Žena v okně (2021)

Čítal som knižnu predlohu. Bohuzial rovnako ako kniha ani film ma nedokazal uputať.

Saltburn (2023)

Neviem ako tento film hodnotiť. Na jednej strasne ma to uchvátilo, zhnusilo ale na druhej strane nudilo, želal som si nech už to skonči. Koniec dobrý, ale trochu očakávaný.  Herecky zvladnute na jednotku.

65 (2023)

Čakal som oveľa viacej. Film s takým nazvom mal obrovský potenciál na scifi roka, ale asi pre malý budget, sa tak nestalo.

Percy Jackson a Olympané - Omylem vaporizuju svou učitelku matematiky (2023) (epizoda)

Po prvej časti možem napísať,že sa mi to zatiaľ páči. Ak sa budú držať predlohy a nebudú šetriť a škrtať, podľa mňa to bude pecka. Aj keď je pravda, že mne stáči málo, pretože aj tie dva filmy ktore vnikli sa mi pačili. Ale toto je tak verne knižnej predlohe, že som ju opäť začal čítať. Verim v to a verím že to v disney neposerú.

Ratter (2015)

Ako horor by som to nenazval, aj keď tam bolo pár momentov. Veľmi sa mi páčilo spracovanie a typ filmu. Bolo to štýlové, desivé, pôsobivé. Ten koniec ma dostal asi najviac, ostalo to otvorené a nechané na divakovú fantáziu. Skvelé.

Wednesday (2022) (seriál)

Jenna Ortega mladá herečka ktorá dokázala poblázniť internet svojím bláznivým tancom v seriáli Wednesday. Pobláznil aj mňa, nie len tanec, ale celý seriál. Nevedel som sa dočkať ďaľšej časti, ktoré ubiehali, ani na sekundu som sa nenudil, pretože vždy ked sa na scéne objavila ona bol to zážitok. Teším sa na druhú sériu.

Lockwood a spol. (2023) (seriál)

Videl som len prvé dve časti, aj to druhú len tak jedným očkom. Takže hodnotenie by asi nebolo fér. Verím že si to nájde nejakých fanúšikov, ale ja nim stopercentne  nebudem.

M3GAN (2022)

Už pár krát sa mi stalo že sa mi nechcelo íst do kina na nejaký film, ktorý som podľa traileru chcel veľmi vidieť. Nakoniec som to ani neľutoval lebo po pozreti v pohodlí domova mi to neprišlo také užasne. A tento film je TEN prípad. Aj keď trailer neukazal nič nové, tešil som sa. Pre mňa najväčšim problémom bola dĺžka filmu.  Skoro do polovice sa niedialo nič, aj keď clovek čakal niečo, ku koncu sa to zvrtne ku klasickému scénáru. Výsledok nebol zlý ale verím že bol by lepší.