• Romantický

Silnější (2017) odpad!

Ja tento film nikomu neodporucam.Od sameho zaciatku same vulgarizmy a vobec ma nenaladil pozitivne,ani mi nic nedal.

Už teď mi chybíš (2015)

Velmi ma tento film sklamal.Podla mna zaostava dejom,vtipom a je to aj velmi zla predvidatelna drama.

Diana (2013)

Film,ktory mohol byt o sto krat lepsi,ale ked nenasadite latku priliz vysoko,mozete si oddychnut pri nenarocnom filme.Celkom dobre sa pozera.

Druhá šance (2012)

Len tolko,ze aj keby natocili film o mojej babke a dedkovi bolo by to ovela zaujimavejsie.Chybala tomu iskra a vtip.

Velký závod (2011)

Nieco podstatne mi tam chybalo.Myslela som si,ze v tom filme budu hlavne kone,ale hlavny tam bol zokej so svojou rodinou.Bolo to len obycajne a velmi slabe drama.

Černobílý svět (2011)

Jedinecny a vynimocny film.Aj ked som sa predtym o rasove rozdiely nezaujmala,zaujal ma.Je krasne sfilmovany a kazda herecka dokonale zahrala svoju ulohu.A ked film dopozerate dokonca,uvidite,ze ma naozaj hlboku citovu hodnotu.

V cizí kůži (2011)

Nechapem,ako mohlo niekomu napadnut,aby tato komedia trvala skoro dve hodiny,ked ten cas ocividne nemali s cim vyplnit.Keby trvala 90 min.mozno by bola vystiznejsia a lahsie pozeratelna.Ano bolo v nej aj nieco vtipne,co sa vam vryje do pamate,ale pri tom mnozstve nudnych scen a neustalom prekrikovani hlavnych postav,konecny dojem nie je velmi dobry.

Láska a tanec (2009)

Romantika nie je vsetko a ani ta sa im v tomto filme nevydarila.

Zatímco jsi spal (1995)

Chvilami komedia,chvilami dojak,mne sa to vzdy velmi pacilo hlavne so slovenskych dabingom je to fakt pekny film,s tym ceskym to na mna posobi ako priemerny film.

Pokání (2007)

Prekvapilo ma,ze tento film ma take vysoke hodnotenie.Na mna posobil dost monotonne,a len chvilkami sa zdalo,ze to o niecom ozajstnom je.Inak skvele obsadenie a pekne prostredie na zaciatku.