Timy68

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4
    • 9.5.2013  15:46
    Iron Man 3 (2013)

Nejlepší Iron Man ze všech. Doufám, že už žádná čtyřka nebude, protože takhle nějak si představuju vrcholnej konec jakýkoliv trilogie - třetí díl, kterej ve všech směrech předčí dva předchozí díly. A navíc konec filmu další pokračování ani nedovoluje, to už by byla asi pěkná hovadina... Je vidět rozdíl mezi tím, když Shane Black jen pomáhá s vtipnými dialogy a když rovnou režíruje celej film. Sršilo to vtipem ('Kde máš mámu a tátu ?' 'Máma už šla do baru a táta šel podat tiket na poštu. Asi vyhrál, už je šest let včudu' :-DD). Až mi bylo blbý, jak jsem se jako jediná v kině smála každýmu vtipu ještě deset minut (to obvykle dělávam, když je film s mým oblíbenym hercem:). Mandarin neměl chybu ! :-D ('Kde je Pepper ?' 'Žádnýho Peppera neznám. Ole, ole, ole...!' :D) Novinka v podobě samooblíkání bez pomoci robotických paží Jarvise byla super oživením a celýmu filmu to dalo jakousi novou úroveň (Tony mohl z výšky sto metrů skočit do nikam a cestou se zavřel do obleku - bomba!). Akce byla nabušená akcí i vtipem - lepší spojení v kinematografii bych hledala marně. Na chvíli jsem ztratila dech, když Pepper spadla dolů do ohně. A přesně to mám ráda, že se vyděsim, i když je jasný, že jí Tony zachrání. Robert Downey Jr. je jeden z mých opravdu nej herců a jako Iron Mana si nedokážu představit nikoho jinýho (letos byl spešl sexy v IM 3:). I když... trochu mě zklamala zápletka s Mandarinem, že to byl jen herec a skutečnej atentátník byl Killian... Z toho jsem byla popravdě dost zmatená. Nechápala jsem, že takovej tydýt, jako byl ten herec, dokáže zahrát tak dobře nějakýho Stánskýho maniaka. I když přes ten konec, jakej to mělo, si neumim představit, co bude dělat Tony v Avangerech dvojce... Nechám se překvapit. Pro mě byl IM 3 rozhodně nej nej nej nej nej !

• 18.5.2012  19:38
    Avengers (2012)

Premiéru Avengers jsem nemohla zmeškat. Celý týden jsem se na ni těšila, a musím říct, že mě to velmi mile překvapilo. Ani jsem vlastně nevěděla, co od toho mám čekat. Film jsem chtěla vidět hlavně kvůli Iron Manovi, a Robertu Downey Jr., samozřejmě :) Podle mě byla skoro každá vtipná scénka založená na lhostejnosti Tonyho Starka. Ale i přesto, nebo právě proto, se mi to tolik líbilo. Tony prostě válel, jako vždy :) Bylo to vtipné, chytlavé a hlavně napínavé od začátku do konce. Takhle si představuju pořádnej akční trhák, přesně podle mých představ. Každá akční scéna, při které mi lítaly kusy budov a i samotní Avengers až k obličeji mě zařezala do sedačky, což se mi dlouho nestalo. A i když už tomu tak není, po čtyřech dnech promítání v kině byli Avengers na 12. pozici mezi nejlepšími filmy, tak to o něčem vypovídá :) 1000000%

• 15.5.2012  17:02
    Diktátor (2012)

Nejradši bych dala odpad! nebo maximálně *, ale z nějakýho důvodu nemůžu... Stejně jako to nemůžu zaškatulkovat do krabice s 'praštěnýma komediema', který se snaží vypadat vtipně jen se scénami o sexu a nechutnostech (porod paní v obchodu...), ale zase na druhou stranu je to nabytý vtipem a hláškama, u kterých jsem se nasmála ('I'll be back with help. JK. Just kidding !' :-DD) Diktátor má hlavu a patu a hlavně kloubný a zajímavý děj, který mě nutil dokoukat to. Škoda několika scén, které tam být nemuseli. 80%

• 21.5.2012  14:52
    Hotel Paradise (TV pořad) (2012)

Ne, ne, ne a ne. Asi je to hloupost psát svůj názor, když jsem viděla celkem asi jen 2 minuty samotné reality-show, a to jen když jsem přepínala kanály a hledala, co kde hrajou, ale tahle zavrženíhodná hovadina mě neskutečně odpuzuje už jen z ukázek ,a to je co říct. Ne, děkuji.

