Pythonator

okres Uherské Hradiště

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 19 36 54 71
    • 6.8.2020  10:10

No, těšil jsem se na další Ledově ostří, ale tady jsem se moc Ferrellových úchyláren nedočkal. Nepodával si trapné televizní přihřáté soutěže o popovém skřehotání, jak by měl. Nebyla to ani tak parodie na tyto cirkusy, ale bohužel spíše pocta. A to odmítám skousnout, zkdyž by se z takové látky dala dělat daleko větší bžunda. Kdybych patřil mezi tu masu konzumentských chudáků, kterým nevadí elektronické pazvuky vydávané za hudbu, tak bych dal hned pět hvězdiček. Kvalita hudebních příspěvků ve filmu je totiž paradoxně daleko výše než ve skutečných soutěžích. Hudebně to tedy tvůrci rozhodně neposrali a věrně podali nálož čísel, z nichž právě Fire Saga se vám musí zalíbit (když si odmyslíte místy nějaké ty elektronické pazvuky). Samozřejmě, že se objeví i nějaký ten trapný raper, takže obrázek o takové soutěži je naprosto věrný. Bohužel podobné popové srance nebaštím, takže dávám maximálně za tři, vzhledem k návalům nevolnosti, které na mě přijdou vždycky, když nějaký šašek ve třpytivém kostýmu začne poskakovat při něčem, co má být jakože hudba. A to ještě jedna hvězdička je jen za tu jednu typicky Ferrellovskou scénu s útokem elfa, bez které by ten film byl už úplně na hovno. Tedy nebyl, protože pořád je tu naprosto úžasná Rachel a ten sympatický úchyl Ferrell, které by doposud snad nikdo do jednoho filmu jako pár nespojil - a to je na tom to boží.

• 5.8.2020  11:17

Tak už je to tady zas. Charlize se nám vrací k debilním krátkovlasým střihům. V rámci tohoto velkolepého LGBT-multikulti díla to musela být samozřejmě povinnost, aby hlavní hrdinka vypadala jako lesba. Samozřejmě nechybí černoška jako druhá hlavní hrdinka a taky klučičí homoduo, z nichž jeden je zajisté muslim (ano, teplý muslim:-)) - zde samozřejmě herci velkolepě zahráli svůj romantický polibek, u kterého se běžnému normálně nastavenému heterosexuálovi zvedá kufr. Tvůrci nás prostě museli oblažit pěknou sprchou normalizační LGBT masáže nové doby. Nějak je mi z toho smutno. Pryč jsou časy, kdy sympatičtí běloši v pozici charakterních chlapáckých hrdinů získávali ve filmových dobrodružstvích srdce a klíny sličných bělošek. Ano, všichni jsou dnes rasisti a homofobové, protože je jim smutno z toho, co se kolem děje. Už se těším na 27. bondovku, kde bude agentka 0007 škaredá tlustá krátkovlasá černoška neurčitého pohlaví se sklony k bisexualitě a demenci dávat vražedné údery zlým ruským heterosexuálním šmejdům, kteří chtějí ovládnout svět a zamořit ho tou netolerantní ošklivou komunistickou heterosexualitou. Ale tak jinak to byl docela dobrý fantasy nášup o skupince nesmrtelných expendebilů.

• 2.8.2020  16:53
    Rocketman (2019)

Životopisný film o jednom slavném buzerantovi může být jen tak zajímavý, jak je zajímavý život onoho buzeranta. A jelikož Elton neměl nějak extra zajímavý život (pokud tedy nejste buzerant s cítěním pro třpitivé oblečky a elektronickou divnohudbu), tak to logicky nemůže být jó nějaká bomba. Navíc točit životopisný film o úchylovi, který ještě neumřel a v životě dokázal tak leda pár ubohých hitů, je dost divné a pro mě nepochopitelné.

• 1.8.2020  13:11

Tak nějak nevyužitý potenciál v tak nějak nezvládnutém filmu. Ovšem stále daleko lepší než ty nekonečné hromady hororových béček z fabriky z hnUSA. Ve filmu jsou dvě velmi pěkné herečky, ale bohužel zrovna rusalku hraje taková nevýrázná. Osobně bych ji obsadil nějakou nadpozemsky přitažlivou kráskou, aby to mělo větší koule a aby její nadpřirozená svůdnost dávala větší smysl. Plakát je skvělý a sliboval pořádný fantasy nářez. Bohužel, snad příště. S tím tématem by se dalo pracovat úplně jinak a lépe.

