Durdas

okres Ústí nad Orlicí

2 body

<< předchozí 1 2 3
    • 11.2.2019  10:08

Musím se přiznat, že takhle vtipnou komedii, jsem už dlouho neviděl. Smál jsem se prakticky od začátku až do konce a plné kino na tom bylo úplně stejně. Opravdu se mi film moc líbil a rád se na něj podívám zase znova. Prakticky co slovo, to perla! Fakt nářez a úžasné filmové odreágování.

• 5.1.2019  17:29

Na nového Asterixe jsem se moc těšil. Ostatně, jako vždy. Z kina jsem se vracel nadšený! Je vidět, že se stále dají vymýšlet nové a nové příběhy s našimi galskými hrdiny a dají se vymyslet rovnou pro velké plátno (toto je první film, který nemá předlohu v komiksovém příběhu). Navíc se mi líbily odkazy (easter eggy) na jiné reálie, ať už na komiksové (staré Asterixovy příběhy) nebo na skutečné. No, prostě, skoro se mi to příčí říct, ale tohle je jeden z nejlepších Asterixů ze všech!

• 6.10.2018  14:37
    Venom (2018)

Tak za mě, byl film naprostá paráda a pecka k tomu! Na film jsem se těšil a nezklamal mě! Hardy a Venom naprostá bomba. Líbilo se mi zpracování, tak i hlas pro Venoma. Na příběhu nevidím vůbec nic špatného a mě se líbil. Prostě super film s Venomem a těším se na pokračování.

• 3.8.2018  08:28

Na dvojku jsem se těšil určitě několik let a konečně jsme se dočkali. ;-) Sice jsme čekali dlouho, ale myslím, že to čekání stálo za to! Mě se film moc líbil a odvážím se říci, že dvojka je minimálně stejně tak dobrá, jako jednička! Pan Úžasňák jako starostlivý otec rodiny je perfektní, Elastička, která dostala více prostoru jako superhrdina je taky super, ale nejlepší byl asi stejně Jack-Jack. ;-) :-D I když Edna nedostala moc prostoru (stejně jako v jedničce) tak i ta chvíle stačila pro množství vtipných situací. Prostě film byl plný akce a skvělých vtipů a momentů. Prostě naprostá paráda!

• 25.6.2018  08:24

Předem chci napsat, že animace (grafika a celkový vzhled), se mi moc líbil. "Nová" podoba Hurvínka je pěkná, Žeryk je přímo roztomilý, Mánička se mi tato filmová líbí víc než loutková, Spejbl má své kouzlo a i paní Kateřina ujde. Jinak musím bohužel říct, že z filmu mám rozporuplné pocity. Na film s Hurvínkem jsem se strašně moc a dlouho těšil. Bohužel jsem nejspíš nedostal to, co jsem si představoval. Na vině může být dlouhé čekání, má představivost, ale také samotný film. V první části (snad polovině) mi přišlo, že se prakticky nic nedělo. Je pravda, že se film s postavami musí uvést, ale prostě, jakoby se tam nic moc nedělo. Když se hlavní postavy dostanou do muzea, začíná se to pomalu rozjíždět a začíná to být i zajímavé. Bohužel to moc dlouho nevydrží a nevytrhne to ani hlavní záporák, který podle mého, nemá dostatečně silnou a uvěřitelnou motivaci k tomu, co dělá. Ale na druhou stranu si říkám, že film měl vlastně všechno, co film má mít. Napětí mezi postavami a závěrečné usmíření (Hurvínek a Spejbl), společné sbližování postav (Hurvínek a Mánička), vtipné hlášky a momenty, záporné postavy (Starosta města, Badron), prostě mi přijde, že tam všechno bylo, ale nějak to nebylo ono. Celý film ale nakonec skončí dobře a také slavným Hurvínkovým smíchem (což mi udělalo radost). Prostě je to náš Hurvínek (včetně hlasů Kláska a Štáchové) a buďme za tento film rádi. Přiznám se, že bych byl rád, kdyby vzniklo pokračování či nový film (příběh) v této líbivé grafice. Myslím, že nový příběh by byl určitě lepší a rád bych se na nový film zase podíval.

• 18.6.2018  13:16

Překvapivě velmi vtipný, srandovní a ve své uhozenosti vlastně skvělý animovaný film. Ze začátku jsem si to nemyslel, ale byl to velmi pěkný film s mnoha vtipnými momenty. Prostě super! ;-)

• 17.6.2018  13:36
    Coco (2017)

Tento film mě naprosto okouzlil. Krásná animace a hlavně fantastický námět a příběh. Přiznám se, že jsem už dlouho nebyl u filmu tak dojatý, jako tady při tomto filmu. Prostě fantazie a jeden z nejlepších filmů za poslední dobu, co jsem viděl.

