Pythonator

okres Uherské Hradiště

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 16 31 46 61
    • 12.7.2018  07:13

Bohatýrská zábava. Rusové opět ukázali Hollywoodu obnaženou prdel, aby dokázali, že i na východě lze točit epicky pompézní mlátičky. Doposud asi nejsilnější zářez pro moskevskou verzi HoléhoÚdu. Pro milovníky fantasy, perfektně natočených bojových scén a hrdinského patosu, kterého není v podobných pohádkách nikdy dost, je tento film naprostou nutností. Nářez jak má být. Jen kdyby ta historie nebyla tak zmanipulovaná. Na mongolské nájezdníky nevěřím ani hovno, ale kdyby tu byli, vypadalo by to přesně jako v tomto filmu. Jenže oni tu nebyli. Ani tady ani na Rusi nikdo nenašel jediný artefakt, který by to dokazoval. Takže slušně silný historický konstrukt, kterému tento film slouží jako důkaz. Co na tom, že Batu byl nejspíš obyčejný běloch?

• 12.7.2018  06:58

Stpidní televizní zpracování s mizernými herci, jaké by nevyhrabali ani na Hallmarku Chudák Brittany. Tohle jí jako pomník opravdu stavět nemuseli. A taky chudák Amanda Fuller. Teď se jí lidé budou smát, že je v porovnání s Brittany ošklivá a hrozná herečka. To byl trestuhodný výběr hlavní role, protože hlavní postava vám nepřipomene Brittany ani po dvaceti pivech. Kdyby točili podobné nezáživné kokotiny pokaždé, když někdo známý umře, tak by se na to mohl založit speciální kanál. Kanál pro kanální filmy.

• 10.7.2018  20:49
    Kempink (2006)

Nezvykle nevtipná Francie. Ostuda země, která kdysi dokázala točit nejlepší komedie. Jinak však příjemná lehká komedie srovnatelná s českými Účastníky zájezdu. Přestože na francouzské poměry je to slabota, pořád na to ubozí čeští filmaři nemají.

• 7.7.2018  11:31
    Tomb Raider (2018)

To se tak sešlo v Holém Údu pár Židů a sedli si k pozlacenému stolu: "Co takhle natočit zase nějakou kravinu na způsob Indiana Jonese? Co takhle, kdybychom oprášili Tomb Raidera? Děcka ty blbé videohry pořád hrajou a Lara Croft má pořád finanční potenciál. Ale Angelina už je za zenitem a stejně by do toho už nešla. Oprášíme to úplně a vytáhneme nějakou mladou vycházející hvězdičku, co nám za dobrý honorář dobře pokouří, pardon poslouží. A nejlepší bude pořádná změna. Velké kozy už tolik nefrčí. Dáme tam nějakou normální atletku s normálníma skoro dvojkama. A běloši už taky nejsou in. Jenže černošku by nám fanoušci Tomb Raidera neodpustili, tak aspoň ať je ta holka co nejvíc přičmoudlá. Taková sexy snědá kočička semitského typu by vůbec nebyla špatná. Co říkáte, pánové? Jenže nesmí být z Izraele. To by bylo moc nápadné. Vyhrabte třeba nějakou Švédku. Beztak je tam už víc muslimáků jak blonďáků, tak ať si lidi v Evropě na ty nové časy zvykají. Příští Laru bude hrát nejlíp cigánka, aby sme trochu přitvrdili. Když Adonáj dá, tak do deseti let natočíme Tomb Raidera s afroamerickou herečkou. Bílí herci už beztak pomalu docházejí." Ale, co... Vždyť je to fuk, co do nás z Holého Údu tlačí. Film je to rozhodně lepší než ten z poměrně hezčí Angelinou Jolie ,a ta Vikanderovic kočička je opravdu dostatečně rozkošná, aby utáhla celý docela chudý příběh.

• 1.7.2018  20:34

Reese je pořád kočka, Waltz je pořád stejně dobrý herec a hnusák ze Stmívání zůstane hnusákem. Voda pro slony je příjemné nahlédnutí mezi cirkusácké magory, které se jen tak někde jinde nevidí. Slonice byla skvělá a je hlavní dominantou celého filmu.

