Pythonator

Pythonator

okres Uherské Hradiště

1 bod

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 16 31 45 60
  • 17.3.2018  20:56
  Aloha (2015)
  ***

  Nudnější romantika, kterou drží nad vodou sympatičtí herci. Nezvyklé téma s vyzbrojenou raketou tomu dodává jakýsi punc originality a nutí díváka myslet si, že něco tak divného ještě neviděl. Smísit prvky nezáživného rodinného dramatu s vojenským dramatem a odlehčenou romancí, to už je pořádný guláš. Největší předností filmu je samozřejmě HAWAJ. Ráj to na Zemi, který Amíci tak nechutně zkolonizovali a obsadili s tím svým vojenským bordelem.

  • 16.3.2018  16:12
  Ašoka (2001)
  *****

  Filmová lahůdka pro milovníky historické romance. Klenot mezi indickými filmy. Film mi narušovaly jen ty muzikálové taneční vsuvky, ale to je pro indickou filmografii jakási povinnost, takže mu to nemůžeme mít za zlé. V těchto vsuvkách se však sličné děvy smyslně kroutí, takže je to příjemnější, než když vám film přerušují reklamní bloky. Kareena Kapoor je nádherná a Hrishita Bhatt ještě hezčí. Ašoka byl sympaťák a komediální prvky potěšily a celkově film posunuly někam do příjemných romantických vod, které nejsou pro Hollywood běžné, takže s tím může mít mnohý divák problém.

  • 15.3.2018  07:21

  To je neuvěřitelné, v jakých kokotinách se Costner objevuje. Americký výplach a průměrné romance mu asi sedí, přestože ho každý rozumný divák chce vidět tančit s vlky a brouzdat nekonečný oceán. Kde jsou ty časy, Kevčo.

  • 15.3.2018  07:16

  Romantický film s dětmi? No jéje. To má bavit asi spíš ty děti nebo co... Do komedie to má daleko, ale místy to trochu úsměvné je. Madeline Carroll je sympatická holčina s krásnýma očima a je divné, že z ní nevyrostla žádaná hollywoodská superstar.

  • 11.3.2018  22:59

  Být v cizí předkožce je vskutku zábavné. Ruka Nesvatbových je z toho cítit na sto prdů. Opět dokonalá romance dobarvená hromadou úchylných scén. Na Nesvatbovy to sice nemá, ale nemůžu hodnotit jinak. Prostě jsem se bavil jako u máločeho, takže kdo je na podobné vlně, nemůže ho to zklamat. Oliwia Wilde je tááák... uf.

  • 11.3.2018  20:40

  Ten film je tak divný, ujetý a originální, že ho prostě musíte milovat. Mohl být vtipnější, ale v tomto případě bohatě stačí jen ta ujetost. Isla Fisher je rozkošná a opomíjená herečka.

  • 9.3.2018  06:59

  Telugský film o tom, jak jeden z největších panovníků všech dob dokázal sjednotit indická království. Natočené je to velmi dobře, na telugskou produkci. Nějaké ty tanečky a zpěvy musíme Indům odpustit. Hlavní představitel je poněkud obtloustlý a Satakarniho bych si představoval jinak, ale budiž. Největší předností filmu je Shriya Saran, kočička k pohledání. A pak tu jsou taky vynikající bojové scény. Satakarni utře Chucka Norrise jedním prstem a ani se nezapotí. Kdyby byl celý film tak bravurně natočený a svižný jako dobývání hradeb města, tak dám i pět hvězdiček.

  • 6.3.2018  08:47

  Příjemná komedie s příjemnou Islou Fisher a ještě příjemnější Gal Gadot. Galifianakis překvapivě nehraje pošuka - alespoň ne dost velkého. Je tam pár skvělých hlodů, ale převážně to má klidné tempo, které je vzdálené bláznivé komedii, jakou bychom mohli s Galifianakisem očekávat.

  • 5.3.2018  20:04

  Nádherně animovaná krajinka, hnusně animovaná zvířata a mizerný příběh s ujetým darwinisticky fanatickým pohledem na původ člověka z opice (nebo psa?). Doufám, že tento film definitivně zavře zobáky všem "odborníkům" na filmy, kteří tvrdí, že když je animák od Pixaru, tak je něčím víc než ty ostatní.

  • 3.3.2018  09:32

  Po dlouhé době zase kriminálka, na kterou se dá podívat, i když nejste fanda žánru. Costner by se měl objevovat ve filmech častěji, protože za to prostě stojí. No a Gal Gadot, ta by pozvedla každé porno na lepší úroveň, takže není co řešit.

  • 3.3.2018  09:28

  Čekal jsem větší nářez, ale zbytečně to shazovat nebudu. Účel to splnilo. Gal Gadot zapózovala, Jason Momoa zamachroval, Affleck si zahrál, že je herec... A možná přijde i Superman. Jo, konec se povedl. Jenom tomu chyběl ten šmrnc, kterým disponují konkurenční Avengers. DC však zatím nezatracuju, poněvadž doposud Marvel lehce poráželi.

