Fevas

Fevas

okres Praha

52 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Dokonalý trik (2006)

  Dokonalý trik je vskutku dokonalý film. Nenapadá mě jediná věc, kterou bych mohla vytktnout, právě naopak; skvělá volba co se obsazení týče, dějová linie je perfektně promyšlená, film vás neustále nutí přemýšlet o něm, ke konci nemáte slov, prostě jen zíráte na obrazovku s užaslým výrazem. Pro mě absolutní špička mezi filmy - ale kdo by se divil, když je to od Nolana?

 • poster

  Nedotknutelní (2011)

  Příjemná komedie z reálného života. Pokud chcete vypnout a moc nepřemýšlet, nejsem si jistá, jestli je to film pro vás, ale v opačném případě si můžete z kina odnést úžasný zážitek. Akorát obdivuju Françoise Cluzeta - celý film zůstat nehybný od krku dolů? To si musel přinejmenším mezi přestávkami dávat nějakou rozcvičku :D

 • poster

  Zodiac (2007)

  Asi v polovině jsem si byla jistá, že méně jak pět hvězdiček to ode mě dostat nemůže. Na tenhle film jsem měla počíháno už dlouho a rozhodně nelituju, že jsem ho viděla. Příběh mě naprosto vtáhl do děje. Někde uprostřed jsem potřebovala na chvilku odthrnout pozornost, ale takový lenoch jako já to prostě nemohl stopnout. No a hádejte co? Odtrhnout se se mi nepodařilo. Úžasný výkon herců, podáno tak, aby to celé nebylo pořád jen vážné a navíc vaše podvědomí sežere víc informací, než u jiných kriminálek. Sakriš, mám chuť si to pustit znova.

 • poster

  Počátek (2010)

 • poster

  Avengers (2012)

  Akce, humor a pořádná scifárna s vašimi oblíbenými superhrdiny. Konečně jsem měla možnost vidět Hulka tak, jak jsem ho vidět vždycky chtěla. Tak teď doufejme, že se dvojky opět ujme Joss Whedon a neudělají z toho jen hloupou ziskovku.

 • poster

  Terapie láskou (2012)

 • poster

  Sherlock Holmes (2009)

  Osobně jsem nikdy nebyla nijak velký příznivec Sherlocka Holmese, ale když do té role obsadíte Roberta Downeyho, tak to si nechám líbit. Při sledování se nenudíte, herci se svých rolí ujmuli na výbornou, s kamerou se správně manipuluje a navíc vás uchvátí ta idea Sherlockova předvídání dalších kroků. Můžu si to pustit stokrát a nikdy mě to neomrzí.

 • poster

  Warrior (2011)

  Zanechalo to ve mně tolik pocitů, že ani nevím, co vlastně napsat. Postačí vám pouhé "páni"? Tenhle film je něco úžasného, něco, co už nečekáte, že v tomhle století nebo někdy jindy může přijít. Přiznám se, že ze začátku jsem byla dosti skeptická, protože mi nepřijde možné, že by nějaký film byl tak úžasný, jak o něm všichni tvrdí. Ale... bylo to dokonce lepší. Takových 100%. Možná víc.

 • poster

  Nekonečný příběh (1984)

  Nedávno se mě někdo zeptal, co je moje pohádka dětství. Upřímně jsem to moc nevěděla a spíš zazněly tituly jako Muži v černém a sci-fi horor s robotickým pavoukem, co byl napůl žena, který jsem si pouštěla tehdy ještě na VHS, kdykoliv rodiče odjeli, ale dnes už si ani nepamatuji, jak se film jmenoval a protože se kazeta ztratila, stále ho hledám. Pak jsem zabloudila na profil tohoto filmu a uvědomila si, že ani jeden z výše jmenovaných jsem neviděla tolikrát, jako právě tento. Ráda vzpomínám, kdy se téměř každou sobotu celá rodina usadila u televize a společně jsme prožívali Atrejovo velké dobrodružství. Už ani nevím, kam ty soboty zmizely, ale rozhodně se chystám se je pokusit obnovit, protože je tento film pro mě absolutní dokonalostí a jestli se chystáte si s rodinou pustit film, nemyslím si, že by bylo lepšího než je právě tento.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace