Sunny.69

Sandra S.

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 29.10.2020  13:11
    Marvel's Luke Cage (TV seriál) (2016)

Pátou hvězdu za to, že v každým díle skvělý hudební vystoupení.

• 21.10.2020  09:58

Po té, co jsem se na to včera znovu podívala, je mi jasné, proč jsem tomu dala pouze jednu hvězdu. Kdyby všechny akční záběry nebyly točeny na slowmotion, byl by to koukatelný film. Film, který má spád, ve kterém se něco děje. Takhle je to nepřilíš dobrý příběh, s hroznou narací a nejnudnějšími akčními záběry, které trvají všechny spousty dlouhých pomalých minut. Hrůza.

• 19.10.2020  13:15
    Lovecraftova země (TV seriál) (2020)

Nejhorší seirál letošního roku. Nic tak špatnýho asi ještě nevyšlo. Je to zmatené, nedává to smysl, hlavní postavy jsou čím dál horší a víc a víc vás budou srát. Jednu hvězdu bych tomu celýmu dala za nápad.

• 15.10.2020  12:14
    Vychováni vlky (TV seriál) (2020)

Pokud bych měla vybrat nejnudnější seriál tohoto roku, byl by to tento. Věřím, že má myšlenku a podtext, který je třeba vnímat a nechat vyplout napovrch... Ale i to jde přeci udělat jinak. Seriál je plný prázdných a nicneříkajících záběrů kamsi na něco, které jsou otravné a kazí celý dojem.

• 12.10.2020  11:40
    Království zombie (TV seriál) (2019)

Naprosto skvělá výpravná epická podívaná. Nejen samotý "mor" zombie, ale celý příběh, který je zatím je neuvěřitelně skvěle promyšlený do každého jednotlivého detailu. Úžasná kamera s dlouhými záběry, které berou dech. Hlavní hrdina je opravdovým hrdinou v tom nejlepším slova smyslu.

• 12.10.2020  11:37
    Possessor (2020)

AHA! Značně znekliďňující snímek, který ve mě zanechal a vyvoval řadu otázek. Skvělý počin!

• 12.10.2020  11:18
    Husí kůže (2015)

Tak trochu Jumanji, jenže s knížkama...

• 1.10.2020  11:29

Skělý herecký výkon Milllie. Super nápad, motiv... No, na konec si počkejte sami a uvidíte.

• 29.9.2020  20:51
    Kontraband (2012)

Už dlouho jsem u žádnýho filmu neměla od začátku do konce napjatej každej nerv v těle. Hodina a půl napětí a úzkosti. Výborný thriller.

• 21.9.2020  14:09

Byla to příjemná, nenáročná komedie. Hezky to (doufám) ukončilo příběh "Mizerů". SPOILER - doufám, že ta závěrečná scéna neznamenala dalších X špatných dílů, kdy budou vykrádat jen sami sebe.

• 1.9.2020  10:39

Film Wese Andersona se vším všudy. V tom nejlepším slovasmyslu.

• 31.8.2020  11:30
    Déšť (TV seriál) (2018)

Zajímavá premisa, zajímavé pojetí scifi žánru. Vizuálně je to skvělý, kamera je dobrá, ale.. Všechny postavy jsou něčím nesympatické, chovají se občas tak, že by jim člověk nejraději jednu vrazil. A ke konci první série, se začátkem druhé, se seriál stává v některých místech až nesmyslně otravný. Zbytečné záběry, protahovačky, atd. Nedávám seriálu příliš šancí na to, že bych ho zvládla celý dokoukat...

• 25.8.2020  08:23
    Bloodshot (2020)

Příběh je nejtypičtějším příběhem Vina Diesela, vždyky se mu děje to stejný vlastně...Takže narace a příběhová linka stojí za prd. Ale co se týče vizuální stránky, zpracování samotného "Vina-Robota" , finálních bitek... To si ty tři hvězdy zaslouží, protože to, to bylo moc hezký.

• 25.8.2020  07:47
    Miami Vice (2006)

Film je skvělej. Herci jsou výborní, zápletka taky.... Ale přehnaná stopáž tomu prostě škodí. Kdyby byl film alespoň o tu čtvrt hodinu kratší, dá mu to mnohem větší říz a spád.

• 19.8.2020  13:23
    2 zbraně (2013)

Kdyby ve filmu nebylo tolik hluchých, nudných scén, zasloužil by i čtvrtou hvězdu.

