mira007

okres Česká Lípa

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 23 45 67 89
    • 20.1.2018  01:20
    Lekár umierajúceho času (TV seriál) (1983)

Dle mého jeden z nejlepších seriálů slovenské historie televizní tvorby.

• 19.1.2018  00:11

Stallone natočil filmy legendární, dobré, průměrné, špatné... ale jenom jeden film je naprostý úlet mimozemského charakteru a to je tahle country řachanda s legendou country Dolly Parton.

• 18.1.2018  23:44

Jako malej jsem tenhle seriál nemusel, ale dneska už jsem dorostl do názoru, že tohle je legenda - atmosféra 30.let, obsazení, černobílý vizuál , kriminální případy ze staré školy.

• 18.1.2018  17:33
    Vzteklina - Epizoda 2 (E02) (epizoda) (2018)

Druhá díl maličko slabší než prvý - vesničani rovná se komicky chovající se idioti ( ne tedy po troškovsku, ale tím směrem) tak aspoň, že konec je hodně napínavej tahák na další díl. Už jsem si zvykl i toho doktůrka z města v podání Hádka,

• 18.1.2018  17:18

Tak strastiplně jela mamka Rasputina dlouho za synem a když ho uviděla v nemocnici v Rubavě, tak se na místě chce otočit a jet zpátky do Ruska? To je nějaký scénáristicky komplikovaný ne? Ale jinak spíše lepší díl. ( už zase nějaký uříznutý/skoroukousnutý penis... scénárista musí mít nějaký komplex nebo co...)

• 16.1.2018  23:21
    Čas hrdinů (2011)

Naprosto exkluzivní námět ( britské komando vysazené v týlu nepřítele dle skutečné události ) a skvělý Sean Bean plus Aksel Hennie ( který hrál norského odbojáře v daleko lepším a realističtějším Max Manus ) a přesto tenhle film promrhal svůj potenciál, protože působí nějak televizně, nevtáhne do děje a působí sterilně a celkově nevěrohodně. Škoda. PS: První půlhodinu tam furt někdo jenom řve a dostat se jako divák až k akci vyžaduje trpělivost .

• 16.1.2018  10:05

Velmi výživný díl ( možná jeden z nejlepších ), který byl velmi pestrý a mne bavil, protože: 1) zajímavé případy - otrava fetem a rozstroušená skleróza 2) dokonce umřel jeden mladý pacient ( to asi poprvé v tomto chirurgickém mýdle ) 3) tak dlouho Rasputin odjížděl dvacet dílů do Ruska až teď Rusko přijelo za ním ( respektive jeho mámuška ) 4) Nástup nové posily Krause, který začne jako umělec s nahatými bodypainting girls na náměstí a skončí/ začne na urgentu u Mery Laurinové 5) herecký prostor pro zraněnou doktorku Růžičkovou, kterou jako solidního spratka hraje Sandra Nováková 6) back to the church - homosexuální hitovka, kterou mám spojenou se Strachovým Labyrintem a tady doprovodí závěr k titulkům.

• 15.1.2018  23:40

Případ dejme tomu solidní a dokonce bez do očí bijících nesmyslů nebo přeakčnělých scén, ale už pokolikáté v tomto seriálu hraje hlavní roli náhoda, kdy se případ týká samotných kriminalistů nebo jejich příbuzných - v tomto případě syn Zadražila ( a to dětské pátrání je dost přitažené za vlasy)

• 15.1.2018  23:35

První polovina tohoto dílu bída ( ikdyž zbožňuju Krobota) a druhá půlka dvě studia v jednom za tři hvězdy.

• 15.1.2018  11:09
    Rozkaz (2008)

Válka je hnus a já čekal nějaký válečný film, ale dostalo se mi komorní vysoce psychologické drama o čtyřech postavách. Velice syrové seversky chladné, ale vtáhlo mne to do děje, ale čekal jsem nějak něco víc a proto dávám tři hvězdy, ikdyž ten konec byla na tom asi ta nejlepší trochu pozitivní tečka ( žádný americký happy end ), díky čemuž jsem uvažoval i nad čtyřmi hvězdami. Hlavní hrdinka Pihla Viitala je teda sexy kost, to se musí nechat.

• 14.1.2018  23:39
    Můj strýček Archimedes (TV film) (2018)

Nenápadný historický tv film, který měl velmi zajímavé téma, prvoligové obsazení, a zajímavý vizuál ( jako film do kina ) a bylo to celkem úsměvné až komické, ale aby mne to vtáhlo do děje tomu něco malinko chybělo. Velice sympatický počin ČT.

• 14.1.2018  08:54

Na Spidermana od Raimiho to fakt nemá. tenhle yůtubovej pubertální spiderman mne většinu času iritoval.

• 13.1.2018  22:05
    Vlci - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2018)

Tak jsem zkusil další slovenský seriál a pozitiva to má : 1) točeno v pěkných exteriérech 2) téma vlci 3) náznak zajímavé zápletky ( vlci a nějaký krimipřípad z minulosti nebo co) 4) Natalia Germani v Porsche ( té jsem si všiml v Single man, že by nový objev?) ... ale zpět na zem mne vrátili varovné negativa : 1) způsob vyprávění hodně pomalý na rozjezd, moc to nevtáhne do děje 2) dialogy jako ve slizké telenovele 3) ohromný počet dílů odpovídá spíš hloupé vztahovce než něčemu dramatickému, co má upoutat pozornost diváka v přijatelném drajvu.... další díl dám někdy až se budu vyloženě nudit a vzpomenu si, že nějaký takový seriál existuje.

