Pythonator

okres Uherské Hradiště

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 16 30 45 59
    • 12.1.2018  17:03

Ten Justýn Tymprdlík mi vůbec nevoní. Celý film smrdí jako MTV. Míla Kundis sice vypadá moc lahodně, ale jinak je docela otravná, asi jako celý film, jehož první polovina propaguje takové ty romantické duchovní hodnoty jako nezávazný sex. Zdá se mi to, nebo se snaží Amíci protlačit, že se mají naše počestné slovanské ženy změnit na kurvy???

• 9.1.2018  20:08
    Pocit viny (2007)

Mám pocit viny, že jsem film vypnul dřív, než skončil. Ale nějak mě to nebavilo.

• 9.1.2018  20:05

Vynikající epizoda, která hodně těží ze Hry o trůny.

• 4.1.2018  22:50

Příjemná jednohubka o třech příjemných nánách, které se zkamarádily za té nejpodivuhodnější situace. Leslie Mann je zde nečekaně přitažlivá, vzhledem ke svému věku, a taky neskutečně zábavná.

• 4.1.2018  07:40

Dokument o tom, jací pošuci stojí v zákulisí výroby předražených blafů z luxusních hospod pro vylízanou smetánku. Nebo taky horor o tom, jaké srance se dají připravit do meníčka za akční sníženou cenu 990 Kč při porci o hmotnosti 9,9 g. Ať se agenti udělující hvězdy myších šulinů pořádně nažerou.

• 2.1.2018  09:03

Ale tak sranda to byla, jenže vhodná spíš pro nevybouřené maminy. Herečky pobavily. Nejvíc mě bavila podivně ujetá Kristen Bell.

• 1.1.2018  08:50
    Kolos (2016)

Kandidát na nejkokotštější kokotinu a nejujetější drama roku. Vzhledem k praštěnému námětu jsem čekal komedii, ale ona to komedie vůbec není. Spíš to má překvapivě blíž k psycho hororu. Ať už je to cokoliv, rozhodně je to originální. Zdlouhavě nudné tempo to celé sráží téměř až k hranici nesledovatelna. Anne Hathaway nám trochu zestárla, ale pořád je rozkošná. Kolosální monstrum nemá chybu a rád bych ho viděl v zajímavějším filmu.

• 31.12.2017  08:46

Když vám vyskočí z hrnce mladá čínská rajda, rozhodně ten hrnec ihned rozmlaťte a sličnou pannu neprodleně deflorujte. Ušetříte si tak strastiplnou cestu podivně blbým filmem, sic je to cesta překrásnou čínskou krajinou. Co čekat od filmu, kde se teleportační hrnce nazývají honosně Brány válečníků? Přece nic. Ovšem ten záporák a jeho mordýř neměli chybu - člověk se aspoň zasměje a přemýšlí, zda nečumí na komedii. Být tak mladý puberťák, snící o čínských princeznách u mě v pokojíčku, určitě dám aspoň tři hvězdičky.

• 31.12.2017  08:36

Tomu se říká zasloužený propadák. Tak chabý a trapný příběh nemusí být ani zimní, aby stál úplně za hovno. Jessica Brown Findlay je rozkošná a nejeden by od ní jistě rád chytil TBC, ale na utáhnutí filmu to jaksi nestačí.

• 26.12.2017  10:52

Lepší než Spidergay trilogie, ale ve vesmíru Marvelu je to jeden z nejslabších kusů, ne-li úplně nejslabší. Nový Spidergay je stále jen upištěný buzík, kterého byste nejradši přetáhli lopatou po hlavě. Takže nejvíce hetero zůstává Amazing Spiderman. Michael Keaton je skvělý a představuje konečně něco, čemu se říká charakterní záporák, jemuž fandíte a přejete, aby toho buzíka v červenomodrých elasťákách pořádně rozmázl o asfalt.

• 20.12.2017  07:16

Sofía už vypadá vyžile, takže na mě její zbraně tolik nefungovaly. Zato Reese je pořád roztomilá a v poloze ambiciózní předpisové policajtky dokáže nečekaně dobře pobavit. Možná to má i nějaký příběh, ale na takovém filmu bude stejně každý hodnotit jen ty baby a všechno to kolem je jen doprovod.

• 8.12.2017  22:23
    Temná věž (2017)

Tak nám Roland z Gileadu nějak ztmavnul, jako by ho sežehl nějaký démon na uhel. Ta multikulti masáž je už vážně trapná. Když jsem poprvé spatřil trailer, chtělo se mi zvracet z toho, že v rámci naplnění hollywoodské rasové kvóty udělali z jedné vynikající fantasy westernové postavy škaredého černocha. Když jsem pak viděl film, tak... No radši nevidět. Nebo lépe řečeno nemyslet na to, že to má cokoli společného s geniální Kingovou předlohou. Jinak to špatný film není, až na to, že tam skoro nic nefunguje a nemá to ani pořádné strhující finále. Spíš to skončí a ani pes po tom neštěkne.

