Pythonator

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 18 34 51 67
    • 19.6.2019  19:51
    Temné síly (2018)

A máme tady další young adult fantasy sranec. Logiku stranou, takže odložit mozky někam do spíže, dívky podložit srdíčka něčím pevným, aby moc nezjihla a neroztekla se. Vybereme nějakou pěknou mladou černošku, šoupneme jí nějakého mladého bílého slizáka a máme správně dvoubarevný páreček pro další unylý romantický příběh s tupýma děckama. Celkově to ale bylo milé a o něco zajímavější a poutavější než takové Stmívání.

• 10.6.2019  20:53
    Jackie Brown (1997)

Nejslabší Tarantino, vynikající De Niro, nudná zašlá černošská hvězda a přes dvě hodiny blbých keců, které vás někdy skutečně pobaví.

• 10.6.2019  07:28

Díky takovým kokotinám teď bude spousta lidí plítvat elektřinou, jelikož budou nonstop svítit, aby je náhodou nevyklepal duch nějaké vyšinuté krávy. Opravdu velmi neekologický film, který si nezaslouží ani dotace z EU, ani zájem diváka (teda až na zájem o tvářičku slečny Palmerovic), ani vysoké hodnocení a v podstatě ani komentář.

• 4.6.2019  07:43
    Shalako (1968)

Evropský western, který není ani trochu špagetový, ale vypadá ryze eméricky. Connerymu to velmi sluší, až si říkám, že měl zakotvit ve westernech natrvalo. A jak to sluší B.B. snad netřeba říkát - to je nekompromisní kočička své doby. Jako western je to ovšem spíš takový nezáživný průměr bez nějakého snadno zapamatovatelného úchvatného momentu. Z Apačů zase dělají primitivní vrahy a z nebohé šlechty oběti. Přitom jim ti zkurvení aristopotrati přilezli bez pozvání do rezervace a bezdůvodně tam stříleli zvířata, jen tak pro zábavu. Prostě paráda. Až si divák říká, že měl Shalako tu bílou sebranku nechat být a ještě mohl pomoci Apačům je z rezervace vystřílet. Jedno je jisté: Shalako byl neschopný blb, který se ani trochu nesnažil barona přesvědčit o nutnosti okamžité evakuace a nedodržel tak své čestné slovo, které dal náčelníkovi, což je divné vzhledem k tomu, že blížící se masakr byl za současného stavu nevyhnutelně nutný. Jo, ten film má jisté mezery.

• 2.6.2019  09:28

Přišlo mi to lepší a zábavnější než předchozí filmy, a to nebylo ani zapotřebí vstávat s amnésií po opici. Galifianakis je prostě magor a malý Číňan ještě větší. Trojka je dost ujetá kriminální komedie, která má daleko silnější gagy než klasické Hangover filmy, a přesto se divákům nezavděčila. Jsou věci mezi nebem a zemí.

• 1.6.2019  13:35

Že by nejlepší z Prcičkové ságy? Vtipu je tu dost a mnohdy je i dospělejší, ale přesto to pořád brzdí ta jejich americká parta snů. Kdyby tam nebyl Stiffler a taťka hledající novou ženu a samozřejmě nějaké to výstavní nahé dívčí tělo, tak to v podstatě stojí za hovno.

• 30.5.2019  22:14

Lehký humor, který zahřeje. Zvláštní je, že zde opravdu nejsou vyloženě dobré vtipy, ale přesto vás ty průpovídky pobaví a stanou se kultovními. Konstelace se sešla velmi příznivě při vzniku tohoto skvostu českého filmu.