• 1.8.2020  13:05

Zvláštní atmosféra. Tento dětský horor v mnohém připomíná svým dětským pohledem na věc Kingovo To. A rozhodně mě to bavilo víc než nové zpracování To. Námět o vymazání dítěte z naší reality je velmi zajímavý a zpracování není vůbec špatné, i když to mohlo být i lepší. Bavilo mě to tak nějak víc než Rusalka, u které jsem měl daleko více problém se zpracováním.

• 30.7.2020  10:09

Ač mám Elzu Banks ve filmech rád, musím s politovánihodným úsudkem nemilosrdně pravit, že by ta kráva neměla lézt za kameru. Andílci nové generace jsou pěkný neřád. Tam kde minulá trojice kočiček šlapala nemilosrdným tempem za zvuků svižné jakože i skororockové muziky, tam nyní nová trojice kočiček pajdá opileckým tempem za svuků nějakých současných MTV sraček založených na pazvucích disca a hip-hopu, či co je to za bordel. Celé je to takové falešné, lesklé, našminkované, načančané a hnusné jako stupidní časopisy pro luxusní krávy nebo videoklipy polonahých káč, co neumí zpívat, ale za pazvuků moderních elektrosoundů správným stylem nakrucují prdelky. Tam kde minulá trojice kočiček bavila svou dokonalou souhrou a příjemně se doplňovala, tam nová trojice kočiček přešlapuje trapně v koutě. Namísto nadupaného akčního nářezu jsme dostali nevalně pomale plynoucí tragédii o holčičím přátelství. A navíc je to další rasistická multikulti sračka, která předkládá jen jednu bělošku na dvě podivně maníchané mulatky. Nová doba velí naplnit trojici systémem: poločerná, poločerná a krátkovlasá lesba, s čímž se tak nějak nedokážu smířit. Ještěže měla Kristen alespoň po velkou část filmu paruky, protože na to její strniště se nedá dívat.

• 25.7.2020  09:23

Ani zdaleka tak strašné, jako se může zdát. Spíše nepochopené západním divákem. Ono totiž z rusko čínské koprodukce těžko vznikne něco, na co je běžný hollywoodský konzument zvyklý. Já miluju jak čínské filmy, tak ty ruské, fantasy obzvláště. Nemohu si tedy stěžovat, protože jsem dostal, co jsem čekal. Film je v podstatě skvělý, až na tu přemíru digitální animace a takovou tu přehnanou infantilnost. Pokud k tomu přistoupíte jako k fantasy pohádce, těžko najdete chybu. Ten film prostě není dospělý a nebere se moc vážně, takže jde jen o jakousi zábavu. A koho takový oddechový fantasy nářez okořeněný skvělým Jackiem a překvapivě zábavným Arnoldem nebaví, ať si nasere a pustí si Kmotra nebo jinou slavnou stoprocentní kokotinu, kterou si jen málokdo dovolí osočovat.

• 24.7.2020  12:04

Jodie špičková jako vždy, Dave Bautista sympatický hláškař, Jeff Goldblum potěší, vzhledem k jeho neobsazovanosti a Sofia Boutella jako vražedná třešínka na dortu. Dva černoši jsou strašně nezajímaví a nudní, stejně jako zbytek postav. Jako takové malé obléhací drama o jedné náročné noci (další obyčejná středa?) to je povedené, ale chybí tam nějak něco přitažlivějšího, co by to celé nakoplo někam výš.

• 20.7.2020  09:53

Špičkový film. Plný akce a napětí. Omnoho lepší než trapně uplácaná jednička. Až na jeden menší problém. Pořád je to strašná kokotina pro děcka, plná nesympatických herců. Dá se říct, že je to i horší než jednička, protože ta byla alespoň trochu originální tím labyrintním námětem. Tady už jde jen o vykrádání různých postapo a zombie filmů. Alespoň že na tu Káju Scodelario se tak dobře dívá... bohužel dostala příliš málo prostoru a povětšinou se tváří jako blbka, takže zase nic.

• 7.7.2020  14:54
    Turbo (2013)

To je tak blbé a úsměvné, že nemůžu jinak než to trochu nadhodnotit. Jednoduchý scénář plný blbých šnečích postav a ještě blbějších postav lidských je jednoznačně zaměřen na nejmenší špunty, takže mu musíme mnoho odpustit. Kandidát na nejabsurdnější animák. Šnek, co jezdí závody s formulemi... To prostě musíte vidět.