  • 1.3.2018  16:35

  Romantika jak cyp. Jenom ten konec se mi nějak nezdál, protože pokud vám něco přijde smutné až děsivé, těžko to brát za romantické. Jako rozuzlení je to naprosto perfektní, ale jako romantický film to je divné asi jako romance o retardech, na kterou by se taky nikdo nechtěl dívat. Rachel samozřejmě skvělá.

  • 25.2.2018  09:02
  Big Lebowski (1998)
  ****

  Vynikající Jeff Bridges, vynikající zápletka a úchylná režie Coenovic bratrů. Je to sice kultovní, ale to mi nebrání v tom, abych ušetřil jednu hvězdičku. Jeff byl bez chyby, ale nějak jsem se nemohl zbavit dojmu, že kdyby se někde zlehka ubralo a jinde zlehka přidalo, tak je to mnohem lepší.

  • 22.2.2018  08:40

  Dennis Dugan nikdy nezklame. Tohle je sice slabší kousek, ale i tak se u něho dá skvěle nasmát. Jack Black a Steve Zahn jsou dvojka blbů k pohledání. A několik záběrů do různých výstřihů Amandy Peet přece nemůže nikoho urazit. Ta je v tomto filmu mimochodem neskutečná sexy mrcha.

  • 22.2.2018  08:36

  Další fantasy pro puberťačky. Překvapivě však snesitelnější než Stmívání a v mnohém zábavnější než Harry Potrat. Jinak též pěkná pohádka o síle lásky, která nemůže urazit, ale ani nijak výrazně okouzlit.

  • 18.2.2018  09:31

  Další spisovatelka, co píše srance pro náctileté holčiny. Tentokrát je však film o dost snesitelnější než v ostatních teen případech. Čtyři hvězdičky dávám sice velmi nerad, ale budiž. S odřenýma ušima si to ten film zaslouží. Mezi podobnýma kravincama je tento opravdu povedený, ať už vezmu v potaz působivé démony nebo originálně umně vykradený námět. Samozřejmě zde nesmí chybět slizký hnusák s nejistou sexuální orientací jako hlavní hrdina a postavička na plakáty v dívčích pokojíčcích - tentokrát úchyl ve stylu goth. Ještěže ta hlavní hrdinka divákovi napravuje chuť.

  • 16.2.2018  20:58

  Perfektní kombinace Hillových vtipných fackovaček a špičkových westernů Sergia Leoneho, který mimochodem s tímto filmem pomáhal, což je dost vidět. K tomu dokonalá hudba Morriconeho. Přece jen tomu ale něco malinko chybí. Na Leoneho westerny v Evropě prostě nikdo nemá.

  • 13.2.2018  08:22

  Skvělý námět, skvělá trojice komiků, ale někde se to zapomnělo na nedopečeném humoru. Původně jsem chtěl dát i za 4, jenže časem se ve mně rozležely pocity z jakési nedotaženosti. Stiller s Vaughnem jako by místy těžce improvizovali. Přesto je to parádní zábava a já jsem nejspíš jen zbytečně přísný, vzhledem k lásce ke sci-fi žánru, v němž se dá vypracovat i mnohem lepší komedie.

  • 12.2.2018  07:44

  No Centurion mi přišel o něco lepší, snad díky tomu, že tam byla Olinka a tady je jen ten malý přiteplený šupák. Šánin Tatum nečekaně překvapil a nepůsobil ani zdaleka tak teple, jak jeho společník. Rozhodně nejvíc hetero film Šánina Tatumáka. Jako dobrodružný průvodce skotskou přírodou je to perfektní nářez a rozhodně to není blbé béčko, ale něco málo tomu přece jenom chybělo - asi ta Olinka.

  • 3.2.2018  19:00
  Krvežíznivé opice (2007)
  odpad!

  Za močení na stany si to zaslouží pět hvězdiček. Díky této scéně jsem nelitoval času, který jsem tomuto filmu věnoval, respektive času, během kterého jsem usínal. Kde jsou ty časy, kdy se natočilo Kongo a hnidopichové se tomu filmu smáli? Proti tomuto je Kongo čistokrevný špičkový velkofilm. Tento thajský megafilm mě překvapil hlavně v tom, že je thajský. Vypadal úplně stejně jako americké céčkové srance. Ve scéně, kdy postavy zavřely stan a myslely si, že je nikdo neslyší, jako by byly za zdí, nebo když se bavily dva metry před stanem šéfa o plánovaném spiknutí vůči šéfovi, jsem si myslel, že američtí hloupí tvůrci nikdy nestanovali a neví, že stan není zvukotěsný. No a oni to byli Thajci!:-)

  • 1.2.2018  14:38
  Hlas (2013)
  **

  Typická festivalová nuda. Film plný keců, co se tváří jako ze života. Proč se dívat na něco, co je ze života, když máme každý svůj život, v mnohém jistě zajímavější než hrdinové tohoto filmu? Práce profesionálního "mluviče" je zajímavá, ale aby z toho byla komedie pro zasmátí, na to je potřeba mnohem víc.