• 30.7.2020  11:36
    Hunger Games (2012)

Asi jako poslední člvoěk na světě jsem se podívala na Hunger Games. Čekala jsem to MNOHEM horší. Žila jsem v domění, že je to jen další podivný teenage scifi film, kterej nemá příliš smyslu. Doporučuji, protože jinak podle mě Hunger games nemaj význam, podívat na všechyn díly najednou. Pak vám prnví díl nebude připadat jako dvě a půl hodiny nudy, apod. Za mě je tahle filmová sérka rozhodně milým překvapením.

• 14.7.2020  12:31
    Stuart: Život pozpátku (TV film) (2007)

Tom Hardy je prostě jeden z nejlepších žijících herců. To, co on dovede zahrát je dechberoucí.

• 27.5.2020  12:51
    Listopad (2017)

Bylo to tak bizarní, že to nedokážu ani ohodnotit.

• 12.5.2020  15:09
    Legion - Season 2 (série) (2018)

Nemůžu jinak než dát pouhé 3 hvězdy. Oproti první sérii... Vývoj příběhu mi v tomto případě přijde prezentován značně zmateně, nejasně a zbytečně zdlouhavě. Chápu, že je třeba divákovi vysvětlit co vše vedlo vlastně k činům těch oněch určitých postav, v komiksu či knize by to dávalo supr smysl a bylo to jasný jako facka. V seriálovém zpracování to tak lehké a jednoduché není, tahle složitost ve výpravění tomu naopak ubírá na kvalitě a zábavě, kterou má divákovi poskytnout. A jako... SPOLIER... Co ten poslední díl? Tolik očekávání jsem dle recezní měla..

• 8.5.2020  18:48
    Demoliční četa (TV seriál) (2017)

Polské demoliční čety, plný amatérů a šmelinářů. Gold!

• 4.5.2020  08:17
    The Outsider (2018)

Škoda, že si s filmem někdo neporadil trochu lépe. Má to strašnou spoustu potenciálu, který šel mnohem lépe využít.

• 3.5.2020  19:30
    Rány (2019)

No jako je to horor (spousta hmyzu, nepříjemný zvuky)... Ale jinak je to opravdu pi*ovina.

• 28.4.2020  14:55

Není to vyloženě odpad. Ale nevím co víc než jednu hvězdu by to mohlo očekávat.

• 28.4.2020  14:03
    Too Hot to Handle (TV pořad) (2020)

Tyvole. Konečně reality show po který nemáte chuť si udělat lobotomii a teprve pak si mozek vystřelit. A ani to není realisthow u který máte chuť se jen smát těm ubohým existencím. Nedejte na nezajímavý první dva díly. Na konci budete určitě překvapeni.

• 6.3.2020  10:47

Po dlouhé době jsem se opravdu upřímně od srdce zasmála u filmu.

• 3.3.2020  07:53
    Půjčovna masa (TV seriál) (2018)

Díky špatné druhé sérii se neumím rozhonout jestli to stojí za ty čtyři hvězdy a nebo jsou tři akorát.

• 3.3.2020  07:52

Chvílema je dost těžké se orientovat v tom, co je skutečnost/současnost, skutečnost/minulost, vymyšlená minulost, flashback.. Tak yje těžko poznat kdo je vlastně kdo, případně v čím je těle... Je to zmatený, nejasný, přeplácaný. Autoři druhé série se zde asi snažili vytvořit něco, co se nedá v 8 dílech smysluplně a jasně pojmout. Too much, všechno je to too much a zmatek. Druhá série je hrozný propadák.

• 26.2.2020  20:02
    Jupiter vychází (2015)

Není to odpad proto, že by to bylo vyloženě špatné. Na druhou stranu tam ale taky není nic dobrýho.

• 26.2.2020  15:20
    Murder Mountain (TV seriál) (2018)

Přesmýšlím, co napsat do komentáře, aby to NEBYL ÚPLNÝ SPOILER. Rozhodně je to zajímavé, zajímavá oblast, lidé a celkově toto outlaw fungování... To rozhodně hodnotím kladně. Co hodnotím záporně je to, že od čtvrtého dílu má člověk pocit, že už měl být/mohl být konec a je to akorát nepříjemně roztahané.... Rozhodně od toho nic moc nečekejte nakonec. Neočekávejte, že zde bude nějaký závěr (ačkoli je to roztahaný jako prase a člověk tedy pak doufá, že to opravdu bude mít ten kýžený "konec"). Nebude, prostě to skončí.

• 26.2.2020  15:16
    Reparát (2016)

Chvílema to bylo Sandlerovsky vtipné, chvílema to bylo akorát zbytečně pitomé.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7