• 24.8.2012  14:55
    Pod povrchem (TV seriál) (2012)

Oni se snad všichni zbláznili... S příchodem září začínaj na každym kanálu (Prima, Nova, JOJ, Markíza) dávat nejakou novou českou nebo slovenskou telenovelu. To je jako zlý sen. Snad to nebude nekonečný jako Panelák... Už tak stačí, že není po večerech na co koukat.

• 21.5.2012  15:17
    Pohřešovaný (TV seriál) (2012)

na tenhle seriál se koukám jen tehdy, když opravdu nic lepšího v bedně nenajdu. Asi jediný důvod, proč se na to koukám je krásná herečka Ashley Judd, která podává vždy excelentní výkon. Podle mě. Akce je tam plno, ale jak rychle nějaká akce začne, tak rychle i skončí. Doufala jsem, že to nebude stejné jako seriál Život je změna, kde se pořád dokola hádali a debatovali o minulosti. V prvních dílech tomu tak bylo, ale po znovuobjevení manžela Beccy se to rozjelo. Začali se objevovat nové a nové zvraty v minulosti a to mě nebaví už jen kvůli tomu, že bych to musela vidět aspoň dvakrát, abych si to dala dohromady a abych vůbec věděla, o čem seriál je. Proto mě po asi 4. dílu omrzelo koukat na to a teď si tím jen zkracuju čas před vysíláním mých opravdu oblíbených seriálů. Závěr: Začátek mě uchvátil, od poloviny to jelo z kopce. *** je podle mě tak akorát. Škoda, mohl to být dobrý seroš...

• 3.8.2012  16:29
    Poslední výkřik (2012)

Škoda řeči. Krimi ? Možná. Ale horor ani omylem. Bála jsem se jen jedinýho - že nakonec nezabijou Bartošovou. Kdyby dali do HR aspoň nekoho lepšího, tak beru, ale tohle...I s tim Šmajdou to byl trochu přehmat.

• 8.5.2012  15:53

Už kvůli tomu, že je to český film, ke kterým nemám pěkný vztah nebo kvůli tomu, že tam hraje Mádl, ke kterému mám vztah ještě horší, bych chtěla dát maximálně 1*.. Ale nemůžu. Nejdřív jsem měla v plánu celej film v kině prospat, ale začátek mě zaujal a tak jsem to musela dokoukat. Souhlasím s Rogue - trapná reklama na Orbit a Big Shock, ale když to pominu, tak to bylo vcelku zábavný, až mě to překvapilo. 'Počkej chvíli... Z dálky vypadáš jako kretén... A z blízka je to pravda.' :DD Hlášky neměly chybu, ale to bylo asi jediný, co se mi na tom líbilo.. Chvílema mi to přišlo nereálný a Mádlův hlas se občas dal jen těžko překousnout. Podruhý bych se na to asi nepodívala... ;)

• 3.8.2012  16:35
    Tak fajn (2012)

Účastníci zájezdu trochu hloupěji jako muzikál ? Nuda. Bez děje a proboha: muzikál ?! To opravdu radši nechte americkým kolegům.