• 4.7.2020  11:14
    Co by kdyby (2014)

Zábavná rodinka na židovském dýchánku. Bateman je sympaťák a Rose Byrne svým šarmem nikdy nezklame. A umělé kozy Jane Fonda jsou asi tím nejzábavnějším na celém filmu.

• 22.6.2020  07:36

Vica Kerekes nezachrání to, co bylo předem odepsáno do české kategorie "nepozeratelné". Českému divákovi stačí zřejmě málo, takže asi nejsem Čech, protože neustálé zásobování české kinematografie naprostými sračkami mi už dávno leze krkem. Samozřejmě, že film točila erudovaná absolventka FAMU, což jen dokazuje, jak ubohá a zbytečná je to škola a co z ní vylézá za výkvět. Pepa z Horní Dolní by to natočil stejně blbě, i když vystudoval jen mazače kol traktorů.

• 12.6.2020  07:33

Samara to táhne na svých svůdných bedrech, co jí síly stačí, ale z blbé vyvražďovačky prostě víc nevymáčknete. Díky zábavnosti a nečekaným gore scénkám bych dal i čtyři hvězdičky, ale nějak tomu chyběla hutnější atmosféra. Jakoby někdo místy zapomínal, že točí psycho horor o dost pošahané rodince magorů a myslel si, že se natáčí blbá komedie nebo porno. Nějak tam prostě chybí ta mysteriozní napínavá zádošimrací ruka mistra. No a když už mělo být míněno jako ujetá komedie, tak by tam mělo být o dost víc humoru.

• 12.6.2020  07:17
    Konvert (2017)

Velice originální a velice podceňovaý film. Podceňovaný zde erudovanými znalci hororu, žvanily a rusofoby. Kdyby to natočili Amíci, určitě by to mělo alespoň o 10% víc. Jelikož nejsem erudovaný ani fanda hororu ani netrpím proamerickou vypatlaností, nebojím se říct, že film je to velmi dobrý. A netřeba ho hodnotit jako horor. Hodnoťte ho jako film, protože to horor vlastně ani není. Děj mě vtáhl hned na začátku a nepustil až do konce, bavil a nenudil. Julija Pěresild je sympatická kočena. Když to skončilo, dost jsem se divil, že to mělo jen něco málo přes hodinu, jelikož se tam pořád něco dělo a ani mi to nepřišlo, že to bylo tak krátké. To je filmařsky daleko lepší počin, než když se autoři rozhodnou nudit diváka přes dvě hodiny a on má pocit, že už to jde hodiny tři a pořád to ne a ne skončit.

• 9.6.2020  08:24

Znepokojivý thriller, na němž je nejvíce znepokojující, že než se pořádně rozjede, tak taky už pomalu končí. Clive je dobrý a ta holčina též, ale nějak tam chybí pořádný Fredý Krůgggr, aby to mohlo zaujmout. Jednou jsem se však skutečně bál, to když pomalu vylézal strašák ze skříně. Jenže pak se tvářil docela lidsky i bez tváře, takže docela nuda.

• 3.6.2020  09:14

Drsná exorcistická béčkárna, na kterou snadno zapomenete, ale něco vám přece jen utkví v paměti. Obzvláště satanistické finále bylo nečekané. Viděl jsem to omylem, dále to vidět nepotřebuji a jsem taky překvapen, že je to prý pokračování asi ještě horšího filmu.

• 26.5.2020  12:44
    Wilson (2017)

Místy dosti smutné a depresivní drama, ale díky Woodymu je všechno lepší. On vytáhne z bahna i sebevětší srágoru. Dal tomu filmu hodně ze sebe a nepochybuji o tom, že některé hlášky jsou z jeho hlavy. A že některé skutečně stojí za to.

• 24.5.2020  09:52

Zajímavý námět a ve výsledku taková ztráta času. Celou dobu člověk čeká, kdy už přijde nějaké to vysvětlení a tak nějak podvědomě tuší, že přijde a bude neskutečně béčkově blbé, ale přesto pořád doufá, že tvůrci překvapí. No a ono víte co? Zajisté to bylo neskutečně blbé. Neschopnost zpracovat látku nějak na úrovni rejža umně maskuje odváděním pozornosti na rozkošné tvářičky Lucy Hale a Maggie Q, takže si divák ani nestíhá uvědomit, že sleduje lacinou sračku. Dokonce to místy i docela baví a říkáte si, že kdyby to uchopil třeba David Lynch, tak by to bylo dost zajímavé psycho. Místy to však připomíná céčkové odpady, u nichž jen čekáte až přiletí žralokonádo a všechny ty dementy sežere. Takže značně rozpačitá podívaná naprosto zabitá nedomyšleným koncem.