• 27.5.2019  07:41

Totální úlet. Je to zábavné rodinné drama do okamžiku, než sličná chůva vytasí dva nože. Potom už je to jakýsi ujetý splatter v hlavní roli s neschopným klučinou, který se chová jako pitomé ženské ze starých hororů, které utíkají vždy nahoru po schodech, místo aby frnkly z domu. Jo, logika jednání hocha v nesnázích je tu mnohdy zarážející, ale i tak je to úsměvná jízda plná odporných úmrtí, na která jen tak nezapomenete. Jako bonbónek je tu navíc Bella Thorne a i když neukáže kozy, tak jednu kozu má prostřelenou a pořád to chudinka řeší, což je asi nejzábavnější část filmu. Prostě úlet.

• 26.5.2019  10:34

Věrná kopie prvního dílu, která umí neméně dobře pobavit, avšak až na nedobrovolný anál s thajskou prostitutkou a pár jiných ujetých okamžiků v podstatě nemá co nabídnout. Nějak už mě ti ožralci po opici nudí. Napoprvé Bangkok pobaví, ale napodruhé už to není ono a vidět to potřetí, asi si uvědomím, že je tam mizerně málo humoru a skoro se na to nedá dívat.

• 24.5.2019  20:42
    Aquaman (2018)

DC comics žije. Liga spravedlivých možná nezabodovala, ale tenhle vodní frajírek je zatraceně skvěle natočený. Prvotřídní zábavný blockbuster s velmi sympatickým obsazením. Vodní děva Amber Heard se jistě postará o nějaké ty mokré sny mnohých mládenců a Momoa zase krade naše manželky pro sebe. Aquaman je epická podívaná s perfektními efekty v kouzelném podmořském fantasy hávu, takže kdo to miluje, není co řešit.

• 22.5.2019  12:08

Kočička Odette je nadržená, takže co k tomu dodat??? To se prostě musí vidět. Nakonec se z toho vyloupla nečekaně příjemná romantická komedie, která má docela decentní a místy inteligentní humor a ani zdaleka to není jen o šukání.

• 22.5.2019  11:58

Další nudná americká blbá pohádka, na kterou se chytnete, protože to je fantasy a hraje tam Keira. Tahle je ale obzvláště blbá a obzvláště nudná, takže se přiznám, že jsem ji ani nedodíval a nijak o to velkolepé finále nestojím. Tváří se to kvalitně se vší tou pompou a výpravou, ale nic to nemění na tom, že je to blbě natočený škvár. Jedna hvězdička za velmi velmi okouzlující Mackenzie Foy.

• 19.5.2019  20:31
    Griffinovi (TV seriál) (1999)

Proč sledovat něco takového, když tu máme South Park a Futuramu?

• 16.5.2019  19:52
    Kouzelníci (2000)

Okouzlující Claire Forlani je jediným skvělým článkem tohoto filmu. Til Schweiger sice taky docela pobaví, ale jinak je to na komedii až příliš nudné. Vtipu je tu velmi málo a ten konec, to si jako dělají srandu???

• 12.5.2019  09:45

Steampunkové Star Wars? Ale prd. Žádná young adult kravina se nemůže rovnat Star Wars a steampunk je navíc subžánr úplně na hovno, přestože ho dnes nepochopitelně konzumuje ohromné množství rádoby fantasy fanoušků. Tady ty Smrtelné stroje (ujetý název) navíc postrádají jakékoliv fantasy prvky, takže jde vlastně jen o další filmové young adult sci-fi s dívčí hrdinkou (už asi dvacáté). Ale nutno podotknout, že mezi všemi těmi skvělými Hladovými hrami, Divergencemi a Masturbacemi jsou Smrtelné stroje světlou výjimkou a dá se o nich mluvit jako o velmi dobrém filmu, který téměř zcela postrádá tu obvyklou trapnost. Snad je to tím, že v tom má prsty i mistr Jackson a Novozélanďané. Snad je to tím, že předlohu nenapsala tupá grafomanka, ale spisovatel chlap. Snad je to tím, že hlavní hrdinka není zas taková kráva a hlavní hrdina není zas takový slizák. Snad je to tím, že jsem se ty dvě hodiny bavil jako u kvalitní sci-fi krmě s vynikajícími efekty. Musím prostě s hodnocením nahoru. Je to jízda a už ten motiv pohybujících se měst je prostě žánrová lahůdka. Prostřihat to, doladit to, pustit k režii Petera a nahradit divnou oboupohlavní Asiatku nějakou sexy Asiatkou, tak to mohla být prostě bomba.

