Equalizer 2 (2018)

Denzel v top forme, na svoj vek, Pedro Pasqual potešil. This is the way. Žiaľ filmu chýbajú dôvody konania postáv čo je aj cítiť. Prečo tu máme žoldnierov ktorí musia zoťať hlavu šéfky? Because they are evil, povedali by v screen rant. Okay that works. 🤷 Namiesto Chloe sme dostali typka z ghetta. Docela downgrade, if you ask me. A co miestny gang pri záchrane chalana? It must be difficult to get out of that situation. Actually super easy, barely an inconvenience. Oh really? Yeah, they just let it be and never return. Well okay then 🤷

Nejlepší muži (2012) (TV film)

Film ktorý by mali dávať pravidelne v tv pred paralympijskými hrami. Škoda že som s ak nemu dostal až teraz. Tie záverečné zábery až po súčasnosť boli úplne dokonalé. Skvelé obsadenie aj herecké výkony od beznádeje až po nový impulz života. Škoda že som k tomu nenašiel titulky alebo dabing, ak by niekto mal tak napíšte, rád by som film posunul aj tým čo nehovoria anglicky.

Hříšnice - Jamie (2020) (série)

Môže to byť trochu na hrane ale moje obavy z nízkeho hodnotenia sa nepotvrdili. Obával som sa prílišného woke alebo iných in your face, ale napokon len otrli diváci už videli všetko a tak ostali riadne sklamaní. Nuž, nie každý príbeh končí nejakým ultra twistom. Samozrejme, celá práca a postupy polície súboru miestami fakt pritiahnuté za vlasy a je to aj trošku roztiahnuté.

Hříšnice - Část VIII. (2020) (epizoda)

Podľa hodnotení som mal tušenie že to bude niečo strašné tak som nemal veľké očakávania, ale napokon to bola úplná pohoda. Žiaden Twist už žiaľ neprichádza, čo je škoda, predpokladal som že v maliarke sa prebudí nejaký vražedný inštinkt a bude chcieť maľovať ľudí ktorých následne zabije, alebo niečo také, ako v Saw, takto Jamiem všetko končí a nasledovníka nemá, aj keď o ňom kecal dosť. Jej by to pristalo keď tak rada pozerala smrti do očí. Tento koniec je dosť konzervatívny ale tunajšie hodnotenia si to fakt nezaslúži.

Hříšnice - Část VII. (2020) (epizoda)

Jamie sa rozhodol dať výpoveď, ale v škole ho čaká nemilé prekvapenie. Taká tá čistá práca ako z učebnice. Uvidíme takisto nechvalne známu profesiu advokátov, vyrovnávanie sa s vlastným pohrebom a predsmrtnymi víziami. Seriálu sa tak isto nedá vyknut nedostatok cliffhangerov

Hříšnice - Část VI. (2020) (epizoda)

Vo flashbackoch vidíme Jamieho a Nicka na výške ako sa ich osudy spájajú pri moderných filozofoch a ich úvahách o živote a strachu zo smrti. Mladíci si začínajú rozumieť a Jamie sa dostáva do pazúrov kamoša, ktorý ho máta ešte aj po smrti. Fotografka podľahne manipulátorovi rovnako ako mladá školáčka. Jediný kto sa nebojí priznať si skutočnosť je jeho žena. Aspoň niekto. Ambróz ide až za hrob aby si snáď získal Jamieho pochopenie aj napriek mnohým red flags.

Hříšnice - Část V. (2020) (epizoda)

Ambróz je v tom až po uši, ťahy manipulátora Jamieho vychádzajú na povrch a on sa stavia do role obete. Je to až učebnicový prípad. Najjasnejšie to vidí a popisuje maliarka, ktorá sama šíri ďalej leaknuté info. Je dôvod prečo sa o živých prípadoch nehovorí s verejnosťou... Keď už vyzerá že je koniec tak to zaklincuje dokrútka a slučka sa sťahuje.

Hříšnice - Část IV. (2020) (epizoda)

Bál som sa že nižšie hodnotenie tejto série bude kvôli niečomu inému, ale nebolo to také zlé. Je nelogické, aby detektív pařil s mentálne nestabilným podozrivým, na miesto toho aby ho zatkol. je to ako stat na okraji budovy a nespraviť ten posledný krok. Má v tom byť paralela? Z detektíva sa týmto stáva človek, ktorý riskuje celú kariéru.

Hříšnice - Část III. (2020) (epizoda)

Začiatok je šťavnatý - do you think I don't deserve a moment because I'm white? Oh oh, no you don't lol in this kind of TV series.

Hříšnice - Část II. (2020) (epizoda)

Dej sa prehlbuje aj keď sa zdá že sme sa nikam neposunuli, len hlbšie do hrobu kdesi v strede lesa.

Ovládací panel
3 body