Pythonator

okres Uherské Hradiště

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 15 30 44 58
    • 14.11.2017  17:50

Vynikající Paul Rudd ve své nejlepší roli. Zarostený by měl být pořád, konečně nevypadá jako teplouš. Komedie je to velmi příjemná, i když nepatří mezi ty bláznivé kousky, kde byste se dusili smíchy. Tohle je spíš v klidném sympatickém tempu, kdy se jen tak blbě křeníte a kocháte se dámami E.Banks, Z.Deschanel a R. Jones.

• 13.11.2017  20:03

Drsná romance s řádným heavy endem. Noomi Rapace je sympatická a docela přitažlivá, nato že je ne moc přitažlivá a ne moc sympatická herečka a navíc tu má znetvořený obličej jizvami - prostě záhada.

• 12.11.2017  20:45

Jednoznačně nejlepší díl z nové trilogie. Přeměna Anakina na Vadera je uvěřitelná a dobře vymyšlená, hezky skrze emoce a nevyzrálost mládí. Celé to dokonale navázalo na původní trilogii a když Anakin dostal masku a poprvé se nadechl, málem jsem se posral blahem.

• 4.11.2017  18:40
    Creed (2015)

Jak zabít Rockyho? Místo Rockyho tam dejte chcípajícího staříka bez chuti k životu a místo skvělé hudby tam dejte nějaké odporné negroidní pazvuky (nechce se mi to svinstvo ani nazývat hudba). Celé to pak opatřete moderním hávem dnešního světa a vprcněte do toho černošskou romanci. Bravo, máte oscarový film. Stallone je sice pořád borec, i když teď už jen v bačkorách, ale na to, aby vyvážil všechen ten moderní bordel, prostě nestačí. Proti tomuhle byl i Rocky V zlatý. Však oni dobře věděli, proč už v názvu filmu nefiguruje jméno Rocky. Jedná se totiž o zcela jinou váhovou kategorii. Tohohle si prostě vážit nikdy nebudu.

• 2.11.2017  13:15
    Mlha (2007)

Pokud jste v depresi a nemáte víru v lidstvo, ale zároveň nemůžete najít odvahu spáchat sebevraždu, nic vám nedodá více odvahy než tento příjemně nepříjemný mrazivý film. Po tomto si rád prožene kulku hlavou každý chudák, který skomírá na hraně životaschopnosti. Lidé jsou v Mlze zobrazení jako naprostí čuráci, což je asi realita a o to je to děsivější. Závěr filmu je pak naprostá kravina, která je sice efektní a děsivě psychologicky hororová, ale pořád je to jen kravina. Pokud by někdo takto zakončil svou cestu za záchranou, tak je to debil. Naděje umírá poslední a dokud dýchám, tak se porvu s kdejakým sajrajtem o své místo na zemi. Každopádně mě potěšil hezký pohled na křesťanský fanatismus. Darabont zjevně nemá pánbíčkáře rád.

• 1.11.2017  12:45
    2 zbraně (2013)

Nečekaně příjemný akčňák s nečekaně příjemnou dvojicí. Hlavně Wahlberg zase překvapil. No a Paula Patton, nejrajcovnější mulatka všech dob, samozřejmě k nakousnutí.

• 26.10.2017  09:28

Kdo s ní byl, ten se do ní zamiloval (včetně staré báby Růzveltovic). No a koho měla v hledáčku, ten zemřel. Drsná romantika války a skvělá Julija Peresild. Film je mi milejší než Bayův Pearl Harbour, se kterým to má společné zatahování ženských románků do válečného žánru. Rusové ale nejsou zase až tak pitomí, aby stvořili hollywoodský patos plný pičovin.

• 25.10.2017  22:24

Hunnam se svým cool účesem je asi tak dobrý Artuš, jako by ho hrál Rowan Atkinson. Sice větší bouchač, ale pořád trapný. On to hošan Ritchie pojal trochu jako ty svoje blbé britské gangsterky, takže pro mě docela zklamání, vzhledem k tomu, že se to má s velkolepou fantasy rádo asi tak jako česnek s jahodami. Přesto to má silné momenty a krásně kýčovitou fantasy atmosféru, takže to nemůžete nemilovat. Za tu multikulturní maškarádů s černochem ve zbroji ovšem nutně body dolů. Samozřejmě taky za ty Ritchiovské gangsterské záběry, které sem prostě nepatří. Nezbývá než potlačit slzu a nemyslet na to, co by s tou látkou udělal takový Peter Jackson.

