Mukl007

Mukl007

2 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 20.9.2019  12:56
    Talk show Jiřího Ovčáčka (TV pořad) (2019)

Boze, to je strasna nuda.

• 22.1.2018  22:15

Vtipna odlehcena oddechovka

• 5.1.2018  23:19
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

Serial, co vas tak vtahne do deje a vyzdima, ze si ho radsi nechcete nejakou dobu pustit znovu, protoze si musite psychicky odpocinout. Skvely! 5. serie: 130%

• 11.11.2017  20:28
    Milada (2017)

50% jenom kvuli silnemu pribehu, ktery ale neni zasluhou tvurcu, ale historie samotne. Zpracovani ale opravdu spatne.

• 23.11.2015  16:16

Naprosto tendenčně natočený rádobydokument, kde jsou doktoři a sestry vylíčeni jako ti špatní, kteří se snaží si práci jenom ulehčovat a cpát do rodiček co nejvíce prášků, které mají samozřejmě hlavně negativní účinky. A že režisérka není doktor? To přeci vůbec nevadí, stačí, že má kameru. Poměrně jasně to popisuje pan docent Svoboda zde: http://video.aktualne.cz/dvtv/svoboda-pry-poskozujeme-deti-je-to-utok-na-porodnice-reziser/r~3c07957c8e0d11e5bc8c002590604f2e/

• 1.5.2015  23:19

Efekty velkolepe, ale ta stava z prvnich Avengers tam nebyla. Prvni pulka takova dost a o nicem a druha uz se to jenom rezalo. Skoda

• 17.4.2014  20:31

Určitě se z tématu dalo vytřískat více. Jak jsem se na to docela těšil, tak jsem nakonec zklamán, ale na druhou stranu je to asi jasný, že to nějaký nový unikátní pohled na věc přinést nemohlo.

• 1.4.2014  20:25
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Určitě jeden z nejlepších seriálů, kterému se samozřejmě také nevyhnuly horší díly vyplněné nudným plkáním. Nicméně po posledním dílu si stojím za svým hodnocením a HIMYM mi bude chybět.

• 1.4.2014  15:04
    Bugatti Veyron (TV film) (2010)

Normální standartní dokument, ale o excelentním kusu techniky.

• 12.1.2014  20:03

Mně to trochu připomínalo počítačovou hru. Jdete s panďulákem a učíte se nový pohyby, abyste mohli využívat úžasný kouzla a být nejlepší. Všichni, v čele s prckem, tak pořád máchají rukama a to je asi vše. Takže takhle ne, soudruzi, aby to mělo smysl, tak máchat rukama může jenom David Carradine.

• 25.12.2013  22:23
    Desítka (TV pořad) (2013)

Uniká mi smysl tohoto "pořadu". Podezírám ale tvůrce, že to žádný smysl prostě nemá.

• 17.12.2013  13:08
    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)

Ať si kdo chce co chce říká, ať si mamka slzy utírá, tohle je pokus o Kufr a basta. Záměřně píši pokus, protože originální Kufr byl fenomén své doby a ne vše, co v minulosti fungovalo bude fungovat i nadále. Čmaňa už není nejmladší, hosté jsou tak vtipní, až to bolí a nejhorší ze všeho je reinkarnace Aleše Ulma v podobě Jakuba Zedníčka. To je prostě hnus. Jedna hvězdička tedy pouze z nostalgie, protože za nic jiného si to nezaslouží, není to vtipné, není to nové, tak proč bych se na to měl vlastně dívat?

• 3.12.2013  17:33
    Pekelná výzva (TV pořad) (2013)

Tezko najit v soucasne dobe vetsi sr****u v televizi. Pazderkova uplne mimo se snazi zaujmout vulgaritou, ale je to akorat nechutny a trapny. Soutezici jsou banda loseru a blbcu. Proti fear factoru (vlastne proti vsemu) fakt hruza hruz.

• 22.11.2013  22:05
    Bella Mia (2013)

Na jednu stranu hrozná blbost, která nestojí vlastně za nic, protože udělat z těch krav zvířata uvažující pomalu jako člověk, je přehnané. A protože na tom celý fim stojí, tak je vlastně vymalováno. Na druhou stranu je to taková oddychovka, při které slabším jedincům i slzička ukápne a Petr Rajchert je poměrně dobrý obraz zelenýho mozku. Hodnocení tedy někde mezi 2 a 3 hvězdami.

