Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Animovaný
  • Komedie
  • Akční
  • Dokumentární
  • Krimi

Oblíbené filmy (10)

Kačeří příběhy: Poklad ze ztracené lampy (1990)

Prostě super film se super hrdiny! Navíc skvělý český dabing. Tenhle film je prostě pro mě zlatým pokladem, jelikož už seriál Kačeřích příběhů je mým nejoblíbenějším seriálem vůbec, tak tenhle film tak patří k mým nejmilejším.

Chipmunkova dobrodružství (1987)

Podle mého je tenhle film zapomenutý poklad, kterému už bude skoro 30 let. Na kazetě (VHS) ho opatruji opravdu jako poklad, protože s českým dabingem je to podle mého lepší než v originále a písničky jsou krásnou třešničkou na tomhle filmovém dortu.

Deadpool (2016)

Moc jsem se na Deadpoola těšil! Strašně moc a hned od první vteřiny mě nezklamal! Deadpoola jsem si fakt užil a těším se, až si ho pustím zas. ;-)

Orel Eddie (2016)

Přiznám se, že už jsem dlouho neviděl film, který by mě tak nadchnul a pohltil jako tento. Nechal jsem se unášet filmem od začátku až do konce. Film byl fakt skvělý a při skocích jsem se přistihnul, že jsem hlavnímu hrdinovi držel palce. A nesmím opomenout fantastický soundtrack! Film fakt pecka! Kdybych mohl, tak dám 10*.

Goofy na výletě (1995)

Pro mě je "Goofy na výletě" jeden z nejlepších a nejmilejších filmů mého dětství, který si rád pustím i teď. Je to podle mě hodně nedoceněný film a nevím, jestli k tomu přispívá právě postava Goofa. Je sice pravda, že ho zrovna nemusím, ale tady mi vůbec nevadí, ba právě naopak, bez Goofyho by film nebyl ono. Navíc jsou ve filmu pro mě nezapomenutelné písničky a scény. Takže pro mě je to jasných 5 hvězdiček. Mám tenhle film prostě rád. ;-) :-)

Psí poslání 2 (2019)

Jednička psího poslání byla skvělá a tak jsem se těšil i na dvojku a ta snad byla i lepší než jednička! Film byl skvělý a úplně jsem cítil, jak se nechávám unášet příběhem. Baileymu jsem moc fandil a naopak každý neúspěch a smrt strašně mrzela. Příběh měl nakonec krásné rozuzlení a konec, který byl dotažen ještě dál než jsem čekal, tak na tom konci mi dokonce... dokonce ukápla i slza, jak to bylo úžasně dojemný... Tohle byla naprostá bomba!

Ovládací panel
2 body

Reklama

Reklama