• 15.5.2020  08:30

Vyvražďovačka méně tupějšího rázu, ale pořád jen vyvražďovačka. Zajímavé ovšem bylo, jak se páreček Američanů v ohrožení rázem změní v nekompromisní sadistické vrahy. To něco vypovídá o americké nátuře, podobně jako období krizí, kdy se zněkolikanásobí prodej zbraní, protože se američtí občané bojí o svůj život a kdykoli jsou připravení preventivně v sebeobraně někoho zastřelit - to kdyby náhodou je ten někdo chtěl taky zastřelit. Jo, lidská debilita nezná mezí a podobné filmy nijak nepomohou vychovat lidstvo k něčemu lepšímu. Mohou ale vyděsit a pobavit, ty přemýšlivější diváky pak donutit k zamyšlení nad sebou. Těžko říct, jak by kdo z nás jednal, kdyby jeho poklidnou domácnost navštivila podobná sorta magorů.

• 7.5.2020  13:44

Ženský duel mezi Maruš a Alžbětou dopadl překvapivě nepřekvapivě, přesně jak se dalo očekávat. Prostě ženský film se vším všudy. Navíc nám tu fanatičtí multikulti globalisté nezapomněli importovat mezi britskou smetánku nějaké ty negroidní vážené frajery, navzdory skutečnosti, že v té době byl černoch v Británii možná tak někde jako atrakce podobná opici, nikoli vážený občan významných společenských vrstev. Historické reálie sebral čert, tohle je psychologické drama pro ženy, doplněné o nějaké ty homosexuály, ať je to taky trochu LGBT. Nejsmutnější ovšem je, že taková kočka jako Margot Robbie, byla tak odporně předělána maskéry, že si divák neužije ani její půvabné tváře. Takže co potom z filmu zbylo???

• 5.5.2020  08:36

Anglický přecitlivělý teplouš opět spojil síly (či slabost?) a po unylé píči a předsudku a ještě unylejším pukání nechal vyhnisat další strhující růžovou knihovnu z dob, kdy se snobáci oblékali jako kašpaři a něvěra byla ještě považována za něco nepřípustného (alespoň z toho by si mohly dnešní divačky vzít příklad, když už na ty hovadiny čumí). Devatenácté století carského ruska mohlo být zajímavějším tématem než časy načančaných britských paniček, ale to by musel být příběh o něčem jiném než o sebevražedné Anči. Pro tyhle příběhy jaksi nemám pochopení, snad, že mi ještě nevypučela vagína.

• 2.5.2020  13:06
    Monstrpavouk (2013)

Tuto sračku trošku nadhodnotím, protože o dost převyšuje sračky podobného ražení. Jednak svým humorem a jednak neskutečně sympatickým tlouštíkem Grenbergem, který zdaleka převyšuje v podobných filmech běžně používané pornoherce či náhodně sebrané ochotníky hrající jinak zásadně jen sobě před zrcadlem.

• 2.5.2020  12:31
    Zase ona! (2010)

Bylo to velmi mile příjemné a lehce zábavné, ale zrovna nějak moc jsem se nepobavil. Na druhou stranu lze ocenit, že se Amíci zmůžou i na takovou decentnější komedii bez nějakých fekálností a bláznivin. Bohužel to trpělo nějakým tím syndromem vagíny nebo jak to nazvat. Každopádně Odette je kočka a Kristen Bell to celé táhla na svých bedrech, sympatickém úsměvu a krásných očích.

• 27.4.2020  15:15

Vzhledem k nádherným záběrům alpinské divočiny a dokonalému nasnímání orlího pádu z hnízda či lovu na kamzíka to mohl být působivý dokument ze života orlů. Jenže Rakušani se asi usmysleli, že tam prdnou taky nějaké ty herce a narychlo uvaří nějaký ten jakože příběh. No... příběh je to o ničem a dojme leda tak některé děti a nebýt tam Jean Rena, tak ani o těch hercím bychom se nemuseli bavit. Ostatně obsazení toho mladého španělského cigána do role rakouského horala je tak trochu multikulti komediální tah. Samozřejmě příroda nezklamala a letecké záběry předčily všechno to lidské šaškování kolem, co tam bylo v podstatě úplně zbytečné a navíc.