• 14.5.2012  17:47

Johnny Depp... Je herec, který mi nikdy nevadil, ale taky jsem nebyla jeho největší fanynka. Vždycky jsem četla, jak je to úžasný herec, že umí zahrát každou roli atd., ale nikdy jsem si toho nevšimla, protože jsem nikdy nesledovala, jak svou roli zahrál. Ale po včerejším zkouknutí Dark Shadows jsem se na to začala soustředit, a musím jen souhlasit. Úplně jsem si ho zamilovala. Aspoň teda v této roli. Z nejistého důvodu se mi vždycky líbil v rolích, kde je namaskovaný (Karlík a továrna na čokoládu, Piráti z Karibiku, Alenka v říši divů...), přijde mi, že v těchto rolích se s nim víc ztotožnim.. Popravdě jsem ještě asi neviděla film, kde by nebyl nijak namaskovaný... Z fotek, které jsem viděla na internetu jsem se bála, že na mě nezapůsobí kulisy z počátku 'osmdesátých let'... Ale právě naopak.. Kostýmy a vlastně všechno kolem bylo dokonalé. Vztah, který od začátku panoval mezi Victorií a Barnabasem, byl elektrizující :) Čekala jsem víc vtipných scén a míň akce, ale i tak to ve mně zanechalo dojem filmu, který bych si nejraději pouštěla od rána do večera, jen abych ho znala celý nazpaměť :-D Nevím jak ostatní, ale mě určitě nevadilo, že i přes pochmurné prostředí Cillinwoodu se sem tam občas objevily věci dnešní doby: hra Operace rychlá akce, bublinová lampa (nebo jak to nazvat:), cedule na dveřích 'Keep out' atd..

• 12.8.2012  13:57
    50/50 (2011)

Tak proti tomuhle filmu nic nemám. Parádní hlášky namixovaný s napětím a humorem ve filmu, kde hlavní roli hraje chlap s rakovinou. Nejednou jsem tahala kapesník nebo se válela pod stolem smíchy. Odvaha natočit takovej film. Odvaha která stála za ten risk. 100%

• 26.6.2013  11:46

Já jsem věděla, že na konci všichni umřou. To byl ale hloupej seriál... Jediný, co mě donutilo dokoukat první sérii byl Tate, kterej nebyl nijak hezkej, ale tak ukrutně záhadnej, až byl svým způspbem přitažlivej. Snažila jsem se hodně dlouho, ale nemůžu najít vhodný přídavný jméno, který by moje pocity vystihlo. Přemýšlela jsem i o tom, že si znovu přečtu 50 odstínů šedi, tam bych ho možná našla, protože asi tak, jak působí Christian Gray na Anastasii, tak nějak působil Tate na mě. První polovina byla super - děsivá, strašidelná, mělo to hlavu a patu. Ale zbytek byl přesný opak. Jako bych začala koukat na jinej seriál. Děs běs. Děj horší než telenovela, ještě víc zamotaný a do předposledního dílu se to zamotávalo víc a víc, až jsem si říkala, jak to všechno chtěj za jeden díl rozlosknout. Konec ? O tom ani nemluvim. Prostě všichni umřeli, jak se dalo očekávat. A žili štastně až do konce světa. Jediný, co na posledním dílu stálo za to byla scéna ve sklepě, kdy povedená rodinka Harmonových chtěla vyhnat nové obyvatele domu, a Viv rozpárala Benovi břicho a on jí zastřelil, to jsem se nasmála. Moje hodnocení seriálu jako takového je na 2*, jednu hvězdu dám Tateovi a další půl hvězdičky patří všem ostatním hecům, kteří byli excelentní (hlavně Constance), a kteří povznesli tuhle pitomost o stupínek výš.

• 21.5.2012  14:48

Omlouvám se všem, kteří budou na mé hodnocení znechuceně koukat s myšlenkou, jak jsem jen mohla dát až 2** Ale prostě ty hemzy Carmen a neustálý zazdívání Roberta někdy opravdu stojí za to občasný zkouknutí :-D 'Róbert, ja to vidím rozmazane !' 'Musíš si nasadiť okuliare, toto je 3D televízor.' 'Stále to vidím rozmazane !' 'Ale 3D okuliare, nie slnečné' :DD Nikdy nepochopim, proč všude chodí Carmen na 10-ti cm podpatcích... Proč si třeba do tašky nehodí blbý žabky, který by jí zabrali minimum místa, kdyby jí náhodou bolely nohy. A pak se vymlouvá, že nevěděla, že budou tolik chodit. Prostě bloncka...

• 4.8.2012  19:21

V porovnání s J. Timberlakem a Milou Kunis je to dost slabé. Titul 'Hlavně nezávazně' je trochu mimo mísu, protože už od začátku bylo jasný, že Ashton to bude brát závazně. Pár vtipných scén tam bylo, ale jinak to nemělo vůbec šťávu. Taková normální Hollywoodská komedie, která s nepovedla tak, jak by měla. Scény s fotříkem byly až moc přehnaný tím, jak se snažily být vtipný (dost mi to připomíná ty komedie, které se snažej být vtipný jen tak, že se tam pořád nadává a mluví o sexu) a hlavní postavy se chovaly jako děti (hlavně Natalie). Ale co mě opravdu dosalo - Period Mix :-DD Z toho jsem umírala: I keep bleeding, keep, keep bleeding love. I keep bleeding, I keep bleeding love... :-D

• 21.5.2012  15:02

Čekala jsem od toho trochu víc než se mi dostalo, ale jen trochu. Na tenhle film jsem se koukala jen a jedině kvůli Timu Olyphantovi. Ten (jako obyvkle) nezklamal. Ale zaujalo mě to. Bylo to napínavé až do konce, takže jsem se nenudila, což si cením, ale možná že to bylo až moc předvídatelné... Ráda jsem sledovala Diannu Agron, kterou jsem poprvé viděla v jiné roli než jako tu děsnou a namyšlenou Quinn Fabray. Příjemná změna :) Štvou mě ty konce a lá domysli si sám, za to bych vraždila. U mě má 90%

• 4.8.2012  19:34

Na začátek musím dát ***** tomu, kdo tak perfektně vybíral hudbu. Hned na začátku moje nejoblíbenější písnička od Bruna Marse - trefa do černýho. Plus ještě Train a Jupm od Kriss Kross, to jsou prostě moje písničky... I když... Dalo mi to trochu mylnou naději, že to bude perfektní film. Rozhodně lepší podívaná než Hlavně nezávazně. Vtipnější, akčnější a zábavnější. K perfektnosti to má daleko hlavně kvůli překypující naivitě, ale stálo to za to. 80%

• 27.5.2012  20:11
    Mupeti (2011)

Na Muppety (Sezame otevři se) jsem se jako malá nekoukala. Dodnes mám určitou hrůzu z dřevěných postaviček (Hurvínek a Spejbl) nebo plyšových panáků. Nedělá mi to dobře. Ve škole jsme koukali na film, už si nevzpomenu na název, kde byly dřevěné vyřezávané vraždící postavičky a to jsem byla ráda, že jsem to vůbec dokoukala. Po téhle nadměrné dávce děsivých postaviček mi trvalo dlouho, než jsem se odhodlala kouknout se na Muppety. A když jsem se k tomu dokopala... Jak jen to říct... Ty necelé dvě hodiny si umím představit i jinak strávené. Pár chvil stálo za to, ale celkově byl film spíš nudný. Je to na takové nudné nedělní odpoledne, kdy je člověk po obědě a chce spát. U tohohle dokonale usne.

• 29.5.2012  17:35
    Rango (2011)

Tak tohle jsem teda opravdu nečekala. Jediné, co mě přinutilo koukat se na animák byl hlas Timothy Olyphanta a zoufalost z toho, že už nemám na co koukat. Ale můžu říct, že to stálo za to. Viděla jsem jak dabing, tak titulky, a jako vždy - tit jsou mnohem, mnohem lepší. Pořád nechápu, proč Češi dávají hlavním postavám tak… dětské hlasy. U amíků jsem si poslechla mužný, sexy hlas Johnnyho Deppa, který byl mnohem lepší než dabing. I když v titulky neměli ten úžasnej začátek (Hačačíto na žídlíto, konzumento popcornéro, bumbíto limonádo :DD) Film bych rozdělila na dvě poloviny: 1. polovina - překvapivě vtipná, byly tam scény, které jsem si přehrávala pořád dokola a smála se jako malá. 2. polovina - míň zábavy, víc akce. To mi bylo proti srsti, protože jak se film krásně rozjel, tak mě začal pomalu, nudit. Ale rozhodně bych našla i světlé stránky téhle části ('Oh, it’s a full house', 'Wow ! Where is my Tic-Tacs ?! Oh, I found'em' :DD) I když dokoukat jsem to dokoukala, mělo to zajímavý děj, ale zase předvídatelný konec. Čekala jsem konec, který mě překvapí. Nedočkala jsem se. Nemůžu si pomoct, ale hudba mi připomíná hudbu z Pirátů z Karibiku... A celá natěšená, až se objeví The Spirit Of The West, jsem se ho nakonec dočkala jen asi na minutu a šest sekund. A to počítám i doby ticha, nebo když mluvil Rango, kdybych měla počítat, jak dlouho mluvil Tim, nad 20 sekund by se to nevyšplhalo. Na týhle komedii jsem se stala úplně závislá. Nekecam, viděla jsem to už asi pětkrát a vždycky se u toho nařácham jako dybych to vid+la poprvé. I když animáky pro děti nemusim, tohle mi jako podívaná pro děti rozhodně nepřišlo. Bylo tam hodně vtipů a scének, které by děti nepochopily. Titulková verze 95%, dabing 80%

• 3.8.2012  16:25
    Thor (2011)

Jsem sklamaná i překvapená zároveň... Pod megafilmem se vznešeným názvem jako je 'Thor' jsem si představovala film plný bitev, kterých jsem se dočkala nakonec jen dvou (a to ještě tak blbě - na začátku a na konci), ale na druhou stranu jsem nečekala takovou dávku zábavy, až mi slzy tekly po tvářích. Aspoň to zastínilo chybějící akci. 85%

• 3.8.2012  16:47

'Zkus mě rozesmát' je trochu přeceněnej název, když to člověk bere jako dvojsmysl. Adam Sandler a Jennifer Aniston mě zkusili rozesmát v typické hollywooské romantikuš komedii a povedlo se. Některé scény poněkud nudnější, ale když šlo do tuhýho a rýsovala se nějaká ta vtipná scénka, tak to stálo za to. 90%

• 2.8.2012  18:47
    127 hodin (2010)

Tak po projekci filmu jsem si myslela, že je to nejlepší film posledních pár let... Zanechalo to ve mně silný pocity a pro komentování jsem to v sobě musela nechat trochu uležet… Z omylu mě vyvedla až knížka. Já normálně nečtu, nemam ráda čtení, za celej život jsem přečetla od začátku do konce jen 4 knížky (z toho jedna, Jak jsme našli pejska, má asi 40 stran a každou stránku zabírá ze 3/4 obrázek a pod ním čtyři řádky textu, zbylé tři jsou knížky Glee), ale Between A Rock And A Hard Place jsem si musela přečíst. Zhltla jsem jí za dva dny a musím říct, že film oproti tomu vypadá jako špatná komedie. Ne že by nebyl kvalitní, to rozhodně je, ale oproti knížce vyvolává dojem, že to bylo všechno hrozně lehký: první den tesal do kamene, druhý den se snažil pomocí lan balvan nadzvednout, třetí den byl na dně s vodou, čtvrtý den mluvil sám se sebou, pátý den měl halušky a šestý den si uřízl ruku a šel za nosem, dokud nepotkal rodinu na výletě... a happy-end. Za to ve skutečnosti tesal Aron do kamene tři dny, zvednout kámen se snažil dva dny, mlátil do něj jinýma kamenama a po osvobození byla cesta za záchranou stokrát těžší než ve filmu, kde to vypadá, že byl plnej energie, ušel kousek a potkal rodinu. Kdo nečetl knihu se s filmovým zpracováním spokojí, ale kdyby všichni, co viděli film, četli knížku, hodnocení by bylo mnohem nižší. Ale to pořád nemění nic na tom, že film stojí za zkouknutí.

• 16.5.2012  15:30
    Kick-Ass (2010)

Takový malý důkaz toho, že vtipné a praštěné teen komedie, na které se dá koukat i podruhé a potřetí ještě existují :) Čekala jsem, že to bude blbost, s trapnýma hláškama, okopírovanejma z jiných komedií, kterou po chvíli vypnu, ale nestalo se. Kick Ass mě naprosto uchvátil. Vtipnýma hláškama se to jen hemžilo a já se nemohla přestat smát :) Christopher Mintz-Plasse je můj oblíbený komediální herec, u kterého se musím smát už jen když ho vidím. 'Nářezi !' 'Zuřivče !' 'Oh, kurva piča to fakt bolí !' :-D

