Timy68

Timy68

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4
    • 26.6.2013  11:46

Já jsem věděla, že na konci všichni umřou. To byl ale hloupej seriál... Jediný, co mě donutilo dokoukat první sérii byl Tate, kterej nebyl nijak hezkej, ale tak ukrutně záhadnej, až byl svým způspbem přitažlivej. Snažila jsem se hodně dlouho, ale nemůžu najít vhodný přídavný jméno, který by moje pocity vystihlo. Přemýšlela jsem i o tom, že si znovu přečtu 50 odstínů šedi, tam bych ho možná našla, protože asi tak, jak působí Christian Gray na Anastasii, tak nějak působil Tate na mě. První polovina byla super - děsivá, strašidelná, mělo to hlavu a patu. Ale zbytek byl přesný opak. Jako bych začala koukat na jinej seriál. Děs běs. Děj horší než telenovela, ještě víc zamotaný a do předposledního dílu se to zamotávalo víc a víc, až jsem si říkala, jak to všechno chtěj za jeden díl rozlosknout. Konec ? O tom ani nemluvim. Prostě všichni umřeli, jak se dalo očekávat. A žili štastně až do konce světa. Jediný, co na posledním dílu stálo za to byla scéna ve sklepě, kdy povedená rodinka Harmonových chtěla vyhnat nové obyvatele domu, a Viv rozpárala Benovi břicho a on jí zastřelil, to jsem se nasmála. Moje hodnocení seriálu jako takového je na 2*, jednu hvězdu dám Tateovi a další půl hvězdičky patří všem ostatním hecům, kteří byli excelentní (hlavně Constance), a kteří povznesli tuhle pitomost o stupínek výš.

• 9.5.2013  15:46
    Iron Man 3 (2013)

Nejlepší Iron Man ze všech. Doufám, že už žádná čtyřka nebude, protože takhle nějak si představuju vrcholnej konec jakýkoliv trilogie - třetí díl, kterej ve všech směrech předčí dva předchozí díly. A navíc konec filmu další pokračování ani nedovoluje, to už by byla asi pěkná hovadina... Je vidět rozdíl mezi tím, když Shane Black jen pomáhá s vtipnými dialogy a když rovnou režíruje celej film. Sršilo to vtipem ('Kde máš mámu a tátu ?' 'Máma už šla do baru a táta šel podat tiket na poštu. Asi vyhrál, už je šest let včudu' :-DD). Až mi bylo blbý, jak jsem se jako jediná v kině smála každýmu vtipu ještě deset minut (to obvykle dělávam, když je film s mým oblíbenym hercem:). Mandarin neměl chybu ! :-D ('Kde je Pepper ?' 'Žádnýho Peppera neznám. Ole, ole, ole...!' :D) Novinka v podobě samooblíkání bez pomoci robotických paží Jarvise byla super oživením a celýmu filmu to dalo jakousi novou úroveň (Tony mohl z výšky sto metrů skočit do nikam a cestou se zavřel do obleku - bomba!). Akce byla nabušená akcí i vtipem - lepší spojení v kinematografii bych hledala marně. Na chvíli jsem ztratila dech, když Pepper spadla dolů do ohně. A přesně to mám ráda, že se vyděsim, i když je jasný, že jí Tony zachrání. Robert Downey Jr. je jeden z mých opravdu nej herců a jako Iron Mana si nedokážu představit nikoho jinýho (letos byl spešl sexy v IM 3:). I když... trochu mě zklamala zápletka s Mandarinem, že to byl jen herec a skutečnej atentátník byl Killian... Z toho jsem byla popravdě dost zmatená. Nechápala jsem, že takovej tydýt, jako byl ten herec, dokáže zahrát tak dobře nějakýho Stánskýho maniaka. I když přes ten konec, jakej to mělo, si neumim představit, co bude dělat Tony v Avangerech dvojce... Nechám se překvapit. Pro mě byl IM 3 rozhodně nej nej nej nej nej !