• 21.8.2013  22:59
    jOBS (2013)

Jasný, do filmu se nedá nacpat všechno jako ve skutečnosti, ale určitě se tam dá dát alespoň něco a ne jenom směs zdánlivě nenavazujících scén. Kdybych nečetl Jobsův životopis, tak bych hlavní dějovou linku snad ani nepochopil, nebo oprava, pochopil jich ji jinak a hůř. Ta glorifikace Jobse je opravdu přehnaná a celkově film působí dost plytkým dojmem. Srovnám-li to s Piráty ze Silicon Valey nebo dalším "životopisem" The Social network, tak Jobs z toho vychází jasně nejhůř a je to škoda. Takže 3* za výkon Kutchera a jeho chůzi.

• 2.6.2013  09:09
    Hannah Montana (TV seriál) (2006)

Holt asi nejsem cílová skupina- 13let stará přiblblá holčička trpící pocitem, že ji nikdo nemá rád. No, díky bohu.

• 5.5.2013  22:18
    Máme rádi Česko (TV pořad) (2013)

Zajímavá přímá úměra: Čím více dílů vidíš, tím menší hodnocení dáváš. Po prvním dílu mi to přišlo jako docela zajímavý nový koncept soutěže. Po tom, co jsem viděl asi 4. díl, tak mi to přijde pořád jako ten první díl. Vůbec žádná změna, strašně moc statistik, který jsou zajímavý asi tak vteřinu po tom, co o nich člověk přemýšlí a pak je stejně zapomene. Kdyby to byl jeden díl a tím to skončilo, tak dobrý. Nebál bych se vytasit se 3 hvězdama, ale takhle je to fakt děsná nuda.

• 5.5.2013  22:03
    Scary Movie 5 (2013)

Svět se řítí do zkázy, pokud se už člověk ani na scary movie nemůže spolehnout, tak na co jo? Ještě teď si pamatuju, jak jsem se u předchozích dílů při prvním shlédnutí smál, a to ne jednou. Ale tady? Už u Pár nenormálních aktivit jsem si říkal, že je to trapný, ale tohle to bohužel ještě mnohonásobně překonalo. Smál jsem se asi jednou a už ani nevim čemu, protože to bylo spíš z nouze. Éra scary movie holt končí a bohužel ne na vrcholu, ani mírně pod. Celý film bych rozdělil do 3 částí- 1) nesmyslné pády, údery do hlav atd, které do děje vůbec nezapadají. 2) Nic. Taková vata posunující děj, kterou člověk do pěti minut zapomene 3) Nepovedené a vystřižené záběry nakonec. Bohužel nejlepší část filmu. Shrnuto a podtrženo: Jasný odpad.

• 18.4.2013  22:21

Zase jeden z filmů, u kterého divák tak od 10. minuty ví, jak to dopadne. V tomto případě ještě zasazen do typického amerického patosu, kdy Amerika je ten jediný silný a hodný a všichni se jí snaží ublížit, ale naštěstí jsou její vůdčí představitelé hrozně stateční a všechno dobře dopadne. Abych ale jenom nehaněl, tak děj docela odsejpá a člověk se u sledování nenudí. Specielně ve světle posledních událostí ze Severní Koreje je film poměrně "aktuální". Kdyby ale alespoň trochu reflektoval, co je a není možné- pokud vím, tak to sci-fí není- tak by mu to jen prospělo. Sumasumárum, je to prostě další adaptace smrtonosné pasti s nesmrtelným hlavním hrdinou s vysokým morálním kodexem, který všechny zachrání a vše dobře dopadne. PS: Nechápu rozhodování v situaci zda obětovat jednoho člověka, byť je to prezident, nebo stáhnout odněkud jednotky a tím obětovat lidí tisíce. To je prostě strašná kravina.

• 23.3.2013  23:03

Spousta lidí si stěžuje, že film nepřináší nic nového. On ale ani nemůže, pokud člověk kampaň trochu sledoval, tak samozřejmě většinu zákulicních věcí tak nějak vycítil. Myslím, že přinášet převratné novinky tento dokument ani nechce, spíš se snaží shrnout celkovou náladu a poskytnout nijak nehodnotící pohled na volby. Tím, že všechny tyto informace jsou na jednom místě, dávají tím vyniknout věcem, které člověk samozřejmě ví, ale už je pozapomněl. Určitě bych vyzvedl překvapení studenta práv ke konci filmu, když zjistí, jak "konzistentní" v názorech jeho kandidát vlastně je- dokonalý příklad manipulace a demagogie, která se okolo voleb vyskytovala.

• 10.3.2013  09:24

Průměrný dokument, kterému na kvalitě dodává ten absolutní a neotřesitelný fanatismus, který Goebbels v deníku předvádí, to ale není zásluha filmu, takže 3 hvězdy jsou odpovídající hodnocení.

