Timy68

Timy68

1 bod

• 29.7.2012  17:39

No né, tak já jsme poprvý viděla film s Johnny Deppem, kde nebyl nijak namaskovanej k nepoznání, jako například Střihoruký Edward, Alenka v říši divů, Dark Shadows.... A máma mě musela celej film přesvědčovat o tom, že prostě ten chlap, co se pořád tak dementně převlíká, je JD. A já ne a ne tomu uvěřit. To prostě nebyl on a byla jsem o tom přesvědčená. Hold, to ho horko těžko identifikuju, když nemá ten svůj knírek, bradku, kulatý brejle a klobouček. Ale pak konečně, ke konci filmu, těsně před tim, než ho postřelili, jsem ho konečně poznala. Sice pozdě, ale přece. Díky tomu mi unikla celá pointa filmu. Ale i když jsem neměla tucha, nebo spíš díky tomu, vo co go, tak jsem si to užila. Akční komedie, které nechyběla pěkná dávka humoru. Tonda byl jako vždy skvělej. ****

• 29.7.2012  17:28
    Návrh (2009)

Průměrná americká romantická 'komedie' s občasnýými záblesky vtipu. První polovina lepší, ke konci jsem se nudila. Už jsem se lekla, že to bude končit tak typicky americky - muž dožene ženu v letadle a přesvědčí ji o tom, že jí miluje, ona řekne ano a žili šťastně až do smrti. Moje nejhorší přestavy se naštěstí nevyplnili a konec byl proto přijatelnější. I když taky trochu přehnanej. **** za skvělej nápad, ale * dolů za slabé vyždímání skvělého nápadu.

• 1.7.2012  21:25

Sama od sebe bych se na tenhle film asi nikdy nepodívala. A taky vim proč. Rozhodně musim ocenit snahu a sílu, kterou musel režisér vynaložit v té době na natočení filmu, u kterého by dneska stačilo 'jen' pár milionů a počítač s programem na vytvoření počítačových animací. Ale mě tenhle film prostě nic neříká. Asi už jsem zkažená dnešní dobou, ale i u toho Jurskýho parku jsem se bála víc... Tenhle film ve mě prostě nezanehal vůbec žádný pocit.

• 1.7.2012  20:29
    Transplantační jednotka (TV seriál) (2009)

Po zkouknutí prvního dílu jsem zmatená. Nechyběla tomu akce, vtip ani zábava, ale bylo to na mě až moc naivní. Ale rozhodně si myslím, že nám tenhle seriál ukáže v dalších epizodách, jaké všechny možné nástrahy mohou čekat na transplantační jednotce. A na to jsem dost zvědavá, protože už v prvním díle se objevily takové, které by mě samotnou ani nenapadly. Na tenhle seriál jsem se začala koukat jen jako záchranu před večery strávenými bez Alexe O'Loughlina, a jeho Hawaiie 5-O po dokoukání 2. série, a mile mě to převapilo, tak snad to neztratí svojí energii. Zatím 80%, kdyžtak se vrátím a svoje hodnocení poupravím, vidíme :)

• 30.6.2012  21:28

Skvěle natočený film, ale to, podle mě, hlavně díky výbornému obsazení. Čekala jsem víc akce, které jsem se nedočkala, stejně tak, jako se mi nedostalo očekávané smrti hlavní postavy. Místo toho umřel jeho bratr, který si to podle mě nezasloužil. 'Africká' část filmu není daleko od pravdy, a to je na tom dost děsivé. Ale zase to vyzdvihuje film v žebříčku na příčku mezi filmy, nad kterými bychom se měli zamyslet. Skvělá kombinace vtipu vypravěče a charismatu jeho samotného jako obchodníka se zbraněmi. 'Co to je ?!' 'Ukrajina. Byl jsem malej, ale pořád si jí pamatuju. Hele, začnu v Oděse, pak pojedu na Krym...' 'Budeš mrtvej ještě než dojedeš do Kyjeva !' Nejlepší scéna :)

• 12.6.2012  17:33
    Pan Nikdo (2009)

