Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Krimi

Recenze (233)

plakát

Cherry (2021) 

Už dlouho na mě film takhle "nesáhnul". Příběhem, formou zpracování, narací celého díla. Silný film, skvělý herecký výkon Toma Hollanda.

plakát

Mayhem (2017) 

Supr násilná vyvražďovačka v korporátu, s mojí oblíbenou "horor-blondie" Samarou.

plakát

Viktoriánky (2021) (TV seriál) 

Eeeh. Jako... Co k tomu říct? Vlastně jsem celou dobu nevěděla, co si o tom mám mylset. Co jsou ty holky zač, proč dělají to, co dělají... No poslední díl to asi osvětlil. A sebral tomu neuvěřitelně moc. Jako vážně? Jako opravdu je za tím taková věc? Achjo.

plakát

Pomsta s chutí třešní (2021) (TV seriál) 

Kdyby David Lynch potkal šílenou kočičí ženu/čarodějnici, vzniklo by podle mě tohle. Výborná věc.

plakát

Gilmorova děvčata: Rok v životě (2016) (TV seriál) 

První dva díly jsou moc milým návratem do Stars Hollow. Následující dva díly vnímám jako "dotažení" rozdělaných věcí (svatba Luka a Lorelai), a naprostý krach Rory (vývoj postavy už ke konci seriálu byl dost hrozný, její chování v tomto pokračování to akorát korunovalo), a díly pro to, aby se v tomto pokračování mohla mihnout každá existující postava. Toto pokračování asi bylo potřeba, aby se příběh uzavřel a mohl tak doopravdy plnohodnotně skončit.

plakát

Major Grom: Morový doktor (2021) 

Trochu komedie, trochu dobrej akčňák, trochu zajímavej thriller. Musím tomu dát 4 hvězdy, protože si je to opravdu zaslouží. Má to skvělou kameru, je to dobře a kvalitně odvedená filmařská práce. Bude vás teda bavit se na to koukat, ale zároveň i to sledovat... Protože je to prostě jiné.

plakát

What If...? - What If... Captain Carter Were the First Avenger? (2021) (epizoda) 

Strašně skvělá animace, příběh není úplně něco extra, ale jeho provedení a podání opravdu stojí za to. Barevně to ve mě evokuje starý Disney animáky, který ještě měly kouzlo a duši. Moc hezká práce.

plakát

Hot Ones (2015) (TV pořad) 

Jedny z nejlepších interview, jaké jsem kdy viděla. Ne proto, že u toho požírají hot wings as fuck, ale proto, že Sean Evans je skvělej. Na každého hosta je důkladně připraven, klade dobré, chytré otázky... A v tu pravou chvíli, kdy je host vytrhnut ze své komofortní zóny, právě velivem extra hot wings.  Skvělej nápad, skvěle odvedená práce na každém jednotlivém díle.

Reklama

Reklama