvat. Vlastně nechci pitvat nic v tomhle snímku.

  • 30.1.2018  18:52

  Srááágorááá. Dost trapná a nevtipná komedie. Uznávám, světlejší momenty to mělo, jenže světlejší momenty má i jízda v trolejbuse....a taky si z ní necíknu. Možná je Liz jen moc stará, možná má moc žluté šaty, a možná dýleři nejsou fajn klucí. Možná. Hanba!

  • 29.12.2017  13:24

  Brutální bejkárna a komedie roku. Takhle by měla vypadat akční sranda v tomhle století...ovšem ups, ona to komedie být nemá. A to je ten problém... No, i tak to vosolím, protože hustější švandu jsem letos neviděla. *Oskari rulez, i když trefí hovno.

  • 30.11.2017  15:58
  Ed Sheeran - Perfect (hudební videoklip) (2017)
  ****

  Romantika jako hovado. Jak si pustím tenhle klip, zapalují se mi lýtka, i když zrovna sněží. Absolutně kýčovitý a funkční produkt pro holky. Jj, takhle máme Eda rády. A taky vám přijde, že i když není hezký, tak je prostě samec? Neumím to vysvětlit, ale je to lamač.

  • 8.11.2017  19:43

  Víte, ta Rachel měla vážně smůlu na chlapy... Film o nevyspělém blbci, který myslí rozkrokem, ale není to vtipné...je to jen otravné. A to říkám o herci, který mi jinak připadá ultimativně sexy. A prostě, celé mě to celkem otravovalo. Fakt mají štěstí, že se to aspoň odehrává v Anglii, a přes otravnost je Claflin pořád sexy (chvílema).

  • 8.11.2017  19:38

  Musela jsem se smát, když mi cvaklo, že kmet, který má se sedm křížků na krku, hraje svůdného padesátníka (+/-). A to dítě není vnučka...je to dcera! Heh, totální wtf, a dost možná ukázka nulové sebereflexe. Překvapivě tohle nic nezněnilo na tom, že v závěru jsem skutečně byla na jehlách a fandila, aby dojel a zachránil toho svatouška. *Hodně cool konec by byl, kdyby se Eastwood s tou babčou vyboural, nepřežil a umřel by ve chvíli, kdy popravují svatouška. Taky v tom cítíte ten potenciál? Takový ten moment, kdy byste si to regulérně chtěli hodit, protože svět není fér... Jenže to se vám nestane, nebojte.

  • 6.10.2017  17:24
  La La Land (2016)
  *****

  Nemám ráda jazz a muzikály. La la land to zabil, protože tu mou nechuť překonal. Nevím, jestli je to tím, že žeru Ryana nebo tím, že Emma je cute. Možná to bude jen barvičkama, tanečkama a lalala. Možná jsem jen slabá žena, která žije v šedivém městě. Každopádně, tenhle muzikál žeru, jak svině! A snad ani nemusím říkat, že konec ze mě udělal profi plačku. Bez předsudků se podívejte, je to příjemně teplé. *City of Stars ♥♥♥

  • 27.9.2017  20:16

  Velké, velikánské, obří nic. Ukecaná nuda. Když uznám, že scéna, kdy zjistíme, kdo to leží v konťáku, je silná...a když řeknu, že snaha o šokují závěr, je chválihodná, tak to je vše, co lze pochválit. Problém je, že toto jsou dva momenty, které dělí nějakých 90 minut (odhaduju, a můj odhad na čas, vzdálenost a množství je na prd - což nic nemění) totálního opruzu! Fakt děs.

  • 7.9.2017  20:22
  Miley Cyrus - Younger Now (hudební videoklip) (2017)
  ****

  Tenhle videoklip je šíleně cool. Je to trochu oldschool, je to trendy, a je to spousta důchodců nastylovaných jako v Pomádě. Taky je to Miley, uvolněná a naprosto v pohodě. Tak nějak bych se chtěla cítit každý den.

  • 29.8.2017  19:31
  Taylor Swift - Look What You Made Me Do (hudební videoklip) (2017)
  ****

  Taylorka. Moje oblíbená blondýna, a tenhle klip se jí povedl. Je to přesně ten trhák, co popová diva potřebuje, než vydá novou desku. Koho by to štvalo? Tak to přece je, a ona to zvládá skvěle. Image naštvané holky je fajn, i když realita bude někde jinde.

