BlackAngels

BlackAngels

okres Svitavy
Jsem snílek a milovník pohádek

3 body

Moje komentáře

<< předchozí 1 2 3
  • 19.10.2013  10:02

  Možná jsem přespříliš citlivá na toto téma po shlédnutí upíří love ságy Stmívání :-D ale aby se takhle bavili upíři? To se mi opravdu moc nezamlouvalo... :-( A aby necítili přítomnost lidí a lákali je na nevinné oběti? Sakra upír mě přece vyčenichá na sto honů ne? No já fakt nevim. Jako horor asi dobrý, ale člověk od toho nesmí moc očekávat. A když se budete chtít stát upírem, vykašlete se na starej ohranej styl: dvě dirky na krku... Nyní je zde zcela nový moderní, bezbolestný a kosmeticky nenáročný způsob. Aplikace jehlou! Nyní v našem teleshopingu za bezkonkurenční cenu tří kapek krve... Bože to bylo hodně laciný a vtipný! A přeměna doslova vteřinová! To vám taky jinde nenabídnou :-D Jo, ať to lidi baví, ať je to filmově uspokojuje, ale pro mě se musí snažit aspoň o pár vteřin přeměny víc.....

  • 20.9.2013  22:49

  Nádherný příběh jednoho robota, který dá se říct, věřil na pohádky (tak jako já ). A i když čekal opravdu, opravdu dlouho jeho pohádkový sen se splnil. Víte tohle je nádherná ukázka toho jací my lidé jsme. Když nemůžeme mít to co zrovna chceme musíme mít místo toho ihned něco jinýho... I když to pak dokáže hodně ublížit. A tak když si rodiče pořídí nové dítě, protože to staré není zrovna k dispozici, není to uplně dobré řešení. Ale maminka je spokojená, tatínek je spokojený a nejvíc dítě co dostalo nový domov... Dokud se jejich staré dítě nevrátí a najednou.... Někdo je tu trochu navíc... Víte měli by jste si dávat pozor na to co si přejet. Přesně jak bylo řečeno ve filmu Vzpomínky na Afriku "Chce-li nás Bůh potrestat, splní naše sny..."

  • 8.5.2014  07:51
  Babovřesky (2013)
  *

  Co tohle mělo být, to teda nechápu. Hodně slabá verze debilních kameňáků. Tohle, že se mělo podobat slunci, seno? Ať se stydí kdo tohle z huby vypustil! Zasmála jsem se opravdu jen jednomu záběru a to tak krátkému, že do konce filmu už sem si na něj ani nevzpomněla. No... Hanba, hnus, blít. Kelišová se musí otáčet v hrobě.

  • 27.8.2013  16:27

  Když by Cindy nebyla taková kráva tak je to pětihvězdičkovej film. Ryan byl úžasnej za něj pět hvězd. Ale za Cindy... bohužel slabá jedna hvězda. Takže je to prostě střed. Jinak kdo má rád tenhle žánr podvádějících se a neláskových lásek... Tak doporučuji.

  • 10.5.2014  20:54
  Bojovník (1997)
  ***

  Já zbožňuju Deppíka, ale sem prostě kus koně a dokážu některý lidi dost nenávidět za to, že hráli blbou roli vraha, tyrana, atentátníka atd. Depp tady hrál vola :-D Místo, co by koukal táhnou do práce, tak se radši nechá týrat. Myslím, že když do něj prvně zaťal nějakej skalpílek tak zalitoval, ale to už tam nebylo a jak bych doma hned slyšela ... jo jo jo bla bla bla nesmíš o tom tak přemýšlet bla bla bla hm hm hm.... Jinak krásná fráze s knězem o tom, že Depp prodal tělo a ne duši, tím pádem, že je jako šlapka a těm bůh odpouští. Jo to bylo hodně pěkný. Jinak děj zbytečně a nebojím se napsat ještě jednou, zbytečně dlouhej. Název Bojovník bych dala filmu, kde se někdo snaží bojovat o svůj domov, rodinu, práci a komplet život. Tohle by se mohlo jmenovat třeba Blbec nebo Lenoch nebo taky Když se nechce tak se nechce. Á teď mě napadlo nejpříznačnější jméno: Jak levně vzdát svůj život...

