muti

fanda dobrych filmov

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 29.1.2019  14:57

Vidieť že ide o dlhší príbeh než je samotný film, no ak treba hodnotiť film ako samostatnú jednotku tak pre mňa je to čistý priemer. Na jednej strane rýchly štart podaní prezivsich, veľmi rozvlacne až do konca. Dej sa síce uberá správnym smerom, avšak ide to tak pomaly ako starenke na vrch hory. Absencia finále (aspoň predbežného) je taktiež mínus. Zaujímava je postava mnícha, ktorý je ozaj presibany

• 27.1.2019  21:23

Film má aj slabé aj silne stránky, takže záleží na ktorú stranu sa priklonite pri hodnotení - ja dávam napokon 3, aj keď sa napr tancuje na súčasnú hudbu, čo je veľká škoda - tu mohli ukázať napr tanec na Pachelbela. Už len toto je na -1* ďalší mínus je 24 ročná Kirsten v roli 15-18 ročnej Marie

• 19.1.2019  21:57
    Babylon Berlín (TV seriál) (2017)

Predbežné hodnotenie po prvých dvoch častiach na ČT2, rozbehnuté plnou parou ako vlak do Berlína

• 12.1.2019  22:43

Pekná oddychovka od finančného zhonu. Ak ste bohatý, mladý a Russell a ešte zdedite milióny tak vám na prvom rande dá aj miestna kočka.

• 2.1.2019  15:21

Animácia je super, ale ten astrologicky blabol o prepleteni duši počas hviezdnych ukazov je asi len pre pravovernych, lebo to šlo absolútne mimo mňa. Obsah filmu je jedna vec a prevedenie druhá. Je to ako keď vezmete to najlepšie saké, napijete sa z neho a obsah potom vyflusnete naspäť do fľaše a zakonzervujete... Pri takomto vadnom deji je potom úplne zbytočné hovoriť ďalej o nelogicnosti konania postáv, príp ich myšlienkových pochodoch...

• 2.1.2019  12:12

Z filmu mám zmiešane pocity, keďže si robí srandu z udalostí, ktoré vôbec neboli vtipné. Herci sa snažili a film samotný bol fajn, no...

• 31.12.2018  18:53

Film je síce pekný a dobre zvládnutý, no vo svojej podstate je to sentimentalna nuda v ktorej sa nič nedeje, je to prakticky prierez životom človeka len trochu inak položený, no je jedno ci robíte rez odhora nadol alebo naopak, stále to bude prierez. To ze v reáli by Ben skončil v labaku ako pokusna myš na liek na nesmrteľnosť by som asi neriešil, no aj tak je pozoruhodné, že všetkým naokolo bol jeho životný cyklus vlastne ľahostajný (okrem životnej lásky samozrejme)

• 30.12.2018  01:40

Vidno ze spraviť 3 podobne filmy za rok si vyberie svoju daň v podobe rovnakých vtipov, avšak ukecanost hlavného hrdinu si človeka proste získa

• 28.12.2018  16:53

Na jednej strane škoda že sa celá téma zvrhla na Coven 2, na druhej strane je fajn vidieť prepojenie príbehov z predošlých sérii

• 26.12.2018  00:35

Pre mňa lepšia ako jednotka, Tom Hardy je top aj keď som ho spočiatku nespoznal :-) páči sa mi aj prechod do modernejšej doby, pekne vidieť ako sa postupne dostávajú na scénu telefóny, ale auta, lepší kancel a pod

• 16.12.2018  21:24
    Tour de doping (TV film) (2017)

Takto nejako by to vyzeralo keby funguje monty python aj dnes

• 15.12.2018  23:32

Neviem ktorý typek vytvoril profil filmu ako 3D keď to malo byť 4k 🙄 potom sa to fakt ťažko hľadá...

• 2.12.2018  23:40
    Kickboxer (1989)

Je to jeden z mojich obľúbených Van Damme filmov, ktorý je tak zlý až je dobrý 😀 nedá sa brat vážne a teda sacelkom pri ňom aj zabavíte. Odporúčam komentovať s kamošmi ktorí vedia oceniť dobrý zlý film 🙂 no jo, na svoju dobu to bol trhák a Tong Po ostal aj pre mňa dokonalým nepriateľom.

• 2.12.2018  09:44
    Tajemství parazitů (TV seriál) (2009)

Mne sa štýl rozprávania páčil - americká rodinka si jedného krásneho dňa začína všímať prvé príznaky. Nasadia klasickú liečbu, prípadne sa to snažia vyležat. Nuž stav sa zhoršuje a napokon treba ísť k doktorovi. Skôr či neskôr sa na diagnózu príde a tá je šokujúca. S rodinou a ich rozprávaním sa posúvame ďalej k liečbe a prichádzajú už aj komentáre lekárov. Nie každý príbeh má happy end, aj keď divák spolu s rodinou dúfa v uzdravenie. Štýl rozprávania môže byť šablónovity avšak je logicky a chronologicky a ako to býva zvykom - aj osobný.

