Sollozzo

Miroslav Nováček

okres Písek

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 30.9.2015  19:49

Pro fanouška PF povinnost. Pěkné připomenutí jeho turné. Efektně nasnímaný záznam audiovizuální onanie, při kterém se pravidelně dostavovala zimomriavka v zádech. Road Trip část mě bavila - hezká kamera, pěkné přechody do koncertní části. Ale ty vynucené komentáře a slzičky si mohl Roger odpustit...a ten překlad taky neberu...90%

• 29.5.2012  23:32

Opravdu magická záležitost. Chtěl bych to vidět a hlavně slyšet naživo. 85%.

• 29.5.2012  23:28
    Všichni starostovi muži (TV seriál) (1996)

Snad 14 let mi unikal tento seriál v televizi. Až jednou jsem podíval na pilotní díl. A pak už jsem se vezl. Úžasný M.J.Fox a jeho geniální tým. Inteligentní humor prochází celým seriálem, ale některé hlášky mě prostě odrovnaly. Po odchodu Michaela a několika hlavních postav šel seriál o třídu níž, ale to nic nemění na tom, že se u tohoto seriálu od srdce bavím. 95%.

• 29.5.2012  23:14

Nuda, Jennifer Aniston, nuda, nuda, konec. Viděno, zapomenuto. 40%.

• 29.5.2012  23:11
    Warrior (2011)

Jak to může vypadat, když se dvě nasraný Gappy potkají v ringu? ...rozhodně né nudně. Vůbec jsem nevědel komu fandit. Jestli Tommymu, Brendonovi anebo jejich spitýmu "už jsem 5 let nepil" tátovi...nakonec to dopadlo dle očekávání, ale i tak člověk (pokud není psychopat) musí citít silné emoce.

• 29.5.2012  23:07

Bohužel, u tohoto už jsem usnul...prosím, darujte ještě více krve!

• 29.5.2012  23:06

Oproti jiným, většinou rádoby hororům, jsem se bavil natolik, abych u toho neusnul...darujte krev!

• 29.5.2012  23:03
    Melancholia (2011)

Prosím koláč plný deprese - Dobrá, jedna Melancholia už se nese!!...Pro mě velmi emotivní film, nad kterým často přemýšlím...nemohu se vyhnout srovnání s Mallickovo Stromem Života...obě dvě díla v sobě mají hluboká sdělení, které si jeden divák může vyložit jinak, než divák co sedí vedle něho...je to prostě klubko plné emocí, strachu a neuvěřitelně krásných obrázků...a ta hudba!! 80%.

• 29.5.2012  22:57
    Ve jménu vlasti (TV seriál) (2011)

Propracovaný scénář, výborná režie a hlavně výborná atmosféra...prostě dílo ShowTime jak má být. První díl me trošku zklamal. Ale zbytek už jsem nedýchal. V některých momentech mi srdce bušilo víc než Brodymu v bunkru plném...však uvidite...Musím vyzdvihnout výkon Claire Danes a Mandyho Patinkina ...90%.

• 29.5.2012  22:52
    Doktorka z Dixie (TV seriál) (2011)

Takový holčičí seriál. Nebýt vtipné postavy Zoe ztvárněné Rachel Bilson, tak ze mě Hart of Dixie udělá buzíka...protože nevím co je horší, jestli poslouchat přiblblé romantické tlachání za doprovodu sladkých tónů ubrečených popových interpretů, či sledovat žabomyší války jižanských vidláku (a hlavně vidlaček). Opět se tvůrci nevyhnuli té omáčky plné patosu a klišé. 50%.

• 29.5.2012  22:42
    Nová holka (TV seriál) (2011)

Zooey je tak sladká, že jsem si musel pustit několikrát úvodní znělku...no ale ten zbytek za moc nestojí. 50%.

• 29.5.2012  22:41
    2 $ocky (TV seriál) (2011)

Ta prsatá slečna má opravdu prořízlou hubu...a nejen to, jak by sama dodala. Kdyby nebylo občas trapného tlachání o vztazích a hodnotách, mohlo by to být na plný počet. Takhle "jen" 80%.

• 29.5.2012  22:36
    Terra Nova (TV seriál) (2011)

... aneb sbírka správných morálních hodnot po americku...dobře že to skončilo. 35%.

• 1.3.2012  21:33
    Sherlock (TV seriál) (2010)

Inovativně natočený seriál/minisérie, se skvělým příběhem, hereckými výkony, hudbou. Po první sérii jsem váhal s pátou hvězdou, ale po té druhé...to už prostě není o čem přemýšlet. Sice mne trošku zklamal Baskervilský pesan (oproti původní sérii), ale druhé dva díly to naplno vynahradily. Opravdu si nevybavím, snad až na další britský seriál Podfukáři, tak promyšlené zápletky a rozuzlení příběhu. 90%. P.S. Už se nemůžu dočkat Hobita.

• 30.12.2011  20:30

Celkem to ušlo, dokonce jsem se přistihl jak se směju. Ale některý vtípky se podobaly obsahu žumpy. Cameron nám stárne, to nejde zastavit, Kutcher mi v tomto filmu ani nevadil (je to možný??). Pak se sám sebe ptám jestli jsem konec neměl vypustit. Skončilo to přesně jak se už od začátku vědělo, šťastně a klišoidně. 55%.