• 21.10.2017  09:13

Neuvěřitelná kokotina. Igor hraje dobře a ta modrooká stewardka z vlaku je fakt kočka. Jenže pokud si Pražáci mysleli, že bude vtipné natočit film skoro bez příběhu a humoru, který by měl být vtipný díky ostravské mluvě, tak se šeredně pletli. Ostravština zde zní uměle a trapně, místy dokonce doplněná čecháčskými slovíčky a podbarvená pražáckým přízvukem. Takto asi skutečně nikdo nemluví, pokud není debil. Film představuje světu pohled na omezené Ostraváky, kteří neumějí ani mluvit, což je samozřejmě ubohé, jelikož většina Ostraváků má spisovnější a kultivovanější Češtinu než pošahaní Pražáci. A když už se tvůrci tak snažili poukázat na nářečí, mohli sehnat alespoň herce, kteří by skutečně dokázali přirozeně mluvit ostravkým dialektem, aby to neznělo jak Pražák po lobotomii.

• 20.10.2017  18:21
    Take me out (TV pořad) (2017)

Vynikající pořad. Nádherná ukázka západní "kultury" a jejích hodnot.

• 18.10.2017  18:45

Woody je borec, i když hraje pošahaného kokota a Thorův brácha vypadá pořád teple, i když si na xicht nalepí mužné vousy. Film je stejně divný a nedomyšlený jako postava Alice Braga. Místy skvělý western a místy zase pofiderní pseudofilozofická nuda. Finální syrová přestřelka s kamenem nemá chybu.

• 16.10.2017  08:13

Mrkvový masér v akci v podání skvělého Owena. K tomu nepřetržité brutální tempo, hromada mrtvol a mňamková Monica Bellucci. Co víc si jako akční oddechovku přát? Mezi tupými střílečkami naprostý unikát.

• 13.10.2017  19:17
    Rocky IV (1985)

Nejlepší Rocky, nejlepší soupeř, nejlepší hudba, největší zábava. Bohužel je tam navíc zbytečně moc amerického patosu, až jsem pomalu držel palce Rusákovi, i kdyby to byl jen robot bez mozku. Závěrečný Rockyho proslov je už hodně přes čáru a styděl jsem se za ty americké vyližmozky (nebo přímo za Stalloneho?), co to zase napsali. Jo, studená válka a nenávist k Rusům se přenesla bohužel i do Rockyho. Samozřejmě je tu jasný odkaz s řešením. "I vy se můžete změnit." Tedy, všechno bude v pohodě, když se ze všech stanou úžasní Amíci. Proč musí ty pruhy a hvězdičky zkurvit kdejaký dobrý film???

• 13.10.2017  19:11
    Rocky V (1990)

Jednoznačně nejslabší Rocky. Možná je to zbytečný film, ale i tak potěší a zapadá do Rockyho filmového životopisu přesně tam, kde má.

• 13.10.2017  19:09
    Rocky Balboa (2006)

Tohle rozhodně není pětihvězdičkový film, ale já tu pátou prostě musím dát - jen tak z nostalgie. Perfektní zakončení legendární série a přímý odkaz na původní jedničku, jejíž fanoušci u tohohle musejí ronit slzy. Já teda neřval, ale Rockymu jsem už pošesté držel palce, i když mi box nic neříká a celou tu šaškárnu považuju za stupidní sport.

• 8.10.2017  09:30

Na televizní film skvělé a v rámci vlastního žánru podobných barokních ženských slátanin dokonce vynikající. Copak ale můžu hodnotit víc? Filmy s těmi navoněnými vyčesanými panáky a nafoukanými navlečenými dámami jsou stále stejně nesnesitelné. Zajímavé je, že tato dáma byla zjevně kurva, ale mohla se vymluvit na to, že jí to přikázal manžel, takže se mohla stále tvářit jako dáma. Já jí to nebaštil. Pokud děvence docvakne až u 26. chlapa, že nemusí dělat kurvu, tak to je nejspíš pořádná kurva.

