American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Já jsem věděla, že na konci všichni umřou. To byl ale hloupej seriál... Jediný, co mě donutilo dokoukat první sérii byl Tate, kterej nebyl nijak hezkej, ale tak ukrutně záhadnej, až byl svým způspbem přitažlivej. Snažila jsem se hodně dlouho, ale nemůžu najít vhodný přídavný jméno, který by moje pocity vystihlo. Přemýšlela jsem i o tom, že si znovu přečtu 50 odstínů šedi, tam bych ho možná našla, protože asi tak, jak působí Christian Gray na Anastasii, tak nějak působil Tate na mě. První polovina byla super - děsivá, strašidelná, mělo to hlavu a patu. Ale zbytek byl přesný opak. Jako bych začala koukat na jinej seriál. Děs běs. Děj horší než telenovela, ještě víc zamotaný a do předposledního dílu se to zamotávalo víc a víc, až jsem si říkala, jak to všechno chtěj za jeden díl rozlosknout. Konec ? O tom ani nemluvim. Prostě všichni umřeli, jak se dalo očekávat. A žili štastně až do konce světa. Jediný, co na posledním dílu stálo za to byla scéna ve sklepě, kdy povedená rodinka Harmonových chtěla vyhnat nové obyvatele domu, a Viv rozpárala Benovi břicho a on jí zastřelil, to jsem se nasmála. Moje hodnocení seriálu jako takového je na 2*, jednu hvězdu dám Tateovi a další půl hvězdičky patří všem ostatním hecům, kteří byli excelentní (hlavně Constance), a kteří povznesli tuhle pitomost o stupínek výš.

Geissenovi: Těžký život milionářů (2011) (pořad)

Omlouvám se všem, kteří budou na mé hodnocení znechuceně koukat s myšlenkou, jak jsem jen mohla dát až 2** Ale prostě ty hemzy Carmen a neustálý zazdívání Roberta někdy opravdu stojí za to občasný zkouknutí :-D 'Róbert, ja to vidím rozmazane !' 'Musíš si nasadiť okuliare, toto je 3D televízor.' 'Stále to vidím rozmazane !' 'Ale 3D okuliare, nie slnečné' :DD Nikdy nepochopim, proč všude chodí Carmen na 10-ti cm podpatcích... Proč si třeba do tašky nehodí blbý žabky, který by jí zabrali minimum místa, kdyby jí náhodou bolely nohy. A pak se vymlouvá, že nevěděla, že budou tolik chodit. Prostě bloncka...

Hlavně nezávazně (2011)

V porovnání s J. Timberlakem a Milou Kunis je to dost slabé. Titul 'Hlavně nezávazně' je trochu mimo mísu, protože už od začátku bylo jasný, že Ashton to bude brát závazně. Pár vtipných scén tam bylo, ale jinak to nemělo vůbec šťávu. Taková normální Hollywoodská komedie, která s nepovedla tak, jak by měla. Scény s fotříkem byly až moc přehnaný tím, jak se snažily být vtipný (dost mi to připomíná ty komedie, které se snažej být vtipný jen tak, že se tam pořád nadává a mluví o sexu) a hlavní postavy se chovaly jako děti (hlavně Natalie). Ale co mě opravdu dosalo - Period Mix :-DD Z toho jsem umírala: I keep bleeding, keep, keep bleeding love. I keep bleeding, I keep bleeding love... :-D

Jsem číslo čtyři (2011)

Čekala jsem od toho trochu víc než se mi dostalo, ale jen trochu. Na tenhle film jsem se koukala jen a jedině kvůli Timu Olyphantovi. Ten (jako obyvkle) nezklamal. Ale zaujalo mě to. Bylo to napínavé až do konce, takže jsem se nenudila, což si cením, ale možná že to bylo až moc předvídatelné... Ráda jsem sledovala Diannu Agron, kterou jsem poprvé viděla v jiné roli než jako tu děsnou a namyšlenou Quinn Fabray. Příjemná změna :) Štvou mě ty konce a lá domysli si sám, za to bych vraždila. U mě má 90%

Kamarád taky rád (2011)

Na začátek musím dát ***** tomu, kdo tak perfektně vybíral hudbu. Hned na začátku moje nejoblíbenější písnička od Bruna Marse - trefa do černýho. Plus ještě Train a Jupm od Kriss Kross, to jsou prostě moje písničky... I když... Dalo mi to trochu mylnou naději, že to bude perfektní film. Rozhodně lepší podívaná než Hlavně nezávazně. Vtipnější, akčnější a zábavnější. K perfektnosti to má daleko hlavně kvůli překypující naivitě, ale stálo to za to. 80%

Mupeti (2011)

Na Muppety (Sezame otevři se) jsem se jako malá nekoukala. Dodnes mám určitou hrůzu z dřevěných postaviček (Hurvínek a Spejbl) nebo plyšových panáků. Nedělá mi to dobře. Ve škole jsme koukali na film, už si nevzpomenu na název, kde byly dřevěné vyřezávané vraždící postavičky a to jsem byla ráda, že jsem to vůbec dokoukala. Po téhle nadměrné dávce děsivých postaviček mi trvalo dlouho, než jsem se odhodlala kouknout se na Muppety. A když jsem se k tomu dokopala... Jak jen to říct... Ty necelé dvě hodiny si umím představit i jinak strávené. Pár chvil stálo za to, ale celkově byl film spíš nudný. Je to na takové nudné nedělní odpoledne, kdy je člověk po obědě a chce spát. U tohohle dokonale usne.

Rango (2011)

Tak tohle jsem teda opravdu nečekala. Jediné, co mě přinutilo koukat se na animák byl hlas Timothy Olyphanta a zoufalost z toho, že už nemám na co koukat. Ale můžu říct, že to stálo za to. Viděla jsem jak dabing, tak titulky, a jako vždy - tit jsou mnohem, mnohem lepší. Pořád nechápu, proč Češi dávají hlavním postavám tak… dětské hlasy. U amíků jsem si poslechla mužný, sexy hlas Johnnyho Deppa, který byl mnohem lepší než dabing. I když v titulky neměli ten úžasnej začátek (Hačačíto na žídlíto, konzumento popcornéro, bumbíto limonádo :DD) Film bych rozdělila na dvě poloviny: 1. polovina - překvapivě vtipná, byly tam scény, které jsem si přehrávala pořád dokola a smála se jako malá. 2. polovina - míň zábavy, víc akce. To mi bylo proti srsti, protože jak se film krásně rozjel, tak mě začal pomalu, nudit. Ale rozhodně bych našla i světlé stránky téhle části ('Oh, it’s a full house', 'Wow ! Where is my Tic-Tacs ?! Oh, I found'em' :DD) I když dokoukat jsem to dokoukala, mělo to zajímavý děj, ale zase předvídatelný konec. Čekala jsem konec, který mě překvapí. Nedočkala jsem se. Nemůžu si pomoct, ale hudba mi připomíná hudbu z Pirátů z Karibiku... A celá natěšená, až se objeví The Spirit Of The West, jsem se ho nakonec dočkala jen asi na minutu a šest sekund. A to počítám i doby ticha, nebo když mluvil Rango, kdybych měla počítat, jak dlouho mluvil Tim, nad 20 sekund by se to nevyšplhalo. Na týhle komedii jsem se stala úplně závislá. Nekecam, viděla jsem to už asi pětkrát a vždycky se u toho nařácham jako dybych to vid+la poprvé. I když animáky pro děti nemusim, tohle mi jako podívaná pro děti rozhodně nepřišlo. Bylo tam hodně vtipů a scének, které by děti nepochopily. Titulková verze 95%, dabing 80%

Thor (2011)

Jsem sklamaná i překvapená zároveň... Pod megafilmem se vznešeným názvem jako je 'Thor' jsem si představovala film plný bitev, kterých jsem se dočkala nakonec jen dvou (a to ještě tak blbě - na začátku a na konci), ale na druhou stranu jsem nečekala takovou dávku zábavy, až mi slzy tekly po tvářích. Aspoň to zastínilo chybějící akci. 85%

Zkus mě rozesmát (2011)

'Zkus mě rozesmát' je trochu přeceněnej název, když to člověk bere jako dvojsmysl. Adam Sandler a Jennifer Aniston mě zkusili rozesmát v typické hollywooské romantikuš komedii a povedlo se. Některé scény poněkud nudnější, ale když šlo do tuhýho a rýsovala se nějaká ta vtipná scénka, tak to stálo za to. 90%

50/50 (2011)

Tak proti tomuhle filmu nic nemám. Parádní hlášky namixovaný s napětím a humorem ve filmu, kde hlavní roli hraje chlap s rakovinou. Nejednou jsem tahala kapesník nebo se válela pod stolem smíchy. Odvaha natočit takovej film. Odvaha která stála za ten risk. 100%