• 30.12.2011  16:52
    Obří sopka (TV film) (2011)

No...to byl kvalitní zážitek. Bohužel ke konci už jsem střízlivěl a začal vnímat. Naštěstí jsem neutrpěl žádnou újmu. Přežil jsem. 15%.

• 30.12.2011  16:47
    Pouta (2009)

Ukaž občanku, ty sračko! ...už od začátku se mi postava Antonína pěkně hnusila. A ne, líto mi ho nebylo. Úžasný výkon Ondřeje Malého. 80%.

• 30.12.2011  16:43
    Andělé v Americe (TV seriál) (2003)

Zajímavý, ale na můj vkus až moc "DIVNÝ" námět. Přeci jen všechny postavy byly "DIVNÉ". Vyvrcholení série bylo "DIVNÉ". Al Pacino nebyl "DIVNÝ", ten byl opět dokonalý. 70%.

• 30.12.2011  16:36

Firthovo Oscar byla předem tutovka. A vůbec se nedivím. Geoffrey Rush však Oscara nezískal i když by si ho plně zasloužil. Podával minimálně stejně dobrý výkon jako Firth. Kamera a vizuál celkově je prostě dokonalý. Skromný, jednoduchý, dokonalý. Musím se však přiznat, že mě ale příběh zas tak nedostal. Ale kdybych byl britský patriot, určitě bych psal jinak. 80%.

• 30.12.2011  16:30

Začínám čím dál víc propadat britskému filmu. Žádný pudříkem oplácaný snímek, prostě to Boyle natočil tak jak to je a hotovo. A velmi originálním způsobem. Vizualizace heroinových opojení je úchvatná. Některé scény mi i dokonce drásaly nervy (dítě, absťák). Nezmínit soundtrack by byla chyba. Samozřejme Lou Reed perfektní, ale i výběr zbytku písní je skvělý. 85%.

• 30.12.2011  16:23

Kvalitně udělaný film. Vizuální stránka perfektní, obsahově snímek trochu pokulhává. Prostě typická komerční záležitost pro masy. Dobrá práce. 75%.

• 30.12.2011  15:16
    Cesta (2009)

Drsný snímek s hodně depresivním příběhem. Dobré herecké výkony (už někdy Mortensen zahrál špatně?) a skvělá kamera. Film drží diváka skoro celou dobu v nejistotě. Atmosféra je budovaná pomalu a je podtržena šedými kamerovými filtry a perfektní hudbou. Celkově ale film vyšuměl do prázdna. Chyběla jakákoliv gradace a nějaký uspokojivý závěr. To mi však nezkazí dojem z filmu. Protože tady atmosféra vítězí nad obsahem. 75%.

• 29.12.2011  19:40

Co by to bylo za akční film, kdyby v něm nebyli kyberteroristé:-)...S prvním dílem Die Hard už to nemá nic společného (až na pár hlášek a jméno McClane). Ovšem celkově snímek funguje a jako odpočinková zábava ujde. 75%. P.S. Nejlepší sestřelení helikoptéru od dob partyzánských bojů Johna Ramba.

• 29.12.2011  19:36

O malinko lepší než dvojka. Hlavně díky padouchovi v podání Jeremy Ironse. Snaha o parťácký akčňák tu nefunguje tak jako u Smrtonosné Zbraně. 70%.

• 29.12.2011  19:34

Popravdě dvojka Die Hard mi přijde z celé série (doposud 4 díly) nejhorší. Na můj vkus trošku moc zvratů a ten překombinovaný závěr...No, ale pořád dobré. 65%.

• 29.12.2011  19:31

Možná tvůrce svého žánru. Ale co se týče toho velkého pytle s názvem "Akční film", na Lethal Weapon nestačil. Z celé Die Hard série je ale první díl rozhodně nejlepší. 80%.

• 29.12.2011  19:27
    Tatínek (2004)

Krásně natočený dokument o vyjímečné osobnosti. Svěráka si hodně vážím, a tento snímek velmi osobně nakouknul do jeho soukromého života. Skoro jako kdybych se díval na jeho home video. Od Svěráka ml. dobrý nápad (tedy pokud byl jeho...). 85%.

• 29.12.2011  19:09

Óda na krásu...nic víc. Pravda, například Zázračná Planeta je tomu lepším příkladem. Ale v té nehrajou Vltavu. Mráz po zádech mi z toho šel...ale co si budu nalhávat, občas jsem se nechytal. Filozofováním o lidském zrození, žívotě i smrti mi byla blíže von Trierova Melancholie. Bůhví ale jak to Malick zamýšlel. 75%.

• 29.12.2011  19:03
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

Uf. Stihnout 4 série za 14 dní?. To chce kvalitní chřipku a ještě kvalitnější seriál. A tím Breaking Bad bezesporu je. Nechci papouškovat ostatní uživatele ČSFD, ale proměna charakteru hlavní postavy je vážně úžasná. Těším se na závěrečnou sérii. 90%.

• 29.12.2011  18:58
    Spider-Man 3 (2007)

Nevím, jestli ten černéj chrchel čehosi měla být alegorie alá temný pasažér (díky Dexi), ale budiž. Taková americká klasika. Vše klape - něco se posere - udělám něco hroznýho - nějak se z toho vyprosíkuju - všichni se obejmem. Rozhodně nejslabší z trilogie. 60%.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8