• 28.6.2018  14:00

Nečekaně zábavná a očekávaně sympatická Diane Kruger v zanedbaně málo vtipné francouzské komedii, která je sice docela mile romantická, ale nepobaví tak jako francouzské klasiky. Přesto je film natolik nadprůměrný a příjemný, že nemůže v dnešních amerických splaškách nějak zapadnout.

• 23.6.2018  21:42

Anglická sušárna, která nenadchne, ale ledasco prozradí o anglickém charakteru. Snobký hon na lišku, zábava s vražděním vyděšeného zvířete, vrcholná to sranda pro anglické otrokářské, kolonializační a globalizační imperiální svině. Tato morbidní oslava smrti je v tomto filmu vtipně narušená jízdou na motorce. Colin Firth a jeho trefné poznámky jsou nejsilnější stránkou filmu, a to už je co říct, když je tu i prdelka Džesiky Bielovic.

• 22.6.2018  22:19

Vynikající obsazení s rajcovní Olivou je to nejlepší, co může film nabídnout. Dusná atmosféra na konci nebyla ani zdaleka tak dusná, jak by ji dokázal vydusit třeba takový Tarantino.

• 19.6.2018  20:46

Asi bude jiné rasy, protože tento humor mi přijde z jiné galaxie. Celou dobu je to sice úsměvné, ale že bych se něčemu opravdu zasmál... to ani hovno. Po pár minutách sledování dvou blbů, kteří neustále čumí doblba s otevřenou papulí jako dva retardi, vás to nutně musí začít buďto nudit, nebo srát. Leda byste se rádi posmívali dementům.

• 18.6.2018  21:26

Za tři s odřenýma ušima. Jednoznačně mi to přijde nejslabší a docela zbytečné. Renée už sice není vyžraná, ale zato ošklivě zestárla a po plastice frňáku už to ani není ona.

• 18.6.2018  21:23

Velmi podivný film, který připomíná nezávislou produkci. Hesher je takový ujetý magor, o kterém nic nevíte a jen blbě čumíte, co se to sakra v tom filmu děje. Na konci paradoxně pochopíte, že je ten hulvát v podstatě něco jako strážný anděl, který všem přináší radost a dává všechno do pořádku, přestože všechny sere a dělá jednu kokotinu za druhou. Prostě nesmyslná kravina k zamyšlení. Hesherovy historky (obzvláště ta pohřební s jednou koulí) jsou geniálně blbé a kdyby byly v lepším filmu, byla by to bomba.

• 16.6.2018  13:49

Nejedná se o frigidní porno, jak by se mohlo podle názvu zdát. Naopak je to velmi rajcovní Burtonovina, která se vám zažere pod kůži a nepustí. Rozhodně jeden z jeho lepších kousků.

• 14.6.2018  07:51
    Joy (2015)

Jennifer Lawrence je kočka a sjela to na výbornou. Film je to o ničem, ale dobře ukazuje, jaké svině se pohybují mezi podnikateli a jak drsné je dostat se mezi ty prosperující hajzlíky, kteří jsou schopní jít přes mrtvoly. Ať žije kapitalismus.

• 12.6.2018  20:00
    London (2005)

Jessica Biel je jediným důvodem, proč se na film dívat. Jako drama o nervově labilních pošucích je to dobré. Vytvořit zápletku na tom, že se spolu baví lidi na hajzlíku a čekají, jestli se seberou a půjdou chlastat mezi ostatní účastníky večírku, to je fakt síla. Prostě čistě dialogový film se šňupáním kokainu. Sprostý a divný jako nezávislá americká tvorba.

• 11.6.2018  15:57

Sommers není žádné béčko a béčko není ani tento film. Co na tom, že nešel do kin. Kinofilmy přece nemůžeme brát jako záruku kvality. Neobyčejný Odd Thomas je zábavná mysteriózní kriminálka o jednom neskutečném sympaťákovi, který náhodou vidí mrtvé lidi. Jeho holka je navíc velmi přitažlivá kočička a celý film ti dva zamilovaní šupáci nezavřou hubu, což může někoho místy nudit, ale ty dialogy vůbec nejsou špatné. Navíc je tam našlapané zvratové finále s pořádně hustým heavy endem.