• 1.6.2012  14:32

Na zkrácení sobotního večera jako dělané. Romantická komedie s Anne Hathaway se tentokrát povedla o něco víc než ty předchozí. Možná i proto, že konečně není plná hollywoodskejch předvídatelnejch scén, ale je to o krutym životě. Možná nějaká podobná romantikuš komedie je, ale já jsem zatím žádnou takovou neviděla, proto se mi tahle tak líbila. Drama scén bylo dostatek a přitom nebyly zbytečně natažené a nudné. Navíc je doplňovala romantika, která se vyskytla i tam, kde jsem ji nečekala, Zajímavé komentáře: Matty (úplně souhlasim:) And they lived happily ever after

• 1.6.2012  15:09

Nějak takhle jsem si představovala Undisputed II, ale dočkala jsem se až ve trojce. Tím líp, protože M. S. Jenkins odvedl perfektní výkon, možná i lepší než M. J. White. Každá akce byla promyšlenější a tvrdší než doposud. Uri Boyka byl konečně zkrocen. Choval se slušně a přátelsky. I když z týhle hry na slušňáka vynechal Jericha… Celkově byl film zajímavý a poutavý, ale nemohla jsem odtrhnout oči od Jenkinsnova úsměvu. Takovej odstín zářivě bílý ani nevim, že naše televize pojme. Zajímavý děj, napínavý od začátku do konce s naprosto nečekaným koncem. 95%

• 21.5.2012  15:17
    Podivní (2010)

Já jsem prostě posera. A i u takhle primitivních hororů bych strachy nejradši zalezla pod postel, kde by mě nikdo nenašel. Po prvním shlédnutí dojem tak na 70%, ale po druhém a třetím, které jsem stihla za jeden den, se mi to líbí o moc víc, protože jsem si spojila jednotlivé scény, které mi předtím nedávaly smysl. TO hrál, stejně jako v každé své 'Sheriffovské' roli, úžasně a každou spolupráci jeho a Joa Andersona mám moc ráda, a díky tomu doje stoupá a stoupá :) Oni se k sobě prostě hodí. 'Podivní' občané jsou něco jako zombie, ale přitom to zombie nejsou. To se mi líbí, takový nový druh vraždícíh maniaků. Pěkný nápad. 90% za další zatracenej konec 'Domysli si sám'

• 21.5.2012  15:51
    Strážce pořádku (TV seriál) (2010)

Filmy a seriály s Timothy Olyphantem by mohly být totální hovadiny, a jakože některý opravdu jsou, ale já je i přesto žeru. Justified je ale zrovna seriál, který opravdu stojí za to. Podle mě jeho nejlepší seriálové vystupování. Po tom, co mi, nevědomky, utekla první série na AXN jsem sledovala celou druhou sérii a maximálně to předčilo moje očekávání, která jsem měla po opakovaném sledování videí na YT. Samotné prostředí Harlan County je úžasné. K napínavému, usedlému a sheriffovskému charakteru seriálu se skvěle hodí. Už jen to dělá seriál aspoň na 50% dobrý. Pak jsou tady herci. TO: jak jinak - dokonalý a úžasný s rolí Raylana Givense na míru ušitou právě jemu. Charismatický sheriff se smyslem pro humor a dobrou muškou. Kdokoli se postaví Raylanovi, může pistoli vytáhnout, jak rychle chce, ale než stiskne spoušť, padá na zem mrtvý :) Moc se mi na jeho postavě líbí styl: Vidím a slyším jen to, co potřebuju. Zbytek jako bych neviděl a neslyšel. Jsem těžce nad věcí :) I když to nemám ráda, jsem odkázaná na TV přenos s českým dabingem, protože nikde mi to nejde stáhnout s titulkama. Ale dabing jsem si víc než zamilovala. Hlas Raylana jsem slyšela snad poprvé a perfektně mu sedí. Dlouho jsem si zvykala na to, že Waltona dabuje 'Haus', ale zvykla jsem si. Už mi ani nevadí, protože, stejně jako u Hugha, neznám nikoho lepšího pro zápornou, ale zároveň pro mě sympaticou, roli Boyda Crowdera, u kterého nikdy nevím, co si mám myslet. Kvůli promeškané l. sérii toho moc nevím o jeho vstahu s Raylanem, ale vždycky se musím smát, když jsou oni dva spolu. Benettovi jsou taková hlava všeho zlého, co se v Harlanu uděje. Mags je charismatická matka tří synů, ze kterých mi všichni kromě Dickieho, byli opravdu nesympatičtí. Opravdu mi leze na nervy Winona, která mi přijde, že někdy hraje hru s názvem: Jakou hovadinou dneska udělám, která by předčila tu poslední ? Divím se Raylanovi, jak to s ní může tak dlouho vydržet a zametat po ní pořád stopy. Ostatní členy úřadu šerifa ještě tolik neznám, ale všichni se zdají být jako správňáci :) A samotný seriál ? Ten je plný akce, napětí a hlavně humoru, který zastiňuje nedostatek romantických nebo život rozebírajících scén. Seriál, který jde na všechno přímo a nic zbytečně nenatahuje. I když mi trochu uniká pointa asi v každém dílu, jelikož je pro mě těžký, vidět film nebo seriál se složitým navazováním scén, protože si je nepospojuju dohromady a nedojde mi, že k sobě vůbec patří, nevadí mi na to koukat i když nemám tucha, o co jde. Nepředvídatelný, napínavý, vtipný a se skvělým obsazením má ode mě 100/100. Prostě seriál, který má u mě 100%|*****|dva palce nahoru a všechny možný znaky, kterými bych ukázala, že TOHLE je pro mě SERIÁL SERÁLŮ. Doufám, že čtvrtou sérií natáčení nekončí, to by byla veliká chyba :)