  • 9.7.2013  21:50

  Pohádka, která má v mém srdci již od malinka první místo. Neodpustím si uronit slzu, když se Charlie příjde rozloučit za svým pískletem... Dokonce i teď mi to dere do očí slzy. Krásnou atmosféru pohádce dodávají i písničky z čumáčků huňatých kuliček. A když si hladová štěňátka zpívají jak je krásný se rozdělit... musím se usmívat a být celá rozněžnělá :-)

  • 11.5.2014  02:55

  Jak by mohl Figusek potvrdit, přesně tohle se odehrává i v mé hlavě. Každej se na projížďce lesem kochá, ale já????? Já ne, já prostě nemůžu. Fičím si to takhle po trase, kudy jen pár okamžiků přede mnou projel můj vyvolený bez úhony a hlavou mi běží miliony okamžiků, co by se mohlo stát. Vidím jak se sklouznu po vlhké trávě a o kořen si rozrazím hlavu, vidím jak sjedu po okraji projeté lajny od traktorů, zabořím se do bahna a převrátím přes řidítka. Představuju si jak se netrefím mezi dva kořeny a sjede mi noha ze šlapky, jak prudce zastavím a v tom rozjetí se mi šlapka zaryje do nohy. Když si to svištíme z kopce já brzdím, neboť si představuju jak vybíhá srna, vidím najednou výmol, vetší šutřík štěrku. Ano, tohle všechno si představuju. Takže když vyjíždíme z lesa můj vyvolený se tváři spokojeně a naprosto vyrovnaně. Kdežto já, vyjíždím celá opocená strachy a hlavou mi stále dokola běží celá trať, na které sem se 11 viděla zemřít, 56 jsem byla těžce raněná a 311 jsem měla lehký pád z kola... Ano, přesně vím jak se kurýr v expresní zásilce cítí. Jen já tak žiju v reálném životě.

  • 13.9.2013  23:05
  Fontána (2006)
  **

  Asi sem tady nějak nepochopila co tím chtěl básník říct nebo nevím. Zhruba půl filmu to bylo koukatelný a snad by mě to i chytlo než přišla druhá půlka filmu, která okamžitě začala tahat začátek filmu na samé dno mého chápání. Možná nejsem tak světa znalá jako většina pětihvezdičkových uživatelů tady, ale tenhle film mi nedal vůbec nic. Hezky se mi dívalo na některý scény, ale to sem se uplně stejně mohla hodinu a půl čubrnět z okna a měla bych z toho asi mnohem víc. Fontána se zařadí mezi filmy, který sem sice zhlídla, ale hned po zhlídnutí jsem se na něj snažila zapomenout.

  • 9.7.2013  21:56
  Forrest Gump (1994)
  *****

  Film naplněný spoustou krásných přirovnání a citátů.... To je něco pro mě. Doufám, že jednou i já dokážu svým dětem dát takovou sílu. Tady se opravdu ukazuje, že máma... je prostě máma! Tom si mě tady získal na plný čáře. Když doveze Bubbově mámě peníze a ona mu řekne jestli není hlupák a on jí odpoví svou oblíbenou větou "pro hlupáka každý hloupý" A nehne při tom jedinou částečkou svého obličeje... Bože jak mě tohle dostává :-) a záběr jak sedí Forrest se svým synem a chytá ryby.... Jo!... Miluju ten film!

  • 10.5.2014  20:13

  Tahle banda chlapíků mě dost dobře dostala :-) Jsou to úžasní staří kozlové :-) Obdiv, údiv, nadšení - tři hesla tohoto filmu! Vážně fantastická komedie. Dostal mě De Niro jako totální brůča, dostal mě Freeman jako největší hérečka jakou znám, když hraje na smrt vyčerpanýho po vyjití pár schodů, aby donutil kamaráda jet na rozlučku se svobodou, Douglas mi ukázal, že obětovat se pro přátele je někdy větší tíha, než se nám na začátku mohlo zdát a nakonec Kline... ten mi ukázal, že pokud někoho vážně milujete (zatlačím slzu a pokračuju) už nikdy pro vás nebude na světě nic,čemu by jste se chtěli usmát sami..... Není to jen o tom, že vás tento film rozesměje, je to i tom, že se to ve vás všechno pohne. A závěr je monstrózně famozní!