  • 19.8.2017  19:19

  Tak takhle vypadá nezdravý vztah s mužem. Vždycky jsem o tom jen četla v Cosmu, a teď konečně vím, vo co go. Už dlouho se mi nestalo, že bych u filmu vyloženě křičela na hlavní hrdinku: ,,Nééé, to né! S tímhle si to přece nerozdáš!,,. Těch varovných signálů, že Jakub je debil, bylo mnoho, ale evidentně v módu frnda, nevidíte a neslyšíte. Celkem se mi ulevilo, když byl konečně ze hry. Bohužel, mám takový nepříjemný pocit, že doktůrek byl skutečně tou náplastí. Možná jsem jen skeptik. Každopádně, na naše poměry jde o příjemné překvapení. Bavila jsem se.

  • 9.8.2017  19:07

  Jedno velké WTF, které zachraňuje ústřední trojice. No, možná to víc zachraňuje vizuál a hudba. Vlastně netuším, jestli se dá mluvit o záchraně, protože po skončení absolutně netušíte. Fakt. Nedozvíte se vlastně nic. Je to na prd.

  • 8.8.2017  20:08

  Trošku přitroublé putování pouští, kdy jen nechápete, že ta mimoňka fakt dojte, kam dojít potřebuje. Ono ve finále je jedno, že tam došla, protože jí hrábne a jde zase zpátky. Jako tvrdý existenciální drama, víme? Jinak? Romantika jako bejk. Takhle vytrvalý ctitel už se dneska nevidí, takže jen tiše závidím, a počítám dny do další periody. Co kdyby náhodou...

  • 1.8.2017  19:05

  Nezáživné. Ano, když Florence zpívá, žasnete. Je celkem smutné, když někdo žije svůj život v bludu a okolí vše předstírá. Je mi jasné, že ona jemná květinka by neustála cokoliv jiného, ale točit o tom film.... Inspirativní pro mě dáma bez hudebního sluchu není, i když nejspíš tvůrci doufali právě v tohle.

  • 4.7.2017  20:19

  Poměrně patetický snímek, který nepřináší nic nového. Víte, není to špatně, protože některé věci si musíme stále připomínat...jen bez těch vzletných keců, by to bylo údernější. Pojďme se bavit přímo. Rasismus je špatný. Týrání je špané. Otroctví stálo kurevsky za prd. Vidíte, jak to jde? A ani nemusím desetkrát zvolat ejmen! nebo něco podobnýho. Prostým faktem zůstává, že se to dalo, ale znova se k tomuhle snímku nejspíš nevrátím. Jako sonda do lidské zrůdnosti, to stačilo jednou. Každopádně, potlačená vzpoura a stovky mrtvých otroků jako vendeta, byly jako facka.

  • 25.6.2017  18:49
  Švadlena (2015)
  **

  Život mění drobné okamžiky, ale proč se o tom mám ujišťovat skoro dvě hodiny? Krásná Kate, nádherné šaty a spousta zášti. Se závěrem snímku jsem pochopila, že mě vlastně nutí myslet si, že život stojí vážně za hovno. A je smutné, že i přes své schopnosti a šarm, si sama hrdinka ve skutečnosti myslí, že stojí za hovno taky. A póza děsné drsňačky to prostě nezakryje. Já vám teda nevím, ale pěkný vizuál mi tady nestačil....a to bych sebekriticky řekla, že mi stačí často.

  • 3.6.2017  18:03

  Dovedu si představit, že pro průměrného středoevropana (= muže, co má rád bum bum a pivo) je tohle 127 minut totální nudy. A to je ta věc, kterou se zásadně lišíme. Miluju totiž všechny ty pohledy do krajiny, letmé doteky, nejasná vyznání, dlouhé pohledy a tanec, kdy jste v plném sále jen vy dva. Zbožňuju ty trochu pyšné týpky a slečny, které se červenají, když jim zpod sukně vyleze kotníček. Život v téhle době vypadá jako něco hodně sexy, i když mě asi moc nepochopíte. Dneska, místo romantického dopisu, dostanete MMS s fotkou ptáka....a orel to fakt není, voe. Jednoznečně nejmilejší romantika pro jednu Lyli, která se vždycky rozněžní, že by sežrala jednorožce....a syrovýho!

  • 23.4.2017  19:18
  Masaryk (2016)
  ****

  Jan Masaryk mi moc neříkal....prostě syn velkého T.G.M. Teď už vím, že Jan Masaryk byl rozervaný člověk, který miloval svou vlast. Bylo mi ho líto, jeho útěk a uzavření se do léčebny, chápu. Nicméně, a to je zvláštní, protože v otázce Mnichova jsem vždycky měla jasno (křivda a zrada), tak teď jsem si říkala, že se vlastně dal pochopit postoj Británie a Francie (obětování malé země pro velký mír). Sice všichni víme, že to bylo k hovnu, a měli rovnou začít bojovat....ale po bitvě je každý generál. Co tedy s Masarykem? Velkolepý snímek, který se zpracováním tváří skutečně světově, Roden mě přesvědčil, jenže nemůžu říct, že je to úplně TO ono. Snad jen stojí za myšlenku, jestli by nebylo fajn, začít milovat svou vlast, jako to uměl on. *Na moje poměry vážný komentář...odlehčíme - PRD.

  • 9.4.2017  13:14
  Nebe peklo Lucie (TV film) (2017)
  **

  Dokument? Nevím, ale spíš si Lucie potřebovala vylít srdíčko. Rozhodně patří mezi naše nejlepší zpěvačky, a i proto by si zasloužila trochu jiný typ vyprávění, ne? Tohle je jen smutná žena, se kterou nemůžete sympatizovat, i když možná chcete. Pokud šlo o to, získat jakési pochopení, tak to podle mě rozhodně nedopadlo. Tak třeba jindy a jinak.

  • 16.3.2017  20:00
  Jako ty (2015)
  ***

  Romance v bílé. Rozhodně intenzivní jiskření mezi hlavními postavami, a to je tak celé. Chvílemi mi to připadalo jako videoklip...všechny ty záběry na rty, ruce, uši, krk....a hodně bílé barvy. Takový přesvícený klip od Calvina Harrise. Takže v pohodě, jenže nic nového mi to nedalo, což je trochu škoda, protože základ byl slibný. I když možná se mi teď víc zapalujou lejtka... *Nicholas je fešák. A ty jeho ruce? Wow!

  • 17.2.2017  19:46

  Když mi bylo sedmnáct, byla jsem taky hrozná kráva. Víte, někteří z nás musejí být mimo, aby ti ostatní vypadali ještě víc v pohodě. Prostě vesmírná rovnováha, a tak dál... Sice jsem se v té době měla ráda, ale ostatním ze mě vybuchovaly palice. Opravdu! A Nadine je to samé....ztracenka, která musí najít rovnováhu, a s tím číňánkem jí podle všeho našla. Ukecaný film, komedie jen trošku, ale totálně mi to sedlo. *Woody je boží!

  • 23.1.2017  13:12
  Vzmuž se (2015)
  *****

  Posiluj trochu stehna. Jo, to bych měla, ale nejdřív se asi naučím francouzsky...no, předtím asi potkám pod hodinama skvělého chlapa, kvůli kterému zazdím rodinnou oslavu....což všichni pochopí, protože jinak budu stará panna, a to nechceme. A možná si prečtu nějaký ten manuál na život, abych se ujistila, že fakt všechno dělám špatně...a když to bude celé v kelu, a budu chtít skočit z mostu, tak si radši doma pěkně sednu, udělám čaj a pustím si tenhle film, protože od včerejška ho miluju.

  • 15.1.2017  20:05

  Jejdanánku, zrzečka má na kahánku! Zase jedna romance, která na mě byla moc...nepochopila jsem ani chlup na bradě páně Farrella. Sice chápu, že láska z nás dělá debily, ale scénárista trošku myslet mohl. Hm, možná kdybych si to pustila v jiné fázi cyklu....jenže to už nezjistíme.

  • 30.12.2016  17:59
  Grinch (2000)
  *

  Je to pocit, jako když si dáte platíčko brufenu, nalijete na to flašku vodky a dva energeťáky. Docela jistě umřete nebo hodíte šavli století. Jo, tak tohle ve mně vyvolal Grinch. Veselé Vánoce.

  • 4.11.2016  12:02

  Nuda v regálech....a přesně proto si všechno jídlo zaslouží zhebnout!!!

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace