Agent WC 40 (1996)

No čuduj sa svete, ono je to ozaj hrozný film. Leslie mal proste veľmi veľkú smolu že tam hral.

Ahobsal insaeng (2004)

miestami preberali 9 rocne deti na moj vkus prilis dospelacke temy a na druhej strane sa dievcata rozplakali pre malickost (podobne to vidi aj sniper18). niekde som tam citil hranost a kulisy... nastastie bol aspon hlavny hrdina rozumny a nerobil blbosti :p postava Jang Woo-rim bola skvela, z tej herecky bude o par rokov snad riadna hviezda. Vidiet ze to nie je jej prvy film. pacila sa mi scena s Dream/Bream :)

Ahreumdabda (2008)

krasu povazovala za vyhodu, az kym sa z nej nestalo prekliatie. ktorej by sa nepacilo byt obdivovanou a oblietavanou vsetkymi muzmi v okoli. avsak nie vsetci obdivovatelia maju ciste umysly. Kimin zivot sa zmeni v peklo a rozhodne sa so svojou krasou skoncit. ale ako sa stat neatraktivnou pre muzov? ... zial film zacal zaujimavo, ale miestami mal dost hluche miesta a scenky kde viete, ze sa nic nestane (prechadzanie sa po byte alebo po vonku), filmu chyba prava gradacia a nejake vacsie napatie. film by som odporucil pozriet si zenam a dievcatam, ktore profituju zo svojho vzhladu, myslia si ze im svet lezi pri nohach a ze su nedotknutelne.

Achilles a želva (2008)

5* za originalitu! tuto pan maestro to vzal trochu svojsky, no nik mu nemoze povedat ze takto umenie nema vyzerat. predsa umenie nie je kopirovat, ale vytvorit ineco nove, ine... podla mna nejde ani tak o komediu ako o zivotopisnu tragikomediu jedneho nepochopeneho umelca s prvkami Jackass :) uz animovany zaciatok daval najavo o co pojde asi v tomto filme. co dava zmysel matematikovi nemusi davat beznemu cloveku; to iste plati o umelcovi, ktory vchada do marnice s rúžom a uz je len 0,9999cm od uznania z predania prveho obrazu. a ten typek v galerii by si zasluzil pekne sfarbit ksicht farbami ako si to vyskusala Machisuova zena ;)

A Chinese Ghost Story II (1990)

zial, od jednotky to ma hrozne daleko. pribeh nie je uz ani taky prehladny, striedaju sa tam zvlastne tvory, ktore nie su ani vysvetlene, beha tam divny duch ktory raz moze a raz nemoze vyjst na mesacny svit, nikto zaznici zmrznutych duchov, zo svadby sa uteka bez logiky, dost velka zlatanina to bola veru... a vtipne sceny? prosim vas, to ste ich uz hladali az tak krvopotne? a to som sa tesil ze to bude kvalitne pokracovanie, avsak zazil som velke sklamanie. dufam ze trojka je lepsia, ale asi si ju koli tomuto nepozriem

Aienji (2003)

ach zase nevyliecitelne chorá dievčina čo sa ide pred smrťou zamilovať? Veď o tom je každý tretí kórejský film... Tentokrát na tému: chcem byť baletkou. Prvá polka filmu je docela nudná, žiaľ. Prakticky sa tam nič nestalo a vedel by som si tých 50 min predstaviť v skrátenej.verzii v rozsahu 15 min :/

Ajťáci - Italština pro začátečníky (2010) (epizoda)

povodne to bolo asi lepsie, ale teraz mi to pride hrozne trapne. oh a tie umele smiechy omg, mozno keby tam neboli tak by som sa aj zasmial

Akai misshitsu (heya): Kindan no ôsama geemu (1999)

zaujimavy japonsky uchylacky filmik je o tom ze su 4 hraci a hraju hru kde si kazde kolo losuju karty a jeden potom da prikaz 2 random a oni to musia nasledne splnit, treti ma pauzu. hraci vylozia kartu na stol a zacina sa hrat. davaju stale brutalnejsie prikazy, podla vlastnej volby s tym ze hocikedy sa mozes vzdat. ked ostane posledny tak vyhrava 10 milionov, takze lakava ponuka nevzdat sa :) prikazy zacinaju na nizsom lvl, no coskoro pride na osobne pomsty. komentar: Flipnic

Akira (1988)

Už viem odkiaľ sa inšpirovali Tron svojimi motorkami. Mám pocit že Akirou začala nová éra ktorá prichádza akoby z budúcnosti. Toto je z 1988? Wow wow wow wow, povedal by screen rant. Tá finálna apokalypsa zrodenia vesmíru bola úplne over the top ako vizuálne tak aj hudobne. V tomto anime padajú aj rôzne tabu, Japonci sa nekašlú s rôznymi vyobrazeniami