Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Komedie
  • Animovaný

Krvavě rudé nebe (2021)

Námět celkem dobrej, navdadí, začátek taky není špatně rozehranej, ale celkově je to takovej velkej šedej ničím nepřekvapující / ohromující průměr. Postupem času prostředí i herci působí ne úplně věrohodně, hlavní záporák je vyloženě přehravající šašek k popukání a ani závěr vlastně nic moc neříká. Vztah matka-syn nedotaženej, pak už není kde brát, 4-5/10 max.

plakát

Biography: The Nine Lives of Ozzy Osbourne (2020) (TV film)

Pomník. Dosud nejlepší dokument o Ozzym a těžko ho něco překoná. Tady bylo snad řečeno úplně vše. Okolím vyjádřeno jen okrajově, prim hraje sám Ozzy a jeho rodina. 10/10

Méandre (2020)

Celou dobu jsem nechápal ani hov*o, ale dívalo se na to fakt dobře - bavilo, nenudilo, drželo napětí i palce a pobízelo přijít tomu na kloub - kóma ? mimozemská reality show ? očistec ? pořád jsem doufal ( a díky průběžné kvalitě snímku i věřil ) že se dočkám smysluplného konce/pointy a ne něčeho "domysli si diváku sám, my vlastně ani nevíme". Naštěstí mne v tomhle Mathieu Turi nezklamal a tím pádem hodnotím nadprůměrně, protože si dal práci s něčím navíc než většina jeho kolegů s podobnými filmy a prostě se na to i dobře dívalo. Proto hvězdička navíc, solidních 7.5/10

plakát

Kdo mi jde po krku (2021)

Tohle bylo hrozný. Tohle bolelo. Od Taylora Sheridana cekam po Wind River uplne ty nejlepsi mozny veci a tohle teda jestli fakt tocil, tak je dost velky spatny ?! Angelina Jolie good, sexy, hrala dobre ale ten dej i sceny, ty vole.. slusnej pokles k 4/10

Villains (2019)

Jeden z nejlepších 3* filmů roku. Totálně looserská dvojice a to vypatlanej blbej Bill Skarsgard se svou strašně sympatickou ale taky dost hloupou Maikou Monroe si to namíři do tý největší možný prdele a díry ze všech možných, kde potkají milý pár usedlíků v podání  skvělého Jeffrey Donovana a MILF / GILF Kyry Sedgwick. Musím uznat, že jsem se fakt hodně bavil a dost kvalit uznal až po dokoukání snímku. Tak jak jsem psal, jeden z nej 3* roku, do toho! 7/10

Slet čarodějnic (2020)

Perfektní herecké výkony na dosti malém prostoru na pozadí Španělska a čarodějnických procesů té doby. Horor asi ne, ale přemýšlivší divák si najde své. Některé scény mrazivé, nečekané, výborně zahrané. 6/10

plakát

The Block Island Sound (2020)

Zbytečné. Tváří se to jako art. Snaží o atmosféru a herecké výkony. Pak ta doslovná pointa. Pro mě ztráta času, nebudu spolierovati děj, ale rozhodně nedoporučuju 4/10

Telefon (2020)

Trochu bych mírnil to hrocení s Frekvencí - ok, o tom filmu víme snad všichni, je fakt dobrej, myšenka s Telefonem zprvu téměř totožná, ale je originální samotná Frekvence s Quaidem ?;) Tohle je dobrá variace, ne dokonalá, ale korejsky dobrá se vším, co k tomu patří. Dobře odvyprávěné, nasnímané, hlavní záporná postava sexy. Dalo vzpomenout na Butterfly Effect, celkově prostě spíš chválím a doporučuji. 7.5/10

Hunter Hunter (2020)

Semnou si tenhle snímek pěkně vytřel prdel (viděno naslepo a tak to u takových filmů proste má bejt). Strašně mě to bavilo, čekal jsem moc věcí, ale fakt ne nic z toho, co se postupně odehrávalo. Konkrétně spoilerovat nebudu a když tohle čtete, už budete očekávat nějakej twist a tak číst hned přestaňte a film si pusťe. A připravte si něco k pití, protože jestli nejste kurevsky hnusnej úchylák, tak jen tak po pár otočeních neusnete. Já byl vyjevenej, hodně mě to naštvalo, dal bych i 2* ale to bych filmu křivdil. Je to nepříjemná podívaná, ale i nevídaná a rozhodně ne zbytečná nebo prostě ve své netypičnosti rádoby chválená. Bohužel krásné 4/5 ;)

Vyšinutý (2020)

Mě se to líbilo, protože tady Russel Crowe vypadá jako mix Mr. Hlada s Danem Vávrou a ty mám oba moc rád, takže tak. Film mě ale trochu zklamal, nečekal jsem teda příliš, ale i tak... ale ten Hlad s Vávrou, prostě 50-55%.