Shadowfax

Česko

1 bod

• 8.7.2016  10:59
    Talár (2015)

Francouzská komedie už není co bývala.

• 8.9.2006  21:36

Krásně hloupý béčko.

• 8.9.2006  21:09

Ač se děj odehrává v Budapešti, potěšila mě česká jména hlavních hrdinů:) Podoba s Láskou přes internet je více než podezřelá,scénu z první schůzky vykradli totálně:) Ale nemyslím, že jeden z nich nějak výrazně převyšuje ten druhý, každý má svá plus.

• 23.8.2006  23:26

Na piráty sem se těšil, jednička se mi jako oddechovka líbila hodně a když sem si přečet komentáře tady na CSFD, byl sem na závěrečnou 40timinutovku doslova nažhavenej. A vysledek? Posudte sami.. Hlavní rysy: 1) Prekombinovanost příběhu - často, ale opravdu často jsem nechápal. Ty dialogy byly hrozný. Neskutečně nafouklý a uvnitř příšerně prázdný. Jen sem tupě přemejšlel, jestli mě správně učili k čemu se vlastně používá řeč. 2) Johny Depp - ano, byl tam, ano, byl skvělej, ano, zastínil všechny ostatní, ale se vší úctou, bylo ho tam moc! A to neřikám, že mi ten chlapec neni sympatickej. 3) proč jen sakra ta nejlepší scéna(která byla mimochodem výborná) nemůže zapadat do příběhu? Proč si ji nemůžu užít bez toho, abych musel vypnout všechno ostatní kromě zraku a sluchu? 4)V těch lepších scénách mi to moc připomínalo jiný filmy(Pán Prstenů, atd.) Ale na trojku si počkám. Chci vidět, jestli ten film byl opravdu tak pitomej, nebo si to na to jen tak dobře hrál.

• 9.8.2006  23:32

Možná to není dokonalý film, ale kdybych mu dal míň než 5*, přišlo by mi to jako podraz. On je prostě tak hezkej, že mu to člověk nemůže udělat:)

• 20.7.2005  10:06

Je mi jedno, jak dobre je na tom tenhle film z technickeho hlediska. Proste me nebavil.

• 9.6.2005  13:54

Hloupá, nevtipná komedie bez romantiky s příšernou Laďkou a zvláštním vývojem postav. Když autor v závěru tvrdí, že klišé v amerických popových písních je vlastně naprostá prada, chtěl sem utéct z kina. Naštěstí to byl konec:)

• 4.6.2005  19:28
    Ally McBealová (TV seriál) (1997)

Mimořádně zdařilý seriál! Zajímavé prostředí, výrazné postavy a skvělý humor. Za nějaké díly bych dal hvězdiček 5.

• 4.6.2005  19:24

Mně se ten film vůbec nelíbil! Nepřipadal mi komický ani akční a moc fantazie tam taky nebylo. Možná jsem to nepochopil, ale přišlo mi, že skončil zrovna, když se objevila nějaká zápletka. Jinak jsem se hrozně nudil.

• 4.6.2005  18:02
    Medicopter 117 (TV seriál) (1998)

Z tohodle seriálu si pamatuju výbornou hlášku. "- Nějací muži nás přepadli. -Říkáš 4 muži?!!!" ***** No, neni to krásný?

• 4.6.2005  17:58
    Walker, Texas Ranger (TV seriál) (1993)

Ty mě sleduješ? Jo Chucku, chci vědět, jestli si pořád v tak "dobrý" kondici. To je i můj důvod, proč na tohle koukám.

• 4.6.2005  17:10
    Doktor z hor (TV seriál) (1992)

Na doktora Zhora nedám dopustit! Vždyť je z krásného alpského prostředí a gagy typu: hypochondr pan Konrát přejde na dělenou stravu a udělá to tak, že si ji rozdělí na dva stoly, si jednoduše nemůžu nechat ujít. Když mu to pak Zhor vysvětluje, padám smíchy z křesla. Jen nechápu, proč má jako žánr uvedeno drama. Až zas tak dramatický mi to nepřišlo..

• 4.6.2005  16:57
    Báječní a bohatí (TV seriál) (1987)

Jediné, za co by šly přidělit body je, jak si distributoři poradili se sybolem dvou bé - Bold&Beautiful. Báječní a bohatí či Odvážní a krásní? Vždyť je to jedno, i když ten anglickej název je přesnější. Beautiful odkazuje na hlavní požadavky(a jediné) na herce. A ta odvaha? Tu teda maj, když si to troufaj vysílat!

