mira007

okres Česká Lípa

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 29 58 86 114
    • 19.7.2018  21:45

Po delší době zajímavý díl - na Valerii prasknou úplatky a na Kelly, že si vykoupila Brandonův zásnubní prsten.

• 19.7.2018  21:44

Donnin tatík ( sympoš Michael Durell )má mrtvici, Kelly se stará o zaběhnutýho malýho kluka, takže jediná zajímavá linka je, že manažer Roba podplatí Valerii, aby ovlivnila jeho klienta.

• 19.7.2018  21:39

Savid a Donna navštíví babičku,Steve si hraje ve studiu a Valerie potká začínající filmovou hvězdu Roba .... celkem nuda.

• 19.7.2018  21:36

Zase jedna protidrogová agitka, hlavně proslov Steva na téma " Neber drogy!" mi dokázalo, že drogy tady bere scénárista.

• 19.7.2018  15:42

Peripetie se zásnubním prstenem za tři hvězdy. Brandon vs. Tracy vs. Kelly.

• 19.7.2018  15:39

Slaví se sv. Valentýn, takže Donna vyrazí na kafe ne s Davidem, ale svým zachráncem hasičem, Kelly se rozejde s Tomem a ten si zatancuje s Valerií ... dřív ty vztahové zvraty byly na tři čtyři díly a teď v sedmé řadě stačí jeden díl . Dávám ale tři hvězdy, protože Brandonova Tracy najde zásnubní prsten, který byl určený Kelly a Tracy si myslí, že je pro ni. Tomu říkám vztahová prekérní zábavná situace.

• 19.7.2018  15:32

Hodně ubohý díl, maniak stalker odhalen a v přímém přenosu univerzitní televize kde tomu jaké vedoucí šéfuje Brandon, rozjíždí se hra na nervy rukojmí, únosce, zásahovka... provedení zoufalé, že si člověk říká, že scénáristé v sedmé řadě už nevědí coby.

• 19.7.2018  15:29

Brandon jako rozhozenej hokejista poté, co viděl jak se Kelly líbá s Tomem, ( což je nějaký kamarád Valerie z dětství, ( člověk aby si na ty lidi a vztahy dělal diagramy nebo co ) byl hodně zábavnej.

• 19.7.2018  15:25

Brandon jede na venkov za rodiči Tracy, kde potká jejího ex kovboje zachraňujou kobylu s kolikou... nuda. Donna řeší neznámého stalkera.. okopírované pseudodrama.

• 18.7.2018  16:21

Steve musí být hlídačem v kampusu jako trest za opisování a při tom honí jakéhosi fantoma, který ve škole přespává. Donnu zase pronásleduje nějaký úchyl po telefonu.

• 18.7.2018  16:18

Donna dělá sekretářku svému tatíkovi, Steve dělá pohovor na burze práci a uspěje pouze pokud se vyspí s atraktivní zkoušející. Brandon taky uspěje v prestižní stáži nebo co a porazí televizáka s porschem 911 cabrio, který chodí s Kelly, ale rozejde se s ní, protože nerozchodí prohru.

• 18.7.2018  15:55

Vánoční díl plný dojemných momentů, Valerie dá dárek Kelly a Kelly dá dárek Velerii.

• 18.7.2018  14:05

Ústředním motivem tohoto dokumentu jsou rumunské "spartakiády" na kterých se ukazuje vývoj Rumunska pod taktovkou Ceausesca do revoluce ( po které se zase dostali k moci komunisté) . Není to životopis diktátora, ani se nezabývá geopolitikou, ale zobrazuje kontrast mezi mediálním a skutečným nuzným životem Rumunů. Přesto závěr, kdy demonstranti ( kteří byli svoláni na jeho podpor pískají při projevu vůdce, který v přímém přenosů zbledne, okamžitě prchá vrtulníkem z paláce, je chycen odsouzen a popraven - respektive s manželkou rozstřílen, to je celkem dechberoucí rychlost. Bohužel v tom dokumentu nezaznělo, že ho odsoudili a popravili tak rychle, že hrozila občanská válka. Takhle ta druhá půlka neměla hnedka za koho bojovat.

• 18.7.2018  12:19
    Hrobník (TV film) (2008)

Detektivka ve starším tv provedení , trochu zacíleno na papučové publikum, ale celkem se ta zápletka dala, Případ inspirovaný jedním z nejhorších vrahů české historie Ivanem Roubalem, trochu atypicky obsazeno ( Olda Vlach forever!) ale Cibulková je profík a utáhla roli podezřelé vražedkyně manžela. PS: Markéta Frosslová v plavkách zvýšil estetický zážitek z tohoto filmu o půl hvězdy.

• 16.7.2018  10:42

Taková malá patetická školní soudnička, Brandon a Steve se obhajují před školním senátem.

