woarrend

Student

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4
    • 20.11.2014  00:04

Do deseti minut před koncem jsem si byl skoro jistý nad čtyřhvězdou, ale pak? Pěkně odfláklý konec, a nevidím jediný důvod, proč to nenahlásit policii. O tom snad nikdo nepřemýšlel? Hlavní postava ani štáb? Nikdo?

• 18.11.2014  20:36

Kdybych měl hodnotit jen podle dobrých příběhů, dal bych tomu jen hvězdu, ale zvláštní atmosféra některých příběhů (stejně jako v jedničce) byla nezaměnitelná. Kdyby takové příběhy nekončily veprostřed, všechno by bylo lepší, no škoda. Vyzvednul bych D is for Deloused, U is for Utopia (až na ten příšerný efekt s ohněm), Y is for Youth a Z is for Zygote. No jo, kdyby jen nevybírali vedoucí projektu samý sračky, mohlo to bejt lepší. Viděl jsem spoustu soupeřů, při jejichž spojení bych dal klidně pětihvězdu. A Barratt mě zklamal.

• 17.11.2014  01:30
    Očista (2013)

Tohle je tak stupidní a ujetý, že by mě to v Americe vůbec nepřekvapilo.

• 15.3.2014  23:17
    Oni (2008)

Několikrát jsem se lek, ne že ne, i dobře natočený to bylo, ale na konci jsem se dozvěděl velký hovno, takže jinak zbytečnost v kostce. Jestli mám čekat na rozuzlení 7 let (druhý díl má vyjít v roce 2015) tak fakt sorry, ale i kdyby se nějaký konalo, tak fakt, že na to má divák tak dlouho čekat, tomu moc nepomáhá, takže to za to ani nestojí.

• 7.2.2014  21:33

Jako většinu mě to hodně zklamalo. Tím jsem ale zvědavější, co vznikne z druhého dílu, protože jak jsem zjistil, na 2. díl probíhal "casting", kde vedoucí projektu vybírali nejlepší příběhy. Pokud stejně vznikl i první díl, což předpokládám, nebudou mít ti, co mají hlavní slovo asi nejlepší vkus, protože se vsadím, že všechny příšerné příběhy, které byly do filmu vybrány, neměly lepšího protihráče. Velká škoda! No nic, moje hodnocení odpovídá průměru hodnocení všech příběhů, ale nechce se mi to vypsávat, stejně si tohle nikdo nebude číst. Na závěr, podle mě tři nejlepší příběhy sestupně: Libido, Vagitus a Bigfoot; Nejhorší (těch je víc) vzestupně: Fart, Miscarriage (???), Gravity (???), Klutz, Zetsumetsu (hlavně u M mi ucházela pointa, přesto nepopírám, že některé byly dobře natočené). Mimochodem, co mělo sakra znamenat H? Nejdivnější kousek, jednoznačně. Nevím, jestli si ten film mám nechat ve sbírce, protože kdyby to náhodou někdo objevil, nevím, co by si o mně myslel...

• 15.9.2013  17:08
    Nařčení (2012)

Kdyby mi zavolal někdo, kdo tvrdí, že je policajt, a chtěl, abych dělal takovýhle věci, poslal bych ho do prdele, ať je to policajt, nebo ne. Jestli je to opravdu podle skutečný události, podkládá to tvrzení, že Američani jsou jeden z nejstupidnějších národů. To kvůli hodně špatně organizovaný vládě. Proto kdybych byl na místě manažerky, a ten, co mi volá, byl opravdu polda, soud bych v Americe nevyhrál. Smutný...

• 14.8.2013  05:49
    Křižovatky života (TV pořad) (2013)

Na co sledovat, jak jsou lidi blbý? Nic jinýho to není.

• 5.8.2013  20:39
    Whose Line Is It Anyway? (TV pořad) (1998)

Naučte se anglicky jen kvůli tomuhle ;) Je super, že to pokračuje, jen mi chybí Drew. Musím ale uznat, že Aisha mě překvapila, je tam celkem dobrá. Předpokládám, že Splasher se koukal na úplně něco jinýho nebo by měl přejít na romantický filmy, jestli tohle považuje za nevtipný.

• 30.6.2013  20:07
    Jonathan Creek (TV seriál) (1997)

Od čtvrté série už je na mě všechno moc matoucí... Moc věcí se tam plete dohromady a nedokážu všechno pobrat. Ale série předtím byly k nezaplacení!

• 4.6.2013  20:38
    Americký táta (TV seriál) (2005)

Stelio... Stelio Kontos... Stelio...

• 4.6.2013  20:26
    Méďa (2012)

"Fuck you, thunder. You can suck my dick. You can't get me, thunder, cause you're just God's farts."

• 10.5.2013  21:14
    Penn & Teller: Bullshit! (TV seriál) (2003)

Nemůžu uvěřit, že dement whack dává odpad na věci jako tohle, Whose Line Is It Anyway?, nebo americký Masterchef...

• 1.4.2013  21:43
    Mighty Boosh (TV seriál) (2004)

Škoda, že jsou jen tři série. Od Noela Fieldinga potřebuju víc, ale nejlepší jsou stejně hlášky měsíce.

• 25.3.2013  21:03
    Pekelná výzva (TV pořad) (2013)

Zbytečně prodloužený oproti Distraction (nechápu jakej debil vymyslel kola, který nejsou na vyřazování, jsou tam úplně na nic) a rádoby vtipná Pazderková ze sebe chce udělat českýho Jimmyho Carra, což se jí moc nedaří, je jen trapná. Další kopie britskýho pořadu, co stojí za prd, i když kopie WILTY byla tisíckrát horší.