• 11.5.2019  20:48

Podávám zprávu o Europě. Zpráva je to dlouhá a nezáživná, ale na konci zprávy se třeba dostanu i k nějaké té mimozemské entitě. Film stojí za hovno, protože je pojat ve stupidním žánru Found footage, v němž nikdy nic kloudného nemůže vzniknout, protože to má do opravdové filmařiny asi stejně tak daleko jako home video. Doporučuji divákům ušetřit čas a pustit si pouze konec filmu, který se odehrává na povrchu Europy. Anebo si pustit třeba něco podobného, ale mnohem záživnějšího, jako je třeba švýcarské Cargo.

• 4.5.2019  08:51

Z milosti za tři. Ale jen z lásky k Arniemu. Rozhodně tomu ovšem nelze upřít originální nápad. A rozhodně to patří k tomu nejlepšímu z trapného žánru Found Footage. Místy se dokonce i zasmějete, ačkoli je to převážně spíše trapné. Arnold to však jistí a jakmile se objeví ke konci (konečně) na scéně, tak se musíte usmívat.

• 3.5.2019  14:20
    Spojenci (2016)

Špioni, kam se podíváš. Standardně kvalitní Zemeckis nemůže nikdy zklamat. Tentokrát však zklamali herci. Ten Pitt má xicht tak vážný a kožený, až to vypadá jako kilo makeupu nebo snad i to digitální přečištění. Asi si Bradík nechce přiznat stáří. No a přeceňovaná kráska Marion mě opět nijak nenadchla. Jiskří to mezi nimi asi jako mezi dvěma sněhovými koulemi. Ještěže se tam aspoň střílí do Němců, aby se bylo na co dívat. A jestli někomu přišel ten konec dojemně nespravedlivý, tak já říkám, že byl karmicky velmi spravedlivý a moc mě nedojal. Haló, lidi, proberte se: ta pinda pomáhala Němcům. Pro to neexistuje žádná omluva, ani kdyby jí vyhrožovali zabitím celé rodiny. Je to jednoduchá rovnice, na jejíž jedné straně leží jeden život, a na druhé straně leží životy stovek a tisíců zabitých spojenců při prozrazených vojenských operacích. Jo, špioni jsou svině, díky kterým se vyhrávají války. A mohli to vyhrát taky Němci. Dojemný biják o špionech mě opravdu nedojímá. Při jejich práci se se ztrátami počítá. Zemeckis ovšem s jistými ztrátami nepočítal. A jsou to ztráty na kvalitě způsobené zdánlivě vynikajícími předraženými herci. Vskutku dojemné.

• 2.5.2019  14:16

Jeden z těch filmů, které vám neprozradí, co se to tam vlastně děje. Sci-fi motiv bez vysvětlení je jako sex bez vyvrcholení. Může to být tajemné a velmi zajímavé, ale nikdy vás to úplně nenaplní tak, jako když scénarista vymyslí dokonalý výstřik invence. A sympaticka Olinka na tom nic nezmění.

• 2.5.2019  14:09

Natočit artový film není nic těžkého. Vlastně to zvládne kdejaká ženská, klidně i z Íránu. Stačí jen natočit sračku, kde se moc nemluví. Pro jistotu ji ještě musíte natočit černobíle, aby to bylo jakože umělečtější. Důležité jsou též dlouhé scény, v nichž divák neví, co se vlastně děje, a neví to nejspíš ani postavy. Taky je dobré oslnit diváka nějakou tou scénou, kde si feťák něco píchá nebo žere. Jo, to je fakt artovina. Na druhou stranu je tento film docela zajímavý a místy připomíná nejen tou perfektní hudbou staré dobré špagety westerny. Bohužel tomu chybí něco jako děj. Jedinou zapamatovatelnou scénou se tak pro mě stalo romantické setkání sjetého magora a upírky na skateboardu.