No tak to jsem teda nečekala. Zklamalo mě to na plné čáře. Čekala jsem od toho úplně něco jinýho. Ani nevim, že Jared Leto hraje ve filmech, když jsem to zjistila, vybrala jsem si právě tenhle film jako první, na který se kouknu. Po tom, co jsem viděla bude asi i poslední... Namixujte čtyři nebo pět špatně sestříhaných dějů, odehrávajících se v jiných letech, z toho tři spolu vůbec nesouvisející a vyjde vám z toho tahleta kaše, nepřehledná, nezajímavá hříčka bez děje. Ani nevim, proč jsem na to koukala. Už v polovině jsem si řikala, jaká je to kravina, ale beztak jsem to dokoukala. * jen za Jaredův bombovej výkon a jeho krásný oči

• 12.6.2012  13:54

No... Akce, které je tam požehnaně, je za *****, ale ta 'misteriózní část' mi tam nesedí. Tu bych vystřihla a nahradila něčím... Čímkoliv, jen aby tam nebyla. Dál ani nevim, co k tomu dodat. Typický napínavý akčňák s překvapivým koncem. Zajímavé, co všechno dokážou režiséři a scénáristi vymyslet, aby akční film byl ještě akčnější a krvavější, a přitom u toho nezabít ani jednoho hrdinu (uříznutá kůže na hlavě, rozseknutá ruka…)

• 12.6.2012  13:45
    RRRrrrr!!! (2004)

Vidím, že se to tady dělí na 2 skupiny - ty, kterým to přijde jako naprostá hovadina a ty, který se takovejm hovadinám smějou. Já patřím do té 2. skupiny. Já se na tenhle film můžu koukat stokrát, a stejně se budu smát. Praštěná francouzská komedie nabytá hláškami. Jediné, co mi opravdu vadí je ten konec, jak tam 'šéf' vběhne do obchoďáku, který u důvěryhodně působící doby kamenné, zatraceně kazí dojem. ****

• 12.6.2012  13:39
    Zabijáci ze střední (TV film) (2005)

Tak to je šílenost tohleto. Nikdy jsem snad neviděla nelogičtější film. Horor ? Možná chvilkama mi to jako horor přišlo, ale jen proto, že jsem byla sama doma, ale jinak… Tak slabší thriller. Řekněte mi někdo, jak mohli ti kluci být tak slepý a blbý, že si nevšimli, že se jim kámoš dusí s činkou na krku, když tam tak hlasitě sápal po dechu… Nebo jak si mohli nevšimnout, i když se všichni zaobírali dusícím se kamarádem, že na ně čučí celou dobu hnědovlasá holka. To mi přišlo spíš jako komedie než horor. ** patří jen a jedině Corymu Monteithovi, který byl tak nevinně vynikající.

• 11.6.2012  13:04

Horor ? Ani náhodou. Ale sledovat se to dalo. I přes všechny postavy, které my byly proti srsti jsem to dokoukala až do konce, do toho předvídatelného stereotypního konce. Do první poloviny bych to dala i za *** a půl, ale od druhé půlky to bylo až přehnaně mysteriózní, což hodně zkazilo můj celkový dojem. **

• 2.6.2012  15:31
    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005)

Nova schytala další nekonečný, nudný, bezpodstatný seriál, který stejně, k mému nekončícímu údivu, má tolik fanoušků, že se točí dál a dál a dál... Jako každý stejně nudný seriál se i tady pořád omýlá dokola jedno a to samé: Každý s každym.