• 8.12.2012  12:10
    Hotel Rwanda (2004)

Zrovna pred par dny jsem docetla knizku od jedne Tutsijske zeny, ktera genocidu ve Rwande prezila jen diky tomu, ze se cele tri mesice schovavala s dalsima osmi zenama v male koupelne, kam se sotva vsechny vesly, v dome Hutujskehi kneze. Knizka sice nebyla na cteni zadna slava, ale samotna genocida me zaujala (ne kvuli tomu vsemu zabijeni, ale kvuli tomu, ze jsem dosud nevedela, ze se po druhe svetove jeste nejaka takova ohavnost moha stat). No a dneska jsem narazila na Hotel Rwanda, tak snad to bude tak dobre, jak to vypada a ja se budu moct jeste necemu priucit, i kdyz to je o lidskem hyenismu... Nevim, jestli je tenhle film podle skutecnosti, protoze podle toho, co jsem cetla, tak kdyz se schovavali Tutsiove po stovkach v kostelech Hutuove tam vpadli a vsechny je rozsekali, tak jak se mohlo v hotelu schovavat dvanacet Tutsiu, to mi hlava nebere... Alespon to pro zmenu uvidim v jine, nez jen psane forme

• 4.9.2012  18:29
    Sběratelé kostí (TV seriál) (2005)

'Od teď se budeme vyhýbat géniům, protože by sis o mě začala myslet, že sem blbej.' 'Co ? Ale toho já se nebojím. Já už vím přeci hodně dlouho jak moc blbej ty si. Tedy, co jsem řekla, to je pravda, ale i tak to vyznělo dost divně. Takže asi bych těď měla říct, že je mi jedno jak moc si blbej. Je to lepší ?' 'Ne.' Paráda! Tak takhle si představuju seriál 21. století, který má grády, vtip, sem tam i tu pořádnou akci a taky umí být poučný, tedy - pokud si dokážete zapamatovat všechno to, co ze sebe vychrlí Bones za jednu minutu. Perfektní výkon krásné Emily Deschanel doplněný charizmatickým Davidem Borenanzem. Mě, jako studentce zdravotnický školy, je tohle téma blízký, takže na tom ani žádný jiný chyby nehledám, stejně by to můj názor nezměnilo :) Hrozně moc jsem si zamilovala Hodginse a Angelu, oni dva jsou spolu tak sladký, jinak se to říct nedá, prostě jim to sluší :) Jako obvykle - titulky lepší než nepřesný a nekorektní dabing (ale musim uznat, že slovenská Temprance a spol. je výborná a jako vždy, slováci umí vybírat hlasy líp než natvrdlí češi...). Po takové řetí sérii se vytratil ten vtipný pohled, který vždycky házela Temprance na Bootha, když jeli v autě, takový to 'Čo ti šibe ?!' Velká škoda, protože i taková maličkost mě vždycky dobře rozesmála... TeĎ se dám i do čtení tuny knih od Kathy Reichs, a i když to má s Bones společou jen Temprance, vsadím se, že to bude stát za to. Dávám zasloužených 210%. Snad si dokáží Bones udržet kvalitu, se kterou začínali, i v osmé sérii, na kterou se už teď moc těším :)

• 29.8.2012  16:46
    Oskar (1967)

To nekonečný řvaní a předvádění se už je víc než trapný. Filmu to dost ubírá na tempu, otravuje to a nutí k vypnutí zvuku. Myšlenka filmu dobrá, mohla být i vtipná, ale to všechno okolo stálo za houby a zbytek, který mohl být vynikající potopil až na úplné dno.

• 28.8.2012  11:48
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Po občasném zabloudění k WD na JOJce jsem se rozhodla kouknout se na první tří díly na Coolce. Přidala jsem hvězdičku, která patří parádní akci a skvostným maskám. Nevím, jestli se budu koukat dál, i když zombie téma mě baví sledovat. Není to jako celovečerní film, na kterej se kouknu a budu mít další tejden zlý sny. V seriálu je víc osobních věcí, vztahů a problémů než se řeší ve filmu, což vede k tomu, že polovina jednoho dílu je zaměřená právě na to a sem tam se objeví akce, která je pro diváka nezáživná, protože jde pořád o to samý - zabít zombie, nenechat se kousnout, utýct, atd.. A hlavně po projekci celé první série se mi zdá zbytečný koukat se dál, protože je to (opět) pořád o tom samym. Člověk už pak od toho nemůže čekat nic novýho, pořád tam jen útočí zombie, přeživší se brání, jeden po druhém umírají, atd.. Podle mě je to moc přeceněný. 50%

• 27.8.2012  13:40
    Klíč (2005)

Čekala jsem, co to bude za mega bomba setsakramentskej horor, ze kterýho budu mít tejden strach otevřít dveře. Vyklubala se z toho pomalu komedie s nepochopitelným koncem. Atmošku hororu to sice mělo, sem tam to bylo napínavý jako trenky, ale to je tak všechno. Škoda, mohlo to vyvždímat víc ze scénáře. 30%

