Hřích (2003)

Celkem nuda, i kdyz jsem se na to stejne divala kvuli Gary Oldmanovi. Sice to neni jeden z jeho nejlepsich vykonu, ale koukat se na to da.

Troja (2004)

Nejlepsi scena byl souboj Achileus vs. Hector, to mi stalo za zapamatovani. Jinak jsem se docela nudila.

Ztracen v La Mancha (2002)

I kdyz jsem od zacatku vedela o cem to je, tak jsem T.Gilliamovi fandila, aby se mu ten film povedl natocit. Stacili mi dva existujici zabery z filmu a myslim, ze mohl byt skvely.

Hulk (2003)

To rozdeleni obrazovky na nekolik dalsich se mi libilo, pripominalo mi to skutecny komiks. Skvely komiks.

Michael Flatley's Feet of Flames (1998) (divadelní záznam)

Krasne kostymy, perfektni choreografie, skvely Michael Flatley. Promakanejsi a delsi verze Lord of the Dance !

Lord of the Dance (1997) (divadelní záznam)

Skvele tanecni vystoupeni s genialnim Michaelem Flatleym. V televizi to skutecne neni ono, ale mr. Flatley je uz v tanecnim duchodu, takze zavidim vsem, kdo ho videli tancit nazivo. :)

Spiderman (2003) (seriál)

Hezky serial. Spider-man, jelikoz je o proti ostatnimu, animovany na pocitaci skvele vynika z okoli a je radost se na nej divat jak skace mezi mrakodrapy. Jinak nejlepsi je ten posledni dvoj-dil.

Muž se železnou maskou (1998)

Hezka hudba,za to hvezdicka. Jinak hovadina se spoustou jinak skvelych hercu. A u "sokujiciho" konce jsem dostavala zachvaty smichu, kdo takovou blbost vymyslel ?!

Action Jackson (1988)

Par dobrych hlasek, akcnich scen a predvidatelny konec :).