• 2.6.2012  15:22
    Profil zločinu (TV seriál) (2009)

Myslela jsem si, jaký to bude další otravný krimi seriál, a v podstatě jsem nebyla daleko od pravdy. Lezou mi na nervy ty typické francouzské obličeje. Kdybych měla brát jen tu kriminální část, tak OK, ale zbytek to dost kazí. **

• 2.6.2012  15:17
    Proroctví (2009)

Na mě to bylo až moc mysteriózní. Když už byla celá planeta zničená, myslela jsem si, že už bude konec, ale ono ne, ona ještě se tam musela vložit uplně zbytečná a otravná scéna, jak se dvě malé děti vrátili na matičku Zem, skoro jako Adam a Eva, která byla úplně nová a krásnější než ta předtím, s mylným dojmem, že tihle dva malí špunti dokážou znovu obnovit svět do podoby, v jaké býval před jeho koncem. Jak dobře první polovina filmu začala, tak zle skončila. Ale musím ocenit vizuální efekty a herecké výkony, které filmu rozhodně pomohly. 6/10

• 2.6.2012  15:03
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Horko těžko jsem si zvykala na žluté xychtíky, které neměly šikmé oči, to mi nejdřív připadalo jako největší stupidita, ale pak jsem tomu postupně přišla na chuť. Bezpochyby brilantní seriál. Pro mě poněkud moc otravný hlas Dejdara a někdy přehnané scénky, které bych stříhala a skartovala. Ale nakonec mi to pointa každého dílu vynahradí. 90%

• 2.6.2012  14:48

Dávám o hvězdičku víc než prvnímu dílu jen díky lepšímu hereckému obsazení, zajímavějšímu ději a lepší propracovanosti.

• 2.6.2012  14:43
    Démon pomsty (TV film) (2006)

Jednu hvězdičku musím dát za občasné napínavé scény, u kterých jsem se bála jen proto, že jsem byla sama doma. Jinak odfláknutý film, který bych nazvala spíš jako 'Pohádka pro zlobivé děti, které potřebují zchladit'

• 1.6.2012  15:09

Nějak takhle jsem si představovala Undisputed II, ale dočkala jsem se až ve trojce. Tím líp, protože M. S. Jenkins odvedl perfektní výkon, možná i lepší než M. J. White. Každá akce byla promyšlenější a tvrdší než doposud. Uri Boyka byl konečně zkrocen. Choval se slušně a přátelsky. I když z týhle hry na slušňáka vynechal Jericha… Celkově byl film zajímavý a poutavý, ale nemohla jsem odtrhnout oči od Jenkinsnova úsměvu. Takovej odstín zářivě bílý ani nevim, že naše televize pojme. Zajímavý děj, napínavý od začátku do konce s naprosto nečekaným koncem. 95%

• 1.6.2012  14:57

Scott Adkins jako namyšlený, tvrdohlavý a neporazitelný Uri Boyka, který si myslí, že mu patří vše, najednou zhistí, že není pánem světa. Z celého filmu srší akce a napětí, které ke konci vyvrcholí nemylostným soubojem. To je podle mě nejlepší část - nekonečné čekání kdo z koho přesně tak, jak to mám ráda, a jak by to mělo vypadat. 80%

• 1.6.2012  14:50

V porovnání s ostatními díly je tenhle dost zlý. Herecké obsazení skvělé, akce by byly uspokojující, kdybych neviděla další díly. Až tehdy jsem zjistila, jak jsou slabé. Ale musím uznat, že konečně po dlouhé době série filmů, které nejsou jen předělávkou toho předchozího s malou úpravou textů nebo postav. Vězeňské prostředí je u filmařů dost okoukané, takže na nic nového jsem se v podstatě ani netěšila, ale i tak má tenhle film něco, co se mi líbí… Něco, co ostatní filmy nemají.

• 1.6.2012  14:43

Na to mi nikdo nesmí šáhnout, to je můj film :) Nadupaná komedie s Adamem Sandlerem v čele, a dalšími velkými jmény po boku, nemohla skončit jinak, než výhrou. Žádné zbytečné okecávání, tah rovnou na bránu, bez jakýchkoli zbytečných scén, u kterých by člověk jen usnul. Banda vězňů trénuje na zápas v americkém fotbalu proti bachařům - maximálně povedená část. Vtipné, energické, zajímavé.

