MacIntyre: Nejdrsnější města světa (2008) (seriál) odpad!

Kedysi dávno som chcel uveriť v MacIntyrovu investigatívnu žurnalistiku aspoň z časti. Neskôr keď sa prevalil podvod s vykonštruovanými scénami napádania a všemožných únikov, trapnými rozhovormi so "strašnými" gangstrami a podobne, som ostal znechutení. Pozrel som to zbežne ešte raz a svoje hodnotenie upravujem.

Jasná řeč Josefa Chuchmy (2014) (pořad)

Debaty pre mňa celkom zaujímavé. K týmto témam sa obyčajne nedostanem alebo o ne ani nezavadím, pretože ich priamo nevyhľadávam a tak táto 45 minútovka ma aspoň trochu dostane do obrazu kultúrneho vyžitia (alebo aktuálnych problémov a udalostí) v Čechách keďže na Slovensku sa tak nejak na kultúru vo verejnoprávnej TV poriadny čas serie.

Nesmrtelný (2015)

Myšlienka mala väčší potenciál ako napísaný scenár a ani herecké prevedenie filmu nepridalo. Vo všetkej úcte Ryan sa minul svojmu povolaniu.

Návrat pana Ripleyho (2005)

Až podpriemerné herecké výkony, takmer absolútne bez atmosféry, záujmu a prekvapenia. Celkom som sa nudil.

Hranaři (2011)

Je to škoda, námet je celkom slušný ...

Zrození šampióna (2009)

Ďalší tuctový americký hepijendový film. Toľko šťastia, lásky a dobrých ľudí pohromade. Kde som to už len videl?

Na východ od ráje (1955)

Jeden z najúprimnejších a najlepších spracovaní námetu na tému Kain a Ábel. Steinbeck rulez!!!

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

Videl som len pár dielov a prisahám snažil som sa vytvoriť si k tomuto seriálu aspoň aký-taký vzťah, ale nepodarilo sa, je to viac trapné ako vtipné.

Sekerovci (2010) (seriál)

Juraj, kam si sa to dostal! Neuveriteľne amatérske stvárnenie, fóry ktoré nie sú vtipné... Typické pre slovenský sitcom.