Dítě Bridget Jonesové (2016)

Lepší než dvojka, o hodně. Vtipné, svižné, sympatické, vůbec jsem nečekala, že se u tohohle filmu tolik nasměju. Jen pokud se chce někdo dívat na všechny tři díly hned po sobě, je docela šok vzhled Renée Zellweger. Vůbec si není podobná a nevědět, že tam hraje, myslela bych si, že tam hraje jiná herečka. Renée se dá poznat snad jedině podle hlasu.

Deník Bridget Jonesové (2001)

Vtipné, zábavné a navíc dva britští sympaťáci Colin Firth a Hugh Grant v jednom filmu. Co víc chtít?

Popelka (2015)

Pohádka to je hezká, o tom žádná. Ale co si nejvíc budu pamatovat jsou modré šaty a Popelčino OBOČÍ !!!!

Na vlásku (2010)

Svižná, zábavná, vtipná pohádka.

Jack Reacher: Nevracej se (2016)

Nuda plná klišovitých keců. Ale Cruise je fajn a stále fešák, tak aspoň na něco se dá koukat.

Tajný život mazlíčků (2016)

Začátek super. Pak už jen předvídatelná nuda plná zvířátek, která se líbí aspoň dětem.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Po druhém shlédnutí zvyšuji hodnocení. Pokud se film někomu nelíbil, ať mu dá ještě druhou šanci, třeba to bude láska na druhý pohled, jako u mě.☺

Putování s dinosaury (2013)

Krásně to vypadá, s příběhem už je to horší. Jednoduchý, předvídatelný a navíc docela nuda. Nejhorší jsou ty trapné hlášky, kdyby dinosauři nemluvili vůbec, bylo by to možná lepší. Vhodné pro předškoláky.