• 1.6.2012  14:32

Na zkrácení sobotního večera jako dělané. Romantická komedie s Anne Hathaway se tentokrát povedla o něco víc než ty předchozí. Možná i proto, že konečně není plná hollywoodskejch předvídatelnejch scén, ale je to o krutym životě. Možná nějaká podobná romantikuš komedie je, ale já jsem zatím žádnou takovou neviděla, proto se mi tahle tak líbila. Drama scén bylo dostatek a přitom nebyly zbytečně natažené a nudné. Navíc je doplňovala romantika, která se vyskytla i tam, kde jsem ji nečekala, Zajímavé komentáře: Matty (úplně souhlasim:) And they lived happily ever after

• 1.6.2012  14:18

Musím souhlasit s většinou tady. Naprostá hovadina, která ale má něco do sebe. A to hlavně díky hláškám. Pobavila jsem se, ale že bych na to mohla koukat víckrát, to už ne. 'Co tam mam já ?' 'Vole. A jak vypadá to moje ?' 'Dobrý, a co tam mam já ?' 'Vole. A jak vypadá to moje ?' 'Dobrý. A co tam mam já ?' ... :D

• 29.5.2012  20:54

Bohužel jsem nikde nenašla Lhář lhář s titulkama, takže jsem musela přetrpět Dejdara, který se k Jimovy vůbec nehodí. Otravovaly mě ty Jimovy naustálý xichty, kterých by mohlo být o hodně míň, jen by to prospělo. Závěr byl neskutečně přehnanej a trapnej. Romantický konce, kde chlap doběhne letadlo, aby s ním žena zůstala, jsou už ohrané, a proto se režisér rozhodl to trochu pozměnit, ale moc to nepomohlo. Spíš naopak. Ale jinak komedie s hodně vtipnýma scénkama, ale přijde mi, že to je jediný, díky čemu je film modrej a ne šedej... 70%

• 29.5.2012  17:35
    Rango (2011)

Tak tohle jsem teda opravdu nečekala. Jediné, co mě přinutilo koukat se na animák byl hlas Timothy Olyphanta a zoufalost z toho, že už nemám na co koukat. Ale můžu říct, že to stálo za to. Viděla jsem jak dabing, tak titulky, a jako vždy - tit jsou mnohem, mnohem lepší. Pořád nechápu, proč Češi dávají hlavním postavám tak… dětské hlasy. U amíků jsem si poslechla mužný, sexy hlas Johnnyho Deppa, který byl mnohem lepší než dabing. I když v titulky neměli ten úžasnej začátek (Hačačíto na žídlíto, konzumento popcornéro, bumbíto limonádo :DD) Film bych rozdělila na dvě poloviny: 1. polovina - překvapivě vtipná, byly tam scény, které jsem si přehrávala pořád dokola a smála se jako malá. 2. polovina - míň zábavy, víc akce. To mi bylo proti srsti, protože jak se film krásně rozjel, tak mě začal pomalu, nudit. Ale rozhodně bych našla i světlé stránky téhle části ('Oh, it’s a full house', 'Wow ! Where is my Tic-Tacs ?! Oh, I found'em' :DD) I když dokoukat jsem to dokoukala, mělo to zajímavý děj, ale zase předvídatelný konec. Čekala jsem konec, který mě překvapí. Nedočkala jsem se. Nemůžu si pomoct, ale hudba mi připomíná hudbu z Pirátů z Karibiku... A celá natěšená, až se objeví The Spirit Of The West, jsem se ho nakonec dočkala jen asi na minutu a šest sekund. A to počítám i doby ticha, nebo když mluvil Rango, kdybych měla počítat, jak dlouho mluvil Tim, nad 20 sekund by se to nevyšplhalo. Na týhle komedii jsem se stala úplně závislá. Nekecam, viděla jsem to už asi pětkrát a vždycky se u toho nařácham jako dybych to vid+la poprvé. I když animáky pro děti nemusim, tohle mi jako podívaná pro děti rozhodně nepřišlo. Bylo tam hodně vtipů a scének, které by děti nepochopily. Titulková verze 95%, dabing 80%

• 29.5.2012  17:17
    Kancl (TV seriál) (2005)