  • 29.1.2018  19:39

  Tomu se říká jízda. Tentokrát ještě humornější a ještě megalomanštější. Ragnarok se vyšplhal na velkolepost samostatné série Avengers filmů. Z Thora je skvělý hláškař, i když po ostřihání teď vypadá jak katalogový homokokot. Samozřejmě je smutné, kolik máme na Asgardu černochů. Přibyla nám i černá Valkýra, což už je opravdu příliš. Tomu se říká těžký hollywoodský rasismus a multikulti masáž jak sviňa. Aby to bylo spravedlivé, teď by měli šulci z Hollyúdu připravit pro Black Panthera do Afriky spoustu těch blonďatých modrookých Švédů. A vůbec... Black Panthera by měl hrát Tom Cruise, ať je to spravedlivé. Jak by se asi afroamíci tvářili, kdyby jim trochu přeobsadili jejich černou postavu? Ale přeobsazovat bělochy, to je zajisté v pořádku. Tomu se říká multikultidebilizace. No nic... Ale film je to jinak velmi povedený a nadmíru zábavný. Zeppelíni potěšili jako polibek na žalud a do akčních scén ten emigrantský song padnul jak hrnec na prdel.

  • 19.1.2018  13:53
  Viking (2016)
  ****

  Jako film je to špičková práce, která se může směle rovnat s nejlepšími hollywoodskými konkurenty. Musel jsem to však brát jenom jako špinavou fantasy, protože jako reálný dějepis mi to přišlo vyloženě odporné. Chtělo se mi zvracet z toho, jak se překrucují hodnoty našich předků. Jestliže někdo zobrazí ve filmu slovanského žrece jako holohlavého psychopata, tak je něco špatně. Jestliže někdo zobrazí mocnou Kyjev té doby jako tuctové primitivní hradiště, tak je něco špatně. Jestliže někdo zobrazí naše pohanské předky jako primitivní špinavá prasata, tak je něco špatně. No hlavně, že křesťanský chrám na Korsuni působil patřičně velkolepě a v kontrastu s primitivním hradištěm Kyjeví (která byla mnohem větším městem). Jestliže tady někdo tvrdí, že film je ruskou propagandou, tak se šeredně plete. Tento blbý film je propagandou křesťanskou, lépe řečeno propagandou ruské pravoslavné církve, a jeho prvořadým účelem je zabít v lidech slovanského ducha a namluvit jím, že být Slovanem je na hovno. Lepší je být křesťanem. Nasrat!

  • 19.1.2018  13:30

  Přechvalovaný snímek působí po letech stále hloupěji. Některé hlášky jsou samozřejmě geniální a nezapomenutelné, ale jako celek je to strašná nuda. Nezvládnutá režie neschopná udržet tempo a bavit diváka bez dlouhých nudných pauz. K tomu odporná scéna se střílením na oblečené králíky, která někomu asi přišla moc vtipná. O to je to horší, že nejde o filmový trik, ale králíky při natáčení doopravdy postříleli. Nepochybně se u toho mnozí idioti velmi bavili. Tento český Forrest Gump opravdu není Forrest Gump ani Malý velký muž. Myšlenka dobrá, ale film je to hrozný. Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.

  • 19.1.2018  13:22

  Nějak nechápu, jak to cestovali proti proudu řeky bez motorů a vesel. Na voru se poflakovali a jakože se plavili proti proudu. Při takovém tempu odrážení by při nejlepším možném výkonu maximálně stáli na místě. Z loďky vyskákali na břeh při úprku před Indiány, a loď jim v proudu samozřejmě taky nikam neuplavala. No, asi tam žádný proud nebude, že? A to je ten šokující tajemný objev. Jinak je to film zajímavý a dojemný, ačkoli se tam žádný velkolepý objev nekoná. Pan Patyzón dokonce vypadá poprvé jako chlap, když si nechal nalepit vousy, aby si ho nepletli se škaredou samicí.

  • 19.1.2018  13:14

  Divočina pěkná, ale pohled na Indiány opět hollywoodsky zkreslený. Nemyslím, že by se tento film měl řadit mezi nejlepší westerny sedmdesátek.

  • 12.1.2018  17:03

  Ten Justýn Tymprdlík mi vůbec nevoní. Celý film smrdí jako MTV. Míla Kundis sice vypadá moc lahodně, ale jinak je docela otravná, asi jako celý film, jehož první polovina propaguje takové ty romantické duchovní hodnoty jako nezávazný sex. Zdá se mi to, nebo se snaží Amíci protlačit, že se mají naše počestné slovanské ženy změnit na kurvy???

  • 9.1.2018  20:08
  Pocit viny (2007)
  **

  Mám pocit viny, že jsem film vypnul dřív, než skončil. Ale nějak mě to nebavilo.

  • 9.1.2018  20:05

  Vynikající epizoda, která hodně těží ze Hry o trůny.

  • 4.1.2018  22:50

  Příjemná jednohubka o třech příjemných nánách, které se zkamarádily za té nejpodivuhodnější situace. Leslie Mann je zde nečekaně přitažlivá, vzhledem ke svému věku, a taky neskutečně zábavná.

<< předchozí 1 2 3 4 16 31 45 60
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace