Pythonator

okres Uherské Hradiště

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 17 32 48 63
    • 21.10.2018  23:22

Pěkná přeslazná pohádka pro dospělé. Středověké kýčovité kulisy a kostýmy nacpané do artušovského starověku jsou opravdu vtipné, asi jako tropické listy nastrčené do kmene stromu, které jsou zde skutečně taktéž k vidění. Hollywood bez mozku a bez logiky, ale jinak prostě nádhera. Především hudba je tu na pět hvězdiček, Gere je frajer první kategorie, Connery bůh a Julia Ormond prostě k nakousnutí. K dokonalosti už tomu chybí jen nějací ti draci a Merlin.

• 20.10.2018  13:37
    Thor (2011)

Černoch jako asgardský bůh? To už si z nás ta rasistická multikulturní propaganda utiskující bílý lid dělá prdel??? No kdyby to nebyla tak neskutečně zábavná a svižná sexy (Natálka) podívaná, tak dám asi odpad. Ale jelikož je to prostě jeden z nejlepších komiksových hrdinů i filmů, tak musím odpustit i černé skandinávské bohy. Kenneth Branagh zjevně není žádný šejkspírový suchar, protože to celé ustál na jedničku a klidně bych mu svěřil režii i dalších sci-fi spektáklů. A vůbec... Thor je nejlepší komiksový hrdina, protože je to prostě bůh a ne například nějaký zasoplený zmutovaný puberťák, co si z nudy plete pavučinky.

• 20.10.2018  13:28

Nářez, který potěší hlavně milovníky fantasy a Star Wars, protože tady ten Asgard jako by pasoval do vesmíru Star Wars. Natalie Portman je neskutečně mňamózní a ženy zase jistě poteší sympatický Thor, který má dokonalý účes a perfektně umyté vlasy i v těch nejdrsnějších bitvách. No jo, na autenticitu se v těchto popcornových srandách samozřejmě nehraje, ale proč si nepřiznat, že je to nářez a jednoduše se u toho nepobavit. Obzvláště když slizák Loki patří jednoznačně mezi topku záporáků v dějinách filmu. Z poněkud komornější a neméně vynikající jedničky nás Alan Taylor nakopnul rovnou do akcí nabitých epických Star Wars, takže film naplňuje očekávání druhých dílů, které musí být prostě nadupanější, aby byly lepší. A Temný svět rozhodně lepší je. V rámci Marvel Cinematic Universe naprostá špička, jež může být překonána pouze Avengersovými filmy. Tady nemůže dát pětku jen ten, kdo si prostě na těch komiksáckých dobrodrůžo kokotinách jednoduše nefrčí.

• 19.10.2018  13:40

Perfektní. Po všech stránkách to splňuje očekávání dokonalé dvojky. Všechno je větší (či menší?) a lepší: více akce, více humoru, více efektů, více sexy účes kočičky Lilyovic... Prostě zábava. Navíc stará Pfaiferovic kost a originální scénář, který neobsahuje ničení světů ani boj s magoroidním záporákem. Film je zajímavý právě tím, že zde chybí nějaké zlo ve formě záporné postavy, jelikož ta Ghost je zlá enem tak decentně, aby sa neřeklo. Asi jeden z nejlepších kousků z Mrmelovic kuchyně, dosahující téměř zážitkové úrovně snímků s "Avengers" v názvu.

• 18.10.2018  21:15

Bzučící penis je fakt síla. Nesympatický herec to celé bohužel trochu shazuje. Taková Krásná mimozemšťanka je asi o dost zábavnější, už proto, že vás oblaží pohledem na půvabnou Kim. Tady ovšem není moc co k vidění a vtipem to zrovna nějak moc nesrší.

• 18.10.2018  21:07
    Yoga Hosers (2016)

Hodnocení zde značně klame, neboť tento film je rozhodně lepší než Mroží muž. Méně bizarní (i když...) a nesrovnatelně více humorný. Každopádně se vám z něho nechce zvracet, a to ani když sledujete nějaké skřítky, kteří lidem vlezou do análu a vylezou hubou. Prostě úlet. Já to Kevinovi sežral a nehodlám tady brečet, že už točí cosi jiného než žvatlající blbouny za pultem. Dialogová smršť je to pořád a změna stylu vůbec nevadí, protože je to prostě prdel. A řádně protržená prdel. Holky jsou sympaťačky a Mr. Depp je prostě bůh.

• 18.10.2018  20:54

Mel Brooks nezklame. Tohle je Hičkokotina jak vyšitá mistrem. Kdyby tam byla větší koncentrace vtipu, dám klidně za pět, ale té hlušiny je tam zbytečně mnoho, takže nemilosrdně trestám, přestože jsem se fakt bavil.