• 30.1.2013  16:58
    Copak bych vám lhal? (TV pořad) (2013)

Další stupidní kopie britského pořadu, která stojí za prd. Snad nepředělají ještě NMTB a Mock the Week. Česko prostě na Británii nemá, nechápu, co je na tom tak těžký pochopit, že kopírujou třeba WILTY nebo WLIIA. Ono by to i mohlo za něco stát, kdyby úplně změnili sestavu na vtipnější (a známější) soutěžící (i když český Frankie Boyle a David Mitchell se asi těžko najde). Ale takhle to fakt za nic nestojí, je mi líto.

• 5.1.2013  12:50
    Evoluce (studentský film) (2011)

Těch posledním pár minut mě tak strašně nasralo, že se přidávám ke všem, co chtějí autorovi rozbít hubu (viz diskuze). Vlastně mě nasral celý film, celé je to jen urážka lidské inteligence. "Máte nějaké důkazy?" ptal se student profesora. Kdyby byli tvůrci aspoň tak inteligentní, že by se ten profesor zeptal, jestli oni mají na toho svýho Boha taky důkazy, možná bych se opovážil na 1*. Potom by mě taky zajímalo, co by náš chytrej studentík odpověděl. Je pro vás snad důkazem, že to nějakej kokot napsal do Bible? Pro mě ne. A po tom všem tomu ty křesťanský hovada věřej. To jsme naštěstí ještě v Česku.

• 10.12.2012  22:12
    Funny Games USA (2007)

WTF? Co to přetáčení? Ten klišovitý konec? A nudné a zbytečné dialogy a scény? Začínám se stydět za svůj národ, že takovéhle kokotině dají tak vysoké hodnocení! Kdybych se aspoň dozvěděl, o co jim kurva jde! Psychologický? Ha!

• 3.12.2012  12:37

Nepochopil jsem dvě věci: Co v tom bytě dělal ten dovážeč pizzy a jakto, že když za Stuem opravdový odstřelovač přišel, nedělal vůbec nic?

• 7.11.2012  19:11
    Trust Us with Your Life (TV pořad) (2012)

Snad měl Wayne pravdu, no... Ale táhne se to už moc dlouho.

• 7.11.2012  19:08
    Metoda (2005)

Vždyť tohle bylo nic! Prostě postupně ubývali uchazeči o práci. Nic. Odpad!

• 7.11.2012  19:01
    Partička (TV pořad) (2011)

Příliš zdlouhavé. Pusťte si Whose Line Is It Anyway?, (na Partičku se potom zaručeně vykašlete) kde stihnou 7 her za 20 minut. Tady akorát 5-6 her za půl hodiny. A navíc jsou ty hry ještě sestříhaný. Občas se jim to ale povede.

• 25.10.2012  20:40
    Star Trek: Nová generace (TV seriál) (1987)

Tohle je jediný z těch vesmírných seriálů a filmů, který mě bavil (narozdíl od sraček jako Hvězdná brána nebo Star Wars).

• 8.10.2012  20:23
    Prozrazení (2012)

POZOR SPOILER Kdybych byl Reinsem, nakopal bych všem prdel, protože na test to bylo dost drsné. Vsadím se, že něco takového není ve skutečnosti ani legální. No a co se týče úplného konce, ten jsem nepochopil. To, co mu dala Molly na pusu, byla snad kyslíková maska, ne? Takže mohl dýchat - WTF?

• 5.10.2012  20:43
    Bastardi (2010)

Taková škoda, kdyby nebylo toho násilí, dám klidně 5*! Vtipy byly dobré, mám rád sprostší humor, ale vždycky se z toho musí stát kvůli něčemu sračka! Proč, kurva?

• 14.9.2012  20:50
    Fast and Loose (TV pořad) (2011)

"You know they say a lobster mates for life? Well I've got crabs!" Chce to víc sérií! Mimochodem, zajímalo by mě, co myslel skrblik007 tím "Stejně skvělé jako americká verze", když žádná neexistuje.

• 9.9.2012  17:54
    Slunečno, místy vraždy (TV seriál) (2010)

"Slunečno, místy vraždy" je tak blbý název, že jsem ho nejdřív přisuzoval Čechům, ale nakonec to tak nebylo. Jinak skvělý seriál.

• 7.9.2012  19:28
    MasterChef (TV pořad) (2012)

Tři arogantní kreténi se snaží před televizí dokázat, jak jsou drsný a nejlepší. Ty jejich trapný kecy mi vadí mnohem míň, než to, že soudí jídlo hlavně podle vzhledu a kdyby nebyli na kameře, byli by i schopný omlátit ten talíř o ksicht naivního soutěžícího (který si myslí, že zapůsobí na tuhle bandu trapáků, i když se to už někomu povedlo) bez toho, aby to ochutnali. Prostě sračka.

• 3.9.2012  13:53
    Kill Bill 2 (2004)

Tohle mě spíš pobavilo - to, jak se Uma dokáže ztrapnit za peníze by mi ani tak nevadilo, ale když tam furt někoho masakruje ženská, je to prostě k smíchu. Není to nic jiného než urážka světové akční filmografie. Tarantino se bude smažit v pekle.

• 3.9.2012  13:38
    Kill Bill (2003)

Moc krve, moc Tarantina a málo mozku. Nikdy víc.

• 28.8.2012  19:14
    Soudní síň (TV pořad) (2008)

Velký průser. Párkrát jsem to viděl, a pokud vybrali opravdu ty "nejzajímavější", jak píšou, tak si neumím představit, jaká úděsná nuda musejí být ty, které zahrané nebyly. Smysl tohohle pořadu nepochopím asi nikdy, ale aspoň jsem pochopil, že slovenská televize na tom v těchto nesmyslných kravinách není o moc lépe než česká. Fuj!

<< předchozí 1 2 3 4