Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Akční
  • Krátkometrážní

LOL (2012)

Dcéra to pozerala s kamoškami , ja som sa popri nich len zviezla, lebo teda sama od seba by som si to určite asi nevybrala. Taký teenage film, ich to bavilo, spievali si pri ňom... a ja som to prežila, inak si už moc nepamätám, takže to z mojej strany hovorí asi za všetko.

Vyplnit prázdnotu (2012)

Spracovanie parádne, na filmoch z tradičnými rituálmi rôznych kultúr a náboženstiev si vždy viem zgustnúť. Ale ten príbeh...nuž to už aj gear and gown bol čitateľnejší, a to už je čo povedať!

Chlast (2020)

Zachlastať si ako Dán a v závere si užiť Madsov fantastický tanec = filmový zážitok roka.

plakát

My Gear and Your Gown (2020) (TV seriál)

Jeden z najlepších BL seriálov čo som doteraz videla. Veľa v ňom však zostalo zahmlené, nejasné, nedopovedané. Napriek tomu jeden z najkomplexnejších príbehov s myšlienkou. Ešteže tu má človek (ja) tumblr, aby si dočítal to čo treba a nezostal sprostý z toho čo sa na obrazovke deje. Opäť raz samozrejme hodnotím vysoko len v porovnaní so seriálmi podobného typu a nie so seriálmi vo všeobecnosti, pretože to by samozrejme vyzeralo inak...

plakát

Koruna - Osobní strážce (2020) (epizoda)

Dve ženy v prechode....to bude jazda! Ja len dúfam že pán Thatcher bude mať pravdu ....prvá časť zatiaľ slušný úvod

plakát

Staged (2020) (TV seriál)

Keď sa stretne doktor vesmíru s doktorom sexu (poradie uvádzam podľa roku vzniku seriálu, aby nedošlo k hádkam... :-) ), tak to môže dopadnúť celkom vtipne. Obávam sa, že po tomto počine siahnu v prevažnej väčšine iba ich skalní fanúšikovia, ale myslím, že s prehľadom dokážu pobaviť aj tých, ktorí do tejto kategórie nespadajú.

plakát

Biohackeři (2020) (TV seriál)

Tak toto tak neuveriteľne odsýpalo, ak by som aj chcela niečo vytknúť, tak som to buď prehliadla, alebo sa nad tým povzniesla. Po dlhom čase niečo čo ma fakt bavilo...tých 6 častí na posedenie fakt nie je žiadny problém. Teším sa na ďalšiu sériu.

plakát

Dark Blue Kiss (2019) (TV seriál)

Pokračovanie Kiss me again, ktoré som tu nenašla na hodnotenie... Tak toto bola nadstavba, ktorá neskutočne odsýpala a bavila; k tomu tá parádna ústredná skladba, preto je to jeden z mojich najobľúbenejších kúskov.

plakát

Phro Rao Khu Kan (2020) (TV seriál)

Bavilo ma to zatiaľ asi najmenej, preto iba dve hviezdy aj keď, ani úrovňou ani spracovaním sa svojmu žánru nevymyká.