• Krátkometrážní

Úžasné dorty (2011) (seriál)

Tenhle seriál by mohl být fajn, kdyby tam nezacláněla ta šíleně nepříjemná majitelka pekárny. Navíc vážně nechápu, že v tak drahých dortech bývá tolik polystyrénu…. Viděla jsem pořady, ve kterých si s dortovou výzvou uměli poradit lépe a měli i míň trapných řečí.

Bez dechu (2011)

Poměrně dobrá akční věc. Když pominu všechny WTF momenty, tak se bylo na co dívat. Lautneráče sice nesnáším, ale tady mi nevadil a byl celkem koukatelný. Pohodovka na dlouhé zimní večery, kdy chcete vypnout. No, dobře…i na dlouhé letní večery.

The Yellow Handkerchief (2008)

Možná hodnotím unáhleně, ale tenhle film mě vážně pohladil po duši. Pokud něco umí vyvolat takové emoce, je to skvělé. Přitom stačí naprosto jednoduchá zápletka a charaktery, které můžete potkat kdekoliv. Takhle vypadá naděje.

Morganovi (2009)

A tohle bylo co? Přece nuda! Velice snadno zapomenutelný pokus o komedii, protože smát se nejspíš nebudete vůbec. A kam se sakra podělo to švihácké kouzlo pana Granta?? Určitě ho nemohl vyloudit, když viděl přestárlou matku SJP. Do háje!!!

Manituova bota (2001)

Nesnáším westerny, a to bude ten důvod, proč miluju tuhle parodii. Pecka z Německa. Nečekané.

Cesta (2009)

Neskutečně silný zážitek....

Sinister (2012)

Slyšela jsem spoustu vyprávění o tom, jak je tento film děsivý. Báli se i lidé, kteří jinak horor dávají bez problémů. Zařekla jsem se, že se nepodívám. No, jenže člověk míní a věci se mění. Podívala jsem se a… NIC. Vůbec nic. Hlavní hrdina je opilý pračur, který si ZABOHASVATÝHO nerozsvítí a lítá po domě s pálkou. Jeho rodina má natolik tvrdý spánek, že ji nevzbudí ani ten největší rachot. Vrcholem je potom synek spící a řvoucí na různých místech domu a zahrady. Není se čemu divit, že nejmladší ratolesti prostě dojde trpělivost.

Plivu na váš hrob (2010)

Čekala jsem zmasakrování bandy blbých násilníků, a to jsem dostala. Myslím, že holčina jim moc hezky poděkovala za všechny ty společné chvilky. Představa uplatnění tohoto modelu na všech prznitelích našeho světa, je velmi zajímavá. Minimálně by se pročistil vzduch a bylo by to fér.