patrik221

Milovník hudby a whiskey

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 14.3.2015  01:02
    Kandidát (2013)

Celkom odvážny film s veľkým potenciálom ktorý ale bohužiaľ nedokázal naplno využiť. Ale na slovenské pomery celkom slušné :)

• 24.2.2015  02:28

Prečo som ja idiot tento film stále odkladal...Nikdy som sa nehádal o to, že je Steven macher ale aj tak som ho vždy považoval za preceňovaného. Ako som sa len mýlil... Toto krásne, milé a citlivé dielo ma dokázalo aspoň na chvíľu dostať späť do môjho síce naivného ale hlavne bezstarostného detstva. Za toto ti patrí moja veľká vďaka Steven. Bol to zážitok :)

• 27.12.2014  01:28

Veľmi krásny, citlivý a pravdivý film s luxusným obsadením(Al a Michelle tým postavám dali život) určený rovnako ženám aj mužom :) Ťažko sa hľadá to čoho je vo svete stále menej. P.S. https://www.youtube.com/watch?v=ydfH7iuLR0I

• 3.12.2014  20:52

Mám rovnako ako mnoho ďalších veľmi rád Avatar. Aj keď sa trochu bojím o kvalitu scenára, teším sa na pokračovanie. Ale bol by som omnoho radšej keby Cameron natočil niečo aspoň spolovice tak nadčasové, superakčné, vtipné a zábavné ako T2. Nesmrteľná klasika ktorá nás všetkých prežije :)

• 4.10.2014  20:57
    Kontrafakt: Dáva mi (hudební videoklip) (2003)

LEGENDY

• 2.10.2014  22:34

Vek 23 rokov, výška 193 centimetrov, váha 108 kilogramov a slzy v očiach ako malé dievča. Kto je to? No ja predsa :D

• 25.9.2014  19:22
    Noviny TV JOJ (TV pořad) (2002)

Zabíjanie, politika, zabíjanie, politika, zabíjanie, politika, zabíjanie, politika, zabíjanie, politika, zabíjanie, politika.......................................................... Zabudol som na niečo? P.S. Televízne noviny na celé dekády - https://www.youtube.com/watch?v=lcjAUkaofPM

• 22.9.2014  00:16
    Earth (TV film) (2007)

Nááádhera :) Žijeme v raji a ani o tom nevieme.

• 10.8.2014  00:26

Vitajte v pekle!

• 5.8.2014  19:04

Strašná pejčovina ALE bavil som sa :D

• 4.7.2014  18:28

Najväčšia chvála akú môžem tomuto filmu dať je, že som pri ňom cítil rovnaké mrazenie a chvenie ako 5 minúť pred mojou maturitou. Absolútne úžasné!

• 1.4.2014  15:58
    Hon (2012)

Upáľte ma ale mne to tak perfektné vôbec neprišlo. Áno je to solídna dráma podporená bravúrnym Mikkelsenom s realistickou atmosférou nenávisti a túžbou po spravodlivosti. Ale mne to prišlo oproti napr: takému Class o dosť slabšia káva. Samozrejme nechcem robiť machra - nechcel by som byť ani na minútu v Lucasovej koži ale podla mňa mohol rejža viac pritlačiť na pílu. Trvá skoro hodinu kým sa dej poriadne rozhýbe a občas to pôsobí dosť monotónne. Koniec som predvídal po prvých 30 minútach. :( Prečo po toľkých negatívách dávam 4 hviezdy? Ako som už povedal - aj pres to všetko je to viac než solídna dráma so slušnými hercami a s pár dobrými scenami( u mna najviac zabodovali Marcus u Thea a Lucas v kostole).

• 3.3.2014  15:04
    86. Annual Academy Awards (TV pořad) (2014)

fuck

• 16.2.2014  19:37
    Gravitace (2013)

Jesus Christ...Musím priznať, že som bol k tomuto veľdielu až prehnane skeptický ale som veľmi rád, že som sa opäť mýlil. Hrde môžem povedať, že som takýto film ešte nevidel...Gravity je unikát a konečne začínam chápať prečo je Cauron tak vyzdvihovaný :)

• 17.1.2014  11:09

Premiéra 16. 1. 2014. 21:00 - 00:00 Tento snímek je jedna z najväčších(pokial nie najväčšia) filmových jízd v historii. Jinak se ten film ani nazvat nedá - je proste kurevská jízda na horské dráze. Byla to sázka na jistotu a Márty - já sem vedel, že to bude pecka ale TOHLE je kurevská ATOMOVKA. Asi jediný film u ktorého mi tiekli slzy smiechom(a to doslova) ale film je miestami aj koulervoucí drama. Myslím, že práve tento mix komedie-dramatu spolu s perfektným castingem je dúvod mé obrovské ejakulace. A Leo? Řeknu to takhle - když za tohle toho plešouna nedostane tak by ta budova mnela shořet na popel. Proste jeho životný výkon a po Goodfellas najlepší Scorsese.!!! Čuráku už to nečti a mazej do kina!!!

