Zahartof

Zahartof

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 5.9.2019  22:42

No ty vole. Co k tomu napsat? Totální soustředění na charaktery a jejich duševní vývoj, žádné pičování okolo, ne úplně důležití záporáci (což je dobře), všichni srozumitelní, doplněno o skvělé zabijácké finále. Skvělej příběh, nulový patos a naivita, kterou jsem tak opovrhoval u nesnesitelných Avengers (a i u některých Xmenů, třeba u toho sračkového druhého dílu). Ty detaily (umírající voják ve vlaku), to slovní pomrknutí, kdy se postavy rozhodují ve svých hlavách a nemají zapotřebí se o všem veledůležitě emočně exponovat. Very fucking good. PS: Michael Fassbenderje bůh. Jessica Chastain je píča.

• 26.6.2019  15:31
    Vice (2018)

Smál jsem se, film o zmrdech, natočený s velkou lehkostí.

• 24.6.2019  19:59

Norton je fantastickej, Gere velmi dobrej, Linney skvělá. Ta koncovka... bravo. Tenhle film dělali inteligentní a talentovaný lidi.

• 12.6.2019  22:29
    Divoši (2012)

Pecka lepší, než má Blake Lively!

• 15.5.2019  00:15
    Avengers: Endgame (2019)

Myslím, že na verbalově fotce z fronty na lístky jsem poznal pár kamarádů, smazaných promptně z Fejkbooku. Bože, to ale byla kravina. Tolik vymrdaných peněz na takovou sračku, zavolejte někdo Guinnessovi, nebo jak se jmenoval ten pivovarník.

• 30.4.2019  13:06

Scénáristi by si mohli někdy ověřit, jak se dělá taktika v praxi. Co ta armáda jedla, než se nechala zmasakrovat? Draci tady najednou přestali žrát ovce, rolníky a děcka? Kdo té bitvě velel? Proč poslal jízdu do útoku bez podpory? Proč lučištníci na hradbách moc nestříleli do toho houfce mrtvých za příkopem? Proč mít jen jeden plán na zapálení příkopu, když vím, že draci asi budou někde lovit Night Kinga? Proč byly hradby tak mizerně obsazené pěchotou? Mrtví provedli na hradbách průlom asi za 5 minut. Proč se postavy teleportujou? Proč ornitolog Bran nějak nepomohl s bráněním své osoby, místo protáčení očí v sloup? Kde je Ned Stark? Všichni ho chtěli zpátky a když má tu možnost, trucuje. Night King se nechal oddělat hrozně snadno, čekal jsem, že dojde až ke Kings Landing a povodí si The Mountain. Pár věcí tam bylo dobrých, tak uvidíme, co se stane dál.

• 17.11.2018  20:40

Mission Impussyble. Tentokrát klišéblitka.

• 27.9.2018  23:19

Jediný charakter, který tu za něco stál, byl Thanos. Fandil jsem mu.

• 25.5.2018  22:11

Co prožil hlavní protagonista tohoto příběhu, to si ani nedovedu představit. Jímá mě z toho hrůza. Tenhle film by se měl pouštět jako odstrašující příklad na všech ekonomicko-agrárních univerzitách! Jako by nestačilo opovržení vlastní manželky, pro jejíž dobro se denně dře, ještě ke všemu přichází o těžce nabytý majetek! Ubohý rančer. Není divu, že propadal ďáblu alkoholismu, aby alespoň na okamžik ulevil ztrápené duši. Jen se otočí, už mu za zády bují konspirace a pomluvy, negři se mu rozutíkávají na všechny strany a poslouchají ho jedině, když na ně vezme bič.

• 9.3.2017  22:45
    Akira (1988)

Jednu hvězdu za animaci, průjezdy městem (když ještě stálo), jeden dobrej fórek a animovaný kozy. Zbytek byl nepochopitelnej trash. Duální vybombení a dostupné LSD zanechalo v psychice žaponců nesmazatelnou stopu.

• 3.11.2016  23:30

Ježišikriste. Stačil mi náraz Entrprejc do planety v sestupné orbitální rychlosti, která musela čítat slušných 5km/s. Přesto dopadla naprosto epicky a ještě pokosila lesík. A vypalování rány Spookovi to dovršilo... chápu, že to je blockbuster pro debily, ale i tady by mohli zachovat alespoň zdání fyzikálních zákonů a traumacare. Přeju Spookovi příjemné krvácení z jater do břišní dutiny...

• 3.9.2016  13:57
    Mezi zdmi (2008)

Ahá, takže takhle funguje ta, žabožrouty obvykle tak obhajovaná integrace do společnosti. No, máme se co učit.

• 31.8.2016  20:13

Waltz za 5, DiCaprio za 5. Zbytek byli jen negři.

• 31.8.2016  20:11
    Bůh masakru (2011)

It made me wanna run out and buy a Ku Klux Klan poster.

• 3.5.2016  23:04

Za životní dílo se nic jinýho než plná palba nedává. García nepřekonatelnej, z Inés Sastre bych měl celou dobu ruku v trenkách, kdyby to nebyla taková dáma a Bill Murray je génius, kterej se tu rozhodl příliš nezastiňovat hlavní charakter.

• 29.4.2016  12:32
    Deadpool (2016)

Laugh story podle mého gusta. Jen tak dál. Možná se jednou dopracujeme i k tomu Lobovi... s přístupností od 96 let. Od 94 s doprovodem rodičů.

• 28.6.2015  22:35
    Žár těla (1981)

Nedivím se mu, zmrdal bych jí jak fenu a ve volných chvílích si leštil kavalec v cele 128b.

• 5.6.2015  23:55

Pecka.