• 29.4.2019  12:52

Podivuhodná prasárna, která potěší svým odvážným pohledem na éru magorů uvězněných v sociálních sítích. Taky neotřele nabízí psychologický pohled na to, jak rychle se mohou "lidé" změnit ve zvířata pod vlivem davové psychózy a pokryteckých sobeckých předsudků. Pořád je to ale jenom prasárna plná moderní sračkomuziky a vymaštěných amerických teenagerů. Prostě horor.

• 19.4.2019  15:49

Čtyři za odvahu. Tak nebetyčná pičovina tu už dlouho nebyla. Navzdory všem úchylárnám a vulgaritám se pod tím vším ve skutečnosti skrývá inteligentní buddy movie. Některé vtipy se prostě musí ocenit, i když většinou mě to spíš nudilo. Na osmirukou honitbu asi nikdy nezapomenu a divoký mupetí sex v kanclu s masivní ejakulací se vám z hlavy asi taky jen tak lehce nevymaže. Je to prostě celé ujeté, ostatně jako i celá myšlenka živých loutek žijících ve světě lidí. Jak se asi dají transplantovat plyšová játra??? Jakpak asi plyšáci kouří??? No, celý film je přiznejme si jen taková úsměvná kravina, než aby působil jako povedená bláznivá komedie. Škoda, že toho humoru nebylo víc. Mohli jsme tu mít další Team Amerika. Celé to navíc przní nejotravnější a nejhnusnější americká matrona - to asi aby vám některé z těch ošklivých plyšových loutek přišly sympatické.

• 14.4.2019  09:24

To tak jednou uvíznete u televize po nějakém dobrém filmu a začne tam nějaká německá sračka. A vy na tu sračku zíráte a ono vás to chytne a nepustí. A navzdory pokročilé únavě nemáte sílu vstát a tu sračku vypnout, nemáte sílu ani usnout. A co je nejhorší, musíte si přiznat, že se náramně bavíte, a vydrží vám to až do konce, který si dokonce uživáte. Ne, tohle není sci-fi, ale realita. To se mi vážně stalo. Navzdory mému odporu k německé filmografii a naprosté neznalosti o existenci této komedie, jsem byl shodou okolností donucen zhlédnout to celé a uznale pokývat hlavou, že i ti blbí Němci umí občas dobře pobavit. Tak se k Manituově botě a Fakjů pane učiteli přidala další zajímavá německá komedie, a o to je to vtipnější, že ji točil stejný úchyl jako naprostou sračku Kluci to taky chtěj.

• 14.4.2019  09:07
    Cargo (2009)

Tak už i Švýcaři umí natáčet filmy? Vskutku dobrá práce, až na tu sortu nesympatických poloherců a unylé tempo. Sci-fi atmosféra a perfektní kulisy tomu ovšem značně přidávají na kvalitě a snad bych dal i za 4, ale nějak se mi prostě nechce. Chybí mi tam špičková hollywoodská hudba a propracovanější příběh. Říká se ovšem, že z hovna bič neupleteš, a tady mám pocit, že se skupince nějakých Švýcarů podařilo z hovna uplést docela dost povedený bič. Představa, že by se něco podobného podařilo např. českým filmařům je stejně komická a neuvěřitelná, jako kdybych si odletěl rogalem koupit banány na Měsíc.

