davistercz

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18
    • 3.2.2017  19:53
    Spojenci (2016)

My feelings, they hurt. Chtěl jsem dát původně 4hvězdy, ale za ten konec? Konečně jsem se dočkal neamerického konce, děkuji.

• 3.2.2017  19:51
    Room (2015)

Ze začátku jsem si myslel, že se bude jednat spíše o komedii(nečetl jsem obsah) , ale opak byl pravdou. První polovina byla drsně nastíněná a místy mi mrazilo, ta druhá byla spíše klidnější, ale místy jsem se opravdu nudil.

• 20.7.2016  12:33
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Zatím nejlepší adept na seriál roku!.Neskutečný, celých 8 dílů nakopává a nenudí. Kvalita než kvantita. Nech 2. sérka začne.

• 6.3.2016  20:01
    Suburra (2015)

Neomrzí, neoslní.

• 25.12.2015  13:10

Drsná realita, tak se mi to líbí! Od začátku až do konce neskutečná jízda a napětí kdo vlastně je ten špatnej?. První polovina filmu nastavila velkou latku, ta druhá se vezla s menší kvalitou, ale i tak dávám jedno velké plus. Překvapení roku!

• 10.10.2015  23:11
    Marťan (2015)

Už od začátku se jde rovnou k věci a to se mi líbí! Žádná dlouhá a nudná předehra,která je otravná jak "osina v zadku". Skvěle natočené a i vtipné, což jsem nečekal. Na druhou stranu mě zklamalo to, že mi v tom filmu chybělo více emocí, humoru bylo dost, ale emoce mi chyběli viz " Interstellar". Jinak vcelku slušná záležitost. Matt Damon dominuje!

• 2.10.2015  18:55

Neskutečně emotivní,brutální a bohužel v předchozích dobách skutečný, po dlouhé době film, který mě doslova pohltil. Film nabitý hvězdami a nenudí. Trailer

• 19.9.2015  08:19
    Pompeje (2014)

What a shit.

• 8.9.2015  09:09
    Bojovník (2015)

Ty 2 hodiny utekly opravdu rychle. Fuqua po úspěšném Equalizérovi navazuje na další povedený kousek. Ano, není to bomba, jakou jsem očekával, ale i tak jsem spokojen. Film ze začátku působí jako tvrdé drama,které popravdě funguje, klobouk dolů. Všechny 3 postavy hrali výborně a emoce byly na každém rohu SPOILER, hlavně když umřela Marry Hopeová. Neskutečně sehrané a hlavně dramatické, jediná chybička byla snad to, že zápasy postrádaly takovou energii. Poslední zápas byl OK. ale že by to bylo něco extra? To opravdu ne.

• 1.9.2015  11:12

Zklamání. Bitky nulové a že by bez jediného tréninku šel těm borcům nakopat zadky? To se mi nezda.

• 31.8.2015  20:19

Odfláknuté, jak se dalo čekat. Trailer=film. Akce, výbuchy a občas ty vtipné poznámky proč ne.., ale už to chce něco nového.

• 28.8.2015  19:45

Lepší než jednička, ale k dokonalosti to má daleko.

• 23.8.2015  10:47

Epicky zakončená série HP.

• 17.8.2015  20:14

Slušné, ale že by to bylo něco extra jak o tom všichni mluví? To nejspíš ne.

• 16.8.2015  07:19

Úžasné intro, které mě doslova pohltilo, to je asi tak vše. Není to vůbec špatný, ale když už reboot, čekal jsem něco extra.

• 4.8.2015  08:08

Asi nejlepší role hlavní herečky? Nejspíš ano. Jako drama to působí reálně a občas velmi drsně.Jullianne Moore to zahrála tak skvěle, že se mi místy chtělo i brečet, právem zasloužený Oscar. Ale co nepochopím je ten konec, to mi nějak do hlavy nesedlo, škoda. Ale rozhodně stojí za to se na to podívat, žádná ztráta času.

• 13.6.2015  21:35

Nostalgie. Jsem rád, že po těch několika letech se vrátil Jurský svět a to ve velkém. Ale bohužel musím oznámit, že to až tak velkolepé nebylo,spíš se jednalo o jedno velké zklamání. Film působí z traileru velmi nadupaně, ale to je asi tak vše, protože všechny dobré scény jsou v traileru. Čekal jsem na pokračování a taky jsem ho dostal. Z kina jsem odcházel zklamán a bylo mi i do breku, protože všechny předchozí díly byly pro mě srdcovky. Přijde mi, že film byl udělán jen pro děti, některé scény mají působit vtipně , ale jsou až k pláči trapné. U některých scén jsem byl zklamán, kdy daný tvor zabíjí člověka a vše je najednou překryté nějakým předmětem WTF? Nejlepší momenty filmu? Rozhodně začátek, kdy nás do jurského světa provází nádherná hudba,odkaz na první díl, scéna kdy hlavní dinosaur je pronásledován a zároven kdy pronásleduje a trhá některé postavy a jinak asi tak celý jurský svět. Neskutečný zážitek se vrátit zpět. Děkuju, že jsem se toho dočkal, film mě zklamal to ano, ale že bych na to vzpomínal špatně? To zas ne. Očekávám další díl.

• 8.6.2015  09:33

Bída, jediné slovo které mě v tuhle chvíli napadá. Typická dvojka.. to samé furt dokola a postupem času to omrzí. Liam je sympaták a táhne celou dějovou linii( táhne celý film, nevím jaká sra*ka by to byla bez něj). Megaton se nepoučil z chyb z druhého dílu a naservíroval nám dvojtou dávku sra*ek.