• 9.1.2014  00:23
    Maratónec (1976)

No ty vole! Presne takéto filmy mám veľmi rád - náhodne na ne narazíte, nečakáte v podstate nič a dostanete skoro všetko. Je tu romantika, humor, akcia ba čo viac je to napínavé až do morku kostí!!! Skvelí výkon Hoffmana a desivého zubára Laurenca Olivera. 5 hviezdičková záležitosť :)

• 30.12.2013  15:18
    Rivalové (2013)

To, že Howard vie majstrovsky a zaujímavo točiť životopisné filmy mi ukázal už Čistou dušou. Takisto mi predviedol, že mu nie je cudzia ani dynamická réžia v symbióze zo Zimmerovou hudbou(Anjeli a démoni - ať si každý myslí čo chce) ale to že to dokáže takto skĺbiť som nečakal..... Rush je adrenalín v najčistejšej podobe a symbolizuje všetko prečo sme radi muži - súperenie, krásne ženy, rýchle autá a hlavne ctižiadostivosť. Keď k tomu prirátam herecký koncert Bruhla( uphs vlastne Laudu) tak to je určite jeden z naj filmov roka.

• 25.10.2013  22:40
    Pianista (2002)

Sánka sa mi rozbila o podlahu.......doteraz zbieram zuby.

• 18.10.2013  17:08

Smial som sa nahlas :D

• 29.8.2013  22:39

• 27.8.2013  01:49

Je na drogách Refn nebo Gosling? To je oč tu běží :D

• 26.8.2013  22:29
    Edith Piaf (2007)

Keď ju miluješ, nie je čo riešiť :)

• 25.8.2013  00:31
    Amadeus (1984)

Predstavte si najkrajšiu ženu na vašej posteli, najrýchlejšie auto vo vašej garáži alebo plantáže... :D V Boha ako takého neverím ale pri tomto filme som ucítil jeho dotyk... Je to ako droga a Miloš Forman je môj oblúbený díler :)

• 12.8.2013  17:48
    Prometheus (2012)

Jako když zbalíte krásnou holku ale udelá vás jenom rukama...P.S. Guy Pearce??? :D

• 2.8.2013  21:36
    Goldfinger (1964)

Tak sem se nato po letech podíval znova...Hmm rád bych řekl, že sem spokojen ba pŕímo okouzlen jak to bylo v případe Dr. No nebo You only live twices ale to bohužel říct nemohu. Nejsem žádnej zmrd co soudí filmy podle roku vzniku ale tady je ten zub času až sakramensky vidno :( Jo uznávam mnelo to styl, charisma Conneryho, krásnou hudbu a ješte krásnejší Aston Martin ale až moc vecí mne tam sralo. Přišlo mi to jako dost stereotipný film - Bonda chytí, uteče im znova ho chytí, znova uteče.....Zlobivá holka zradí šéfa pro Bondove hezké oči a ehm ehm :D Gorila co hádzí klobouk... Záporák dobrej ale, že bych si ho nejak extra užíval se nedá říct. Promin Seane ale tomuhle víc jak 3 nemúžu dát :( Vrcholom série pro mne ostáva Casino a Dr. No.

• 11.7.2013  22:06

Velebiť!!! Velebiť tento film naveky. Kubrick to dokázal. Dokázal mi, že bol naozaj jeden z najvšestranejších rejžov aká táto planéta mala a natočil kolos ktorý budem oslavovať do konca života. Žiadny Mechanický pomaranč ani Full metal jacket. Toto je skvost a Kirk sa mýlil - Tento film bude dobrý aj o dalších 100 rokov. Velebiť!!!

• 19.6.2013  21:21

Obrazovo-zvukové orgie s úžasnými postavami a s koncem dle mého gusta. Co si víc přát?! P.S Ikdyž se musím přiznat, že až zhulenej sem tomu přišel pořádne na chuť :D

• 19.5.2013  13:48

Tak tohle bylo neco! Po dlhej dobe poctivá kriminálka ktorá sa vyrovná tým starým americkým klasikám s takými borcami ako Eastwood či Michael Caine. Už od prvných minut sem tušil, že to bude podívaná - tak sem si k tomu dal doutník. No ale tohle sem nečekal.... Má to šmrnc ako Tenkrát v Americe a hviezdy ako v Podraze. A ty tady předvádí priam herecký koncert kterej vám nedá vydechnou dokud společne s Marvanem nezjistíme kdo je vrah.Tohle má styl a já sem už skoro zapomnel, že se takové poctivé filmy delají! P.S Kopecký priam excelentný ale kdy on hrál špatne, že? :D

• 8.5.2013  19:51

Jeden z filmú které musíte videt než umřete. Spojenie Leoniho a Morriconeho je dokonalé!!!

• 7.5.2013  16:29
    Mafiáni (1990)

Kdyby se mne nekdo ptal jakej film nejlíp charakterizuje mafiánskej žánr, nebo kterej je v tomhle žánru nejlepší - neodpovím mu Kmotr - kterej mám radeji kvúli osobným sympatiim a z dúvodu, že je pod mou drsnou slupkou duše romantika. Odpovím mu jednoznačne Goodfellas. Film kterým si Marty zařídil nesmrtelnost a který pomohl na vyslní dvem hvezdám(Pesci, Liotta). Dokonalé vyobrazenie organizovaného zložinu. Tvrdé, podmanivé a nekompromisné.

<< předchozí 1 2 3 4 5