kratajirka

kratajirka

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 25.5.2018  08:04

Joey: Á, vida, vida. Tady je Monica nahá. Ross: Ne, to jsem zas já. Nepleť si hlavu se zadkem.

• 24.5.2018  20:46

Phoebe: Byla jsem poslední, kdo se dozvěděl, že Chandlera klofnul páv v zoologický zahradě. Jako poslední jsi mi řekla, že ses zabouchla do Joeyho. Joey: Cože? Phoebe: Ha. Zřejmě jsem byla jen předposlední.

• 24.5.2018  20:45

Rachel: Jsem naštvaná kvůli tátovi. Chce mi koupit Mercedes kabriolet. Ross: No né. To je ale odpornej chlap.

• 16.5.2018  08:00

(Phoebe sedí v kavárně, tužka leží na stolku.) Rachel: Phoebe? Chci se tě zeptat.. Phoebe: Pššš... Jsem soustředěná. Rachel: Vždyť koukáš do blba. Phoebe: Jen se snažím pohnout tou tužkou. Rachel: Touhle? (Rachel zvedne tužku.) Phoebe: Funguje to!

• 16.5.2018  07:59

(Na Barbodosu, kde Moničiny vlasy trošku nabyly na objemu.) Monica: Páni! Moment, Ross a Charlie, Joey a Rachel, Phoebe a Mike. Jsme jediní, kdo odjíždějí s tím, s kým jsme přijeli. Chandler: To není pravda, přijel jsem s Monicou a odjíždím s Hendrixem. Monica: Už mám dost těch keců o vlasech. Zítra před odjezdem si skočím k holiči. Chandler: Jasně, pudlíku.

• 16.5.2018  07:57

(Phoebe luští křížovku.) Phoebe: Jaký je hlavní město Peru? Mike: Lima. Phoebe: Ne, začíná to na V a končí na X. A uprostřed je T a O, jak doufám. Mike: Když o tom tak uvažuju, tak je to opravdu Vtox.

• 8.5.2018  19:49

Monica: Kluci, co se tak normálně nosí na basket? Chandler: Tričko s nápisem "Jsem tu omylem?"

• 8.5.2018  19:49

(Chandler se Joeymu snaží vysvětlit, že do Jemenu nejede a řekl to jenom proto, aby se zbavil Janice) Chandler: Já jen předstírám, že tam odjíždím, chápeš? Jedině tak se jí zbavím. Joey: Ahhhh... dobrý! A do Jemenu. To zní jako skutečná země.

• 8.5.2018  19:47

(Rachel poprvé uklidila a Monice se to moc nezamlouvá. Ostatní "Přátelé" to komentují.) Phoebe: (k Rachel) Jak jsi mohla pohnout podnožkou, to nechápu. Chandler: Jo, a co teprve, kdybys přerovnala časopisy. Už bychom ti šli na pohřeb.

• 8.5.2018  19:46

(Na ulici.) Phoebe: Uršulo?? Uršula: Ah... (jde dál) Phoebe: Počkej, počkej, to jsem já, Phoebe. Uršula: Ah, tak to nebylo zdrcadlo. Bezva, měj se. Phoebe: Počkej přece, ne? Co pořád provádíš? Uršula: Vlastně nic. Vlastně, za týden se chci vdávat. Phoebe: Co? Uršula: Jojo, takovej malej obřad, jenom rodina. Ehm... Jeho.

• 8.5.2018  10:12

(Při pohledu na Rachelinu fotku z ultrazvuku.) Chandler: Rossi, má to tvý vlnitý černý křivky!

• 8.5.2018  10:11

Phoebe: Chci jen říct, že jedině muž, který si je jistý svou mužností, může chodit v dámským prádle. Ty bys to asi nedokázal. Joey: Hele, já jsem si jistej svou mužností. Phoebe: Jo, když myslíš. Joey: Vždyť jsi viděla mou sbírku porna, ne?

• 8.5.2018  10:10

Rachel: Rossi, co tady děláš? Ross: (z pod gauče) Co ty tady děláš? Rachel: Jsem tu s Paulem. Ross: Jo, poznal jsem ho podle kotníků.

• 8.5.2018  10:10

Chandler: Odjíždím do Tulsy. Jestli má tvůj šefík nějaký fóry na Oklahomu, ať mi je "odmejluje" na www.chachanicmoc.com.

• 8.5.2018  10:09

Frank: Chceš vidět mou nastávající? Phoebe: No aby ne! Frank: Nechceš?

• 8.5.2018  10:08

Monica: Phoebe, myslíš, že tvý oblíbený zvíře o tobě hodně prozradí? Phoebe: Jako za mými zády?

• 8.5.2018  10:07

(Na plachetnici.) Rachel: Jak vztyčíš hlavní plachtu? Joey: Masáží?

• 8.5.2018  10:07

Phoebe: Dvě krávy padly za oběť, abyste vy dva mohli zírat na televizi s nohama nahoře. Chandler: To byly umělý krávy. Nepřežily by v tvrdým životě.