• 17.3.2015  00:48
    Interstellar (2014)

Na zdejším, nebo jakémkoli jiném hodnocení absolutně nesejde. Buď se v tom někdo najde, nebo ne a žádný procenta, názory a kecy kolem to nemůžou změnit. Film, který se nedá hodnotit, protože vůbec nezáleží na tom, že je to film. Já v tom našel mimo jiné pár momentů, které mi odhalily, jak daleko může člověk ve své kreativitě zajít. Asi jediný film, který se emocionálně a rozsahově blíží Hyperionu.

• 3.7.2014  20:56
    Bod zlomu (1991)

Film to může být jakkoli chce "jen" nadprůměrný podle soudu některých, ale poselství, které nese, je neocenitelné. Doufám, že všichni, kdo se nad ním ušklíbali, si pak na hodinu sedli na podlahu do kouta a přemítali o tom, kdy naposled svůj život žili na plný koule, do posledního dechu a do konce sil.

• 30.5.2014  00:01

Zdejší remcy o předvídatelnosti pointy jsem vážně čekal. Banda usoplených "meh" filmových krityků. Polanski musí bejt teď vážně v hajzlu a sjíždět jednu lajnu kolumbijskýho koksu z nahých zádíček dvanáctiletých portorikánek za druhou, když si představí, že o něm na CSFD Enšpígl s Malarkeyem tak nepěkně píšou.

• 14.5.2014  21:17

Původně jsem si podle názvu myslel, že to je tvrdší druh porna, odehrávající se v polynésii, ale ne... je to mnohem horší, než jakákoli masáž prostaty jazykem.

• 14.5.2014  20:51

Brendan. Fraser....a jeho bezejmenný valchař.... bravo...

• 1.1.2014  21:23
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Až do farmy je to super, pak jsem měl dojem, že se dívám na nemrtvou Esmeraldu. Nehodnotím, je to moc rozporuplný. První série 90%, zbytek 0%. No mercy.

• 17.7.2013  19:26
    Thor (2011)

Tchoř? Sleipniho koule!... Negr a vietnamec, tedy, pardon, afroameričan a asiat v SEVERSKÉ mytologii??? Tři sloky z Eddy vykreslují charaktery lépe než dvě hodiny téhle vystajlované, buzerantské sračky. Z tak ohromně rozmanitého, bohatého, nejednotného, macho světa jako je severský panteon dokázali tvůrci vyrobit přiteplené patetické omalovánky, navíc s logickými lapsy o velikosti Valhally i Folkvangru dohromady. Jdu si pustit dvojku, ať se pořádně naseru.

• 24.11.2012  00:27
    Looper (2012)

Oh my fucking God. Vůbec jsem nevěděl, jestli si pouštím reklamu na kartáček na zuby z budoucnosti, nebo vesmírnou oddysseu 2012. Tohle bylo ale fakt hustý a FAKT drsný (kde jinde se střílej děti?). Změna tempa uprostřed filmu mě sice zarazila, ale to bylo tak všechno. Stop whining CSFD geeks, tohle tady ještě nebylo.

• 23.11.2012  02:11

No..hmm..za mě čtyři, ale s odřenými pysky. Stále tu nechybí inteligentní momentky (Anne, ječící o pomoc, aby se dostala z baru, atd.), slušný záporák (-čka), Catwoman taky velice dobře ztvárněná (byl jsem rád, že nemá uši jako Buttman). Bohužel už se to natolik vzdálilo batmanovské symbolice, že je to vlastně jen nadprůměrný akční film a nic víc. Na vykreslení vedlejších charakterů se kašlalo (chief of police wtf?) a jak už trefně poznamenal Pomo (nerad přiznávám), postavy tu jen vyblejou nějakou hlášku, která stojí většinou za hovno a jede se dál. Nejvíc mi chyběl ten feeling mlžnými opary zahalených temných zákoutí, kam divák jen marně valí oči, aby se záběrem mihlo něco černého a pláštivého a oběti mizely v nenávratnu. Batman je tady prostě soldier, postrádá to stealth akci (kompletně) a ve skutečnosti i působivou gradaci s černou postavou ztracenou na něčem vysokém na horizontu, u které by se mi samovolně rozlil vědoucí úsměv po rtech. Doufám, že příštím batmanovým protivníkem bude Lobo. Jestli ano, Gothamu nedávám ani tolik času, kolik bude Wayne potřebovat na vysvlečení se z pruhovaného pyžama.

• 1.11.2012  14:11
    Podfu(c)k (2000)

Jeden z nejreálnějších filmů posledních dvou dekád - zlodějský cikáni, dementní negři a bílý svině. Bravo

• 14.10.2012  02:28
    Hatfieldovi a McCoyovi (TV seriál) (2012)

Costner zase válí, ale ostatní mu v tom tak zdatně sekundují, že ho téměř dohání. Nicméně pro mě nejlepší výkon podal Tom Berenger při stvoření své fascinující a zvrácené postavy. Bastard jeden... Normálně na seriály nečumím, ale tohle byl spíš takový trojfilm. Strhující, velmi silně dobový nejen prostředím, ale hlavně mluvou a myšlením postav (jejich přístup ke smrti, cti, oběti, povinnosti atd.). Dal jsem to všechno v kuse a teď už si jdu fakt lehnout...

• 28.9.2012  09:58
    Mise (1986)

Vůbec nechápu, proč tenhle film v Evropě a ve státech v dnešní době povolili! Štáb, který si najímá vrahy a otrokáře jako byl ten divnej vousáč Mendoza, co jim tam asi za nemalej úplatek pobíhal dvě hodiny před kamerou, by měl být rozpuštěn, pověšen, zastřelen a přejet Buickem. Doufám, že dostali pořádnou pokutu a příště už si najmou herce.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6