• 4.6.2015  09:49

Nic extra, klasická přestřelka,která je jenom okořeněná Neesonem a Harrisem.

• 29.5.2015  12:24

Vaughn prostě umí točit filmy. Je to drsné, vtipné a místy dokonale sehrané. Naprosto dobře odvedená práce.

• 20.5.2015  10:37
    Chappie (2015)

Od režiséra District 9 a filmu Elisium bych čekal teda více, není to zas taková pecka, jakou jsme všichni očekávali, ale co se dá dělat. Hold nejde být nejlepší na určitou dob, jednou to muselo spadnout dolů a dopadlo to právě na Chappieho. Místy jsem si říkal, zda koukám na akčnák nebo spíše na pohádku pro malé děcka, scénami mi to připadalo jak nějaká parodie z nepovedeného filmu. Samotná hudba hrající ve scénach a ty debilní kostýmy? Co je moc, to je moc. Jedině světlý okamžik byl konec filmu.

• 9.5.2015  15:33
    Daredevil (TV seriál) (2015)

Už od samého začátku jsem tušil, že tenhle seriál bude něco opravdu velkolepého a moje předtucha mně nezradila. MARVEL ted jede "bomby", každý rok přicházejí s něčím novým a vyplácí se to. Na starého Daredevila zapoměnte, tohle je Daredevil, jak se patří. Naprosto skvělé udělané a děj který opravdu neomrzí. Jinak Charlie Cox možná v té nejlepší formě? Tohle se prostě povedlo. Nadupaný, drsný a dechberoucí!

• 5.5.2015  14:31

Skvělá pohádka a scéna, kdy Škyták potkává svou matku je naprosto neuvěřitelně krásná, prostě pohádková!

• 2.4.2015  14:28
    Interstellar (2014)

Čekal jsem, že to bude něco extra, ale že to bude taková nálož? To jsem opravdu nečekal. Pro mě totálně něco šokujicího a zároven nádherného. Christopher Nolan to trefil náramně, jeho filmy jsou opravdovou podivanou a Interstellar především! Abych se přiznal, že u některých scén jsem málem bulel, dokonale provedené a poutavé! Herecké výkony netřeba komentovat, opravdu vydařené. Lituji, že jsem nešel do kina a z počátku jsem měl jisté obavy z toho, zda-li to bude dobré. Udělal jsem velkou chybu, ale i tak jsem rád, že jsem to viděl. Opravdu extra třída a nenechte se odradit délkou filmu... stojí to za to. Scéna, kdy hl. hrdina sleduje zprávy svých dětí=Heartbreaking, takhle bych to asi nazval. M. McConaughey je opravdu skvělý herec a dokázal to i v tomhle filmu. Dávám 5***** ,přestože konec byl tak trochu matoucí a místy jsem nevěděl "wo co go".

• 26.3.2015  18:49
    Nezlomný (2014)

Velké zklamání, těšil jsem se, že tentokrát to už bude stát za to, ale přeci jenom jsme se toho nedočkal. Snad jediná chvíle kdy to stálo za to bylo, když hl. hrdina závodil a poté, kdy pozdravoval své blízké v radiu. Díky traileru dávám 3***.Hodně slabé.

• 5.3.2015  13:22

Očekávání byla veliká, ale co jsem dostal pod nos, mě totálně rozhodilo. Od první minuty vás to pohltí a už vás to nenechá na pokoji. Ve filmu jsou 3 velkolepé momenty na které opravdu nezapomenu. První, kdy vás film uvítá střetnutím dvou armád, druhým deseti ranami a třetím? To je samozřejmě konec filmu. Bylo to velkolepé, fascinujicí, ale zklamaní se tomu nevyhnulo. Christian Bale to zahrál náramně a díky tomu si myslím, že film dostal takový epický nádech.

• 29.1.2015  20:17

Samotný trailer mluví za vše. Bradley asi v nejlepší roli? Neskutečně drsná realita ztvárněna do těch nejmenších detailu.

• 29.1.2015  15:09

Po dlouhé době se tu ukázal konečně pořádný válečný film se vším všudy. Samozřejmě, že tu bylo hodně filmů se stejným žánrém, ale nejednalo se o nic božské či z čeho bych měl kulet oči. Fury si mě totálně získalo. Druhá světová válka, tentokrát z jiného pohledu. Naprosto geniální a úžasné, velmiá dobře odvedená práce. Shlédl jsme mnoho válečných filmů, ale tenhle film mě dokázal opravdu vyvést z míry, až jsem u některých místech málem ztuhnul. Scéna s Normanem a Emou byla pro mě ta nejlepší chvilka v celém filmu, takové "uklidnění" od toho všeho a potom co se odehrálo pak, radši o tom nechci mluvit. Naprostý unikát, budu to muset hodně rozdýchávat.

• 17.1.2015  13:27
    Marco Polo (TV seriál) (2014)

Nic extra jsem si od toho nesliboval, ale opak byl pravdou. Naprosto úžasné a dechberoucí. Nejdražší seriál? Ano odpovídá tomu tak. Obsazení postav a samotný děj, který se neustále vyvíjí a dochází tam k obratům. No prostě dokonalost. Hra o trůny po asijsku. 1.série 90%. Vytýkám jedinou věc, bitvy mi přijdou takové umělé, chápu že se jedná o seriál a nikdy ty bitvy nebudou na úrovní filmů, ale snad se to změni. Těším se na další sérii.

• 16.1.2015  07:10
    John Wick (2014)

Hodně luxusní záležitost, zejména začátek. Pan Megaton by se měl poučit, takhle se točí filmy.

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18