• 13.1.2018  16:14
    Gomora - Série 3 (série) (2017)

Dám pět hvězd , ale na S01 i S02 to nemá. Klady to má stejné jako způsob vyprávění, kamera, hudba, vykreslené postavy, herecké výkony, ale do mínusu u mne šlo následující: 1) ztráta realističnosti ( absolutní absence policie ) 2) neuvěřil jsem, že by banda chuligánů mohla lehce ovládnout Neapol, kterou po generaci ovládají rody jen tím, že Ciro a Genny jím dělají poradce 3) trochu moc míst s testostoronovým přehráváním 4)konec. Podtrženo sečteno - nadprůměrný seriál, který jsem sledoval na jedno nadechnutí, ale už se to trochu opakovalo a nebyla to taková pecka. PS: Kdyby se celá S03 odehrávala jen v Bulharsku jako v kvalitě S03E03, tak to mohla být nejlepší řada ever. Ten díl doporučuji i lidem, kteří s celou Gomorou nemají žádné zkušenosti, protože je to jedna samostatná uzavřená story, kde člověk uvidí to, co činí tento seriál jedním z nejlepších.

• 12.1.2018  23:41

Uříznutý penis II.? To už je podruhé, co se v tomto seroši řeší nějaký muž bez penisu. To je snad obsese scénáristů, ne? Jinak spíše mírně nadprůměrný díl.

• 12.1.2018  23:36
    Ledové sny (2010)

Jedna hvězda za bruslení a jedna za hlavní představitelku, když tedy zrovna nebyla zmalovaná jako klaun z manéže, jinak tenhle sportovní film je víc romantický alá Danielle Steel a v konstrukci, která není originální.

• 12.1.2018  00:46

Oj! Tak úplně takový konec jsem nečekal, ikdyž na druhou stranu jak jinak by to mělo skončit, aby to mělo smysl?

• 11.1.2018  22:48

Hodně zmatený díl, kdo je s kým doopravdy, kdo je s kým na oko... ale na konci této epizody se to celkem vyjasní.

• 11.1.2018  16:40
    Vzteklina - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2018)

Pustina působila hned od začátku na diváka silně mrazivě, Vzteklina má pomalejší rozjezd, ale atmosféra taky působí, ikdyž ne tak hluboce, přesto posledních patnáct minut mne nabudilo dojmem, že tenhle seriál má slušný potenciál mezi současnou seriálovou tvorbou.

• 11.1.2018  09:41
    Doktor Martin - Série 2 (série) (2016)

Oddechovka s Donutilem, která u mne netrhá žebříčky nejoblíbenosti ( třeba až mi bude šedesát tak jo), ale dokáže zahnat nudný večer a pobavit víc než současná průměrná komediální tv produkce. Proč hodnotím druhou sérii lépe než tu první ? 1) je to vtipnější, svižnější 2) má to méně nudných dílů než první série 3) Gabriela Marcinková a její Irena mne v první řadě iritovala, ale tady má víc prostoru a sympatičtější polohu hraní, že mne bavila a líbila se mi

• 11.1.2018  09:31

Náhradní doktorka v podání Lenky Vlasákové byla víc trapná a zbytečná než zábavná a vtipná, ale to nebrání tomu, aby nastal happy end tohoto pohodového seriálu.

• 10.1.2018  13:29
    Dáma a Král (TV seriál) (2017)

Podprůměrná krimi , která má velmi nadějný první díl, ale pak už to jede ve schématu, kde Hádek je kombinací jasnovidce a geniálního matematika a nějaká dedukce, logika ve způsobu vyšetřování je naprosto nulová. Herecký výkon Hádka byl fajn, Donutil tady má spíš cameo a zbytek bída. Polda i Exner jsou lepší seriály a i Specialisté mají o chlup lepší případy. Tohle má sledovanost jenom kvůli tomu, že na ostatních stanicích ale vůbec nic nedávají než že by to byla nějaká pecka.

• 10.1.2018  11:43

Po menší přestávce milé osvěžení, nejzábavnější bylo pnutí mezi Mery Laurinovou a robotem Němcem, ale nejpřesvědčivější výkon má dle mého Marika Procházková, která v tomto díle řeší operaci své dcerky.

• 10.1.2018  11:28

Dalo se, jednou a dost do zapomnění. Tentokrát krimipřípad v rámci seriálu celkem dobrý, tvůrci se vyvarovali těch největších nesmyslů, které provázejí tento seriál, ikdyž malou akční scénu si odpustit nemohli - vymahači vs. dlužník.

• 10.1.2018  08:31

Plusy za kaskadérskou bouračku, mínusy jak z toho jedna těhotná nepřipoutaná vyleze bez škrábance.

• 10.1.2018  01:48

Nejnechutnější scéna celého seriálu.

• 9.1.2018  23:39

Dokonce paní Krónerová jako specialistka na zvěřinu.

• 9.1.2018  23:38

Díl, který je zajímavý hereckou účastí Orozoviče jako psychologa a Zuzky Norisové jako mámy rozmazleného spratka. Mírně nadprůměrný zábavnější díl. Donutil aspiruje už na zápornou roli vůči Čvančarové. Famózní scéna Donutila u večeře Norisové - skoro jsem brečel smíchy.

• 9.1.2018  23:36

Průměrný díl, který měl zajímavou zápletku manželů, kdy on je na vozíku a naviguje svou slepou manželku.

• 9.1.2018  23:35

Gábina Marcinková namalovaná na zdi ordinace mne celkem dojala a nekompromisní Donutil zaujal jednoznačný postoj k této kresbě. V těchto dílech se Donutil chová hodně nesympaticky ....

<< předchozí 1 2 3 4 23 45 67 89