  • 20.9.2013  22:13

  Hlavní hrdina filmu Hačiko mi dokázal vyhnat z očí tolik slz kolik se naposledy podařilo jen King Kongovi. U tohodle filmu jsem cítila beznaděj, smutek, pochopení, lásku a nakonec znovu i štěstí. Hodně to bolelo vidět tam Hačika sedět a čekat, protože nedokázal příjmout to, že by ho tam jeho páníček opravdu nechal. Lidi to taky tak maj, že když se domluví sejdem se v tolik tam a tam a druhej nepříjde, tak čekáte... pět minut... deset... půl hodiny... pak si říkáte ještě chvilu a jdu.... dokonce se mi teď vybavuje, že jsem jednou čekala pět hodin :-D Ale pak to vzdáte a jdete. Ale tenhle pes tam čekal přes deset let dokud neumřel, každej den, v každým počasí. Jen čekal kdy se tam jeho pán vynoří a on ho bude moci přivítat.... (Rychle zatlačím slzy). Tenhle film je nejsmutnějším a zároveň nejhlubšim a nejkrásnějším vyznáním lásky psa člověku. Škoda jen, že skoro nikdo si toho u svýho psa neváží. Jsou hajzlové co svoje psi bijí a ti psi? Ještě je běží přivítat a jsou šťastní když se vrátí domů. Tak ani nevím kdo je tady víc zvíře...???

  • 8.5.2014  08:41
  Hon (2012)
  *

  Chápu vysoké hodnocení. Film je velice dobrý, ale zasáhl mě tak hluboko, že nešlo dát víc hvězd. Lidi... co k nim říct v pozitivech?... No... jak by mi pomohlo jedno rčení "I mezi Lidmi se občas najde člověk" Po shlédnutí tohoto filmu musím říct, že pokud se mezi Lidmi najde člověk, tak je odsouzen platit za debilitu Lidí! A platit musí víc a víc a tvářit se, že je vše ok. Trošku se mi vybavuje kacířství, o kterém se dnes mluví v minulém čase, ale nemyslím, že je to čas minulý. Lidem v tomto filmu to dokonce připadalo jako čas nejvyšší. Při závěrečných titulcích jsem usoudila, že raděj zůstanu ve svém světě u pohádek, komedii a všem ostatním co mi nebude otvírat oči a ukazovat co jsme my Lidi zač. Tak jako Lidi v tomhle filmu si budu raděj věřit své pravdě než té skutečné.

  • 19.10.2013  10:14
  Iron Man 3 (2013)
  *****

  Já toho chlapa žeru :-D Jak si dělám vždycky srandu, že po čtvrtým pokračování nějakého filmu se stává seriálem tak tady by mi ani další tři čtyřiceti dílový série nevadili! V první řadě se na Downeyho suprově dívá, navíc ty jeho vtípky jsou kouzelný a vždycky sedí přesně tam kde mají a za další všechny díly Iron Man jsou parádně nářezový pro můj adrenalin! Ale v tomhle díle musím uznat, že asi nejvíc mě pobavil vtípek malého Simpkinse o tom, že táta šel koupit losy, tím mě fakt dostal. Své místo pro mé pobavení měla dokonce i celkem kladná záporná Mandarinka. Jo byl to vážně super díl a jen jedná věc co mě u tohodle dílu dost silně zasáhla a zklamala je to, že byl poslední :-(

  • 19.10.2013  09:33
  Jackass 3 (2010)
  *****

  Náhodou mi přítel toto dílko pustil. Jelikož jsem o tom v životě ani neslyšela tak sem se u toho chvilkama lámala v pase. Jasný, jsou tam i scénky u kterých se mi zastavilo srdce nebo obracel kufr, ale jinak jsem se tlemila jak už dlouho ne :-D Rozhodně bych s nimi v životě nechtěla kamarádit, protože by člověk nikdy nevěděl co vám kdy provedou. A už vůbec bych nechtěla žádnýho z nich za přítele, protože bych se pokaždé bála, že se mu jeden z vtípků stane osudným. Ale jako parta prdloušů na který jsem se mrkla v televizi je to paráda.