• 27.8.2012  13:32
    Noční show Davida Lettermana (TV pořad) (1993)

Starý pošetilý sukničkář Latterman je, vedle praštěného Conana a správné Ellen, jediný, na kerého talkshow se dá dívat. Vždycky ví, na co se ptát a kdy se na to ptát, a hlavně nemá zábrany v tom, co vypustí z pusy (Just the way I like it ;). Jeho otázky a komentáře bych přirovnala k větě 'Ve správný čas na správném místě'. *****

• 26.8.2012  19:21

Na tomhle filmu je pěkně vidět, jak velcí herci (Kutcher, Raynolds, Roday...) začínali od NULY. Hvězdička patří jejich výkonům. Něco jako Holky to chtěj taky (=blbost na entou)

• 24.8.2012  14:55
    Pod povrchem (TV seriál) (2012)

Oni se snad všichni zbláznili... S příchodem září začínaj na každym kanálu (Prima, Nova, JOJ, Markíza) dávat nejakou novou českou nebo slovenskou telenovelu. To je jako zlý sen. Snad to nebude nekonečný jako Panelák... Už tak stačí, že není po večerech na co koukat.

• 24.8.2012  14:31

Nemám ráda filmy, které balancují na hranici reality a absurdnosti. Ale tenhle film je daleké míle od hranice, bohužel na straně nereálnosti. Kluk, kterého poslocuhá CELÁ škola ?! To je musel zhypnotizovat, ne ? Na tomhle filmu se mi jen potvrzuje, že každý máme jiný vkus. Hodnocení 72% mě víc než překvapilo. Průměrná komedie, která se dá jednoznačně přiřadit k těm ukecaným, bez pořádného základu a s nudným scénářem. Nepochopitelná role RDj, kterého doufám už nikdy takhle neuvidíme, i když se jí zmocnil na výbornou, a obsazení ostatních rolí, o tom ani nemluvim. Nesympatičtí teenageři, kteří nevědí co se životem... Nejsou tři hvězdičky jako tři hvězdičky - ta třetí v mém hodnocení prolezla s pořádně odřenýma ouškama. 30%

• 23.8.2012  16:06

Tak tohle byl jeden velkej omyl. Nudná komedie (komedie !?), do který vnesl světlo jeden jediný - RDj. (můj důvod projekce). Kromě něj to bylo nudný, nudný, nudný s příšerným obsazením, nevtipnýma NUDNÝMA příšerně ukecanejma scénama. Nuda. Hvězdička patří Robertu, kterej už doufám nikdy takhle vedle nešlápne.

• 23.8.2012  15:54

Tak tohle jepro mě nejlepší spolupráce Tim Burton-JD-Bonham Carter. Musím souhlasit, že film byl celou dobu duchem někde mimo (to je jediný, co mi na tom opravdu vadí), ale na druhou stranu hudba se podle mě povedla. Jasný, JD sem tam zpívá a zbytek jen odříká tím jeho tajemným hrubým hlasem, což se ke Sweeneymu hodí, ale za to ho skvěle doplňují ostatní, hlavně Helena, jejíž hlas se k Johnnymu skvěle hodí. Hudba držela první polovinu filmu nad hladinou, kdy scénář pokulhával, v druhé polovině byla zas takový podkres ke krvavé podívané. Co mě opravdu překvapilo, byl Sascha Baron Cohen, kterého bych v takovémhle filmu vůbec nečekala, a on ještě k tomu zpívá (ale podal parádní výkon). Cynická Mrs. Lovett byla v podání Heleny nepřekonatelná a až do konce jsem jí věřila, že je 'ta dobrá' (co se to jen z ní pak vyklubalo…). Konec jako u Shakespeara - všichni umřou... Mimochodem - scéna se svatbou je k popukání :) 100%

• 23.8.2012  10:55
    Feťáci (1987)

Tak jsem si pro porovnání přečetla i knížku a můžu říct, že film je proti tomu zlatý důl. Horko těžko jsem si zvykala na nepřehledně napsanou knihu, jak jsem pozdějc zjistila - autorovu vůbec první, kde zajímavý a napínavý byl jen konec. Režisér si půjčil jen kostru předlohy, všechno okolo je úplně o něčem jinym. Ale rozhodně je film záživnější. Knížka je suchá, o ničem, film je zaměřenej na tři hlavní postavy. Uznávám, že sice taky občas pokulhává, ale celkově to diváka vtáhne do děje. A konec - ten jsem vbec nečekala takový, jaký je. 90%

