Happy98

Happy98

Alkoholik/model

2 body

• 9.1.2014  18:06

38% Děláte si prdel? Vždyť to bylo něco otřesnýho, píše se tu akční/drama, ale akce tam byla tak dvě minuty dohromady, ještě žě tak, protože to bylo tak strašně špatně natočený a odehraný, že bych víc nevydržel. Zbytek filmu je směs trapných a nudných keců.

• 17.10.2013  11:54
    Duch žraloka (TV film) (2013)

Žralok prší z nebe, žralok v kelímku s vodou, žralok v kýblu při mytí aut, žralok v louži, prostě všude kde je aspoň trošku vody může být žralok. Bezvadná komedie, můžu doporučit :)

• 20.9.2013  13:48
    Babicovy dobroty (TV pořad) (2008)

Jaky je rozdil mezi MycGyverem a Jirkou Babicou? MacGyver udela z hovna atomovku, Babica vybornou pomazanku. Je to rizek a je to sranda

• 19.9.2013  15:59
    Coco (2009)

Tomuhle filmu chybi absolutne vsechno, nuda a absolutni ztrata casu

• 19.9.2013  15:57
    Pastýř (2008)

JCVD v roli nemilosrdnyho policajta nici vsechny chuligany co by se chteli dostat pres hranice a pomaha mu k tomu jeho maly kralicek :D Nekompromisni sefka, drsny osazenstvo mesta a par zaporaku zarucujou velkou zabavu pro vsechny fanousky beckovych filmu, kerejm se styska po JCVD... U filmu jsem se ohromne bavil a muzu doporucit jako velmi zabavny film na chatu s kamaradama a s pivickem :) 70%

• 15.9.2013  10:43
    Death Match (1994)

Oddechova komedie kde herci stojej za hovno, souboje stojej za hovno, pribeh stoji za hovno, kamera stoji za hovno, ale dohromady je to docela prdel 40%

• 13.9.2013  16:59

Super narez. Hodina a ctvrt nacpana peckovym humorem. Chlapci se nezastavi pred nicim. David Walliams je borec a kdyz chtel osoulozit divaka na jevisti, tak jsem se malem pochcal smichy, give me the sausage :D. Bezvadny ze se snad dostalo na vsechny postavy 100%

• 12.9.2013  13:43
    Simon řekl (2006)

Krumpáčomet, lítající krumpáče ze stromu, už jen kvuli tomu bych si to klidně pustil znovu. Nevim jestli je to horor/komedie nebo spíš komedie/horor, ale velmi dobře jsem se u toho pobavil :D

• 12.9.2013  13:36

Sakra, to byla otresna blbost...Prvni hodinu se tam nedeje absolutne nic, jen tam skupinky sikmookejch dedku melou nesmysly, navic vsichni vypadaj uplne stejne, takze stejne nevim kdo je kdo. V druhy pulce se to o malicko zlepsi. Nudny kecy jsou obcas prolozeny nakou tou mrtvolou, ale stejne, pokud nejste vylozene fanousci filmu od nasich zlutych bratru, tak s tim vubec neztracejte cas. 15%

• 9.9.2013  17:27

O muj boze to byla hovadina. Kdyby ten stupidni robot aspon na konci chcipnul, tak by mi to zlepsilo o dost naladu, ale to by pak nebyl Happy End pro deti a nemohli se vsichni po americku radovat a mit se radi. Neprijemnej robot, neprijemni herci, 10% tomu davam asi fakt jen kvuli tomu, ze ten film neni urcenej pro me

• 9.9.2013  16:24

Posledni slova pred smrti? Kachna. Kachna, ooo neeeee. Nechapu proc se tady nad tim nekdo zarazi, ze se to nemuze stat, ale pak se jim libi superman, spiderman a spol. Je to superkravina, ale ja se u toho suprove bavil a detem, kterym je to urceno, se to bude treba libit i z jinyho duvodu, nez ze to bylo tak hrozne dementni. Kahuna na hrad 50%

• 9.9.2013  10:49
    Dívka vs. Monstrum (TV film) (2012)

Otřesny a nudny...Male deti se budou bat tech dementnich hercu a jejich trapnejch vykonu, starsi na to pravdepodobne budou koukat z otevrenou hubou a velmi se divit tomu jak je mozny, ze neco takovyhohle vznikne a dostane se to na verejnost. Efekty hrozny, bohuzel opravdu hrozny a ne tak srandovne hrozny jako od Asylumu, dialogy jak kdyby je napsalo sestilety dite. Kdybych na to nekoukal v praci, tak urcite po dvaceti minutach usnu... Odpad

• 3.9.2013  16:06
    Melancholia (2011)

Nuda, nuda a zase jenom nuda. Film absolutne o nicem, z kamery se mi po deseti minutach tocila hlava a mel jsem chut se jit vyblejt a kdyz me po hodine filmu zacal osviceny fanousek napominat at si necham zbytek popcornu na ven, ze si chce vychutnat filmovy zazitek a ne moje chrasteni tak uz jsem byl vazne zoufalej. Od ty doby uz u nas devcata filmy nevybiraj. Kdo se chce u filmu pobavit nebo aspon neusnout tak at se tomuhle zdaleka vyhyba

• 3.9.2013  15:59
    Antikrist (2009)

Naprosta nechutna humusarna...Nechapu jak nekdo ve strihani postevaku a mlaceni kulem do kouli muze videt neco jinyho, naprostej a totalni odpad

• 3.9.2013  15:55
    Zálesák (1996)

K filmu jsem se dostal pouze kvuli Cendovi Norrisovi a stale nelituju ze jsem obetoval 90 minut sveho zivota abych shlednul tenhle skvost. Chuckuv klasicky drsny vyraz kterym zabiji vsechny smejdy na ktery se podiva v kombinaci s neprijemnejma odusevnelejma detma a naprosto dementnima drevorubcema musi bavit kazdyho kdo nehleda ve filmu hlubsi vyznam. Scena ve ktery jeden drevorubec skace na Chucka a leti 3 vteriny ve zpomalenym zaberu nez dopadne hubou na zem mi malem utrhla branici. 70%