  • 22.10.2013  20:13
  Jonesovi (2009)
  ****

  Zajímavé dílko, zvláštní nápad a až mě chvílemi mrazilo jak jsme krásně ovlivnitelní ... Nesnesem mít o něco míň než ostatní i když by nás to mělo stát náš poslední pěťák nebo dokonce život... Jak moc se dá vydělat na závisti je až podivuhodný. Filmek mi krásně vyplnil jedno smutné odpoledne kdy jsem byla sama doma a můžu říct, že mě pobavil i žánrově pro danou chvíli uspokojil. Na pohodové zkouknutí doporučuji :-)

  • 20.9.2013  23:40
  Já, legenda (2007)
  ****

  Film na pět hvezd... ale pro psomila jako jsem já ta hvězda musí dolu.Ten pejsek byl prostě zbytečnej. Jo možná to povraždilo všechny ostatní zvířata, ale aspoň jsem se na to nemusela dívat. Jinak film je úžasnou ukázkou co nás čeká a divila bych se když by minulo, i když možná příjde ještě něco horšího, to je pravda. Tento film je velice ponurý a temný, ale to mu dodává tu správnou atmosféru postapokalypsového světa. Ale když si to tak vezmu skoro všechny tyhle filmy jsou točený podobně. Ve stejných barvách šedé, tmavé šedé, černé šedé a černé. Ani nevím proč to tak točej. Má to působit víc depresivně? Já mám šedou a černou ráda :-D

  • 13.9.2013  22:08

  Ráda si pohrávám s fantazii a tohle je hotová fantazírovská pastva! Naprosto všechno v tomhle uměleckém díle má prostě svojí fantaspodobu a to dělá pohádku naprosto vyjímečnou!!! Počínaje jedlým interierem továrny, přes umpalumpovské dělníky až po nemyslitelné a nejpromakanější výrobky z továrny Willyho Wonky. Pohádka vás i po několikátém shlédnutí dokáže znova pobavit a nemůžete se od ní jen tak odtrhnout. Navíc všemu dává tu správnou atmosféru hudba z dílničky malých ale šikovných umpalumpíků. Překrásný rodinný film, který bude bavit celou rodinu.

  • 20.9.2013  23:14

  Jo, možná je to přehnaná romanťárna, ale je krásná :-) Hugh Jackman coby Leopold je okouzlující a neodolatelný snad pro všechna dámská kukadla. Navíc svým šlechtickým a urozeným chování musí dostat srdce každé na kterou si ukáže. A on ukázal na Kate. Ale samosebou baba z New Yorku nemůže skočit na divně znějící mluvu a podezřelou, ale upravenou vizáž tohoto neznámého muže. Časem však pozná, že Leo je opravdu upřímný a normální muž ... z minulosti. Ale jak by řekl Petr Pan :-) kdo uvěří uvidí. Tak mu Kate uvěřila a skočila kvůli němu z mostu... Ale ne z nešťastné lásky :-D , ale skočila aby prolétla oknem času a vrátila se za svým vysněným princem do minulosti. No prostě HapyyEnd jak kráva a obešlo se to i bez krve, podvodů a lží a dalších podobných ptákovin co se teď jako sůl sypou do každýho filmu. Moc hezky se mi na to dívalo, řekla bych, že to byl takový hladký film :-)

  • 14.9.2013  02:03
  Kill Bill (2003)
  odpad!

  Nějak stále nepřicházím na chuť Tarantino-stylu... Naopak mi to spíš začíná čím dál tím víc natahovat... Co je todle za film? To je hnus a možná i všech hnusů král! Jasný, spousta krve a ještě větší spousta krve a když už dochází tak přilejeme další hektolitry zbrusu nejčerstvější krve, tak přesně to se lidem náramně líbí, nemluvě o tom, že to sem popisovala teprve první mord jediného člověka!... No takovej kentus sem dlouho neviděla a jen se úpěnlivě modlím večer co večer, aby mě podobná filmová zvratka už víckrát nepotkala! Tento film vřele doporučuji milovníkům červené barvy. Pro všechny ostatní bych film označila dost výrazným upozorněním -divácky konzumujte pouze před jídlem, způsobuje zvracení a nechutenství-