• 9.6.2018  20:10
    Mutant (1995)

Klasika, která mezi béčky vystupuje jako kvalitní snímek a může se pochlubit slušným obsazením. Obzvláště poprsí Natashy Henstridge pokaždé potěší. Giger mohl dostat více prostoru pro svoji tvorbu, protože Sil je prostě perfektně vymodelovaná a gigerovský vlak v jejím snu je opravdu působivý. Škoda, mohlo to mít celkově na víc. Z nostalgie za čtyři.

• 6.6.2018  14:10

Wirkola není Jackson a další Braindead se stále nekoná. Přesto je to mnohem lepší než jednička a mně nezbývá, než tomu dát o hvězdičku víc, ačkoli mám trochu výčitky, že film na ty 4 nedosahuje. Ale co... Byla to řádná prdel, místy sice až nechutně brutální (při zabíjení civilistů - fuj). Některé scény jako vyproštení auta pomocí zombíka pod kolem vejdou do dějin. Zoobie tým neměl chybu. "Nechť tě provází síla." Romantický závěr filmu pak celou tu skvělou kokotinu pozdvihuje na kokotinu naprostou.

• 6.6.2018  13:57

Dvě hvězdičky z milosti za žánr, kostými a sexy výběr hereček. Taky bojové scény nebyly úplně nejhorší. A vůbec to bylo celé mnohem lepší než ty běžné céčkové srance, které těží z popularity fantasy. Dokonce tam byla docela dobrá hudba a dialogy nebyly na úrovni zvláštní školy, i když k tomu měly místy dost blízko. Přesto je to stále jenom blbá kravina s nezajímavým příběhem a mizernými herci - až na jednoho fajnového skřeta.

• 1.6.2018  21:08

Průser. Že by první film Star Wars, který ode mě nedostane za pět bodů? Nějak nám to upatlali z rozporuplného a málo dochuceného těsta. Nějak jsem se místy kdesi uprostřed filmu skoro až nudil (u Star Wars??? a kurva, zrada). Daisy Ridley je prostě skvělá a bez ní by to bylo všechno ještě horší. Ten slizký jakože záporák byl dokonce o dost snesitelnější a charismatičtější než minule. Film je v mnohém lepší než předchozí Síla se probouzí, ale taky má neskutečně mnoho hlušiny. Celá linie v kasínu je trapná a zbytečná, stejně jako postava podivné nesympatické hobití vietnamky. Stále tu chybí pořádný záporák. Černoušek je stále stejně otravný a stále naprosto zbytečný, sloužící jen pro splnění afroamerické kvóty. Zápletka je na Star Wars nějak chábá a rebelů je nějak málo, stejně jako lodí. Celé je to prostě nějak mimo. Jenže je tam Luke a celá jeho linie s mladou džedájkou je famózní. Bitva na ledové planetě je krásným odkazem na Imperium vrací úder, přičemž červenající sůl je opravdu efektní způsob, jak se vám mají scény zažrat pod kůži. Jsou tu i geniálně silné Star Wars momenty, jako nějaké dobře prostřihané scény před explozí a bitva džedájky a záporáka proti červeným strážím. A jednoznačně nejlepší scéna oplývají kouzlem Star Wars, u které vás mrazí v zádech a tetelíte se blahem. Ano, mám na mysli tu, jak se Luke sám postaví celé armádě jako nějaký bůh. Těžko říct, nakolik to u Disneyho posrali, ale film je to vskutku rozporuplný. Tak božský a zároveň tak na hovno.

• 30.5.2018  20:24

Kvalita a zábavnost moc neklesla. Možná je dvojka ještě lepší. Každopádně nenabízí nic navíc a v podstatě kopíruje jedničku, jen se tu střední vymění za vysokou. Šáhning Ťunťa je překvapivě snesitelný a o dost zábavnější než v jedničce. Jenže je tu to nesnesitelné vztahové kamarádské přihřáté cosi, co to celé kazí. Poťápaná záporačka, co chce ošukat Jonaha Hilla uprostřed bitky, to jen tak někdo nevymyslí - opravdu komedie k popukání.

