Na cestě bez návratu (2009) odpad!

38% Děláte si prdel? Vždyť to bylo něco otřesnýho, píše se tu akční/drama, ale akce tam byla tak dvě minuty dohromady, ještě žě tak, protože to bylo tak strašně špatně natočený a odehraný, že bych víc nevydržel. Zbytek filmu je směs trapných a nudných keců.

Duch žraloka (2013) (TV film)

Žralok prší z nebe, žralok v kelímku s vodou, žralok v kýblu při mytí aut, žralok v louži, prostě všude kde je aspoň trošku vody může být žralok. Bezvadná komedie, můžu doporučit :)

Babicovy dobroty (2008) (pořad)

Jaky je rozdil mezi MycGyverem a Jirkou Babicou? MacGyver udela z hovna atomovku, Babica vybornou pomazanku. Je to rizek a je to sranda

Coco (2009) odpad!

Tomuhle filmu chybi absolutne vsechno, nuda a absolutni ztrata casu

Pastýř (2008)

JCVD v roli nemilosrdnyho policajta nici vsechny chuligany co by se chteli dostat pres hranice a pomaha mu k tomu jeho maly kralicek :D Nekompromisni sefka, drsny osazenstvo mesta a par zaporaku zarucujou velkou zabavu pro vsechny fanousky beckovych filmu, kerejm se styska po JCVD... U filmu jsem se ohromne bavil a muzu doporucit jako velmi zabavny film na chatu s kamaradama a s pivickem :) 70%

Americký kickboxer: Zápas smrti (1994)

Oddechova komedie kde herci stojej za hovno, souboje stojej za hovno, pribeh stoji za hovno, kamera stoji za hovno, ale dohromady je to docela prdel 40%

Little Britain: Live (2006)

Super narez. Hodina a ctvrt nacpana peckovym humorem. Chlapci se nezastavi pred nicim. David Walliams je borec a kdyz chtel osoulozit divaka na jevisti, tak jsem se malem pochcal smichy, give me the sausage :D. Bezvadny ze se snad dostalo na vsechny postavy 100%

Simon řekl (2006)

Krumpáčomet, lítající krumpáče ze stromu, už jen kvuli tomu bych si to klidně pustil znovu. Nevim jestli je to horor/komedie nebo spíš komedie/horor, ale velmi dobře jsem se u toho pobavil :D

Ukrutnost nade vše (2012)

Sakra, to byla otresna blbost...Prvni hodinu se tam nedeje absolutne nic, jen tam skupinky sikmookejch dedku melou nesmysly, navic vsichni vypadaj uplne stejne, takze stejne nevim kdo je kdo. V druhy pulce se to o malicko zlepsi. Nudny kecy jsou obcas prolozeny nakou tou mrtvolou, ale stejne, pokud nejste vylozene fanousci filmu od nasich zlutych bratru, tak s tim vubec neztracejte cas. 15%

Dobrodružství s robotem (2013)

O muj boze to byla hovadina. Kdyby ten stupidni robot aspon na konci chcipnul, tak by mi to zlepsilo o dost naladu, ale to by pak nebyl Happy End pro deti a nemohli se vsichni po americku radovat a mit se radi. Neprijemnej robot, neprijemni herci, 10% tomu davam asi fakt jen kvuli tomu, ze ten film neni urcenej pro me