• 3.12.2017  14:40
    Čarodějnice (2015)

Děsivé? Ne. Jen odporné, nechutné, zvrácené cosi. Film bez duše a bez příběhu, vedle kterého jsou i bezduché céčkové srance o krvežíznivých pštrosech a létajících žralocích velmi příjemnou podívanou. Tak odpudivé depresivní psycho jsem už dlouho neviděl a vidět už ani nechci. Ještě se mi z toho doma posednou spotřebiče, rozmrazí se mrazák a posere se záchod. Na tomto filmu je nejzajímavější ten sexy plakát, který ovšem s filmem nemá nic společného.

• 30.11.2017  11:06

Konečně nějaký found footage film, na který se dá dívat. Celý trapný žánr to paroduje neskutečně vynalézavě. Nečekal jsem, že se u takové kokotiny tak pobavím, ale Frantíci opět potvrdili, že umí a na celý Hollywood ukázali vztyčený prostředník.

• 27.11.2017  22:19

Billy Crystal je i po letech stále vtipný. Marisa Tomei je i po letech stále rozkošná. No a ten malý smrad s fiktivním přítelem klokanem je zralý napotlamě. Novodobé výchovné techniky jsou někdy skutečně neúčinné.

• 26.11.2017  10:59
    Inferno (2016)

Asi stejně záživné jako Andělé a démoni, ale je tady sympatická Felicity Jones, takže divák není odsouzen zírat jen na otylého sešlého Hankse. Jeho symbolog je jednou z nejméně zajímavých a nejvíce nudných hrdinů v dějinách filmu, ačkoli má skoro Indiana Jonesovský potenciál.

• 26.11.2017  10:56

Bez toho biblického odhalování už to nějak není ono. Andělé a démoni mají jistou přidanou hodnotu, která Andělům zjevně chybí, ačkoli na první pohled to může působit jako lepší film.

• 26.11.2017  10:48
    Elysium (2013)

Nádherné sci-fi, kterému bohužel chybí lepší režie a něco jako svižnější tempo. Poselství o nadřazenosti vyvolené menšiny je ovšem velmi zajímavé, jako by se nám snad mocní sionističtí oligarchové chtěli vysmívat z plátna přímo do tváří.

• 26.11.2017  10:40

Mezi naprosté sračky to rozhodně nepatří. Mezi nimi je to dokonce skvost. Dá se na to dívat, dá se u toho pobavit skoro tak dobře jako u Žralokonáda a dá se vysmát těm primitivním efektům a stupidním dialogům. Jinak je to ale nečekaně snesitelné a má to dokonce sympatické postavy, ačkoli je hrají nejspíš nějací zvukaři či pornoherci. Mužům se musí zákonitě hezky dívat na spoře oděné aztécké krasavice a snít u toho o nějaké té conquistě. Jednu hvězdičku za snahu si ta kokotina určitě zaslouží, přestože tyrannosaura jako by vystřihli z nějaké postarší PC hry.

• 14.11.2017  17:50

Vynikající Paul Rudd ve své nejlepší roli. Zarostený by měl být pořád, konečně nevypadá jako teplouš. Komedie je to velmi příjemná, i když nepatří mezi ty bláznivé kousky, kde byste se dusili smíchy. Tohle je spíš v klidném sympatickém tempu, kdy se jen tak blbě křeníte a kocháte se dámami E.Banks, Z.Deschanel a R. Jones.

• 13.11.2017  20:03

Drsná romance s řádným heavy endem. Noomi Rapace je sympatická a docela přitažlivá, nato že je ne moc přitažlivá a ne moc sympatická herečka a navíc tu má znetvořený obličej jizvami - prostě záhada.

• 12.11.2017  20:45

Jednoznačně nejlepší díl z nové trilogie. Přeměna Anakina na Vadera je uvěřitelná a dobře vymyšlená, hezky skrze emoce a nevyzrálost mládí. Celé to dokonale navázalo na původní trilogii a když Anakin dostal masku a poprvé se nadechl, málem jsem se posral blahem.

