kolda1990

kolda1990

Michal Kolář

okres Havlíčkův Brod
Kolda

27 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Forrest Gump (1994)

  Co k němu říct? viděno "tisíckrát". A nikdy se nekoukal ani neokouká. Skvělý výkon T.Hankse. Žádný film nemůže být u mě právě před Forrestem.

 • poster

  Sin City - město hříchu (2005)

  Skvělé dílo z dílny R.Rodrigueze. Pro mě nejlepší film dle komiksové předlohy.

 • poster

  Adamova jablka (2005)

  Co dodat...geniální film s ještě lepšími výkony herců a ne zrovna obvyklým dějem. Dánská kinematografie ve své nejlepší podobě.

 • poster

  Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

  Kultovní snímek od mého nejoblíbenějšího režiséra. Skvělý příběh, skvělé prolínání děje, v neposlední řadě skvělé výkony herců.

 • poster

  Rodinná oslava (1998)

  Další skvělý kousek z Dánské kinematografie. Film založen na dialozích u kterých nevíte zda se máte smát, nebo brečet. Rodinka jak se patří...

 • poster

  Kokuhaku (2010)

  Tak takový filmový zážitek jaký jsem zažil u tohoto filmu, jsem opravdu dlouho nepocítil. Jeden z nejlepších filmů co sem v poslední době viděl. Člověk jen zíral s otevřenou pusou a hltal a hltal a když už si člověk myslí, že ví jak to skončí, nemá pravdu. Opět se potvrdilo, že asijská kinematografie má hodně co nabídnout.

 • poster

  Blikající světla (2000)

  Černá komedie, která působí místama velmi bizarně a úsměvně. Není to pro každého, ale troufnu si říct, že milovník severské kinematografie si přijde na své...hlavní postavy si člověk musí okamžitě zamilovat. Hlavně Madse Mikkelsena, který opět perlí:) pro mě film u kterého si odpočinu a zasměju se. Jak proběhlo na konci, "i když to bylo nejhorší jídlo jaké jsem kdy jedla, musím dát 4 hvězdy - jednu pro Stefana, jednu pro Petera, jednu pro Arna a jednu pro Torkilda. No a já přidávám tu pátou za sebe!

 • poster

  Noc na Zemi (1991)

  Nádherných 5 příběhů o taxikářích z různých koutů Země. Každý příběh je originální a nepředvídatelný. Skvělé dialogy...hlavně povídka z Říma nemá chybu. Los Angeles 4/5, New York 5/5, Paříž 5/5, Řím 5/5, Helsinky 4/5.

 • poster

  Nedotknutelní (2011)

  Pro mě velmi emotivní snímek. Slzy smíchu, pak slzy něčeho, kdo ví čeho:) Každopádně nádherná podívaná od začátku do konce. Největší překvapení roku 2011.

 • poster

  Neviditelné děti (2005)

  Nádherné příběhy o dětech o které nikdo nestojí, no název napovídá víc než dost. Další snímek, u ktrerého není problém uronit nákou tu slzu že. Samozřejmě i smích. Hlavně povídka od Kusturici stojí za to.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace