H34D

H34D

Vojtěch V.

okres Praha
Starý mladík

homepage

249 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 2.2.2009
  Lana Wachowski
  (scenáristka)

  "Myslíme, že filmy jsou docela nudné a předvídatelné, chceme zamést se všemi diváckými očekáváními!"

  Lana Wachowski se narodila jako muž Laurence Wachowski 21. června 1965 do polsko-americké rodiny v Chicagu. Její matka, Lynne, byla zdravotní sestra a malířka, otec, Ron, byl obchodník. Spolu s mladším bratrem Andym chodili na… (více)

  • 31.1.2009
  Lilly Wachowski
  (scenáristka)

  "Myslíme, že filmy jsou docela nudné a předvídatelné, chceme zamést se všemi diváckými očekáváními!"

  Andy Wachowski se narodil 29. prosince 1967 do polsko-americké rodiny v Chicagu. Jeho matka, Lynne, byla zdravotní sestra a malířka, otec, Ron, byl obchodník. Spolu se starším bratrem Larrym (nyní Lana) chodili na stejnou… (více)

  • 19.2.2008
  Matthew Vaughn
  (režisér)

  Štěstí hraje v mém povolání obrovskou roli. Mnoho lidí dostane šanci, ale jen štastlivci ji správně rozpoznají a chopí se ji."

  Matthew Vaughn, britský producent a režisér, se narodil v Londýně 7. března 1971. Od malička byl přesvědčen, že jeho biologickým otcem je herec Robert Vaughn (SEDM STATEČNÝCH), jenže ten to vždy… (více)

  • 17.1.2008
  L. Scott Caldwell
  (herečka)

  Laverne Scott Caldwell se narodila 17.4.1944 v Chicagu, Illinois jako třetí z pěti dětí. Vyrůstala v obyčejné rodině v jižní části Chicaga, její matka pracovala nejdříve jako služebná, později jako zdravotní sestra, otec byl šofér z povolání. Jako malá se netoužila ihned stát herečkou, její láska k filmu se však postupně… (více)

  • 4.1.2008
  Leigh Whannell
  (scenárista)

  Leigh Whannell se narodil v Melbourne 17. ledna 1977. Už jako malý byl vášnivý vypraveč a spisovatel různých příběhů, proto není divu, že ve svých 18 letech byl přijat do prestižní filmové školy v Melbourne. Díky skloubení práce a zábavy začal také působit jako reportér a psát filmovou kritiku. Během druhého roku studia se… (více)