• 4.6.2005  16:50
    Mladí a neklidní (TV seriál) (1973)

Pravda, tohle si s klasikou žánru v ničem nezadá, dokonce bych řek, že je to jeden a ten samej seriál. Neříkejte, že ne!

• 4.6.2005  16:47
    Manuela (TV seriál) (1991)

Jo jo, kde jsou ty doby, kdy k nám přijela babička a místo vnoučků se věnovala tomuhle krásnýmu seriálu. Moc jsem ji za to obdivoval!

• 4.6.2005  16:36
    Esmeralda (TV seriál) (1997)

Odpad! Čirou náhodou jsem shlédnul první díl a docela mě to zaujalo. Bohužel, to jsem ještě h**** věděl, co to znamená telenovela. Stačilo pár dalších dílů a já bezpečně odpad.

• 4.6.2005  16:20
    Tak jde čas (TV seriál) (1965)

Výborná záležitost. Děj nic moc, ale zachraňují to skvělé herecké výkony, brilantní dialogy a hlavně ta podmanivá hudba! Pro fajšmekra požitek! "Jako písek v přesýpacích hodinách ubíhají dny našich životů.." Tak jde čas rulezzz!

• 4.6.2005  15:44

Naprosto úžasnej film. Vyborná parodie všeho,ale hlavně sama sebe. Je dokonale zábavná a neuchyluje se k nechutnostem jak to v takových filmech bývá.

• 4.6.2005  15:23
    Shrek (2001)

Promiňte, ale co se vám na tom líbí? Víc než 4 bych tomu nedal. To dvojka, to už je lepší kafe..

• 4.6.2005  10:55

Pro mě naprosté zklámání. Celý bych ho přirovnal k scéně boje Nea proti stovce agentů. Zbytečné a samoúčelové. Když je něco jen o penězích, netoužim po tom.

• 4.6.2005  10:22

Po umělecké stránce slabé, příběh je chatrný, zvlášt přesun děje do Bangkoku, Bridget působí komicky(ale dost prvoplánově), Mark je úžasný, všeodpouštějící, ochraňující, milující ideál. Co na ní vidí, není úplně jasné, ale čím Bridget okouzlila Markovu asistentku je velká neznámá. Rád bych se to dozvěděl:) Já vím, začíná to hezky, tak na čtyři hvězdičky, ale pak se to nechá strhnout k laciné komedii. Jenže co všichní máte proti? Vždyť je to pouhá jednoduchá komedie, na nic víc si nehraje. A neřikejte, že jste se nesmáli! Tomu něžnějšímu pohlaví se to líbí, já to s menšími obtížemi ustál. Svůj účel -pobavit- to naprosto splnilo. Dávám 3 a 1/2.

• 4.6.2005  09:38

Mně se tenhle film líbil. Zajímavý příběh a dobře natočený. Vůbec mi to nepřišlo překombinované a užíval jsem si u toho mnohem víc než u jednoduššího Podrazu. Ale je pravda, že tady je zase mnohem méně umění..

• 9.4.2005  17:35

Film je možná trochu jednoduchý, ale milý a příjemný. Bavil jsem se.

• 8.4.2005  22:43

Na Němce překvapivě vtipné, některé scény jsou velmi podařené. Na druhou stranuje to ničím nevybočující, nepříliš originální parodie. Ale náčelník Lstivý mlok je úžasný!

• 8.4.2005  22:32

Hloupé, nezábavné, pro děti (proto je také odrostlejší divák nucen trpět při dabingu). Jediné plus byla Jennifer(samozřejmě ne kvůli hereckému výkonu).

• 26.3.2005  22:53
    Já, robot (2004)

Vyrovnané dílko. Odpočinkové, ale tak napínavé a zábavně, že musí nutně zaujmout i náročnější diváky. Ve srovnání s knihou dost jednoduché, ale není s ní v rozporu, jak zprvu vypadalo. To klišé trochu zabolí, ale neurazí. Myslím, že jde o velmi povedený film, který lze jen doporučit.

• 20.2.2005  13:49

Spousta akce, humoru, přeplácanosti a kýčovitosti. = Prostě ideální oddechovka:)