• 1.10.2017  14:26

Taková kokotina jako Top Gun si o zparodování vyloženě říkala. Oba díly Žhavých výstřelů jsou pro žánr parodií hotovou Biblí.

• 1.10.2017  14:25

Nejlepší díl Ramba.

• 1.10.2017  14:22

Pěkný westernový příběh, který bohužel przní jakýsi pofiderní nádech televizní produkce. Tohle opravdu nebyla schopná režie. Natálka samozřejmě úžasná.

• 30.9.2017  09:13

První Vetřelec bez Ripleyové stojí samozřejmě za hovno. Jinak je to ale příjemná starosvětská sci-fi a překvapující úvod do celé vetřelčí ságy. Film to není špatný, ale je prostě jiný, což jistě mnohé právem nasralo. Já to nějak překousl a smířil jsem se s tím, že se to nese v duchu Promethea na vlně filosofování o životě a stvoření, namísto aby to děsilo jako starý dobrý Vetřelec, kde vám Ridley Scott z ničeho vytvořil tak hustou atmosféru, až jste si srali do trenek. Teď už je to žánrově někde jinde, ale budiž. Větší problém bych viděl v tom, že hlavní hrdinka je vyloženě ošklivá ženská a nemá ani náhodou ten odhodlaný kukuč Ripleyové, to charisma, které vás přesvědčí, že nakope prdel i takovým monstrům, jako jsou Alieni. Celkově tu nějak chybí to vetřelčí napětí a sympatické postavy. Jsou tu sice i nějaké pěkné herečky, ale ty slouží jen jako krmení. Jediným zapamatovatelným hecem je tak Fassbender, který si střihl hned dvojroli a celé si to ukradl pro sebe. Chápu ovšem, že mnoho vetřelčích fanoušků nemusí přežít ve zdraví scény, kdy Fassbender líbá sám sebe a učí sám sebe hrát na flétnu. Tady to Ridley Scott asi trochu nedomyslel, nebo mu vyhovuje, když ho budou fanoušci nenávidět. Taky myslím, že způsob, jakým Ridley představil vznik alieního druhu není zrovna dobrý nápad, i když originalitu tomu nelze upřít.

• 29.9.2017  21:44
    Zilionáři (2016)

Pokud jste dostatečně velcí blbci, proč neukrást téměř bez plánu nějaké ty miliony??? V životě to chodí tak, že blbcům to většinou vychází. Kdo by to byl čekal, že podle skutečné události lze natočit tak šíleně ujetou komedii. Galifianakis to se svojí hláškou o transplantaci prdu celé posouvá někam dál. Jo a Kristen Wiig se jeví stále víc a víc jako skvělá komička, krom toho, že je taky docela pěkně zachovalou MCBP disponující takovou tou neumělou přitažlivou krásou.

• 29.9.2017  21:38
    Mumie (2017)

Perfektní horůrek s perfektním Tomíkem a rajcovní Annabelle Wallis. Perfektní záporačka s lehce uhnívající pletí. Perfektní mumiový příběh. Jen to má všechno jeden háček. Brendan Fraser je mnohem lepší a zábavnější, jeho Mumie je mnohem lepší a dobrodružnější, a Rachel Weisz je mnohem mnohem lepší a rozkošnější.

• 29.9.2017  13:31
    Wonder Woman (2017)

DC comics tentokrát ubrali v temnotě a vážnotě. Přesto si to stále drží styl Muže z oceli a Batman vs. Superman. Vypadá to, že se rýsuje velmi slibná konkurenční série pro Marvel Cinematic Universe. Zatím to vidím tak, že DC nakopává Marvelu prdel. Ne, že by snad byly jejich filmy lepší než Thor nebo Avengers, ale když porovnáme adekvátní alterega, tak DC jasně vede. Zatímco Batman vs. Superman jednoznačně poráží dějově podobnou nedokonalost Iron Man vs. Homokapitán Amerika (tedy trojku Kapitána: Občanská válka), tak Wonder Woman si stylově podává jedničku Homokapitána, se kterou má společné základní dějové schéma a retro dobu. Gal Gadot je rozhodně sympatičtější hrdinka, než buzík v americké vlajce. O jejích svůdných přednostech netřeba mluvit. Díky její kráse se na film dá dívat, i kdyby to byla sebevětší kravina. Hadanka: Co má společného 1. světová z Wonder Woman, 2. světová z Homokapitána a současnost? Němci jsou pořád svině a chtějí vládnout světu.

