Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Horor
  • Komedie
  • Dobrodružný
  • Drama

O mně

   
 

Z VYMĚNAMA JSEM SKONČIL 2018 UŽ SE CHCI POUZE VĚNOVAT PŘEKLÁDŮM JAK TITULKŮM TAK RYCHLODABINGU PRO SVOU POTŘEBU A SVÍ UZKÉ SKUPINCE PŘATEL LIDE KTEŘI TO JSOU TO VĚDÍ A NOVÉ NEPŘIDAVÁM PROSIM RESPEKTUJTE TO A NEPRUDTE DĚKUJI .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Aktualní DISKUSE MĚ NEZAJÍMAJÍ !!!!!!!!!!!!!!!!  

 Všem mým přatelům a drahým kolegům přeji krasný nový rok  2021 necht je lepši než tento rok který stál za starou Belu...

 

MIlí přátele přeji vám aby jsme přežili tuhle těžkou dobu jako je koravirus a chtěl bych poprosit aby mě nikdo cizi neobtěžoval o vyměny nemam dostatečně rychli internet  jsem mimo silny sygnal a kvůli  nikomu nebudu nic  nahravat 3 dny jeden film děkuji za pochopení plati to do odvolaní děkuji .)) .                                                                                                                                                            

drazý přatele

 

MILÝ PŘATELÉ  DRAZÍ KOLEGOVE JSEM SAMOUK PŘI PŘEKLADECH TITULKŮ KE KUNG FU FILMŮM MÉ PRÁCE MATE MOŽNOST SI  PROHLEDNOUT V MÉM DENIČKU  NA ČSFD BUDU TAM PŘIDAVAT I UKAZKY K FILMŮM KE STAŽENÍ  POKUD BUDU CHTÍT .)) DÁLE ME TITULKY JSOU URČENÉ POUZE LIDEM CO JSOU VDĚČNÍ  ZA JAKOU KOLIV SNAHU NE ŠTOURALŮM TI  AT SI POLIBÍ P...L

JINAK   MĚNIM POUZE V,I,P PŘATELŮM JINAK BYCH RÁD PODĚKOVAL PŘITELI KTERÝ MĚ PODPOROVAL A POMAHAL MY MISTO VýSMĚCHU SE ZLEPŠOVAT JSI TO TY LUKAŠI diky Bondiku 009   NEBÝT TEBE NIKDY BYCH TO NEDOKÁZAL ,))                             .

 

 AKTUÁLNÍ FILMY JIŽ NEMĚNÍM OD LEDNA 2018 PROTY CO NEUMÍ ČIST POUZE VYMEČNĚ A JEN V.I.P .PŘATELUM .NOVÉ NEPŘIDAVÁM ,))

 

JSEM VLASTENEC A VOLÍM SPD

 

KDO JSEM  ? VLK SAMOTÁŘ JSEM SAMOUK UČIM SE RÁD NOVÝM VĚCEM NEMÁM MOC PŘATEL ANI O TO NESTOJÍM MÁM RAD ČISTOU HRU MÁM SVŮJ SELSKEJ ROZUM A SVŮJ NÁZOR NENECHÁM SE MANIPULOVAT ANI NEMÁM RÁD VLEZ DO PRDELKY.,,,,,

JSEM TEN TIP ČLOVĚKA KTERÝ KLIDNĚ PŘIZNÁ ŽE MU VLÁSTNI HOVNO SMRDÍ A NESTIDÍ SE ZA TO  PROTOŽE JSEM ČLOVĚK A TEN NENÍ DOKONALÍ .

 

UŽIVATELE :S KTERY MÁM DOBROU ZKUŠENOST.)) vážení přatelé na AXN BLACK DAVAJI STARE KUNG FU FILMY NATAČI TO NĚKDO PROSIM DEJTE MY VĚDĚT DĚKUJI TŘEBA SE DOHODNEM ,))

 

 ,Bond009 ,Salfa 72 ,Figther25 ,Cválek guma ,wamposká vojan, ,Čunesk8 ,z Skiperčak,86Michal,španěl 22 ,.atd zdenovin.Kakán 1000.,Evženi 1 tento člověk plni slovo ,))atd..?

 

 JEŠTĚ JEDNA VĚC PROTOŽE POSLEDNÍ DOBOU  SE TU SETKAVÁM Z RŮZNÝMY VYKUTALENCI TAK KONEC 1 CHYBA A ZKONČILI JSME

 PAK NA VÁS DLABU SEM Z KAŽDÝM RAZ DVA HOTOVEJ A POKUD S NĚKYM NECHCI MĚNIT TAK TO POZNÁ PROSTĚ HO MÁM U HAKU LICHOTKY NAMĚ NEPLATÍ MAM RÁD ČISTOU HRU .


 


TOTO JSOU PROMĚ NEJ FILMEČKY HG.


 


STARČI KLASICA :


 

 :


 

 


 

FILMY KE  KTERÝM JSEM PŘELOŽIL TITŮLKY ,))


momentalně pracuji na fimu vengence of snow gril,.


 

 

 blaznův boj

Reklama

Reklama