• 19.8.2012  12:18

Průměrná, typicky amícká romantická komedie, kterou povznáší jen obsazení AJ Buckleyho. Co se mi opravdu nelíbilo byl konec. Ještě nikdy jsem snad neviděla tak strašně přehnanej konec. Slabý průměr. 40%

• 6.8.2012  18:35

Akční komedie jako dělaná na nudný páteční večer, kdy už fakt nevíte, co si pustit. Cameron Diaz byla chvílema jako by spadla z Marsu, chudinka nevěděla jak se vůbec drží pistole, a na tom jsem se, světe div se, pěkně pobavila. Nestává se často, že by mě upoutal film s Tomem Cruisem, ale tentokrát se mu to povedlo. Akční komedie, která sice chvílema pokulhává a nudí, ale za to nám to oplácí ve vtipně akčních scénách, má ode mě 3 a půl *

• 28.8.2012  11:48
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Po občasném zabloudění k WD na JOJce jsem se rozhodla kouknout se na první tří díly na Coolce. Přidala jsem hvězdičku, která patří parádní akci a skvostným maskám. Nevím, jestli se budu koukat dál, i když zombie téma mě baví sledovat. Není to jako celovečerní film, na kterej se kouknu a budu mít další tejden zlý sny. V seriálu je víc osobních věcí, vztahů a problémů než se řeší ve filmu, což vede k tomu, že polovina jednoho dílu je zaměřená právě na to a sem tam se objeví akce, která je pro diváka nezáživná, protože jde pořád o to samý - zabít zombie, nenechat se kousnout, utýct, atd.. A hlavně po projekci celé první série se mi zdá zbytečný koukat se dál, protože je to (opět) pořád o tom samym. Člověk už pak od toho nemůže čekat nic novýho, pořád tam jen útočí zombie, přeživší se brání, jeden po druhém umírají, atd.. Podle mě je to moc přeceněný. 50%

• 11.8.2012  17:50

Nejdřív ze všeho musim říct, že Zooey je fakt talentovaná. Na tenhle film jsem se vlastně koukala jen kvůli ní. A kromě jejího výkonu pár zábavných scén jsem z toho nic neměla. 500 Days of Summer se snaží dodat zajímavost přeskakováním mezi dobou 'spolu' a 'rozhádaní'. A to mě na tom nejvíc štvalo, působilo to na mě neuspořádaně (střih - jsme spolu/střih - hádáme se/střih - odešla...). No a Joseph... Ten většinu filmu vypadal jak sťatej, a když ne, tak měl vlasy 'upravený' jako by právě vstal z postele. Záměr udělat tuhle romantickou komedii 'neromanticou' se rozhodně povedl (určitě bych to neházela do škatulky s ostatníma americkými romantikuš komediemi) Rozporuplný pocity to ve mě nechalo... Dala bych i 80%, ale hodně věcí mi na tom vadí... Zlatá střední cesta.

<< předchozí 1 2 3 4