• 2.11.2018  20:58
    Zázračná planeta (TV seriál) (2004)

Krásna časť o mláďatách, kde tentokrát žiadne nezomrie - čo sa nie vždy podarí...

• 17.10.2018  18:38
    Fantazie (1940)

Je to nielen zakladateľ žánru ale aj celej éry klipov

• 7.10.2018  22:17
    Psycho-Pass (TV seriál) (2012)

Zaradenie je super, akási High tech Minority report budúcnosť kde agentka Sterlingova ide po stope Hannibala, ktorý ako v seriály podnecuje ľudí naklonených k násiliu aby rozpútali čo najhoršie inferno. Anime nemá žiaden element ktorý by ma rozčuľoval (hlúpe postavy, over the top kawaii, absencia logiky), takže osobne nemám čo vytknúť. Japonci sú majstri sveta v gradacii deja (všimli ste si to?) a aj v tomto anime to potvrdzujú. Parádny seriál aký som už dlho nevidel (a že som ich už pár videl)

• 2.10.2018  22:43

Keď máte pomôcť zabrániť vojne svetov a budete robiť ochranku s démonom tak si odomknete nejeden achievement. Ale prečo musí byť ten starý dedko taký otravný a hrozný? Nechaj tak, veď je to len práca. A tak si k sebe našli cestu. Až kým sa on nerozhodol opustiť pozíciu ochranky, aby ochránil ju. A vtedy to nabralo obrátky... Že aký dej... Pekne staré animácie a voice actors & klasická japonská uchylnost. Ináč príbeh mi pripomína novú postavu Browsette v lore pre Supermario - ona je démon a do sveta ľudí si vyberie nový vzhľad - sexy ženská s dokonalou krásou a potom ze on sa do nej nemá zaľúbiť. Hlavná ženská demonka si vyberie vzhľad modelky pretože why not. Presne ako Browsette...

• 30.9.2018  21:31

Čo môže byť horšie ako sa stať obeťou práva na prvú noc? Následne sa saknut na pakt s certom ktorý chce telo a dušu, ona dáva iba telo. Fair enough. Niektoré scény sú fakt natiahnuté, dnes by to dal strih na 4/5 dĺžky.

• 29.9.2018  23:25
    A-Team (2010)

Bond sa môže schovať, na týchto manikov nemá proste nikto. Vždy im všetko vyjde, nič ich neprekvapí (asi vedia ze vo filme neumru) a všetko berú s humorom. Každý vie všetko, nikto ich netrafi až napokon za veľkého rachotu miznú pri západe slnka. Čistá Amerika. Vypnite si logiku, akcia začína!

• 23.9.2018  22:43

Šperky, luxus, drogy, závisla banda z československa, čo zabíja na objednávku za matroš. Avšak prvý prezivsi sa objavuje hneď v úvode. Čo sa vlastne stalo? Kto je mŕtvy muž, ktorého vyhodili z auta? Mafiánske vybavovanie účtov? Ci svedok? A zrazu tehotná Česka na scéne, ale to nie je Nina...

• 23.9.2018  00:36
    Vybíjená (2004)

Miestami degenerujuci humor film zhadzuje o triedu dole, nebyť tohoto aspektu, bolo by to určite na 4

• 20.9.2018  22:21

Kungfu Panda 2 - Ten moment keď zistíte že ste adoptovani. Celý čas ste to tušili ale nikto vám to nepovedal, tmavá koža a podoba na nikoho z rodiny,

• 15.9.2018  15:32

Countess, Arlette, uvádzac, nechutný šéf a ďalšie postavy ktoré zamotavaju prípad vraždy ktorý má vyšetriť old-school veterán sefinspektor Maygrey. Komentár : sud

• 15.9.2018  14:51
    Maigret klade past (TV film) (2016)

Výborný Maygrey, sem vším vsudy

• 12.9.2018  20:41

Úžasné opisy obsahu filmu od distribútora - spoiler na 70% filmu. A okrem toho hlavný hrdina nie je žiaden sympaťák, je to chruňo, ktorému dali sedlacku preafektovanost, vždy som čakal kto mu dá konečne cez ksicht. Téma je dosť divná určite aj pre číňanov a prevedenie už duplom. Takéto divne filmy bez logiky sa kedysi točili až sa z toho človeku točí hlava. Russell sa snaží napodobniť Johna Wayne ale vôbec mu to nejde. Možno keby bol lepší herec. Viem si ho prestaviť ako kandidáta v talentovej show. Give me your beat shot. I can take it.

• 11.9.2018  23:06

Piata hviezda za rok vydania 1993.

• 11.9.2018  22:49

Eddie je hrozný herec v tejto úlohe, skôr mohol konkurovať J.Deppovi ako Klobúčnikovi, nesympaticky herec kazil celý dojem

• 8.9.2018  23:50

Prvá pol hodina bola tak za 3* ale potom sa to už rozhybalo. Rada na záver : nedajte si popraviť generálov ešte pred bojom

• 7.9.2018  22:58

Ani neviem o com sú iné časti ale táto prvá bola dobra. Len som žial stále videl MR Beana, je mi ľúto, ale v tom jeho rozidenom pohľade je niečo smiesne

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25