• 8.5.2018  10:06

Ross: Došlo mi kolik je hodin, až když se zaleskl východ slunce na její hlavě.

• 8.5.2018  10:05

(Ross představuje Elizabethina otce) Monica: Je nějaká paní Stevensonová? Chandler: Ale je tu jistý pan Bing.

• 7.5.2018  16:07

(Rachel vyjde z WC) Rachel: Moni, poslechnu si svý vzkazy. Chandler: To tě napadlo tam? Monica: No příroda se ozvala. Chce vědět, kdo další.

• 7.5.2018  16:06

(Chandler dostane od Joeyho zlatý náramek a teď je v kavárně a pozoruje ho krásná slečna...) Chandler: Říkáte si, kde se tady asi bere ten elegán, že jo? Gail: Jsem Gail. Chandler: Chandler. Gail: Ehm, já už zase musím běžet, velmi mě těšilo. Chandler: Co? Cože? No to je ohromný! On mi mohl dát video nebo sadu golfovejch holí, ale místo toho mi dal odpuzovač ženskejch! Tuhle ohavnost z bazaru pro teplouše! Phoebe: Neskuhrej! Chandler: Jo, tobě se to řekne, ty se tady nemusíš promenovat s touhle buzerantskou cetkou!! Phoebe: Chandlere... Chandler: Jsem chudák, že tohle musím nosit, jsem chudák!! (Joey přijde do kavárny a pozoruje Chandlera...)

• 7.5.2018  14:12

(Emma je zabouchlá v bytě) Rachel: Tak dělej něco, vyraž dveře. Ross: Rád bych, ale trpím na modřiny. Rachel: Co když vyskočí z postýlky? Ross: Hlavičku nezvedne, ale skákat umí! Rachel: Nechala jsem zapnutou troubu! Ross: Od devádesátýhošestýho nevaříš! Rachel: Nechala jsem puštěnou vodu! Ross: V klidu, nenechala jsi ji puštěnou! Rachel: Nechala jsem otevřený okno, co když tam vlítne pták?! Ross: No jo máš pravdu, něco slyšim! Holub. Ne orel! Dosedl na sporák a hned vzplanul! Malá, když to vidí, vyskočí tomu obrovskému ptáku na pomoc... Orel to však považuje za útočný akt a popadne malou do svých spárů. Mezitím voda z kouhoutků zatopuje celý byt. Malá a orel ve smrtelném sevření krouží ve vodním víru, který zaplavuje byt! Rachel: Jestli je to pravda, budě tě to mrzet!

• 7.5.2018  14:10

Chandler: Phoebe, řídit letadlo, proč ne rovnou raketoplán, aby ses mohla vrátit na svou rodnou planetu? Rossi, volali z Las Vegas, Tom Jones chce zpátky svý kalhoty a Zahejbaliová, to je jako chodit se šlapkou roku.

• 7.5.2018  14:09

Monica: (k Phoebe) Užs to slíbila? Phoebe: Prý si to mám zatím jen promyslet, ale... ale co je na tom k promýšlení. Chtěla bych jim dát největší dar, jaký člověk může druhýmu člověku dát. Chandler: Donosíš jim dítě a ještě jim dáš Sony Playstation?

• 7.5.2018  14:08

(Joey a Ross uvíznou na střeše.) Joey: Oba víme co udělat, abysme se dostali dolů. Ross: Jo, nemáme na vybranou. (Začne křičet) Tady jsme, pomozte nám, uvízli jsme na střeše a nemůžeme dolů! Joey: Rossi, já myslel sejít po požárním schodišti. Ross: Já vím, ještě jsem neskončil. (Křičí) Ale nebojte, sejdem po požárním schodišti!

• 7.5.2018  14:07

Rachel: Ahoj. Pání, je to jako pohřeb Velikonočního zajíčka. Ross: Pojďte honem, rozsvěcujeme svíčky. Phoebe: Chápu, proč je tu Superman, ale proč je dikobraz na pohřbu Velikonočního zajíčka?

• 6.5.2018  19:43

Joey: Tak co. Co, vole? Chandler: Vezmi si všechno, co chceš, jen mi prosím neubližuj. Joey: Sjíždíš playstation, hmm. Pruďák. Playstation je pruďák. Fakt vole, Playstation je pruďák. Hmm, tak co, mám 19 nebo ne? Chandler: Jistě, je-li ve škále od jedný do desítí deset pro největšího blba, máš bezpečně 19.

• 6.5.2018  19:21

Sofie: Přinesla jsem vám makronku. Joana: Skvělý, vlez mi s ní rovnou do zadku!

• 6.5.2018  19:20

(Rachel zkouší napsat román.) Rachel: Takže, tohle je první kapitola a chci váš naprosto upřímnej názor. Jasný? Jo, a na straně dvě nesahá po jejích bujných trsech. Monica: A co je brodavka? Joey: Obvykle bývá na bujných trsech. Rachel: No tak jo, jasně. Nejsem moc dobrá písařka. Ross: Počkejte, až narazíte na jeho velký tepající tenis. Teda nechtěl bych být u toho, až ho začne hrát.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25