• 20.8.2012  12:29

Na 28 Days Later to nemá, ale mě to vyhovuje tak, jak to je. Lekaček tam je sice málo, ale to vynahradí propracovaná akce a skvěle namaskovaní zombie. Jeremy Renner v, jím snad oblíbené, roli odstřelovače (Thor, S.W.A.T, Avengers - pořád musí nekoho zabíjet, jinak ho snad ani neznám) Lehce nadprůměrný zombie horor: 65%

• 19.8.2012  17:55

'Ty to nechápeš. My nejsme hodnej a zlej polda. Já jsem buzík a on je z New Yorku. A teď seš v průseru.' Dlouho jsem neviděla tak povedenej film. Parádní scénář, nenucený humor, který nechyběl ani při akci a neskutečně zamotaný případ, kterej drží diváka v napětí do samýho konce plus výbornej RDj = nezapomenutelná podívaná. 100%

• 19.8.2012  12:18

Průměrná, typicky amícká romantická komedie, kterou povznáší jen obsazení AJ Buckleyho. Co se mi opravdu nelíbilo byl konec. Ještě nikdy jsem snad neviděla tak strašně přehnanej konec. Slabý průměr. 40%

• 19.8.2012  12:09

Něco na způsob 'vtipnější Less Than Zero'. Začátek byl nepřekonatelnej. Pak už to šlo dolů kopcem. Pár světlých a vtipných chvilek by se tam našlo, ale celkový dojem kazila pomalost filmu. Zfetovanej JD byl k popukání. Vlastně když se to tak vezme, zasmát se dalo jen, když byli hlavní aktéři zťatý, zbytek byl jen takovej slabej odvar toho, co mohl film nabídnout, ale nějak se to vytratilo ze scénáře. 80%

• 18.8.2012  16:29
    Satan (2006)

Tak tohleto vážně ne. Ani omylem. Nechápu, že jsem uvěřila tak lákavýmu titulu jako je 'Satan'. 3/4 filmu se nic nedělo a nakonec se to všechno semlelo za, kolik to mohlo bejt, deset patnáct minut. Psychopat, který vypadal jako bezdomovec Danny Trejo, s celou familií, snažící se získat orgány a 'náhradní díly' pro svýho novýho přírustka... Nic moc. *

• 18.8.2012  16:08

'Zmizíš z města. A to hned. Když zmizíš, budeš zmizelej. Jestli ne, zmizim tě já.' :-DD Tak k tomuhle není co dodat. Občas by to chtělo přidat na tempu, přiznejme si, dvě a půl hodiny filmu, ze kterého by šlo vystřihnout ty nudný scéna, zkrátit to na hodinu a půl a je z toho trhák, ale tenhle hlavní nedostatek se ztrácí ve stínu parádních výkonů všech hlavních aktérů, skvělých hláškách a nadupané akci. To je asi důvod, proč nemůžu dát **. 55%

• 12.8.2012  14:06

Tak jestli tohle byl mysteriózní thriller, pak já jsem čínský bůh srandy v Americe. Mysteriózní byl možná konec, napínavej jako trenky. I když bych to víc popsala jako psycho, ale do tý doby to byla leda tak komedie. 'Pomohlo by situaci, kdybych se prošel kolem bloku ?' 'Ano, díky.' 'Ó, rozšoupni se. Obejdi dva.' :-DD Je zajímavý vidět, že ani v 'mysteriózním thrilleru' neupouští filmaři od toho typyckýho Deppovskýho temperamentu (za to dávám body navíc:) Ale zase nemůžu říct, že bych se nebavila nebo že by mě děj nevtáhnul. Škoda jen toho konce, protože ten mě trochu zmátnul. Pochopila jsem to tak, že za všechny vraždy mohl JD trpící schýzou... Možná druhá projekce mi to trochu objasní a možná se moje hodnocení změní. Prozatím 80%

• 12.8.2012  13:57
    50/50 (2011)

Tak proti tomuhle filmu nic nemám. Parádní hlášky namixovaný s napětím a humorem ve filmu, kde hlavní roli hraje chlap s rakovinou. Nejednou jsem tahala kapesník nebo se válela pod stolem smíchy. Odvaha natočit takovej film. Odvaha která stála za ten risk. 100%