Koukla jsem se jen na dva díly s Timothy Olyphantem, a vůbec, ale vůbec mě to nezaujalo... Nevím, jestli je to tím, že je to už sedmá série, takže seriál mohl trochu zeslábnout, nebo tím, že jsem to měla v angličtině, a tak jsem pár věcí nerozuměla (a to třeba mohly být vtipné scénky), ale jako komedie mě to nepřišlo ani omylem. A hlavně je tam nesympatické obsazení hlavních postav. Přišlo mi to hrozně otravné. Smála jsem se jen na scénách s Timem. 45%

• 27.5.2012  20:11
    Mupeti (2011)

Na Muppety (Sezame otevři se) jsem se jako malá nekoukala. Dodnes mám určitou hrůzu z dřevěných postaviček (Hurvínek a Spejbl) nebo plyšových panáků. Nedělá mi to dobře. Ve škole jsme koukali na film, už si nevzpomenu na název, kde byly dřevěné vyřezávané vraždící postavičky a to jsem byla ráda, že jsem to vůbec dokoukala. Po téhle nadměrné dávce děsivých postaviček mi trvalo dlouho, než jsem se odhodlala kouknout se na Muppety. A když jsem se k tomu dokopala... Jak jen to říct... Ty necelé dvě hodiny si umím představit i jinak strávené. Pár chvil stálo za to, ale celkově byl film spíš nudný. Je to na takové nudné nedělní odpoledne, kdy je člověk po obědě a chce spát. U tohohle dokonale usne.

• 27.5.2012  20:02
    Interview s masovým vrahem (TV film) (2008)

I když tady často čtu, že je Arthur jeden z nejznámějších masových vrahů vůbec, přiznám se, že jsem to jméno slyšela poprvé, když jsem asi před dvěma lety narazila náhodou na tento dokument v telce s mým bratrancem. Nebýt jeho, tak se na to ani nekoukám, ale jeho to zaujalo, a nic lepšího stejně nehráli, tak proč ne. A musím říct, že to ve mně zanechalo silný dojem. Já si obvykle věty, které zazní ve filmech nepamatuju, ale jeho příběh se mi vryl do hlavy hned napoprvé a to je co říct. Dokumenty jsou většinou o nudných věcech, ale tenhle je jeden z těch, které mě zaujali a od kterého jsem neodtrhla oči od začátku do konce. Ale opravdu by mě zajímalo, jak to bylo s těmi dětmi. To už se ale asi nikdy nikdo nedozví... Pozoruhodná a zároveň strhující spověď s mnoha překvapeními (aspoň pro mě)

• 21.5.2012  15:51
    Strážce pořádku (TV seriál) (2010)