• 18.10.2018  20:51

V podstatě taková další sračka od Asylumu, akorát to je béčko na úrovni, není to od Asylumu a není to sračka. Už jen ten motiv zvětšené gorily, vlka a krokodýla je neskutečně ujetý a prostě to nutí ke zhlédnutí. Rock je stále frajer.

• 10.10.2018  20:01

Tři jen díky tomu, že Mike Myers je tak dokonale ujetý a mladá Gwyneth je tak dokonale krásná. Jinak je to spíše ženská komedie.

• 8.10.2018  19:57
    Srážka (2016)

Kobra 11 v lepším provedení. Může se to pochlubit akorát tak tvářičkou Felicity Jones, a to je tak asi fšecko.

• 4.10.2018  08:36
    Kazišuci (2018)

Tak nějak za tři s odřenýma ušima. A to jen díky jako vždy skvělé Leslie Mann. Výběr tří mladých hereček považuji za katastrofální, protože ani na jedné nelze nechat oko blaze spočinout. U blbých amerických komedií, jako je tato, bývá obvyklým standardem, že stupidita se vyvažuje pěknýma babama. Kde nic není, ani humor nebere.

• 3.10.2018  20:15
    Disturbia (2007)

Ta jakási Sarah Roemer je tak k sežrání, že se ta puberální verze hičkokovské klasiky zdá být velmi poživatelnná. Ale tak přiznejme si, že na tom má jistě hlavní podíl ten nenáviděný Šialablaf, který umí zahrát mladého sympaťáka lépe než kdokoli jiný.

• 1.10.2018  13:33

Takový malý dojáček s okouzlující Blake. Film v podstatě nemá čím rozezlít, ale na druhou stranu ani čím uhranout. Přesto je tak nějak milý a v rámci žánru jistě nadpůrměrný. Harrison Ford vypadá, že zase tak moc nestárne a klidně bych ho ještě jednou poslal do akce s lasem.

• 24.9.2018  22:06
    Deadpool 2 (2018)

Tady je skutečně všechno větší. Dvojka se vším všudy. Tady už musím dát za pět, protože takový nářez se jen tak nevidí. Je to sprosté, je to kruté, je to blbé, nebere se to ani trochu vážně a nebere to vážně ani celý svět Marvelu, je to Deadpoll jako prase. Už jsem napsal, že je to nářez? Rozhodně je to především zábavné a jako parodie sebe sama to funguje snad ještě líp než plnohodnotné sci-fi drama s perfektním scénářem, což to taky kurvažeje. Pokud tomu odpustíte jistou debilitu a přehlédnete parodické ujeťárny, které shazují celý film i vesmír X-Menů, tak se jednoduše musíte nechat unést na vlně dokonale natočených akčních scén a brutálních gagů. Mám neodbytný pocit, že Deadpool 2 je jednoznačně nejlepší film ze série X-Men, a to kupodivu i přestože není o Rosomákovi. Jo a je to nářez.

• 24.9.2018  21:55

Přitažlivá Bérénice Marlohe, kouzelná Olivia Thirlby a jeden malý Rus, který zemřel příliš mlád, v nezvyklé romantice o tom, že zahýbání patří k manželství a mělo by být ze strany partnera tolerováno, aneb ke každé manželce jednu milenku a ke každém manželovi jednoho milence - a všichni společně se potom scházejme na snobských večeřích. Jo, nejenom Francouzi jsou tak nemravně blbí, že jim tohle přijde normální. Tak proč se těm blbcům nezasmát, navzdory tomu, že film není vtipný?

• 18.9.2018  21:42

Na to jaká je to zase teenagerovská sračka, se jedná o překvapivě snesitelné a zábavné dílko. Silná klučičí infantilita kupodivu podávána natolik stravitelně, že se ani dospělý nepoblije. Na výstřih Kelly Preston hned tak rychle nezapomenete.

• 18.9.2018  21:37

Sympatická Diane Lane a příjemná toskánská krajinka. Snesitelná romantika, která nenasere. Originální je, že prioritou tohoto romantického filmu není děj, kde princezna pozná svého prince.

• 16.9.2018  19:38
    The Comedian (2016)

Bravurní DeNiro jako skandální komik, který pro hulvátství a vulgarismy nejde daleko. Nestárnoucí Leslie Mann mu zdatně sekunduje a celé to tak hezky plyne, že se to člověku nemůže nelíbit. Jako takové svižné humorné melodrama o stárnoucí celebritě to je dokonce vynikající.

• 15.9.2018  12:52
    Pan (2015)

Nejak jsem všechen ten digitální mrdník plný nesympatických herců nedokázal pobrat. To bych nedal asi ani jako dítě, kterým je to primárně určeno. Mám pocit, že Amíci s tím svým blbým Panem zaneřádili filmový průmysl už dostatečně na to, aby se na to jednou pro vždy konečně vysrali. Ale ne, oni nás budou oblažovat ještě i příběhy, jak se mladý statečný kapitán Huhůk kamarádil s tím slavným Pánem.