• 24.5.2018  22:38
    EURO 2016 Sounds of Summer (TV film) (2016)

Když to srovnáme se sportovními dokumenty od České televize, tak tento dokument naprosto pohořel!!! Chtěl jsem si poslední EURO připomenout a jsem zvyklý právě na na standard od ČT, a ten jsem tady vůbec nedostal. Z fotbalových zápasů je vidět relativně málo a většinou detailní záběry na fotbalové situace matou a člověk si ty zápasy ani neužije. Mimochodem, ze zápasů Českého týmu neuvidíme ani jednu jedinou vteřinu... Ze základních skupin je ukázáno opravdu malý zlomek (a i z některých vyřazovacích zápasů) a převládají "umělecké" záběry ze zápasů, do pozadí (které občas potěší, ale opravdu jen občas), na tribuny a rozhovory, na které jsme zvyklí z magazínu Ligy mistrů.Za shlédnutí dokument stojí, ale kvalita bohužel pokulhává a jsem nakonec spíš rozpolcen než potěšen. Z EURA mi toho dokument nakonec moc nepřipomněl a to mě hodně mrzí... :(

• 15.5.2018  16:19

Jeden z nejlepších sportovních dokumentů, který jsem kdy v životě viděl (a že už jsem jich pár viděl). Dokumentu prostě nic nechybělo: zajímavé postřehy jak od protagonistů, tak dalších lidí, nové záběry a poznatky, ty záběry, které známe, ale už se neokoukají a hlavně nezapomenutelné hlášky a výkřiky. Formát dokumentu byl zajímavý a neotřelý a to mě zaujalo. Prostě, bylo to báječné s skládám poklonu.

• 4.5.2018  21:43

Tak, moc jsem se těšil a dočkal jsem se a nebyl jsem zklamán. ;) Na to, že je film tak dlouhý, tak si dokázal udržet po celou dobu moji pozornost a já stále čekal, jak jednotlivé scény i celý film dopadne. Některé scény a hlášky jsou opravdu super. Hodně se mi líbil vnitřní boj Bannera s Hulkem, špičkování Iron Mana a Star Lorda, Thorovo častování Rocketa apod. Thanos je skvělým záporákem, který se nebojí ničeho a jde si tvrdě za svým i přes mrtvoly. Také se mi hodně líbilo, že ve velkém využíval sílu své rukavice s kameny a postupně dělal víc a silnější útoky podle toho, jak mu kameny na rukavici přibývaly. Jeho "válečná čtyřka" na mě udělala taky dojem. Některé zvraty a události ve filmu jsem nečekal a musím se přiznat, že i samotný konec a "vypařování" lidí a hrdinů mě překvapilo. Rozhodně je tohle fenomenální zakončení desetileté filmové cesty, která si zaslouží uznání. Musím se přiznat, že hned, jak to bude možné, tak si film budu muset pustit znovu! ;-) A jsem strašně zvědavý, jak to celé příští rok dopadne...

• 5.3.2018  21:24

Krásná práce! Můj oblíbený basketbalový hráč v krásné kreslené grafice! Vypadá to opravdu fantasticky. Dovedl bych si představit v této grafice celovečerní film. Bylo ta to i zároveň dojemná zpověď fantastického basketbalisty. I kvůli němu jsem začal miloval LA Lakers.

• 19.7.2017  08:10
    Action Man (TV seriál) (2000)

Chce se mi říct stará dobrá klasika, ale zas až tak staré to není. ;) :D I když animace není na nejšpičkovější úrovni, tak mě se seriál líbí, a to jak postavy, tak samotný děj a do seriálu jsou dobře zakomponovány závody extrémních sportů. Navíc v seriálu jsou i dobré hlášky, které jen tak nezapadnou, např.: "Pane Mane, ..."; "Zkontroluj, připrav se, jdi na věc!" ;) Prostě seriál se mi líbí a rád se na něj občas podívám znovu. :)

• 13.7.2017  21:07

Naprosto skvělý film! Roztomilý, dojemný, hezký... no prostě moc krásný film!

• 21.6.2017  22:45

Prostě super film se super hrdiny! Navíc skvělý český dabing. Tenhle film je prostě pro mě zlatým pokladem, jelikož už seriál Kačeřích příběhů je mým nejoblíbenějším seriálem vůbec, tak tenhle film tak patří k mým nejmilejším.

