Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Krátkometrážní
  • Horor

plakát

Scooby-Doo! The Sword and the Scoob (2021)

Po předchozích třech filmech, zas už o něco přijemnější podívaná. A ikdyž se tu neřeší záhada uplně v tom pravym slova smyslu, jak jsme zvyklý ze starších dílů, mám z toho celkem v poho pocit Jsou i lepší díly, ale furt je to asi lehkej nadprůměr..

plakát

Kosmopes a Turbokočka (2019)

technologicky to sice neni žádnej pixar, ale ja se bavil a pohledat za posledni leta alespon trochu originalnější animák je fakt těžké, takže cenim!

plakát

Happy Halloween, Scooby-Doo! (2020)

2* z lásky a úcty ke scooby filmům, bohužel ale stejně jako předchozí 2 filmy (13. duch a Návrat na zombie ostrov) byl tenhle díl fakt zoufalej a hraničil až s nedokoukatelností... Doufám, že timhle tu šilenou triologii uzavřeli a s oznámeným novym dílem "King Arthur's Court" se to vrátí tak kam má...

plakát

Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)

|1. Série|: Od začátku do konce to byla total paráda. Nenudil sem se ani jedinou sekundou. Škoda akorát samotnýho závěru- ten sem fakt nepobral.. // 95%

plakát

NA HRANĚ / ŘEZNÍK (2015) (studentský film)

Hodně sem přemejšlel jestli dát 3 nebo 4 hvězdy, ale po delšim přejmešlení sem došel k nazoru ze na ty čtyři to opravdu neni. I když má film pasážema dobrej vizuál tak amaterian 3310 pasaže a fakt že film nenabízí jedinou informaci kterou by člověk nezjistil z uplně každýho SG rozohovoru to uplně degradujou na tu nejnižší možnou uroveň..

plakát

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Přijde mi že lidi co dávaj tomuhle filmu 4* nebo 5* uplně degradujou veškerou kvalitní filmovou tvorbu. Tohle je totální strašnost. Předvídatelný až na kost, žadnej nadprůměrně kvalitní příběh a vlastně nic co by tenhle film pasovalo tak vysoko jako ho pasuje jeho výdělečnost a návštěvnost v kinech. Holt je vidět že lidi sežerou všechno do čeho producenti narvou velkej rozpočet.

Ocelový muž (2008)

Vizuál to má sice votřesnej, ale když to člověk bere celý s nadhledem tak se to sledovat celkem dá. //30%

plakát

Městečko Pines (2015) (seriál)

|1. Série (Dokoukáno: 16. 11. 2015)|: Od začátku do konce naprosto dokonalé dílo, naplněné až po okraj naprosto nepředvídatelnými zvraty. Nedokážu si představit že by se do 10*45 minut dalo narvat víc děje než právě u W.P. Vlivem posledního dílu budu mít zase věc na dlouhosáhlé přemejšlení. // 95%

plakát

Autobazar Monte Karlo (2015) (seriál)

U první epizody sem se zatim bavil, tak snad to bude pokračovat...

Ovládací panel