• 30.5.2018  20:19

Nečekaně dobrá prdel. Jen škoda, že tam nebylo víc scén s nadrženou chemikářkou a že Johnny Depp dostal tak proklatě málo prostoru. Jonah Hill je stále skvělý looser, jen ten slizák Šáhning Ťunťa je až moc hóšovský a málo vtipný - kdokoliv by byl lepší.

• 28.5.2018  21:30

Nemilosrdná Charlize jako Bond v sukních v NDR bourá berlínskou zeď i desítky cvičených zabijáků. Prostě taková dobrá komedie ze života. Jako thriller to funguje skvěle, ale mysteriózní to teda není ani trochu, takže nechápu, co to tady píšou za kravinu.

• 25.5.2018  20:43

Červená knihovna přenesená do westernu v režii Rona Howarda. Proč ne? Když je tam sympatický páreček herců, mezi kterými to fakt jiskří, je i kdejaká uondaná klišoidní kravina snesitelná. Tento film by mohl být kratší, ale i tak v podstatě nijak zvlášť nenudí a nějak se vleče až do skvělého finálního závodu amerických blbců, co si chtějí rozparcelovat zem ukradenou Indiánům. Jen si nejsem jist, co s lidskými vnitřnostmi a žebry udělá plná váha padnoucího koně - asi nic pěkného, ale to je detail.

• 23.5.2018  22:50

Woody mi tam nesedí. To není poloha, kam tento sympaťák patří. Demi vypadá na to, že by se dala prodat i víc jak za milion blbých dolarů. Redford hraje tu svoji jedinou možnou roli, kterou umí - Redforda. Růžovoučká knihovnička jaxviňa a dvakrát se to vidět asi nehodí.

• 18.5.2018  07:20
    Don Jon (2013)

Pohádka o tom, jak si slizký honibrk natočil svůj vlastní film, aby si mohl pořádně pohonit ego, ukázat svaly a předvést, že navzdory své odpudivé homosexuální vizáži je taky chlap. Ještě že tam byly brutálně žhavá Skárlet a neskutečně sympatická bábina, dobře zahraná zachovale použitelnou Julianne Moore.

• 17.5.2018  23:30

Sranda lyžování a docela dobré bojové scény. Syrové jak Norsko v zimě. Jen ta historie byla asi krapet trochu jiná.

• 16.5.2018  13:42

Jedna hvězdička navíc za vizuál a překrásnou Lenu Headey. Dvojka Damon-Ledger funguje skvěle a scénář je vskutku originální. Jen to mohlo mít víc šťávy.

• 15.5.2018  12:49
    Stážista (2015)

Perfektní De Niro a rozmilá Hetewejovic Anička. Bez nich by to ani tak zajímavé nebylo, jelikož je to film spíše nudnějšího ražení, takový vztahový a ze života, spíše pro ženy, takže úplně na hov... Ale tak zase je tam ten De Niro a jeho akce vloupání do domu kvůli smazání emailu neměla chybu.

• 11.5.2018  13:01
    Spaceballs (1987)

Lord Helma je kultovní záporák, velmi zlý a obklopený samýma hovádama. Parodie je to skvělá, sic má mnoho hluchých míst a není tak nabytá vtipem jako Bláznivé střely či Žhavé výstřely. Co se týče tvorby Brookse je to však společně se Žhavými sedly a Bláznivým příběhem Robina Hooda žhavé tělísko do síně těch nejlepších parodií.

• 9.5.2018  19:22

Kelly Macdonald je tak sympatická, že je vám hned od začátku jasné, že se s ní musíte oženit. Jinak průměrná americko britská kravina, která pobaví, ale dětem nic duchaplnějšího nedá - snad jen poučení, že zlobit se nemá.

<< předchozí 1 2 3 4 16 31 46 61