• 20.6.2017  23:34

Pro mě je "Goofy na výletě" jeden z nejlepších a nejmilejších filmů mého dětství, který si rád pustím i teď. Je to podle mě hodně nedoceněný film a nevím, jestli k tomu přispívá právě postava Goofa. Je sice pravda, že ho zrovna nemusím, ale tady mi vůbec nevadí, ba právě naopak, bez Goofyho by film nebyl ono. Navíc jsou ve filmu pro mě nezapomenutelné písničky a scény. Takže pro mě je to jasných 5 hvězdiček. Mám tenhle film prostě rád. ;-) :-)

• 15.5.2017  16:24

Prostě super komedie, která je napěchovaná skvělými momenty a super hláškami, které člověka rozesmějí od ucha k uchu! :D

• 7.3.2017  18:55

Tak jsem si zase pustil tento příběh s Asterixem a Obelixem. Tento díl je pro mě jeden z nejlepších, ne-li vůbec nejlepší ze všech!!! Tento film vtipem a super scénami jen přetéká! Smál jsem se od začátku až do úplného konce. Tenhle film patří mezi ty nejlepší filmy s Asterixem ze všech!!!

• 19.11.2016  12:20

Přiznám se, že jsem šel do kina s mírným skepticismem, odstupem a nejistotou. Na film jsem se ale i těšil, o čemž svědčí to, že jsem byl na půlnoční premiéře. Hned na úvod si mě však získal hlavní hrdina, který byl správným způsobem vyšinutý a přesně takového jsem si ho představoval. Všechna fantastická zvířata byla bezvadná a opravdu kouzelnická. Největší sympatie si u mě získal Hrabal, který byl opravdu roztomilý a scény s ním byly velmi vtipné a veselé. Celkové vyznění filmu bylo hodně dobré a je vidět, že kouzelnický svět má stále co nabídnout i bez nejznámějších kouzelníků. Ty dokázali nahradit nové postavy v čele s Mlokem Scamanderem a Jacobem Kowalskim. Na film jsem se koukal občas se zatajeným dechem a film mě hodně mile překvapil. Už se začínám těšit na pokračování. :-)

• 4.11.2016  23:25

Hodbě dobrý film od Marvelu. Je úplně jiný ve smyslu stylu a celkového vyznění či dojmu oproti ostatním Marvel filmů (aspoň teda podle mě). A to je jenom dobře. Jinak ohybání prostoru, času, věcí a života je opravdu zajímavé a hlavně skvěle graficky a filmově provedeno. Opravdu je film špica a aspiruje v mém žebříčku na pozici nejlepšího Marvel filmu.

• 7.10.2016  22:56
    Anthropoid (2016)

Film je velmi zdařilé dílo. Když se na to podíváme jiným úhlem pohledu, mohl z toho být paskvil, ale chvála Bohu se tak nestalo. V první řadě musím pochválit výpravu, protože české a česko-německé texty jsou všechny správně a i tam kde mají být. Doba a místo je díky tomu zachyceno skvěle. Dobré jsou i detaily, kdy šifrovací kniha parašutistů je v češtině (při luštění zprávy je však škoda, že text zprávy je anglický a ne český). Také je dobře, že všechny postavy vyslovují česká jména a názvy česky! Nepoangličťuji je, Josef je prostě Josef a ne Joseph, Marie je Marie a ne Mary, prostě ctí česká jména a jejich výslovnost a to je dobře. Také se mi líbí, že filmaři neházejí diváka do příběhu rovnýma nohama, ale je uveden do děje pomocí několika vět a faktů a na konci je také dovětek událostí ve stejném duchu. Sice se filmaři neubránili poupravení některých faktů a událostí, zřejmě aby byl film zajímavější v oněch místech, ale jinak kostra příběhu a většina událostí se drží faktů. Opravdu velmi dobré filmové dílo u kterého nechybí napětí a také i ta akce.

• 24.7.2016  23:01

Hodně praštěné? Tak to je v tomto případě ještě slabé slovo! Ale vtipem film přímo srší! :-D

• 4.6.2016  21:35

Úvod už máme za sebou díky jedničce, díky tomu se z dvojky stává super jízda, které nechybí nic! Opravdu nic, ani z želví mitologie jí opravdu nic nechybí! Kromě želv, Třísky a Trhače tu narazíme na Baxtra Stockmana, Kranga, Technodrom, ale hlavně na Rocksteadyho a Bebopa! Ti dva jsou ve filmu fakt řízci a svou náturou vnáší do filmu něco extra. Trhač byl trochu upozaděn, ale to vůbec nevadí. Krang byl správně odporný a se svým robotem fakt hustý. A Stockman byl taky bezva, svou náturou i svým zjevem. Opravdu tomuhle filmu nechybělo opravdu nic a z kina jsem odcházel nadšen!!!