• 14.9.2018  14:03
    Já, legenda (2007)

Další blbé zoombie béčko, tentokrát si to však hraje na víc a je v tom předražený herec. Ke konci to vyznívá spíše trapně a závěr mi přišel tak nedotažený, že to až vypadalo, jako by se někdo vysral na scénář a jen se snažil udělat z toho ušatého přeceňovaného černocha co největšího hrdinu.

• 13.9.2018  13:34

Docela nudná telenovela na úrovni. Půvab Liv Tyler to drží nade dnem, ale depresivně břitký film zůstává lehce řítkým jako intergalaktický průjem. Fungovalo by to úplně stejně i bez vesmíru a sci-fi kulis, jelikož jde vlastně o rok 1976, kdy pořád všichni jen kouřili cigarety a těhule chlastaly víno. Samozřejmě nesmí chybět skrytá buzna masturbující u holografického videa, aby to diváka ještě více znechutilo. Přesto je tato nevtipná komedie čímsi kouzelná (že by tou Liv?), a tak musím dát maximální možné hodnocení za tři.

• 11.9.2018  07:42
    Město (2010)

Ben ukázal, že nakonec to i herec bude, a navíc zavřel hubu všem posměváčkům tím, jak skvělý umí být i režisér. Film je to v rámci žánru naprosto dokonalý. Postavy jsou živé a příběh táhne. Rebecca Hall a Blake Lively jsou kočky, které taky dobře hrají. Jako ukázka kriminalitou rozložené Amerika je to perfektní. Až se vám z těch samopalů a toho střílení po nevinných policajtech udělá blbě.

• 9.9.2018  21:25
    Franklyn (2008)

Velice originální a snadno nepochopitelný snímek. Neprávem mu pak jdou body dolů, protože to valná část diváctva nerozdýchá a vypíná či odsuzuje předčasně. To je to tu potom samý odpad, který vypovídá akorát tak o kvalitě hodnotícího. Franklyn je film, u něhož je těm inteligentnějším od začátku jasné, že se zde prolínají dva filmy a něco tady do sebe prostě nezapadá. Je jasné, že postupně to zapadnout musí. A že to teda zapadlo pořádně. Vskutku zajímavé vyvrcholení. Jen ta atmosféra vázla a celkově to mohlo mít důkladnější režii. Kromě Evičky Zelené to ve výsledku vlastně nemá moc co nabídnout.

• 5.9.2018  14:31

Protivný černoch dokáže zaručeně zkazit kdejakou komedii. Ne každý je totiž Eddie Murphy a já na ty jejich blbé škleby někdy už prostě nemám. Hlavní hrdina je navíc docela odporný tlouštík. Takže to zachraňují Penny z Třesku a především půvabná sympaťačka Olivia Thirlby v žalostně maličké roli. Námět sám je ovšem geniální. Nepochybuji o tom, že taková živnost by v USA musela dobře vynášet.

• 5.9.2018  07:31

Trapný idiot a mlčenlivé hovno, prorokové z Dogmy, dostali konečně svůj vlastní film. A světe div se, on není vůbec tak trapný, jak by se mohlo zdát. Všechny fanoušky skoro nezáživného plkání za pultem to mohlo zjevně zmást a zklamat, ale ty, co si nehrají na artové nudočumily, musela ta hollywoodská taškařice nepochybně potěšit.

• 5.9.2018  07:20
    Dogma (1999)

Perfektní námět s dokonale debilní zápletkou plnou ujetých frků. Perfektní Kevin Smith a perfektní Jay a Bob. Perfektní Linda Fiorentino i Salma Hayek. Všechno je tak perfektní, až se divím, kde se to posralo. Jak je možné, že tomu chybí trochu té šťávy, trochu těch nápadů a hlavně trochu víc té neotřelé kritiky náboženství. Každopádně Bohyně nemá chybu.

• 5.9.2018  07:14
    Sniper (2002)

Herecký koncert pro průměrnou herečku Fiorentino v průměrném thrilleru s nadprůměrným televizním vizuálem.

• 31.8.2018  18:20
    Pes ro(c)ku (2016)

Velmi lacině vyhlížející podívaná, která však mile překvapí a chytne za srdce. Příběh je sice nudné klišé, ale celkově je to snesitelné a místy i dost zábavné.

• 30.8.2018  17:02

Kultovní sranda o několika flákačích. Hvězda navíc za hlášky o Star Wars. Jinak hláškový film sám o sobě nemůže náročnějšího diváka zaujmout, pokud tam zrovna nepadají z nebe třináctí apoštolové a nezjeví se tam Bohyně Alanis.

• 30.8.2018  16:55

Jeden z nejlepších českých filmů, jemuž nové porevoluční české sračky nesahají ani po kotníky.

<< předchozí 1 2 3 4 17 32 48 63