• 25.4.2020  08:48

Banderas je prostě sympaťák. O hnusákovi Rhys Meyersovi se to už říct nedá, ale dohromady tvoří velice dynamické duo. Ostrou kritiku na tento film dost dobře nechápu. Na začátku to sice vypadalo, jak nějaká televizní bezrozpočtová sračka s roztřepanou kamerou, nebo spíš natáčená mobilem..., ale kouzelná Piper Perabo odvedla pozornost jinam a pak se to nějak rozjelo.

• 23.4.2020  15:33

Ani nevím, jestli si film skutečně zaslouží stejné hodnocení, jaké jsem udělil i jedničce. Postavy jsou totiž ještě daleko více dementnější, a to nám má připadat zábavné. Já se tedy smál, ale zároveň jsem kroutil hlavou nad tím, jestli vůbec můžou být takoví idioti, co všechno poserou. Nejlepší částí filmu je ta kriminální dokonale vymyšlená akce, kdy si plánují únos. Už u ní však divákovi muselo být jasné, že bude následovat poupravená verze, kde se všechno posere. A samozřejmě se posralo a místy to bylo skutečně zábavné. Díky Jennifer Aniston a Motherfuckovi Foxxovi to bylo dokonce velmi zábavné.

• 19.4.2020  10:14

Budu milosrdný a jen z lásky k del Torově dílu a za tu efektní práci se zvukem a hudbou dám za maximální možné hodnocení. Jinak je to po dvojce Hellboye neskutečné zklamání. Pryč jsou del Torovy hravé nápady a jen sem tam probleskne náznak velice zdatné ruky mistra režiséra. Je to bohužel jen taková nabubřelá mecha řežba, u které si musejí Japončíci ucvrnkávat blahem do kalhotek. Ale tak pořád lepší než Transformers.

• 18.4.2020  13:38

Spíše duchovní film než sci-fi. Nevidím důvod, proč to řadit do kategorie sci-fi. Àstrid Bergès-Frisbey je uhrančivě kouzelná a pokud to jsou skutečně její oči, tak má kouzelné i oči. Spoustu hlubokých myšlenek a pomalu se vlekoucí děj, to asi nebude pro každého. Ovšem konec stojí za to. Michael Pitt mi pasuje spíš do role blbého psychopata, ale fanatický vědec snažící se dokázat neexistenci Boha je vlastně taky tak trochu blbý psychopat. Kdyby tam byl sympatičtější doktor a stopáž nebyla tak zbytečně přemrštěná, hned bych dal za pět.

• 17.4.2020  22:04

4 hvězdičky, ale s odřenýma ušima. Na Manituovu botu to rozhodně nemá. Potěšil ovšem ten malý epizodní odkaz na onu botu. Parodie to je docela dobrá, ale bohužel málo vtipná a moc teplá. Herbig si asi myslel, že když se tam budou chlapi v růžové pitvořit jak nechutní buzíci, tak to bude zábava. Není. Dělat ze sebe teplouše není ani zdaleka tak vtipné, jako Manituova bota, i když i tam musel mít Vinetač teplého bráchu (tam to ovšem bylo sakra vtipné). Tahle perioda je žalostně nevyužitý projekt. Má to skvělé nápady, obstojný scénář, perfektní výpravu a efektní scény dobře parodující prostředí známých velkofilmů, ale tak nějak se zapomnělo na ten humor. Němci prostě asi nejsou tak vtipní, jak si myslí. Til Schweiger je sympaťák a asi ten nejlepší německý herec, nebo aspoň Němec, z kterého se mi nedělá špatně. Závěrem nutno dodat, že i když je tahle perioda nepovedenou parodií, pořád patří mezi nej německé filmy, a to je dost smutné.

• 8.4.2020  08:53

Pěkně napsaný příběh, zasazený do historických reálií méně známého období 2. světové války. Romantika o zakázané lásce ve válečném stavu musí vždycky fungovat. Necuda Lily James ukázala snad všechno a je to teda opravdu příjemná čumenda, pokud zrovna nejste její otec či manžel. Vztah její postavy s vojákem je poněkud nestandardně započatý, kdy postup potkali se, on pronesl první seznamovací větu: "Svlékni se," načež se ona svlékla a otočila se k němu zády, aby jí to mohl udělat hezky zezadu, je poněkud nepravděpodobný a připomíná spíše story z nějakého péčka, ale budiž... Aspoň je to originální.

<< předchozí 1 2 3 4 19 36 54 71