• 13.4.2019  15:10
    Pasažéři (2016)

Chyběl mi tam mimozemský element, ale i tak to byla paráda. Spíš taková romantika v sympatickém prostředí vesmírného letu za kobylkovou kolonizací další planety ke zničení. Nečekal jsem zhola nic, a o to víc jsem byl mile překvapen, jak kouzelný příběh se dá vypracovat jen se dvěma lidmi a hezkými sci-fi kulisami. Nemůžu jinak, ale tuhle jízdu jsem si fakt užil a dát tomu méně než pět, musel bych přemýšlet, kolik jiných čtyřhvězdičkových filmů není tak dobrých jako tento. Těch pět je samozřejmě menších pět než pro Vetřelce a jiné pecky, ale to bychom si museli tu pětku šetřit jen pro deset nejlepších filmů a jindy ji nepoužívat. Ne, kdepak. Tady se pětka hodí, ať už to tu kde kdo shazuje, jak chce. Pasažéři jsou výtečným filmem. I když si musím přiznat, že nehrát tam ta Lórencovic kočička a takový sympaťák jako Starlord, tak by to asi tak zajímavé nebylo. Komorní film si žádá kvalitní herce.

• 8.4.2019  07:43

Typicky ženský film, který musí patřit mezi povinná díla pro zaryté feministky. Je to taková romantická balada o jedné době, jedné učitelce a několika mladých slepicích. Jedná se o pro blbou feministku velmi důležitou dobu, kdy se pomalu stávaly z žen hospodyněk a matek emancipované tupé karieristky, pro které je založení rodiny a výchova dětí vždy až na posledním místě. Bravo, dívky. Už tam chybělo jen přidat myšlenku, že v rámci té emancipace a celého toho feministického obrození a popírání ženské role matky v přirozené lidské společnosti, by bylo velmi dobré a spravedlivé, aby se ti zlí namyšlení muži naučili rodit děti a péct bábovky. Jako velký zastánce rovnoprávnosti si jako první vymačkám z bradavky nějakou laktaci, aby mě nějaká ta blbá feministka neosočila z nějaké té diskriminace.

• 7.4.2019  20:21
    Pátá vlna (2016)

Chloe tomu dává něco navíc. Bez ní by to bylo jen tupé sci-fi pro děcka. Myšlenka je to ovšem dobrá a z toho kolonizačního postupu emzáků by se dalo vytlačit mnohem víc než takovou nezáživnou pubertální romanci.

• 7.4.2019  20:14

Nečekaně dobré béčko. Samozřejmě oproti jedničce to nemá ten velkofilmový look, ale i tak to patří k těm lepším čínským kungfárnám. Nechybí zde pěkné Číňanky, krásné scenérie přírody a všechno to dobré a romantické, co umí Číňani natlačit do svých historických megapecek. Jen to prostě divák nesmí moc poronávat s geniální jedničkou.

• 7.4.2019  20:07

Starý známý prasák John Waters natočil další oplzlou kravinu. Je to ovšem kravina místy velice zábavná a tak blbá, že se prostě musíte smát. Johnny Knoxville to hovado zahrát umí a Selma Blair je rozkošná (teda kdyby na hrudi neměla ty gigantické cecky). Těžko říct, jestli si film dělá prdel ze sexoholiků, nebo se spíše snaží propagovat sexoholismus. Je to prostě tak ujetá fraška, že se něco podobného jen těžko hledá.

• 5.4.2019  21:48

Tento originální film si vyšší hodnocení zaslouží, protože Banderas je v něm prostě skvělý a na Olince se dá spočinout nejen okem. "Rockový zabiják" je název ukazující distributorskou debilitu a nenažranost, kdy na úkor logiky potřebujeme něco prodejného. Ne, tento film není o rockovém zabijákovi, ale rocková hvězda v podání Banderase je k sežrání. Zápletku to má tak ujetou a celé je to tak nezvyklé a nehollywoodské, že to nemůžu neocenit. Zabijácké lamy jednoduše nemůžete nemilovat.

<< předchozí 1 2 3 4 18 34 51 67