• 4.11.2017  18:40
    Creed (2015)

Jak zabít Rockyho? Místo Rockyho tam dejte chcípajícího staříka bez chuti k životu a místo skvělé hudby tam dejte nějaké odporné negroidní pazvuky (nechce se mi to svinstvo ani nazývat hudba). Celé to pak opatřete moderním hávem dnešního světa a vprcněte do toho černošskou romanci. Bravo, máte oscarový film. Stallone je sice pořád borec, i když teď už jen v bačkorách, ale na to, aby vyvážil všechen ten moderní bordel, prostě nestačí. Proti tomuhle byl i Rocky V zlatý. Však oni dobře věděli, proč už v názvu filmu nefiguruje jméno Rocky. Jedná se totiž o zcela jinou váhovou kategorii. Tohohle si prostě vážit nikdy nebudu.

• 2.11.2017  13:15
    Mlha (2007)

Pokud jste v depresi a nemáte víru v lidstvo, ale zároveň nemůžete najít odvahu spáchat sebevraždu, nic vám nedodá více odvahy než tento příjemně nepříjemný mrazivý film. Po tomto si rád prožene kulku hlavou každý chudák, který skomírá na hraně životaschopnosti. Lidé jsou v Mlze zobrazení jako naprostí čuráci, což je asi realita a o to je to děsivější. Závěr filmu je pak naprostá kravina, která je sice efektní a děsivě psychologicky hororová, ale pořád je to jen kravina. Pokud by někdo takto zakončil svou cestu za záchranou, tak je to debil. Naděje umírá poslední a dokud dýchám, tak se porvu s kdejakým sajrajtem o své místo na zemi. Každopádně mě potěšil hezký pohled na křesťanský fanatismus. Darabont zjevně nemá pánbíčkáře rád.

• 1.11.2017  12:45
    2 zbraně (2013)

Nečekaně příjemný akčňák s nečekaně příjemnou dvojicí. Hlavně Wahlberg zase překvapil. No a Paula Patton, nejrajcovnější mulatka všech dob, samozřejmě k nakousnutí.

• 26.10.2017  09:28

Kdo s ní byl, ten se do ní zamiloval (včetně staré báby Růzveltovic). No a koho měla v hledáčku, ten zemřel. Drsná romantika války a skvělá Julija Peresild. Film je mi milejší než Bayův Pearl Harbour, se kterým to má společné zatahování ženských románků do válečného žánru. Rusové ale nejsou zase až tak pitomí, aby stvořili hollywoodský patos plný pičovin.

• 25.10.2017  22:24

Hunnam se svým cool účesem je asi tak dobrý Artuš, jako by ho hrál Rowan Atkinson. Sice větší bouchač, ale pořád trapný. On to hošan Ritchie pojal trochu jako ty svoje blbé britské gangsterky, takže pro mě docela zklamání, vzhledem k tomu, že se to má s velkolepou fantasy rádo asi tak jako česnek s jahodami. Přesto to má silné momenty a krásně kýčovitou fantasy atmosféru, takže to nemůžete nemilovat. Za tu multikulturní maškarádů s černochem ve zbroji ovšem nutně body dolů. Samozřejmě taky za ty Ritchiovské gangsterské záběry, které sem prostě nepatří. Nezbývá než potlačit slzu a nemyslet na to, co by s tou látkou udělal takový Peter Jackson.

• 21.10.2017  09:13

Neuvěřitelná kokotina. Igor hraje dobře a ta modrooká stewardka z vlaku je fakt kočka. Jenže pokud si Pražáci mysleli, že bude vtipné natočit film skoro bez příběhu a humoru, který by měl být vtipný díky ostravské mluvě, tak se šeredně pletli. Ostravština zde zní uměle a trapně, místy dokonce doplněná čecháčskými slovíčky a podbarvená pražáckým přízvukem. Takto asi skutečně nikdo nemluví, pokud není debil. Film představuje světu pohled na omezené Ostraváky, kteří neumějí ani mluvit, což je samozřejmě ubohé, jelikož většina Ostraváků má spisovnější a kultivovanější Češtinu než pošahaní Pražáci. A když už se tvůrci tak snažili poukázat na nářečí, mohli sehnat alespoň herce, kteří by skutečně dokázali přirozeně mluvit ostravkým dialektem, aby to neznělo jak Pražák po lobotomii.

• 20.10.2017  18:21
    Take me out (TV pořad) (2017)

Vynikající pořad. Nádherná ukázka západní "kultury" a jejích hodnot.

• 18.10.2017  18:45

Woody je borec, i když hraje pošahaného kokota a Thorův brácha vypadá pořád teple, i když si na xicht nalepí mužné vousy. Film je stejně divný a nedomyšlený jako postava Alice Braga. Místy skvělý western a místy zase pofiderní pseudofilozofická nuda. Finální syrová přestřelka s kamenem nemá chybu.

<< předchozí 1 2 3 4 16 30 45 59