  • 20.9.2013  23:57
  King Kong (2005)
  *****

  Na tenhle filmek do smrti smrťoucí nezapomenu! Když začali chudáčci dinouškové padat a bortit se jeden přes druhého a nakonec se sypou ze svahu jako drobky ze stolu chce se vám brečet. Ale to by jste nesměli sedět vedle svého milovaného a zároveň obávaného filmového kritika před kterým jednu slzu zatlačíte a druhou utřete jakože se škrábete pod okem... Přejdete to a děláte jakoby nic. Znovu se musíte zabořit do děje, protože je opravdu strhující. Když už se u filmu zasmějete, pobojíte, rozpláčete tak si říkáte, že už vás nic nepřekvapí... ale pan režisér Jackson si svůj triumf schoval doslova až na konec filmu. Tady už jsem se opravdu neovládla a u nás v malém bytečku se zvedla povodňová hladina na stoletou vodu. S větou "vždyť on nikomu nic neudělal" jsem se otočila na svého milovaného filmového kritika a bylo mi jedno jak vypadám a kolik "vody" se ze mě zrovna řine. Dožadovala jsem se odpovědi, nechápala jsem, byla jsem naštvaná, chtěla jsem jinej konec, prostě všechno bylo špatně. V jeho očích jsem viděla stejný nepochopení, ale tohle bylo ze mě :-D Byl to pro nás oba opravdový extra mega maxi hyper velkej filmovej zážitek. Takový to když si pak po letech říkáte " Pamatuješ jak jsme se koukali tenkrát na Kink Konga?" a víc nemusíte dodávat. Oba se na sebe usmějete a jste šťastní :-)

  • 5.1.2013  16:09

  Nádherná pohádka, na kterou se díváte očima a ona hladí vaše srdce...

  • 10.5.2014  19:38
  Krásno (2014)
  **

  Ach jo, Sokolíku..... :-( Tak já si nachystám bránici na totální nářez. Rozhodnu se obětovat 119 minut svého života českému filmu a ty? ... Kde je ta komedie? Dvakrát se uchýchtnout není na komedii nic moc. Nejlepší scéna je ve spojení se Suchošem a ta asi většinu lidí nalákala a pak se jedná jen o hodně slabej odvařenej materiál. Čekala sem trochu víc, ne to ne, čekala sem o hodně víc. Hvězdička za Sokolíka, hvězdička za Martina Fingera. Dvě hvězdy? To si snad Sokolík ani nezasloužil... :-(

  • 13.9.2013  20:16
  Kytička pro Algernona (TV film) (2000)
  *****

  Po přečtení knihy a shlédnutí filmu... Není ani jedno lepší a ani jedno horší. Obojí má krásný děj. Kniha je obohacená o Charlieho zápisky, které musíte někdy číst i třikrát aby jste si přeložili co píše :-) ale dává to knize kouzlo. A film? Je nádherným ztvárněním knihy a to se podaří málo kdy! Z celého filmu si nejraděj promítám scénku, kdy Charlie vypustí s Algernonem další bílé myši a nikdo neví, která je Algernon. Jen Charlie ji vždy pozná, zvedne ji ze země a řekne ji 'vidíš, jsi nejdůležitější myš v jejich životě a oni tě ani nerozeznají od ostatních' Opravdu nádherná scéna. Celý film je obohacený o vztah mezi Charliem a jeho učitelkou, což dává celému ději takovou mašličku na dárečku. Nezaškatulkovala bych tenhle film jen do Sci-fi a dramatu ale i romantiky a místy i komedie. Každopádně doporučila bych to jako film, který by jste ve svém životě měli minimálně 5x vidět :-D

  • 19.10.2013  10:30

  Víra dokáže hodně. A pokud jedna malá holčička věří a věří opravdově, dokáže pohnout světem! Winky mě rozplakala svou dojemností a upřímností.

  • 21.9.2013  01:00

  Já vidět takhle z první řady jak si můj přítel najde jinou i když neví co se mnou je... asi bych to sklo prokousala, podhrabala bych se tím pancéřem a prolezla vodovodním potrubím! Tohle bych prostě neunesla. I když to byl taky pěkně vykutálenej zmeteček, kterej nevěděl co je to mít rád, když mohl zanášet s takovou vochechulí tak pěkné babě... No víte jak to je s těma patrama baráku kde pro vás maj s každým patrem lepší protějšky... a poslední patro je prázdný jen aby si lidi uvědomili, že nikdy nebudou spokojený... :-) Škoda jen její pomsty... Moc malá a slabá... Za to co si prožila. Trýznění nejen hlady a všemi lidskými potřebami, ale i trýznění duše. Je to pěkná psychárna. Nechtěla bych být v její situaci ani na minutu. Ale na zkouknutí doporučuju!