• 11.8.2012  17:50

Nejdřív ze všeho musim říct, že Zooey je fakt talentovaná. Na tenhle film jsem se vlastně koukala jen kvůli ní. A kromě jejího výkonu pár zábavných scén jsem z toho nic neměla. 500 Days of Summer se snaží dodat zajímavost přeskakováním mezi dobou 'spolu' a 'rozhádaní'. A to mě na tom nejvíc štvalo, působilo to na mě neuspořádaně (střih - jsme spolu/střih - hádáme se/střih - odešla...). No a Joseph... Ten většinu filmu vypadal jak sťatej, a když ne, tak měl vlasy 'upravený' jako by právě vstal z postele. Záměr udělat tuhle romantickou komedii 'neromanticou' se rozhodně povedl (určitě bych to neházela do škatulky s ostatníma americkými romantikuš komediemi) Rozporuplný pocity to ve mě nechalo... Dala bych i 80%, ale hodně věcí mi na tom vadí... Zlatá střední cesta.

• 9.8.2012  18:31

Tak jsem se těšila, co to bude za prvotřídní roadshow a takový zklamání... Vtipy byly skvělý, hlášky taky, ale převládaly tam spíš nudný části, který byly opravdu nezáživný. Ta vulgarita nebo nekorektnost mi nevadila. A naštěstí pro mě tam nebylo ani moc těch typických Carreyovských xichtů a dementních pohybů. To už jsem se víc bavila u RDj a jeho Deadline. 60%

• 9.8.2012  09:45
    Panelák (TV seriál) (2008)

Jednu hvězdičku dávam za humor, který jim občas vyjde. Doufala jsem, že devátá série bude poslední, ale ona ne... To jich chtěj natočit jako dvacet ?! Vždyť je to pořád to samý dokola... Už by to chtělo nějaký tragický konec všech, aby se bylo na co v tejdnu dívat.

• 9.8.2012  09:41
    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006)

A já si myslela, že telenovely byly 'in', když mě bylo šest a koukala jsem se na Sladkou Valentýnu... Vidim, že si nikdo nedá říct a tyhle sprostosti natáčí dodnes. Ale vlastně proč ne, najde se ještě hodně důchodců, kteří nemají co dělat a se vší vášní to sledují, ale tam já mam ještě daleko.

• 8.8.2012  17:29

Tohle není můj šálek kávy. Na mě je to moc složitej film, takže ZAUJATĚ hodnotím jen části, u kterých nemusím přemýšlet - akci. Film snaží vypadat záhadně, takže to nebyly nejlepší akční scény, jaké jsem viděla, ale na druhou stranu měly výbornou choreografii. Tom Hanks byl skvělý, snad jen kromě Zelené míle a Trosečníka, jsem ho nikdy neviděla v roli ušité přesně pro něj. Přiznám se, že jsem u filmu usnula, a to se mi často nestává, takže tohle bylo úplně mimo mě.

• 8.8.2012  17:13
    Super drbna (TV seriál) (2007)

Co ještě nevymyslí... Příšerně obsazený seriál (Ed Westick, Taylor Momsen...), který nemá žádný pořádný základ. Pokud teda za základ nepovažujete nudné opakování toho samého pořád dokola - drbání všech okolo, spaní s klukama a holkama svých kámošů, dost podobně, jako je tomu u telenovel. Seriál pro teenagery, kteří si myslí, odpusťte mi to slovo, že být děvka je cool. Pac a pusu, pac a pusu, vaše super drbna. (Bléé)

• 8.8.2012  17:08
    Walker, Texas Ranger (TV seriál) (1993)

Walker, Texas Ranger byl můj hrdina, když mi bylo tak pět. Ale musim přiznat, že se na něj ještě občas kouknu, když se nudim a chci se trochu zasmát. Je to aspoň něco jinýho než pořád dokola ty moderní kriminálky, který dokola omejlaj DNA, otisky, malý smítka, prach... Tomuhle se říká Do It Yourself, pěkně ručně stručně ;)

• 8.8.2012  10:15

Musí se nechat, že občas jim ty lekačky vyšly. Mě bylo divný, že v novinách psali 'komedie' a tady je napsaný 'thriller, akční, horor'. Ale v novinách měli krutou pravdu. Víc se to podobá komedii... 10%

<< předchozí 1 2 3 4