mira007

okres Česká Lípa

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 27 52 78 103
    • 26.4.2018  17:34

Třetí série začíná ještě prázdninami a přes poslední ročník na West Beverly High zakončí maturitou hlavních hrdinů. Třetí série je asi poslední, která drží kvalitu jako první řada i přes pár hloupých dílů a opakujících se motivů. Dylan s Brendou začne, zakončí s Kelly, Dylanův táta vyletí do vzduchu a Brandon si nabrkne Nikki, ale moc dlouho to nevydrží takže víc řeší sázení. Steve je Steve a Donna se opije, takže se zorganizuje manifestace, kde se asi dvěstěkrát vykřičí legendární: " Pusťte Donnu k maturitě!!" Je vidět, že herci už jsou vyhraní ( Brandon tady vypadá jako namachrovanec č.1, jáká změna oproti S01 ) a trochu zestárli , hlavně Brian Austin Green. Konec středoškolování.

• 26.4.2018  13:24

Pobavilo. Oceňuji, že štáb vyrazil mimo ateliéry do hor na sjezdovku - záběry mladé lyžařky jak sjíždí svah celkem profi.

• 26.4.2018  08:54
    Špindl (2017)

Jsem nenáročný divák, kterému k hezkému filmovému zážitku stačí i třeba hloupá oddechovka týkající se mezilidských vztahů. Námět, že tři sestry vyrazí do hezkých českých hor a tam řeší chlapi by se dal, kdyby to mělo zajímavou dějovou linku, nápad ( nemá to nic poutavého, nápaditého ), kdyby to bylo aspoň vtipné ( asi tři slovní obraty k zasmání ), kdyby to mělo obsazení mých oblíbených herců ( maličko Révai, Gránský, Bendová..) nebo když už nic, kdyby režisér svlíknul aspoň ty herečky, které o tom sexu a vztazích plkají 80% času ( jediné obnažené dámy jsou z plakátů pornočasopisů, které jsou v záběrech vylepeny všude možně až to působí dost oplzle ), ale bohužel. Jestliže jsem kroutil hlavou nad Seznamkou s Langmajerem, který táhl ten blábol na svoji osobnost, tak tady není nic. Způsob vyprávění je naprosto unylý a mne vůbec nevtáhl do filmu ani ze zvědavosti. Dvě hvězdy dám za hory a hezkou titulkovou píseň.

• 26.4.2018  08:40
    Utajený šéf (TV pořad) (2018)

K podobným pořadům přistupuji s nedůvěrou a despektem. Nevěřím v jejich autenticitu a nenahranost, ale za pilotní díl dám tři hvězdy, protože Liberec je moje město a protože jsem potkal hlavního hrdinu, když začínal z nula nula nic a taky musím přiznat, že na první dobrou ten pořad je o chlup lepší a smysluplnější než jsem čekal.

• 26.4.2018  08:30

Pokračování vzpomínání, ale dvě hvězdy dávám za maturity. Sbohem West Beverly Hills High!!!!

• 26.4.2018  08:29

Odpad! Nesnáším, když si tvůrci usnadňují práci tím, že jeden celý díl poskládají ze scének předešlých dílů jakože vzpomínání. Je to taková rekapitulace čili asi nejlevnější díl na vyrobení.

• 25.4.2018  08:53

PUSŤTE DONNU K MATURITĚ!!!! ne že by tenhle díl byl nějaká filmařská extratřída, ale to slovní spojení definuje tenhle seriál pro všechny, kdo ho kdysi viděli v premiéře.

• 25.4.2018  00:18

Trochu pobavila Růžičková vs. primář jinak ničím zajímavý díl, a zrušená stokrát omílaná svatba taky nebylo nic překvapujícího.

• 24.4.2018  22:50

Jeden z nejdůležitějších dílů, kdy se na maturitním večírku vožere Donna a to znamená nepřipuštění k maturitě.

• 24.4.2018  22:48

Nejzábavnější díl, když Dylan, Steve a Brandon potkají sexy blonďatou podvodnici. Cameo Buřta Reynoldse.

• 24.4.2018  21:09

Steve hodí koš z půlky hřiště a vyhraje deset tisíc dolarů.... to bylo to jediná zábavný.

• 24.4.2018  21:05

Kelly a bulimie.

• 24.4.2018  12:58

Dalo se, ikdyž způsob vraždy spisovatelky podle jejího románu není moc originální námět. Zadražil a Křenková mají tolik prostoru, že ostatní jen komparzují.

• 23.4.2018  22:42

Další osmdesátkový pilíř filmů v československé televizi s tematikou bojových asijských umění. Ten název byl známý pro každého tehdejšího fandu karatefilmů, ale já až dnes zjistil, že to je film ze Severní Koree.... tak to je dneska větší bomba, než tenkrát. Koukat se na to dneska moc nedá, ale toto je dílo z Koree. SEVERNÍ KOREE! Můj první a zaručeně poslední, jestli si nedám nějaký propagandistický blábol o Kimových.

• 23.4.2018  22:37

Pilíř osmdesátkového repertoáru filmů s bojovými uměními v socialistickém Československu. Nedosahovalo to tak legendární úrovně jako Zrada a pomsta, ale ten název znal každý, kdo kdy slyšel, že existuje něco jako kung-fu

• 23.4.2018  22:34
    Strážce noci (TV seriál) (1981)

V době karatemánie tenhle legendární japonský seriál jako jeden z mnoha nahnal mraky dětí do karate klubů po celém Československu. Přes den je hlavní hrdina líný, ospalý povaleč, ale v noci se po samurajsku mění v tajemného ochránce práva a bojovníka za spravedlnost. Dětské, naivní, dnes sotva koukatelné, ale moje hodnocení je ze sta procent SENTIMENT.