  • 8.5.2014  09:07

  Další do sbírky :-) Jak já miluju pohádky a nejvíc ty ve kterých se zpívá :-) A jak bych teď už mohla říct " já miluju tuhle pohádku" Krásný klouzavý příběh vás na začátku chňapne a přimrazí a nepustí vás dokud sami na konci neroztajete. Je to přesně to co rozehřeje vaši zmrzlou duši :-) Aspoň u mě tomu tak bylo. Pokud si s dětmi nebo i sami chcete zpříjemnit nedělní odpoledne po vydatném obědě, tak bude tato pohádečka dobrá volba.

  • 8.5.2014  14:12

  Velice zdařilé pohádkové dílko. Příklad jak lze v jedné pohádce dětem přestavit všechny hrdiny, po kterých by mohli něco chtít. Takže než dětem pustíte tuto pohádku připravte se, že po ní budou chtít za každý vypadený zub pod polštářem peníze, na velikonoce budou chtít všude nacházet vajíčka, v zimě budou hledat Jacka Mráze atd., protože když jim tohle nedáte mohlo by se stát, že přestanou věřit! A svět by zachvátil strach a stín.....

  • 8.5.2014  14:23
  Lorax (2012)
  *****

  Zajímavé.... Líbivé... a hlavně pravdivé. Zase o jednom člověku, který chtěl všechno a šel by i přes mrtvoly aby získal svou "všechno věc". Bohužel nejvíc obětí bereme z přírody tak jako Jednoráz z Loraxova krásného lesa. Pro děti inspirující ekologicky nabádající pohádka. Nenásilná a krásná a co je nejkrásnější pro BlackAngels? Zpívá se tam :-) a navíc je to krásně melodický :-) Konečné shrnutí: Pohádka s myšlenkou, není vulgární, krásně animovaná, pro všechny generace, krásné texty písní, takže nezbývá než jí zkouknou co? :-)

  • 4.1.2015  19:57
  Love song (2013)
  *****

  Tohle mě dnes opravdu dostalo. Ale moc příjemně :-) Myslela jsem podle názvu, že mě čeká romantika hadra, tak jsem film docela odkládala na vhodnou chvíli, a když se po první noční vzbudíte po třech hodinách, tak vám to jako vhodná chvíle příjde :-) A sedlo to jako hrnec na prdel. Keira mě opravdu dostala. Jak výkonem tak i povahou filmové postavy. Bože to byla ale správná baba :-) Ona vás pobaví i rozebere do nitra aniž by jste to zpozorovali. No úžasné dílko! A její závěrečný triumf s jedno-dolarem mě opravdu utvrdil v páté hvězdě. Musím dodat, že i Mark Ruffalo byl ve filmu mému srdci zase o něco blíž.

  • 8.5.2014  08:55
  Mafiánovi (2013)
  ****

  Bavila jsem se po celých sto dvanáct minut. Když se na to dívám tak má brutální představa bezcitných, krutých mafiánů nějak odplouvá spolu s černým mrakem, který jsem měla v představách nad touto skupinou. Vezměte si maminku - sice vyhodila obchod maličko do povětří, ale... Proč? Protože obyčejný člověk mezi sebe nedokázal příjmout cizince, který se přistěhoval. Dceruška - jó, dobře rozbila mu tu hubu fakt pořádně, ale...Proč? Nechtěl jí snad obelstít, nalákat do auta s nabídkou pomoci a pak obtáhnout někde v křoví a pyšnit se tím před klukama? Dobře holka! To se mi líbilo. A synáček - jo taky nechal trochu domlátit klučíky ve škole, ale...Proč? Nemlátili ti kluci snad každýho ve škole, nešikanovali ostatní? A tatínek - :-D ten to bral trochu jak když by kosil kosou houby po dešti :-D Ten byl prostě svůj a chtěl vše dobré pro rodinu a nesnášel vydírání obyčejných mafiánských lidí :-D Film, který ukazuje, že každá pravda má vždy dvě strany. Rádi se přikláníme na tu, která je zřejmá nebo na tu jednu, kterou známe.

<< předchozí 1 2 3