Filmy a seriály s Timothy Olyphantem by mohly být totální hovadiny, a jakože některý opravdu jsou, ale já je i přesto žeru. Justified je ale zrovna seriál, který opravdu stojí za to. Podle mě jeho nejlepší seriálové vystupování. Po tom, co mi, nevědomky, utekla první série na AXN jsem sledovala celou druhou sérii a maximálně to předčilo moje očekávání, která jsem měla po opakovaném sledování videí na YT. Samotné prostředí Harlan County je úžasné. K napínavému, usedlému a sheriffovskému charakteru seriálu se skvěle hodí. Už jen to dělá seriál aspoň na 50% dobrý. Pak jsou tady herci. TO: jak jinak - dokonalý a úžasný s rolí Raylana Givense na míru ušitou právě jemu. Charismatický sheriff se smyslem pro humor a dobrou muškou. Kdokoli se postaví Raylanovi, může pistoli vytáhnout, jak rychle chce, ale než stiskne spoušť, padá na zem mrtvý :) Moc se mi na jeho postavě líbí styl: Vidím a slyším jen to, co potřebuju. Zbytek jako bych neviděl a neslyšel. Jsem těžce nad věcí :) I když to nemám ráda, jsem odkázaná na TV přenos s českým dabingem, protože nikde mi to nejde stáhnout s titulkama. Ale dabing jsem si víc než zamilovala. Hlas Raylana jsem slyšela snad poprvé a perfektně mu sedí. Dlouho jsem si zvykala na to, že Waltona dabuje 'Haus', ale zvykla jsem si. Už mi ani nevadí, protože, stejně jako u Hugha, neznám nikoho lepšího pro zápornou, ale zároveň pro mě sympaticou, roli Boyda Crowdera, u kterého nikdy nevím, co si mám myslet. Kvůli promeškané l. sérii toho moc nevím o jeho vstahu s Raylanem, ale vždycky se musím smát, když jsou oni dva spolu. Benettovi jsou taková hlava všeho zlého, co se v Harlanu uděje. Mags je charismatická matka tří synů, ze kterých mi všichni kromě Dickieho, byli opravdu nesympatičtí. Opravdu mi leze na nervy Winona, která mi přijde, že někdy hraje hru s názvem: Jakou hovadinou dneska udělám, která by předčila tu poslední ? Divím se Raylanovi, jak to s ní může tak dlouho vydržet a zametat po ní pořád stopy. Ostatní členy úřadu šerifa ještě tolik neznám, ale všichni se zdají být jako správňáci :) A samotný seriál ? Ten je plný akce, napětí a hlavně humoru, který zastiňuje nedostatek romantických nebo život rozebírajících scén. Seriál, který jde na všechno přímo a nic zbytečně nenatahuje. I když mi trochu uniká pointa asi v každém dílu, jelikož je pro mě těžký, vidět film nebo seriál se složitým navazováním scén, protože si je nepospojuju dohromady a nedojde mi, že k sobě vůbec patří, nevadí mi na to koukat i když nemám tucha, o co jde. Nepředvídatelný, napínavý, vtipný a se skvělým obsazením má ode mě 100/100. Prostě seriál, který má u mě 100%|*****|dva palce nahoru a všechny možný znaky, kterými bych ukázala, že TOHLE je pro mě SERIÁL SERÁLŮ. Doufám, že čtvrtou sérií natáčení nekončí, to by byla veliká chyba :)

• 21.5.2012  15:17
    Pohřešovaný (TV seriál) (2012)

na tenhle seriál se koukám jen tehdy, když opravdu nic lepšího v bedně nenajdu. Asi jediný důvod, proč se na to koukám je krásná herečka Ashley Judd, která podává vždy excelentní výkon. Podle mě. Akce je tam plno, ale jak rychle nějaká akce začne, tak rychle i skončí. Doufala jsem, že to nebude stejné jako seriál Život je změna, kde se pořád dokola hádali a debatovali o minulosti. V prvních dílech tomu tak bylo, ale po znovuobjevení manžela Beccy se to rozjelo. Začali se objevovat nové a nové zvraty v minulosti a to mě nebaví už jen kvůli tomu, že bych to musela vidět aspoň dvakrát, abych si to dala dohromady a abych vůbec věděla, o čem seriál je. Proto mě po asi 4. dílu omrzelo koukat na to a teď si tím jen zkracuju čas před vysíláním mých opravdu oblíbených seriálů. Závěr: Začátek mě uchvátil, od poloviny to jelo z kopce. *** je podle mě tak akorát. Škoda, mohl to být dobrý seroš...

• 21.5.2012  15:17
    Podivní (2010)

Já jsem prostě posera. A i u takhle primitivních hororů bych strachy nejradši zalezla pod postel, kde by mě nikdo nenašel. Po prvním shlédnutí dojem tak na 70%, ale po druhém a třetím, které jsem stihla za jeden den, se mi to líbí o moc víc, protože jsem si spojila jednotlivé scény, které mi předtím nedávaly smysl. TO hrál, stejně jako v každé své 'Sheriffovské' roli, úžasně a každou spolupráci jeho a Joa Andersona mám moc ráda, a díky tomu doje stoupá a stoupá :) Oni se k sobě prostě hodí. 'Podivní' občané jsou něco jako zombie, ale přitom to zombie nejsou. To se mi líbí, takový nový druh vraždícíh maniaků. Pěkný nápad. 90% za další zatracenej konec 'Domysli si sám'