• 23.4.2018  22:30

Brandon je sice ukázkový vzorňák, ale podlehne sázkařské mánii a má problém s bookmakerem Dukem. Ale naštěstí má prima přátelé , kteří pomohou.

• 23.4.2018  22:29

Tady se řeší pohřeb, pokračuje linka alá gangsterka.

• 23.4.2018  22:28

Z pubertálního studentského filmu se tenhle díl přesunul do solidního málem i thrilleru a gangsterky.

• 23.4.2018  18:31

Tak tahle bomba ( která je dneska za střízliva koukatelná jen jako hodně velká kuriozita ) bylo pro mne jako předškolního fandy akčních filmů a nadšence pro bojové sporty ten nejúžasnější film. Kung-fu jízda paar excelence a hlavně to salto o strom byl můj sen. Typ filmu, kterým čistě filmový diváci nedají víc než tři hvězdy, ale my ostatní, kteří kvůli takovým filmům naběhli do nejbližší tělocvičny karate a začali sportovat, oceníme tohle dílo jako inspiraci a dnes hodně sentimentální vzpomínku.

• 23.4.2018  18:17

Studenti jsou už ohraní, seriál oživuje Dylanův tatík, který jde z kriminálu rovnou po Dylanových penězích.

• 23.4.2018  18:16

Kelly a Dylan se Brendě přiznají, že jsou zase spolu a že spolu byli v létě.

• 23.4.2018  14:01

K dobrému filmovému zážitku mi stačí moře, sluníčko, holky v bikinách ( i bez v tomto případě). To tenhle film i splňuje ( dokonce i bez bikin ) a to je vše. Film je sérií klipů jak z magazínu playboye pospojované přes retardované linky hlavních hrdinů ( jeden má triko s nakresleným penisem), kteří "balí" všemi nemožnými způsoby dané slečny. Jako veselá, hravá, barevná kuriozita s hezkýma holkama s obstarožníma účesama to je zábavné.

• 23.4.2018  13:23

První Deep blue sea byl vysoce nadprůměrný zapamatovatelný žraločí horor, ale tohle pokračování jen kopíruje a je celkem hloupé. Kvalitativně to sice je nad všemi těmi ultrabéčky typu Desetihlaví žralok, ale při srovnání s prvním filmem to je bída, nehledě na to, že digitální efekty jsou na stejné úrovni, jenže tenkrát stály miliony a dnes je to jako levnej čínskej šunt.

• 23.4.2018  12:19
    Hardcore (2004)

Syrová story ze stáje mladičkých prostitutek , kde prožívají tento příběh a vztah dvě šestnáctileté prostitutky. Ještě nikdy jsem neviděl normální řecký film, ale tenhle nebyl extrémně bizarní jako jiné. Hodně silné, atmosférické, smutné, beznadějné. Název filmu je hodně vypovídající.

• 23.4.2018  11:24
    Metanol (TV film) (2018)

1. díl - Tak takhle vypadá jedna z nejprofesonálnějších prací ČT: 1) námět ( nedám pět hvězd, protože nevím zda je dobře točit jen pár let po tom neštěstí, ale do vnitřní motivace tvůrců nevidím, tak budu věřit, že to nebyl nějaký druh parazitování a hyenismus ) 2) Lukáš Vaculík - herecky táhne famózně celý první díl. 3) technicky, kamera, lokace, hudba nadprůměr 4) dobrý způsob vyprávění - dobrá kombinace linky kriminálního činu vs. linky obětí a jejich rodin 5) sexy Lívia Bielovič v bazénku nahoře bez, už aby bylo léto.

• 23.4.2018  10:57

Brutální Nikita s menší akcí a více erotikou? Ale jo , jako oddechovka se na to i koukalo dobře, ale já přeci jen čekal něco víc. Tenhle špionážní thriller si zapamatuji, protože: 1) dobrý námět, ikdyž se z něj dalo vytřískat mnohem víc 2) dobrá atmosféra erotického dusna a napětí 3) Jennifer Lawrence úplně nahá, ale v daleko menší míře než by trailer napovídal a ještě tak nějak odstíněná a polozakrytá. O erotice se víc pindá než ukazuje ( asi jen tři záběry ). Samozřejmě , že ten film sráží anglicky mluvící Rusko, dvouhodinová stopáž, zbytečné brutality spíš pro SM než realistické, něco tomu chybělo a nevím co ( akce, vyvrcholení drama...?)

• 23.4.2018  10:39

Brandon propadá sázkařské závislosti, asi důsledek, že ho poslala k vodě jeho Nikki Witt, která se odstěhovala zpět do San Francisca. Děvčata jeli do lázní a Dylanův táta byl propuštěn po dvou letech z deseti definitivně z vězení. Takovej nijakej díl.

• 23.4.2018  10:37

Abnormální díl s nadpřirozenem, vyprávění zajišťují dvě hvězdy na nebi... KVA co to je? A to nemluvím o tom vánočním zázraku. Maličko zábavná je trojka Dylan, Kelly, Brenda a jejich kamarádství bez sexu.

• 22.4.2018  22:43

Rychle a zběsile alá Vin Diesel.

<< předchozí 1 2 3 4 27 52 78 103