• 16.7.2018  10:35

Steve má problém, hrozí mu vyloučení z univerzity, protože kdysi opisoval a Brandonovi hrozí vyloučení z univerzity, protože je podezřelý než nechal opisovat. David skončil na psychiatrii, kde ho vyšetřuje lékař Julius Tate v podání Tonyho Todda, který je svou postavou určený pro záporáky jako ve Skále. Trochu tematické oživení mezi těmi vztahovými šachami..

• 16.7.2018  10:28

David s Valerií, Stevem a Claire vyráží roztočit dědictví do las Vegas. Brandon se postará o ztracené děvče,

• 16.7.2018  10:22

David sdědil 250.000 dollarů a hrabe mu, Valerie po morální masáži od Brandona musí vrátit 100.000 dollarů exmilencovi nebo se vystěhovat z 90210. Steve chce zpět Claire tak vesluje ... (?) ale funguje to.

• 16.7.2018  10:16

Donna to zkouší s hasičem, Steve se snaží o Claire, Kelly s televizákem, který má Porsche 911 cabrio, moderátorka se pokouší o Brandona ale těhotná Valerie jde o level výš , jde na potrat a vydírá ženatého milence. Podtrženo sečteno běžný den ve vztahovém seriálu z Američky.

• 16.7.2018  09:57

Ani můj oblíbenec Josh Brolin, ani realistické pro mne poučné postupy jak se bojuje proti gigantickým letním požárům nezachránil tento film, který je z 80% taková mezilidská ( velmi pomalá nudná ) vztahovka a z 20% něco málo akční podívaná, ale i ta akce je taková suchopádná jako instruktážní video a ten konec ( POZOR SPOLILER!) , kdy se všichni zahrabali a všichni umřeli, čímž není jasné jestli tím jako zachránili město, tak ten to zabil úplně. Čirou náhodou jsem ve stejný den viděl jeden díl Beverly Hills 90210 ( S07E06) na stejné téma a i přes jednoduchost toho seriálu to bylo poutavější než tohle rozpočtově a technicky nabitější zklamání. PS: Realita je víc dechberoucí https://www.youtube.com/watch?v=ieTQvIdG-Vo.

• 15.7.2018  13:37

Steve řeší něco s Claire a najme si escort doprovod , aby i naštval. Brandon si začíná s moderátorkou, Valerie těhotná masíruje ženáče.

• 15.7.2018  13:36

Párty v luxusním baráčku s bazénem zhatí katastrofický požár kopců L.A.. Prolínáno skutečnými záběry celkem drama.

• 14.7.2018  19:55

Hodně mrazivý film o klonování, které má zachránit třetí říši a také mrazivé tím, že v době svého vzniku hlavní záporák Mengele nebyl v době vzniku filmu stále dopaden a ve skutečnosti si užíval s mladou manželkou v Brazílii. Na svou dobu svým způsobem přelomový film.

• 14.7.2018  19:52

Steve s partou spolubojovníků se nastříká holící pěnou a překazí rektorovi proslov a to se pak řeší do konce, kdo pod tou pěnou byl. Kelly ztrácí svého AIDS kamaráda. Sedmá série je teda zatím hodně slabá.

• 14.7.2018  11:20

Trochu agitka ohledně nemocných AIDS - Kelly pracuje jako dobrovolnice v azyláku pro HIV pozitivní a přijde do kontaktu s infikovanou krví. Brandon vyměnil noviny za školní televizi a stal se šéfem zpravodajství a dělá casting... casting na moderátorku zpráv, který vyhraje Tracy v podání Jill Novick. Valerie má aférku z ženatým účetním, který ji tahá za nos, že jako s manželkou končí - podtrženo sečteno celkem bída. Sedmá řada zatím ztrácí v atraktivitě co dělalo tenhle seriál legendou.

• 14.7.2018  01:14

Nat se žení s Joane a Brandon si užije s družičkou stripterkou Lily, kterou hraje Katherine Kendall.

• 14.7.2018  01:14

" Tahle parta je vážně promiskuitní " Claire Arnoldová poté, co se dozvěděla, že její Steve spal s Kelly na střední. Za tento citát tři hvězdy, jinak díl o ničem.

• 13.7.2018  23:36

Nová řada začíná na konci prázdnin. Brandon skejsne s autem v nějaký texaský rasistický díře, kde na just se zakouká do krásný černošky Mariah v podání krásné Maia Cambell, kterou pak vyprovodí na autobus. Steve hledá Claire a najde.

• 13.7.2018  23:33

Díky akční lince s Kolínem a vyvrcholení milostného trojuhelníku Claire, princ, Steve dám čtyři hvězdy. Pobavilo. Brandon s reportérkou ostrouhal, dala přednost kariéře ne druhém konci států.

• 13.7.2018  23:30

Princ pořádá narozeninovou oslavu pro Steva na velké výletní lodi, jinak se shání Kolín který chce frnknout do Ria.

<< předchozí 1 2 3 4 29 58 86 114