Bojovník - Smrt je jen návrat domů (2023) (epizoda)

Začíname minulým stretom s čínskou assassinkou. Nachádza čas preniesť matice. Avšak na tie majú zálusk už snáď všetci zúčastnení. Chao začne robiť dealy života.

Bojovník - Svět křiváků (2023) (epizoda)

Iri boli konfrontovaní s čínskym gangom na vlastnom území napriek pretrvávajúcemu mieru. Nie každý je však za mierové riešenie a situácia je dosť napätá. Nečakané pochopenie voči slabnucemu otcovi prichádza zo strany súpera. Silné ženy Chinatownu majú zaujímavý pokec o tom ako ich vníma okolitý svet.

Castlevania: Nokturno - Běsy vylézají z hrobů (2023) (epizoda)

Oba tábory majú na pláne navštíviť kláštor - upíri kvôli prehliadke night creatures a rebeli kvôli prekvapivému útoku - nastáva nevyhnutný stret a veľký súboj v podzemných chodbách. Na každej strane máme nejaké prekvapenia, ale aj staré tváre. Well well well, ktože nám sem prišiel.

Castlevania: Nokturno - Bez krveprolití se to neobejde (2023) (epizoda)

Docela pekná ultimátka Erszebeth kde vyčaruje spell v štýle Magus of the Black moon. A to jej nechceli veriť titul devourer of light. Dá sa vôbec ešte zastaviť? Dalo sa vôbec niekedy? Emblem je na stole a všetci upíri aj nočné monštrá naberajú nové buffy a transformujú sa na nočné formy

Castlevania: Nokturno - Požíračka světla (2023) (epizoda)

Absolútne upírske inferno kde sa ide all in. Všetci Generali aj OP postavy si dajú svojich 15min slávy až kým nepríde na ultimátky z ktorých sa už len tak ľahko všetci nepozviechajú.

Castlevania: Nokturno - Série 1 (2023) (série)

Skvelý farebný príbeh o vzostupe Bátoričky, kde uvidíme forgemastera v kláštore, líniu Belmont, kreolskych woodoo čarodejníkov a keďže sme v Netflixe tak aj riadnu zmesku woke upírov 🤷 Maria má skvelé spelly, také bych si vedel predstaviť. Postavy sú OP a tradične sú všetci takmer nesmrteľní, takže epic súboje na viacero kôl je nevyhnutných. Po berserkovi uvidíme aj najtemnejší eclipse ever

Castlevania: Nokturno - Společný nepřítel ve zlu (2023) (epizoda)

Zaradenie do francúzskej revolúcie je patričné, nakoľko zapadá do vampire masquerade šatu. Prvý fight bam hneď nastavil latku miestnych docela vysoko, podobnú ultimátku si pamätám z nového Mortal kombatu. Zobrazenie night creatures bolo až mrazivo desivé, toto sérii nikdy nechýbalo.