Roztříštění (2019)

!SPOILER! - nebýt toho konce, dám čtvrtou hvězdu. Vysvětelete mi, proč měli potřebu udělat jeden konec, shodit jej, tvářit se, že je to jinak, aby.... Aby se vrátili k tomu, jak to mělo skončit hned? Achjo... Zase taková škoda potenciálu.

Teď ne, Broskvičko (2015) (amatérský film) odpad!

Hahaha. Díky ti O2 za skvělý Horor kanál (nebo co to bylo za shitku), který vysílal mimo jiné i tento skvost. Užívat více drog u sledování, pobavím se jistě mnohem lépe.

Spolujízda (2019)

Příjemná oddechová komedie. Nic víc, nic míň v tom není nutný hledat.

Nevinnost (2011)

No páni. Nejsem vůbec fanouškem českých filmů, ale tohle. Po dlouhý době mi ukápla slza, ale hlavně... Mě po dlouhý době český film neskutečně moc překvapil! V dobrým slova smyslu. Kloubouk dolů... Skvělý vývoj celého filmu, příběhu... A ten záver. Opravdu mistrovské dílo v našich končičnách pro mě... Výborný, doporučuju všem.

Gangy z Birminghamu - Pan Jones (2019) (epizoda)

Poslední epizoda byla ještě víc epic, než všechny ostatní. A teď prosím rychle s tou další sérií!!!

Slunovrat (2019)

Třetí hvězdu za úžasnou kameru. Jinak je film poměrně bez atmosféry, chybí tam to něco ono, co by ve mě vyvolalo nějaký pocit nebezpečí, napětí, strachu. Veliká škoda potenciálu.

Ve vysoké trávě (2019)

Ráda bych to objektivně ohodnotila, ale zhruba v polovině jsem usla. A teď koukám, že je to dle knihy S. Kinga... Tak to vše vysvětluje.

Rozčarování (2018) (seriál)

Takže po shlednutí dalších sérií musím změnit hodnocení. První série byla výborná, měla nápad, zábavu, příbeh... Ale žádný z dalších sérií nic z toho nemá. Jsou tak podivně nijaké, že vlastně ani nevím, o čem byly. Škoda, že se nepodařilo udržet si to kouzlo z první série.

Atomic Blonde: Bez lítosti (2017)

Úžasná atmosféra Berlína. Skvělý soundtrack (za ten extra hvězda). Ale hlavně po dlouhé době film, který mě překvapil. Většinou filmy dle "náhodného výběru na netflixu" za moc nestojí, ale tohle bylo příjemným překvapení. Ani chvíli jsem se u filmu nenudila, zápletka a konec překvapily v tom dobrém slovasmyslu. A Charlize Theron je opět skvělá ve své roli.