• 29.9.2017  13:17

Gore kokotina, která by mohla být ještě o mnoho lepší, kdyby měla více vtipu a více takových scén, jako byla ta s trampolínou. Sarah Dumont uspokojivá a ústřední trojice pošuků netradičně vypadající na skutečné mladé puberťáky, narozdíl od jiných amerických teen sraček, kde běžně hrají středoškoláky herci o deset let starší, aby se světu ukázalo, že USA je strašně vyspělá země.

• 23.9.2017  11:16

Masakr jak sviňa. Sice skoro fšecko před zeleným plátnem, ale to jsou přece Star Wars taky. Jedna velká digitální jízda, z které se vám neudělá špatně. Ne, že by to dosahovalo geniality Star Wars, ale mezi mrmelovskými superhrdiny je tato partička jednoznačně nejsympatičtější a nejzábavnější. Dvojka mě nadchla ještě víc než jednička. Teprve tady se totiž naplno projeví potenciál této nesourodé skupinky hrdinů a ukáže se, jak moc mohou být takto dobře napsané postavy zábavné. Těžká konkurence pro špičkové Avengers. Na druhou stranu to ani konkurence není, jelikož přizdisráči z Avengers několikrát zachránili jenom Zemi, zatímco povedená skupinka trotlů zachránila hned celou galaxii - A DVAKRÁT.

• 18.9.2017  08:53

Pořád skvělá zábava, i když už o poznání slabší. Maria Bello je přijatelná náhrada, ale Rachel je samozřejmě hezčí, rozkošnější a sympatičtější. Z Mumií je trojka jednoznačně nejhorší, ale v porovníní s konkurencí v žánru stejně nic lepšího nenajdete, když vynecháme Indiho samozřejmě. Yettiové neměli chybu a Isabella Leong je šikmooká kočička k pohledání.

• 16.9.2017  22:40
    Hrdina (2002)

Životní dílo Zhanga Yimoua. Dokonalý čínský epos plný nádherně barevných záběrů a skvělé hudby. Koho nebaví souboje poletujících kung-fu šermířů, ten musí ocenit alespoň mistrovské nasnímání a vypiplanou filmařskou hru s barvami a scenériemi. Hrdina je neopakovatelný zážitek, pokud jste ho viděli na pořádně velkém plátně s perfektním zvukem. Já tu čest měl a ještě teď rád vzpomínám na ty chvíle, kdy jsem čuměl s otevřenou hubou na hru mečů v kapkách deště. Připomnělo mi to westernovou atmosféru Sergia Leoneho, především pak finální souboj z Hodný, zlý a ošklivý, kde taky hrála významnou roli podmanivá hudba. Filmů s takovou atmosférou asi moc nebude.

• 16.9.2017  10:40

Spadla Dvojčata, tak musíme nakopat prdel Afgáncům. Taky musíme stále ještě nakopávat prdele Rusákům. Hlavní je odhalovat veškerý terorismus. Další americká pohádka o tom, že ti největší teroristé nejsou Amíci. Tentokrát je Jack Ryan mladý a škaredý gay, takže kdyby tam nebyla Keira a charismatický Kevča Kostnerůj, tak je to docela nuda.

• 13.9.2017  14:20

Hodně levný a hodně blbý Indina Jones o abnormálně sečtělém knihovníkovi, který rád vyskakuje z letadla bez padáku a je natolik pitomý, že když jde po shnilém mostě, tak si ještě poskočí, aby se propadl. Televizní produkce je znát, takže to působí samozřejmě jako blbý seriál, ale přesto je to zábava, i když místy nechtěná.

• 3.9.2017  08:40

Když má někdo pojít, tak pojde. Smrt nečeká. Proč má kvůli tomu ale divák čučet hodinu a půl na takový film, to opravdu nechápu. Velmi sofistikované způsoby smrti a pofiderní příběh o neviditelné plíživé smrti či osudu je na pořádný film hodně málo, takže tu máme jen jakousi bezduchou prázdnotu s krvavými úmrtími, vhodnou pro puberťáky.

<< předchozí 1 2 3 4 15 30 44 58