• 9.3.2013  22:21

Ničím speciální, ničím nové, ale i tak mě to vlastně bavilo. Jako oddechovka dobrý a když k tomu připočtu Cameron, která je prostě "klasa", tak s klidným svědomím 4*.

• 23.2.2013  17:20
    Babovřesky (2013)

Na film jsem šel vlastně z trucu, že se nenechám ovlivňovat recenzema a udělám si názor sám. Nic jsem od filmu nečekal, takže jsem mohl být překvapen jenom příjemně a to se i stalo, protože Lucce Vondráčkovic to tam fakt sluší :-). Takže za to 1 hvězda. Jinak je to takové další Slunce seno, akorát horší.

• 9.2.2013  21:54
    Trhák (1980)

To je prostě tak blbý, až je to skvělý. Jiné hodnocení než plný počet nepřichází v úvahu. Prostě a jednoduše, kde je duo S a S, tak je vždycky na co koukat.

• 30.1.2013  15:28

Poměrně zdařilé popsání fanatismu, který Hitler zvládl v lidech (i sobě) vyvolat. Bohužel dějově film příliš neoplývá. Nápad a motiv tu tedy je, zpracování bohužel pokulhává a konec filmu to už úplně "zabil". Jak se zabije Hitler a tím z obrazovky zmizí Bruno Ganz, tak film ztrácí minimálně polovinu své kvality. Škoda, škoda

• 27.1.2013  21:37
    Hořící keř (TV film) (2013)

Myslím, že je dobře, že se takovéto filmy točí. Lidé hrozně rychle zapomínají a díky filmu se mohou alespoň trochu vrátit do minulé zkur***é doby. Když se totiž podívám kolem sebe, tak opravdu málokdo si uvědomuje, že se máme neporovnatelně lépe, než jsme se měli za minulého režimu a to je neuvěřitelná chyba. Věřme tedy, že alespoň třeba filmy přispějí k tomu, aby se nezapomínalo tak rychle. Hodnotím pouze podle prvního dílu a i když musím uznat, že melodramatičnosti je někdy nadbytek, tak film hodnotím plným počtem hvězd. Je tam napětí, je to dojemné a nepůsobí to na mě jako klišé a splácaná blbost a toho si cením.

• 21.1.2013  11:14
    Intim s Heidi Janků (TV pořad) (2012)

Vůbec nevím, proč jsem si to vlastně pustil? Tomu teď opravdu nerozumím, ale koukat na rozcapenou Heidi na kanapi opravdu nemá smysl, nemluvě o tom, že nemá smysl takovýhle pořad vůbec vytvářet. Kvalitu pořadu nezachrání ani zešedlý Hůlka, mile se rozplývající nad tím, jak měl za mlada sex v ředitelně (O Bohušovi Matušovi radši nemluvit). Odpad je jasná volba.

• 12.1.2013  23:24

Tak to opravdu nebyl šálek mé kávy, 2 hodiny, které trvaly (alespoň subjektivně) dvakrát tak dlouho. Propojení divadla s filmem může někdy fungovat, ale tady mě to vyloženě rušilo. Herci byli také stylizováni do divadelního herectví, ale to bohužel působilo dost nepřirozeně kýčovitě. Zejména výkon Keiry, která smutek i radost vyjadřuje vlastně stejným výrazem, filmu jednoznačně na kvalitě nepřidal. Ono to vlastně celé dost stojí na prožitcích a mimice a když hlavní hrdinka je věrna cimrmanovské zásadě pro začínající herce (smích i pláč vyjadřuj zády k hledišti cukavým pohybem ramen), tak z toho opravdu kasaštyk nebude. Žel bůh 2*, na 3 mě to nepřesvědčilo.

• 27.12.2012  18:33

Film je to dobrý, o tom žádná. Jestli si zaslouží plný počet hvězd, to bude asi záležet na dalším zhlédnutí. Je sice pravda, že to není film přecpaný obrovským dějem, ale to mi nějak nevadilo a téměř 3 hodiny poměrně svižně utekly. Na celkové vnímání má určitě vliv propojení s Pánem prstenů, zejména hudební podkres u scén s prstenem atd je výborný. Jestli to je ale film roku? No nevím.

• 2.12.2012  20:59
    Buřtcajk (TV pořad) (2012)

Když jsem viděl bilboardy, tak jsem se na to docela těšil, protože Izera mám rád. Jaké však bylo mé zklamání, když jsem to viděl. Děs běs, který se ale svou úrovní přesně hodí na Pětku.

<< předchozí 1 2 3 4