• 21.5.2016  17:41

Za mě je film naprostá pecka!!! Trochu jsem se toho bál a moc jsem toho nečekal, ale reálie ze hry ve filmu nechybí a film je opravdu super! :-D

• 5.5.2016  23:45

Musím se přiznat, že jsem byl z filmu zprvu v rozpacích, protože to nebyla taková bomba či pecka jako předchozí Marvel filmy, ale posledních 45 minut (po nástupu Spider Mana) začaly postavy skvěle hláškovat a film dostal skvělý spád a začala to být ta správná komiksová jízda. Nakonec z filmu zklamaný nejsem a nové postavy mají grády a i ty staré mají své opodstatnění. A hlášky v poslední zmiňované části fakt nemají chybu. ;)

• 5.5.2016  23:42
    Orel Eddie (2016)

Přiznám se, že už jsem dlouho neviděl film, který by mě tak nadchnul a pohltil jako tento. Nechal jsem se unášet filmem od začátku až do konce. Film byl fakt skvělý a při skocích jsem se přistihnul, že jsem hlavnímu hrdinovi držel palce. A nesmím opomenout fantastický soundtrack! Film fakt pecka! Kdybych mohl, tak dám 10*.

• 9.4.2016  18:07

Když jsem šel do kina, tak jsem byl hodně zvědavý, jaký dokázali autoři vymyslet příběh, který by vydržel a zabavil na 80 minut. Nakonec se z toho vyklubal film, složený z několika příběhů - jakoby víc večerníčků dohromady. Nakonec jsem byl za to rád, protože ten dlouhý příběh si nedovedu představit. Takto to mělo spád a sršelo nápady a vtipy. Asi už jsem na Pata a Mata starej a koukám se na jejich počínání pragmaticky, ale když jsem se dokázal od toho odprostit, tak jsem se velmi dobře bavil! :-) Od třetího příběhu není žádný díl slabý a člověk nevěřícně kroutí hlavou nad nápady a eskapádami naší dvojice a dobře se u toho zároveň směje. :-) Musím ještě vyzdvihnout hudební doprovod, protože přináší starou známou melodii a dochucuje ji novými tóny a je z toho velmi chytlavá hudba. ;-) Je to starý dobrý Pat a Mat jako dřív, a to je dobře! A je to... :-D

• 25.3.2016  17:10

Tak tu máme v pořadí již třetí Pandu a odvážím se říct, že dokonce tu nejlepší! Říkám si, jak je to možné, že dokáží udělat filmy, které jsou ve své podstatě stále o tom samém, ale zároveň každý úplně jiný. Třetí Panda byla fakt skvělá a zdálo se mi, že dokonce nejvíce sršela vtipem, a to je opravdu kumšt. Za mě jasný palec nahoru a kdyby to šlo, tak 6*. :-D

• 21.2.2016  14:27
    Vybíjená (2004)

Velmi dobrá a svižná komedie se sportovními momenty, které zaujmou a mají říz a šťávu díky samotné vybíjené. Film opravdu srší vtipem a v nečekaný moment se vytasí s hvězdou největšího kalibru (např. Chuck Norris). Byl jsem opravdu velmi mile překvapen. :-)

• 19.2.2016  10:47
    Maturita (2013)

Přemýšlel jsem, jestli komentář vůbec napsat, ale nakonec ho píšu. Prakticky všechny postavy jsou zde vyobrazeny jako úplní ko*oti (a to je slabé slovo) a že vůbec nevědí která bije v jejich zaměstnáních. Studenti jsou taky úplně mimo a jejich představy a myšlenky jsou hodně za hranou normálního myšlení. Možná měl být film vtipný a možná i absurdní, ale na mě to fakt nezapůsobilo. Odpad! je to nakonec zasloužený, protože je to opravdu absurdní a sem tam nějaký vtípek to nezachrání. Začínám opravdu litovat toho, že jsem si ten film pustil...

• 13.2.2016  22:10
    Deadpool (2016)

Moc jsem se na Deadpoola těšil! Strašně moc a hned od první vteřiny mě nezklamal! Deadpoola jsem si fakt užil a těším se, až si ho pustím zas. ;-)

<< předchozí 1 2 3