Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Animovaný
  • Krimi

Cherry (2021)

Už dlouho na mě film takhle "nesáhnul". Příběhem, formou zpracování, narací celého díla. Silný film, skvělý herecký výkon Toma Hollanda.

Mayhem (2017)

Supr násilná vyvražďovačka v korporátu, s mojí oblíbenou "horor-blondie" Samarou.

plakát

Viktoriánky (2021) (TV seriál)

Eeeh. Jako... Co k tomu říct? Vlastně jsem celou dobu nevěděla, co si o tom mám mylset. Co jsou ty holky zač, proč dělají to, co dělají... No poslední díl to asi osvětlil. A sebral tomu neuvěřitelně moc. Jako vážně? Jako opravdu je za tím taková věc? Achjo.

plakát

Pomsta s chutí třešní (2021) (TV seriál)

Kdyby David Lynch potkal šílenou kočičí ženu/čarodějnici, vzniklo by podle mě tohle. Výborná věc.

plakát

Gilmorova děvčata: Rok v životě (2016) (TV seriál)

První dva díly jsou moc milým návratem do Stars Hollow. Následující dva díly vnímám jako "dotažení" rozdělaných věcí (svatba Luka a Lorelai), a naprostý krach Rory (vývoj postavy už ke konci seriálu byl dost hrozný, její chování v tomto pokračování to akorát korunovalo), a díly pro to, aby se v tomto pokračování mohla mihnout každá existující postava. Toto pokračování asi bylo potřeba, aby se příběh uzavřel a mohl tak doopravdy plnohodnotně skončit.

plakát

Major Grom: Morový doktor (2021)

Trochu komedie, trochu dobrej akčňák, trochu zajímavej thriller. Musím tomu dát 4 hvězdy, protože si je to opravdu zaslouží. Má to skvělou kameru, je to dobře a kvalitně odvedená filmařská práce. Bude vás teda bavit se na to koukat, ale zároveň i to sledovat... Protože je to prostě jiné.

plakát

What If...? - What If... Captain Carter Were the First Avenger? (2021) (epizoda)

Strašně skvělá animace, příběh není úplně něco extra, ale jeho provedení a podání opravdu stojí za to. Barevně to ve mě evokuje starý Disney animáky, který ještě měly kouzlo a duši. Moc hezká práce.

plakát

Hot Ones (2015) (TV pořad)

Jedny z nejlepších interview, jaké jsem kdy viděla. Ne proto, že u toho požírají hot wings as fuck, ale proto, že Sean Evans je skvělej. Na každého hosta je důkladně připraven, klade dobré, chytré otázky... A v tu pravou chvíli, kdy je host vytrhnut ze své komofortní zóny, právě velivem extra hot wings.  Skvělej nápad, skvěle odvedená práce na každém jednotlivém díle.